TRACKER ZALOGUJ WYNIKI ZAPISY OFERTA POMOC KONTAKT
2. Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie
Info z dnia: 2017-04-25
Data zawodów: 2017-05-02

Bieg z Flagą na Trójgarbie już w majowy długi weekend,  pomysł na biegowy weekend w Górach Wałbrzyskich.

Tegoroczna edycja biegu wystartuje ze stadionu sportowego w Witkowie, gmina Czarny Bór. Tam też będzie znajdowało się biuro zawodów. Ci, którzy zdecydują się na dłuższą trasę, będą mieli do pokonania 26 km odcinek prowadzący wokół i przez szczyt Trójgarbu. Biegacze w tym roku „zaliczą” trzy kilkukilometrowe podbiegi, a suma przewyższeń wyniesie blisko 700 metrów.  Krótsza trasa liczy 8 km i biegnie przez „skrzyżowanie siedmiu dróg”, to ukłon w stronę tych, którzy zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Każdy będzie mógł poczuć niepowtarzalną atmosferę maratonu, która mobilizuje do dalszej pracy i osiągania kolejnych sukcesów

Doceniając wysiłek wszystkich uczestników biegu, organizatorzy nagrodzą nie tylko najlepszych. Każdy sportowiec otrzyma medal i zestaw gadżetów. W pakiecie startowym każdy zawodnik otrzyma m.in. sery produkowane z mleka krów pasących się przy trasie maratonu oraz (jak to w górach) …. rybki. Po biegu odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród.

Udział w majowym Półmaratonie może wziąć każdy, kto ukończył 18 lat. 16-sto i 17-sto latkowie potrzebują pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych. – W terminie 16 – 30 kwietnia start kosztuje 50 złotych, a w dzień przed i w dniu zawodów 80.  Dla uczestników zawodów będzie dostępna koszulka techniczna w promocyjnej cenie 20 zł.

Nasz bieg to minimum asfaltu, maksimum satysfakcji i „trochę” potu. Zapraszamy 2 maja 2017 r. 

Zapisy:

http://maraton.wokoltrojgarbu.pl/

datasport.pl 

 
MasakRun
Info z dnia: 2017-04-20
Data zawodów: 2017-07-01

Bieganie stało się zbyt monotonne?  Nudzą Cię wciąż te same ścieżki? Szukasz nowych wrażeń?
1 Lipca w Lubawce odbędzie się pierwsza edycja ekstremalnego biegu MasakRun!
Czeka tu na Ciebie wymagająca 5km trasa z dużą ilością przeszkód do pokonania.
Rzuć sobie wyzwanie i jako pierwszy wbiegnij na metę znajdującą się na SKOCZNI NARCIARSKIEJ lub postaw na zabawę i współpracuj z innymi zawodnikami . Zapraszamy! 

Bieg IT | Warszawa
Info z dnia: 2017-04-14
Data zawodów: 2017-05-13

Medale są już w gotowości :) Oto tegoroczny projekt! Wydaje nam się, że wiele osób będzie chciało go mieć w swojej kolekcji :) Bieg IT w Warszawie rusza już 13 maja. Serdecznie zapraszamy.

Poza biegiem na 10 km odbędize się już tradycyjnie rzut PC-em i wiele atrakcji towarzyszących jak Bieg Bajtka. Zapraszamy do zapisów.