Godziny i daty otwarcia: 20.12.2014 r. Godz. 8:30-10:45
Adres: 58-580 Szklarska Poręba – Jakuszyce
Telefon: (+48) 75 717 33 38
E-mail: zawodnicy@bieg-piastow.pl
Regulamin zawodów

Jakuszycka Zadyszka to wspaniały cykl zmagań narciarskich prowadzony przez Stowarzyszenie Biegu Piastów, gdzie zawodnicy od najmłodszych do nastarszych, na równi z równym mogą przemierzać wspaniałe trasy narciarskie, pośród przepięknych Gór Izerskich oraz Karkonoszy. Zawodnicy będą się zmagać na każdej edycji na innej trasie oraz innym dystansie. Zaczynamy od dystansu 5 km, w następnej edycji z 10 km a kończymy na trasie liczącej 15 km. Znakomita atmosfera, trasy, możliwość przejechania się po trasach Biegu Piastów oraz sprawdzenie swojej formy przed Biegiem Piastów to tylko kilka z rzeczy jakie może zaoferować Jakuszycka Zadyszka.

Newsy:

W sobotę 20 grudnia 2014 roku rusza nowy cykl zawodów organizowany przez Stowarzyszenie Biegu Piastów a mianowicie Enervit Classic 5-10-15. Są to specjalne zawody przygotowane z myślą o odpowiednim przygotowaniu do 39. Biegu Piastów do którego zostało nieco ponad 3 miesiące. Dystanse w każdej edycji są inne, zaczynamy 5km, a kończymy trasą 15km. Dla każdego kto ukończy bieg czeka specjalny medal, a mianowicie jeśli weźmiemy udział i ukończymy wszystkie edycje będziemy mogli połączyć zebrane dotychczas medale w jeden większy, który można podziwiać w załączonym zdjęciu.