TRACKER ZALOGUJ WYNIKI ZAPISY OFERTA POMOC KONTAKT
Wrocławska Trzydziestka
Info z dnia: 2017-12-12
Data zawodów: 2018-02-25

Ruszyły zapisy na nasz zimowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoje możliwości przed startem we wiosennym maratonie. Zapisy trwają na stronie Wrocławska Trzydziestka. Ponownie do pokonania będzie pięć okrążeń o długości 6 km poprowadzonych szpalerem drzew przy nadodrzańskich wałach. Zapraszamy

3. Bieg Karnawałowy
Info z dnia: 2017-12-12
Data zawodów: 2018-02-04

Sylwestrowa noc co roku rozpoczyna nie tylko wielkie karnawałowe szaleństwo, ale też mnóstwo pomysłów na zmiany w swoim życiu, szał planowania i niekończącą się listę noworocznych postanowień. Z doświadczenia wszyscy wiemy, czym to się kończy.  Jednak Pro-Run Wrocław znalazło na to jedno proste rozwiązanie: Bieg Karnawałowy!

Już 04 lutego 2018 r. we Wrocławiu odbędzie się trzecia edycja imprezy, która da Wam możliwość realizacji wszystkich powyższych pomysłów i połączyć to z dobrą biegową zabawą. Zatem będzie można nie tylko zrobić mocny trening biegowy, rozpocząć hucznie sezon 2017, ale również, jeśli planujesz pierwszy start w swojej biegowej przygodzie, w niestandardowy sposób i luźniejszej formie posmakować sportowej rywalizacji.

Start i meta z pod Hotelu GEM, gdzie będzie można w kolorowym noworocznym towarzystwie sprawdzić swoją zimową kondycję na dystansie 10 km. Bieg odbędzie się na płaskiej trasie o nawierzchni asfaltowo-szutrowo-kostkowej. Tym razem nie o trudność chodzi, tylko umiejętność biegu w niestandardowym stroju, bowiem imprezie biegowej towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze karnawałowe przebranie.

Uwieńczeniem biegu, poza nagrodami w poszczególnych klasyfikacjach, będzie dla każdego odlewany medal oraz maska w pakiecie startowym. Zapisując się na nasze biegi można skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia NNW oraz zwrotu kosztów opłaty startowej, wybierając tą opcję przy samych zapisach.

Sauna i zupełnie nowe zakończenie biegu

Podobnie jak rok temu uczestnicy zawodów będą mogli skorzystać z bezpłatnie udostępnionej sauny. Natomiast po ukończeniu wyścigu wszystkich startujących zapraszamy do hali sportowej gdzie odbędzie się ceremonia zakończenia i dekoracji.

Kategorie wiekowe oraz pary

W tym roku ponownie można będzie stanąć do rywalizacji w ramach wyścigu par karnawałowych. Ponad to pamiątkowymi trofeami nagrodzimy miejsca 1-3 we wszystkich kategoriach wiekowych.

XXXVII Bieg Gwarków – Jugów Park - Góry Sowie - 10 km CT
Info z dnia: 2017-12-07
Data zawodów: 2018-01-21

Do 37. Biegu Gwarków pozostały 52 dni. I już można zapisać się do naszych biegów. Ba, już pierwsi biegacze są na listach startowych na dystansach 10 i 20 km. Zapisy są możliwe przez zakładkę "Zgłoszenia" na tej naszej stronie www.bieggwarkow.pl lub poprzez strone partnera imprezy firmę Datasport www.datasport.pl. Zapisy dotyczą dwóch głównych dystansów - 20.01 odbędzie się bieg głowny na 20 km, a  w niedzielę 21.01 bieg na 10 km - Memoriał Józefa Pawlika. Oba stylem klasycznym. Obecnie startowe wynosi  40 zł, w dniach 19-21.01 będzie ono wynosić już 60 zł, opłatę do 18.01 włacznie wnosi sie przelewem na konto organizatora (patrz regulamin biegu na naszej stronie internetowej). Zachęcamy do zapisów. Nie zwlekaj, zapisz się i zacznij trenować, zacznij biegać i się ruszać. Gwarki będą na pewno na śniegu!

2. H2O Półmaraton
Info z dnia: 2017-12-06
Data zawodów: 2018-04-08

8 kwietnia o 9 rano odbędzie się druga edycja niezależnego ulicznego półmaratonu we Wrocławiu. Ruszyły zapisy na H2O Półmaraton, czyli wyścig po jednej z najbardziej płaskich atestowanych tras w Polsce.

Czy trasa rzeczywiście jest tak szybka? To pytanie należy zadać ponad siedmiuset osobom, które wystartowały rok temu na terenach wodonośnych i zalewowych Wrocławia. Niewątpliwy atut to ucieczka od zgiełku miasta z jednoczesnym zachowaniem płaskiej asfaltowej trasy. Jej szczegółowy przebieg jest jeszcze ustalany, pewne jest za to, że tym razem omijamy kostkę brukową za mostem Oławskim.

Start ponownie na ulicy Niskie Łąki we Wrocławiu przy boiskach Oławka. Osoby, które chcą spróbować swoich sił i zdobyć wyjątkowy medal (do kolekcji, kolejna wrocławska wieża ciśnień) mogą się już zapisywać. Na mecie biegu każdy zawodnik, będzie też mógł skorzystać z pomocy wykwalifikowanych masażystów z Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

Elektroniczne zapisy na H2O Półmaraton prowadzone są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie www.h2opolmaraton.pro-run.pl. Nie warto jednak czekać z zapisami do ostatniej chwili, bo liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 1500 osób. Udział w zawodach jest płatny i w zależności od terminu zgłoszenia opłata wpisowa wynosi:

  • do 31.12.2017 r. – 39 zł
  • do 31.01.2018 r. – 49 zł
  • do 25.03.2018 r. – 59 zł
  • do 08.04.2018 r. – 100 zł