Bieg im. Stanisława Tyma na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki

     
Biuro Zawodów:
Godziny i daty otwarcia: w dniu 04 lipca br, w godzinach od 8.00 do maksymalnie godziny przed terminem startu wynikającym z listy startowej
Adres biura: Pałac Kultury i Nauki, Warszawa Mapa
Dane organizatora:
Nazwa: Zarząd Pałacu Kultury i Nauki
Regulamin zawodów
Newsy:

Najwyższy budynek w Polsce mierzący z iglicą 237 metrów w końcu stanie się areną Towerruningu! 

To już 60 lat minęło od kiedy Pałac Kultury i Nauki oddano do użytku. Od razu praktycznie stał się on symbolem Warszawy i jej znakiem rozpoznawczym. Pamiętacie tę scenę? https://youtu.be/oEozxAlKx6s?t=4772 Właśnie dla upamiętnienia tego najsłynniejszego biegu na PKiN będziemy wbiegać dokładnie tą samą trasą, na to samo pięto, na które Stanisław Tym w niezapomnianej roli Ryszarda Ochódzkiego, biegł dostarczyć "przetłumaczony" list Ministrowi. To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć!

Trasa będzie wymagająca, wysokość pięter jest różna a nawet między piętrami znajdują się "półpiętra". Trzeba będzie często korygować rytm by wywalczyć jak najlepszy czas. Po serii eliminacyjnej odbędą się biegi finałowe pań i panów. 10 najlepszych stanie w szranki w emocjonującym biegu pościgowym! Zawodnicy wystartują w odstępach czasowych wynikających z różnic czasów w biegu eliminacyjnym. Aby wygrać będzie trzeba nie tylko dogonić rywala, ale także go wyprzedzić. 

Nie trać czasu i zapisz się już teraz! Limit miejsc to TYLKO 500 osób, a tego biegu nie można przegapić!