DATASPORT
IV Wolsztyńska Dziesiątka
Info z dnia: 2015-05-28
Data zawodów: 2015-05-31

Wolsztyńska Dycha w najbliższą niedzielę. Nakważniejsze informacje przedstartowe:

Odbiór numerów startowych 31.05.  (niedziela) – godz. 8:00 - 12:30 Do odbioru numeru startowego trzeba zgłosić się z dowodem tożsamości. Do startu dopuszczeni zostaną zawodnicy, którzy ukończyli 16-ty rok życia, zawodnik niepełnoletni musi przedstawić pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na udział w biegu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów weryfikacji i umieszczeniu w komunikacie końcowym (z numerem dowodu tożsamości i adresem zamieszkania)

Start Biegu o godz. 13:30 z ul. Poniatowskiego.

Życzymy udanego biegu i rekordów życiowych !!! Do zobaczenia na starcie !

Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim - wyścigi indywidualne
Info z dnia: 2015-05-27
Data zawodów: 2015-05-30

Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim już w najbliższy weekend

 

W dniach 29-31 maja w Jeleniej Górze odbędą się po raz kolejny Akademickie Mistrzostwa Polski w XCO (cross-country). Na kultowej już trasie w Parku Paulinum rywalizować będą studenci z 43 uczelni wyższych z całej Polski.

 

Już za kilkadziesiąt godzin do Jeleniej Góry zjedzie blisko 300 kolarzy, których celem będzie walka o medale Akademickich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim. Mistrzostwa potocznie zwane „ampami” są jedną z najważniejszych imprez MTB w kraju, która oprócz wysokiego poziomu sportowego, od lat stoi także na wysokim poziomie organizacyjnym. AMPy to również okazja do zmierzenia się przez wszystkich chętnych z trudną i ciekawą trasą w ramach wyścigu dodatkowego czyli „Jelenia Góra MTB Race”, który rozegrany zostanie w niedzielę 31. maja (zapisy on-line możliwe do 29.05.(https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1679). Oprócz tego organizatorzy zapraszają na seminarium szkoleniowe pt. „Współczesny trening kolarski” w sobotę 30. maja w Hotelu Mercure Jelenia Góra (rozpoczęcie o godz. 17:00).  Wykłady poprowadzą Daniel Paszek ["Badania wydolnościowe w praktycznym zastosowaniu treningu kolarza"], oraz Piotr Kosmala ["Sportovia - nowatorska platforma mobilnej komunikacji z trenerem"]. Szczegółowe informacje o szkoleniu na: http://www.amp-mtb.pl/index.php/component/k2/item/23-seminarium-szkoleniowe. Na uczestników i kibiców czekają stoiska z rowerami testowymi, trenażerami, kamerami GoPro, suplementami Olimp i odzieżą outdoorową.

 

Śledź informacje o imprezie na Facebook:

www.facebook.com/AkademickieMistrzostwaPolskiMTB