DATASPORT
NOWOŚCI DATASPORT
Info z dnia: 2015-11-25
Data zawodów: 2015-01-01

PORTAL DATASPORT Z PŁATNOŚCIAMI PROSTE I SKUTECZNE ZAPISY DLA KAŻDEGO ORGANIZATORA I ZAWODNIKA

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszego portalu Datasport w zakresie przeprowadzenia zapisów z płatnościami elektronicznymi. Dane zawodników z zapisów mogą być wykorzystane z powodzeniem przez dowolną firmę pomiaru czasu czy lokalnych sędziów z PZLAw celu przeprowadzenia zawodów. 

Wypracowana przez wieloletnie doświadczenia ogromna funkcjonalność portalu i jego duże możliwości promocyjne przynoszą Organizatorom spore korzyści.

Koszt prowadzenia zapisów z płatnościami elektronicznymi w portalu Datasport wynosi jedynie 3% prowizji od wpłat (przy rejestracji płatności we własnym zakresie nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z portalu)

Wystarczy regulamin biegu i zapisy już mogą być uruchomione gromadząc dla Was zawodników. Możecie też zakładając sobie konto Organizatora sami zdefiniować zapisy i korzystać ze wszystkich dobrodziejstw systemu. W przypadku chęci korzystania z płatności elektronicznych podpisujemy stosowną umowę.

 

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Datasport

PZU Gdynia Półmaraton
Info z dnia: 2015-11-23
Data zawodów: 2016-03-20

Już dziś ruszą zapisy na PZU Gdynia Półmaraton i biegi towarzyszące. Do wyboru jest dystans półmaratonu (21,1 km) oraz biegi dziecięce i młodzieżowe, których dystanse dostosowane są do wieku uczestników.

Rejestracja na PZU Gdynia Półmaraton zostanie uruchomiona 23 listopada 2015 roku  o godzinie 16:00 na stronie www.pzugdyniapolmaraton.pl w zakładce "Biegacze" -> "Półmaraton" -> "Rejestracja".

Przygotowaliśmy dla Państwa rozbudowany formularz rejestracyjny w którym poza zgłoszeniem i opłaceniem swojego startu można również wspomóc akcję charytatywną Fundacji Miasta Sportu, dokupić limitowaną koszulkę marki adidas przygotowaną specjalnie na okazję PZU Gdynia Półmaratonu, zamówić usługę "Pakiet do domu" czy zarezerwować nocleg. Te i więcej usług dostepne będą w kolejnych krokach formularza. Cena pakietu startowego zaczyna się od 50 zł (tylko dla pierwszych 1000 pakietów), a po wykorzystaniu pierwszej puli kwota wraz z czasem będzie sukcesywnie wzrastała.

Aby zarejestrować się na biegi dziecięce i młodzieżowe, należy wejść w kolejne podstrony: "Biegacze" -> "Biegi dziecięce i młodzieżowe" -> "Rejestracja". Tam formularz rejestracyjny jest dużo prostszy. Opłata startowa dla biegów dziecięcych i młodziezowych przez cały okres trwania rejestracji on-line wynosić będzie 20 zł i wzrośnie dopiero w samym Biurze zawodów do kwoty 40 zł.

6. Pabianicki Półmaraton
Info z dnia: 2015-11-22
Data zawodów: 2016-04-03

Oficjalna koszulka

 

Mamy ją! 

Swoją oficjalną, śliczną, techniczną i dodającą plus 30 punktów do lansu na mieście koszulkę 6. Pabianickiego Półmaratonu!

Możecie ją zamówić wraz z pakietem startowym - jest w formularzu zapisów odpowiednie okienko :) - lub oddzielnie, jeśli np. przyjdzie Wam na nią ochota nieco później ;)

Wszystkie szczegóły wraz ze wzorem koszulki znajdziecie w zakładce "KOSZULKA", która znajduje się w górnym menu naszej strony :)

 

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia
Info z dnia: 2015-11-22
Data zawodów: 2016-08-07

Zapisy na kolejną edycję już od 1 grudnia!

1 grudnia 2015 roku ruszą internetowe zapisy na drugą już w Polsce edycję Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Do wyboru, jak i w tym roku, będą 3 dystanse dla dorosłych: IRONMAN 70.3, sprint oraz sztafeta, a także dystanse dla dzieci. Ceny pakietu na dytans 70.3 zaczynać się będą już od 135 euro. 

Zapisy prowadzone będą na oficjalnej stronie imprezy: www.ironmangdynia.pl