DATASPORT
Bieg im. Stanisława Tyma na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki
Info z dnia: 2015-06-30
Data zawodów: 2015-07-04

Najwyższy budynek w Polsce mierzący z iglicą 237 metrów w końcu stanie się areną Towerruningu! 

To już 60 lat minęło od kiedy Pałac Kultury i Nauki oddano do użytku. Od razu praktycznie stał się on symbolem Warszawy i jej znakiem rozpoznawczym. Pamiętacie tę scenę? https://youtu.be/oEozxAlKx6s?t=4772 Właśnie dla upamiętnienia tego najsłynniejszego biegu na PKiN będziemy wbiegać dokładnie tą samą trasą, na to samo pięto, na które Stanisław Tym w niezapomnianej roli Ryszarda Ochódzkiego, biegł dostarczyć "przetłumaczony" list Ministrowi. To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć!

Trasa będzie wymagająca, wysokość pięter jest różna a nawet między piętrami znajdują się "półpiętra". Trzeba będzie często korygować rytm by wywalczyć jak najlepszy czas. Po serii eliminacyjnej odbędą się biegi finałowe pań i panów. 10 najlepszych stanie w szranki w emocjonującym biegu pościgowym! Zawodnicy wystartują w odstępach czasowych wynikających z różnic czasów w biegu eliminacyjnym. Aby wygrać będzie trzeba nie tylko dogonić rywala, ale także go wyprzedzić. 

Nie trać czasu i zapisz się już teraz! Limit miejsc to TYLKO 500 osób, a tego biegu nie można przegapić!

NOWOŚCI DATASPORT
Info z dnia: 2015-06-30
Data zawodów: 2015-01-01

UWAGA! Zmiana w portalu zapisów Datasport.

Zgłoszenia zbyt młodych osób do danych zawodów nie będą przyjmowane!

Jeżeli ktoś przy rejestracji udziału w zawodach poda datę urodzenia z której będzie wynikało że jest zbyt młody (wg. regulaminu) do startu na danym dystansie, jego zgłoszenie nie będzie przyjęte. O dacie powyżej której nie będą przyjmowane zgłoszenia na dany dystans decyduje rocznik najmłodszej kategorii wiekowej na danym dystansie (uwzględniając datę zawodów co do dnia).

W przypadku nie wyspecyfikowania kategorii wiekowych dla danego dystansu zawodów, ograniczenie wieku nie będzie funkcjonowało wcale.

 

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2015
Info z dnia: 2015-06-23
Data zawodów: 2015-08-09

Docierają do nas niezwykłe, motywujące i inspirujące historie związane z triathlonem. Dlatego postanowiliśmy dać możliwość podzielenia się nimi z innymi uczestnikami. Od wtorku rusza konkurs „Żelazne historie”. Autor najlepszej otrzyma piankę triathlonową marki „sailfish”.

Okazuje się, że wśród zawodników, którzy zarejestrowali się do Herbalife IRONMAN® 70.3® Gdynia jest mnóstwo osób, których historie mogą posłużyć za scenariusz do filmu. Wyzwania jakie podjęli, przygody jakie ich spotkały, są tak inspirujące, że szkoda aby nie ujrzały światła dziennego – mówi Michał Drelich, Dyrektor Herbalife IRONMAN® 70.3® Gdynia.

Konkurs jest dwuetapowy. Zgłoszenia do pierwszego etapu konkursu będą przyjmowane drogą mailową na adres: konkurs@ironmangdynia.pl od 16 czerwca 2015. W temacie należy wpisać: „Żelazna historia Imię i Nazwisko”. Zgłoszenie musi zawierać tekst (maksymalnie 1800 znaków), będący odpowiedzią na pytanie „Jaka jest Twoja żelazna historia"? oraz zdjęcie ilustrujące tekst. Wśród nadesłanych prac jury dokona wyboru najoryginalniejszych odpowiedzi. Teksty oraz zdjęcia zostaną opublikowane w zakładce "Konkurs" na Facebooku, na profilu Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2015 - www.facebook.com/polandtriathlon, w dniu rozpoczęcia drugiego etapu. Autor lub autorka najlepszego tekstu wg internautów otrzyma piankę triathlonową marki „sailfish” model Attack.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.ironmangdynia.pl/pl/zawodnicy/konkurs-zelazne-historie