TRACKER ZALOGUJ WYNIKI ZAPISY OFERTA POMOC KONTAKT
6. PKO Białystok Półmaraton
Info z dnia: 2017-11-14
Data zawodów: 2018-05-13

Zapisy zostały otwarte!

Do 6. PKO Białystok Półmaratonu zostało 180 dni. Zapisy do biegu zostały otwarte. Czas zrobić pierwszy krok i zarejestrować się do biegu.

Pamiętaj, czekają na Ciebie dodatkowe klasyfikacje: Akademicka (studentów i pracowników akademickich), Służb Mundurowych, Przedsiębiorców i ludzi biznesu, Honorowych Krwiodawców oraz klasyfikacja drużynowa!

Jeżeli chcesz wziąć udział w dodatkowej klasyfikacji, nie zapomnij zaznaczyć odpowiednią opcję przy rejestracji.

Do zobaczenia na starcie!

VIII Pabianicki Półmaraton
Info z dnia: 2017-11-14
Data zawodów: 2018-04-08

VIII Pabianicki Półmaraton – machina ruszyła!!!

Czas pędzi nieubłaganie. Jedynym pozytywnym aspektem mijania ( tego czasu) jest fakt, że znowu się spotkamy. Przed nami kolejna VIII edycja Pabianickiego Półmaratonu. To nie jest zwyczajny bieg. To półmaraton nieco inny od wszystkich. Organizowany w centrum Polski przez ludzi z pasją ( Stowarzyszenie „Wszystko Gra - Pabianice”), którzy kochają to co robią i tworzą kolejne edycje, bo jak tu żyć bez biegania, organizowania i emocji jakie temu towarzyszą. Bo jak przetrwać bez odrobiny adrenaliny, tłumów na starcie i tysięcy spraw, jakie temu towarzyszą. Ale przede wszystkim gdzie jak nie w Pabianicach zdobyć życiówkę, zaopatrzyć się w tony energii, czy stwierdzić, że świat bez biegania jest jak pączek bez dżemu (czy jak jak bigos bez kapusty - wersja tekstu dla vegan ).

Po tym krótkim wstępie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was na VIII Pabianicki Półmaraton. Start 8 kwietnia 2018 roku o godz. 11.00. Dziś możemy Was zapewnić , że zrobimy wszystko, aby ten dzień był dla Was najszczęśliwszym dniem w roku. Tradycyjnie odbędzie się szereg imprez towarzyszących: Bieg na 5 km, VIII Pabianicki Półmaratonik - rywalizacja dla najmłodszych, Bieg na szpilkach - zmagania dla kobiet, które potrafią cieszyć się życiem . Zapewniamy również miasteczko zabaw dla dzieci i kawiarenkę, w której można zjeść chleb ze smalcem i napić się herbaty. Oczywiście wszelkie szczegóły i informacje znajdziecie na naszej stronie i w pojawiających się aktualnościach.

Mamy nadzieję, że już w tej chwili rzucacie się do komputera i drżącymi z emocji dłońmi zapisujecie swoje nazwisko w formularzu zgłoszeniowym. Jeżeli jesteście już zapisani to możecie się położyć, zrobić sobie kawy i odetchnąć. My tymczasem popracujemy trochę i już niebawem widzimy się na starcie.

XIX Półmaratonu dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego”
Info z dnia: 2017-11-05
Data zawodów: 2018-03-18

„Trasa Półmaratonu wiedzie malowniczą i bardzo atrakcyjną widokowo drogą dookoła Jeziora Żywieckiego, położonego w samym centrum Beskidów w Kotlinie Żywieckiej. Start i meta biegu usytuowana jest na Żywieckim Rynku. Dla biegaczy przewidziane są atrakcyjne nagrody. W XVIII Półmaratonie wzięło udział blisko 1725 biegaczy. Podczas Półmaratonu został pobity rekord trasy wśród mężczyzn. Poprzedni rekord należał do Kenijczyka Lagata Juliusa i wynosił 01:06:18. Nowy rekord należy do Kenijczyka Joel Maina Mwangi i wynosi 01:06:01. Wśród kobiet najlepsza była Węgierka Zita Kácser z czasem 01:22:25.

Półmaraton rozpocznie cykl biegów pn. „Złota-50 tka” (nazwa od sumy przebiegniętych kilometrów), którego celem głównym jest promocja aktywnego trybu życia, popularyzacja biegania oraz atrakcji turystycznych Żywiecczyzny. W ramach cyklu oprócz Półmaratonu odbędą się także: Bieg na Grojec, Bieg na Żar, Bieg na szczyt Pilska oraz Bieg na Rysiankę, gdzie nastąpi uroczyste zakończenie „Złotej 50-tki” połączone z wręczeniem nagród dla biegaczy, którzy zaliczą przynajmniej cztery z pięciu biegów.

W związku z istotnymi zmianami w regulaminie biegu, proszę o wnikliwe zapoznanie się z jego treścią. Poniżej przedstawiam najważniejsze zmiany:

1. Zgłoszenia i płatności odbywają się tylko drogą elektroniczną.

2. Termin zgłoszeń upływa z dniem 9 marca 2018 r. Po tym terminie zgłoszenie na bieg nie będzie możliwe.

3. Wypełniając formularz zgłoszeniowy, należy wybrać jedną z podanych stref startowych, do której zawodnik będzie przydzielony w dniu startu. Niepodanie tej informacji będzie skutkowało automatycznym przydziałem do ostatniej strefy startowej.

4. Wypełniając formularz zgłoszeniowy istnieć będzie opcja wyboru ręcznika lub koszulki. Przy wyborze koszulki należy podać swój rozmiar. Organizator gwarantuje zadeklarowany rozmiar przy zgłoszeniach tylko do 1.03.2018 r.

5. W związku z zapytaniami o punkty odżywcze, uprzejmie informuję, iż podczas przyszłorocznego Półmaratonu zagwarantowane będą 2 butelki wody na każdym punkcie odżywczym dla każdego zawodnika.

29. Bieg Niepodległości
Info z dnia: 2017-11-05
Data zawodów: 2017-11-11

Zapisy uzupełniające 29. Bieg Niepodległości

Informujemy, że po dokonaniu weryfikacji zgłoszeń do 29. Biegu niepodległości, w dniu 7 listopada (wtorek) o godz. 20.00 rozpoczniemy zapisy uzupełniające do biegu. Zapisy te będą możliwe tylko w formie rejestracji internetowej wykonywanej bezpośrednio z wcześniej założonego konta uczestnika, na naszej stronie: www.aktywnawarszawa.pl.

Jednocześnie przypominamy, że koszt pakietu od dnia 4 listopada wynosić będzie 60 zł. Dokonanie opłaty bez zarejestrowania do biegu nie będzie honorowane, a opłata nie będzie zwracana.