TRACKER ZALOGUJ WYNIKI ZAPISY OFERTA POMOC KONTAKT
Datasport
Info z dnia: 2017-11-22
Data zawodów: 2017-10-20

Cieszymy się i dziękujemy 
Powoli kończy się wspaniały sezon sportowy 2017...w tym tygodniu coroczna konferencja Polskiego Stowarzyszenia Biegów no i pojawiają się pierwsze podsumowania i plany wytężonej pracy na kolejny rok. Wspaniale, że pomimo wszystkich problemów jest nas coraz więcej, że pokonaliśmy w tym roku historyczny rekord frekwencji - pękło magiczne 15 tyś. Poniżej zestawienie TOP10 biegów z tego roku sporządzone przez PSB.

6. PKO Białystok Półmaraton
Info z dnia: 2017-11-14
Data zawodów: 2018-05-13

Zapisy zostały otwarte!

Do 6. PKO Białystok Półmaratonu zostało 180 dni. Zapisy do biegu zostały otwarte. Czas zrobić pierwszy krok i zarejestrować się do biegu.

Pamiętaj, czekają na Ciebie dodatkowe klasyfikacje: Akademicka (studentów i pracowników akademickich), Służb Mundurowych, Przedsiębiorców i ludzi biznesu, Honorowych Krwiodawców oraz klasyfikacja drużynowa!

Jeżeli chcesz wziąć udział w dodatkowej klasyfikacji, nie zapomnij zaznaczyć odpowiednią opcję przy rejestracji.

Do zobaczenia na starcie!

VIII Pabianicki Półmaraton
Info z dnia: 2017-11-14
Data zawodów: 2018-04-08

VIII Pabianicki Półmaraton – machina ruszyła!!!

Czas pędzi nieubłaganie. Jedynym pozytywnym aspektem mijania ( tego czasu) jest fakt, że znowu się spotkamy. Przed nami kolejna VIII edycja Pabianickiego Półmaratonu. To nie jest zwyczajny bieg. To półmaraton nieco inny od wszystkich. Organizowany w centrum Polski przez ludzi z pasją ( Stowarzyszenie „Wszystko Gra - Pabianice”), którzy kochają to co robią i tworzą kolejne edycje, bo jak tu żyć bez biegania, organizowania i emocji jakie temu towarzyszą. Bo jak przetrwać bez odrobiny adrenaliny, tłumów na starcie i tysięcy spraw, jakie temu towarzyszą. Ale przede wszystkim gdzie jak nie w Pabianicach zdobyć życiówkę, zaopatrzyć się w tony energii, czy stwierdzić, że świat bez biegania jest jak pączek bez dżemu (czy jak jak bigos bez kapusty - wersja tekstu dla vegan ).

Po tym krótkim wstępie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was na VIII Pabianicki Półmaraton. Start 8 kwietnia 2018 roku o godz. 11.00. Dziś możemy Was zapewnić , że zrobimy wszystko, aby ten dzień był dla Was najszczęśliwszym dniem w roku. Tradycyjnie odbędzie się szereg imprez towarzyszących: Bieg na 5 km, VIII Pabianicki Półmaratonik - rywalizacja dla najmłodszych, Bieg na szpilkach - zmagania dla kobiet, które potrafią cieszyć się życiem . Zapewniamy również miasteczko zabaw dla dzieci i kawiarenkę, w której można zjeść chleb ze smalcem i napić się herbaty. Oczywiście wszelkie szczegóły i informacje znajdziecie na naszej stronie i w pojawiających się aktualnościach.

Mamy nadzieję, że już w tej chwili rzucacie się do komputera i drżącymi z emocji dłońmi zapisujecie swoje nazwisko w formularzu zgłoszeniowym. Jeżeli jesteście już zapisani to możecie się położyć, zrobić sobie kawy i odetchnąć. My tymczasem popracujemy trochę i już niebawem widzimy się na starcie.