DATASPORT
Bieg Gladiatora
Info z dnia: 2016-04-28
Data zawodów: 2016-06-11

UWAGA GLADIATORZY! Z lekkim opóźnieniem udostępniamy dodatkowe 200 miejsc na Bieg- w chwili obecnej mamy 627 uczestników. Zapisy ruszą w czwartek 28.04.2016r. Możliwe będą jedynie zapisy indywidualne, drużyny będą weryfikowane ręcznie, ale nie będzie przysługiwała dodatkowa zniżka. Opłata zgodnie z regulaminem wynosi 45 zł (do 30 kwietnia). Oczywiście o skutecznym zapisaniu decyduje dokonanie zapłaty. Ze względów technicznych, start wszystkich serii przesuwamy o godzinę wcześniej. W związku z tym seria I wyruszy o godzinie 10:00. Na serię IX zapisanych jest 136 osób i w związku z tym nastąpią odpowiednie przesunięcia, w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Prosimy obserwować nasz profil i zweryfikować swoją godzinę startu. W indywidualnych przypadkach postaramy się dostosować starty do Waszych próśb. Jednocześnie informujemy, że nie przewidujemy dodatkowego zwiększenia puli miejsc. Część biletów otrzymają ponadto sponsorzy i osoby zaangażowane w organizację imprezy.

4. PKO Białystok Półmaraton
Info z dnia: 2016-04-22
Data zawodów: 2016-05-15

W alei głównej Ogrodu Branickich w Białymstoku stoi rzeźba kobiety karmiącej psa. Przedstawia ona Kallisto, nimfę z boskiego orszaku Diany. Po śmierci zamieniona w gwiazdozbiór Wielkiej Niedźwiedzicy. Jej imię pochodzi od gr. kalliste oznaczającego „najpiękniejsza”. Imieniem nimfy został nazwany jeden z księżyców Jowisza – Kallisto.T o właśnie wizerunek Kallisto znajdzie się na medalu 4. PKO Białystok Półmaratonu! Tym samym rozpoczynamy serię medali, które możecie zdobyć w Białymstoku. Co roku będziemy prezentowali kolejną rzeźbę znajdującą się w Ogrodach Branickich.

Sky Tower Run 2016
Info z dnia: 2016-04-22
Data zawodów: 2016-05-21

Mamy przyjemność zaprezentować tegoroczną koszulkę biegu Sky Tower Run wraz z medalem, który będzie do zdobycia na mecie. Czy jesteście przygotowani na to wyzwanie?

Runners World Super Bieg 2016 #2 - Półmaraton Jeleniogórski i bieg 10 km
Info z dnia: 2016-04-22
Data zawodów: 2016-05-01

Półmaraton Jeleniogórski, inscenizacje przygotowane przez grupy rekonstrukcji historycznej uczestniczące w Rajdzie ARADO 2016, Festiwal Muzyki Wiedeńskiej, inauguracja Wiosny Cieplickiej, to część atrakcji jakie zostały przygotowane dla mieszkańców i turystów, którzy odwiedzą miasto i region podczas nadchodzącego majowego weekendu.

Wydarzeniami, które towarzyszą uroczystościom państwowym Świętu Konstytucji 3 Maja oraz Dniu Flagi  chcemy Wasz długi weekend uatrakcyjnić.

1 maja w Jeleniej Górze upłynie pod znakiem kolejnej edycji PÓŁMARATONU JELENIOGÓRSKIEGO i Biegu na 10 km (Jeleniogórska Dziesiątka). Zmiana terminu biegu z dotychczasowego 3 maja, podyktowana była opiniami uczestników, którzy przyjeżdżając do Kotliny Jeleniogórskiej pragnęli pozostać tu dłużej wykorzystując długi majowy weekend. Zmiana terminu, to również zmiana trasy, która jak liczymy uatrakcyjni wydarzenie i zostanie przez Was mile przyjęta przy niezmiennym haśle: Bieg z widokiem na góry! Po trzech latach przemierzania głównych miejskich traktów z Placem Ratuszowym i ulicą 1 Maja, bieg przenosi się do uzdrowiskowej dzielnicy Cieplice. W tym roku wszyscy miłośnicy aktywnego wypoczynku spotykają się na Placu Piastowskim.

Pętla Półmaratonu z Cieplic przez Sobieszów , Podgórzyn, Sosnówkę i Staniszów , z piękną panoramą Karkonoszy i Zamku Chojnik powinna podobać się zarówno biegaczom przyjezdnym jak i miejscowym. Każdy zawodnik przed startem może wybrać czy chce pobiec Półmaraton czy krótszy bieg na 10 km. Zapisy trwają.  W pakiecie startowym na każdego nowego zawodnika czeka pamiątkowa koszulka techniczna oraz niepowtarzalny medal na mecie.

5. Śrem Półmaraton
Info z dnia: 2016-04-22
Data zawodów: 2016-06-11

Dziś prezentujemy Wam torby w jakich otrzymacie pakiety startowe. Partner naszego biegu – firma 77sport – dorzuci do nich specjalnie dla Was batony firmy Activlab – Master musli bar który podnosi poziom wytrzymałości organizmu oraz jest idealny dla wszystkich sportowców.

Activlab Master Bar to pyszny baton kreatynowy, dzięki któremu otrzymacie szybki zastrzyk energii. Batony stanowią idealne rozwiązanie dla każdego, zarówno dla kulturystów, sportowców siłowych, kolarzy, biegaczy i wszystkich aktywnych osób. Dzięki dużej zawartości kreatyny wpływa korzystnie na wzrost wytrzymałości i wydolności. Dodatkowo wspomaga regenerację mięśni po intensywnym treningu.

Zapraszamy do śledzenia również naszego profilu na facebooku, już wkrótce kolejne informacje odnośnie zawartości pakietów startowych :)