3. Bielański Bieg Rodzinny
Info z dnia: 2016-09-19
Data zawodów: 2016-09-24


24 września odbędzie się 3. Bielański Bieg Rodzinny z łączną pulą nagród o wartości ~10.000PLN !!! Nagrody za zdobycie miejsca na podium na dystansach 5km i 10km w kat. Open i mieszkańców Bielan Wrocławskich o wartości niemalże 5.000PLN

Nagrody w konkursach dla wszystkich, którzy ukończą jeden z powyższych biegów lub wezmą udział w Sztafecie Rodzinnej lub w Biegu Krasnala to kolejne 5.000 PLN.

Wśród nagród w losowaniu znajdują się m.in.:
- weekend z Mercedesem CLA
- tv 55"
- kosmetyki Revitacell firmy Stem Cells
- kosmetyki Vianek
- zegarek sportowy z GPS TomTom
- szczoteczka soniczna Philips
- odżywki ShapeIt
- vouchery do kompleksu basenowo - rekreacyjnego Ślęza
- vouchery do Fitness Academy
i wiele, wiele innych...

https://www.facebook.com/events/228384694180404/

Zapisy trwają a dla mieszkańców Bielan Wrocławskich, członków Stowarzyszenia Pro-Run Wrocław i K.B. TeMMPo Wałbrzych obowiązuję najniższa opłata startowa.

2. Długa Dyszka
Info z dnia: 2016-09-19
Data zawodów: 2016-10-09

Zapraszamy na zakończenie AXIT GP Powiatu Wrocławskiego po kolejny medal z kolekcji. Tym razem kolej na wytrzymałość. Czy ta zdolność przyda się na trasie? Wszyscy najbardziej wytrzymali zawodnicy będą mogli pochwalić się całą kolekcją Siła, Szybkość i Wytrzymałość. Bieg odbędize się w niedizelę 9 października na dystansach 5 i 10 km. Starty odpowiednio o 14.00 i 15.00

Bieg Niepodległości z wąsem
Info z dnia: 2016-09-19
Data zawodów: 2016-11-11

W piątek 11 listopada odbędzie się we Wrocławiu czwarta edycja „Biegu Niepodległości… z wąsem”.  Trasa ponownie została wytyczona ulicami Wielkiej Wyspy ze startem i metą na Stadionie Olimpijskim. Do pokonania są dwie pętle o długości pięciu kilometrów co razem daje nam 10 km z atestem PZLA. Co jeszcze?

Przewidujemy, że uliczny bieg we Wrocławiu ponownie zbierze rekordową liczbę zawodników i zawodniczek. Limit uczestników to 2000 osób. Start biegu odbędzie się o godz. 11:00 a na uczestników poza wieloma atrakcjami, pamiątkowym medalem i nagrodami będzie oczywiście czekać tytułowy wąs. Warto zaplanować swój trening na życiówkę jedenastego listopada.

Start biegu będzie znajdował się na Stadionie Olimpijskim przy ulicy Paderewskiego 35. Zobacz jak wygląda pełny przebieg trasy.  Zapisz się i wystartuj na największym biegu niepodległości na Dolnym Śląsku. A już na pewno z największą liczbą wąsaczy.

Bieg Niepodległości z wąsem 2015

W przygotowaniu jest tradycyjny konkurs z wąsem do którego zapraszamy wszystkich panów. Warto rozpocząć zapuszczanie już teraz aby mieć co pokazać jedenastego listopada. Konkursy to jedno. Na biegu z pewnością nie zabraknie atrakcyjnych nagród zarówno dla zwycięzców jak i wszystkich uczestników biegu. Dodatkowo przeprowadzimy dekorację pierwszych trójek najlepszych kobiet i mężczyzn w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Bieg Małego Patrioty

Poza biegiem głównym, odbędą się zawody towarzyszące dla dzieci czyli Bieg Małego Patrioty. Na to wydarzenie będą obowiązywać osobne zapisy o czym będziemy informować na bieżąco. Bieg Niepodległości to sportowa alternatywa dla uczczenia 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

ZAPISY

Zapraszamy również na Fanpage biegu na Facebook-u. Dołącz również do wydarzenia na FB gdzie będą publikowane najświeższe informacje o imprezie.

3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski
Info z dnia: 2016-09-17
Data zawodów: 2016-10-16

16 października odbędzie się 3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Na 30 dni przed imprezą na liście startowej widnieje przeszło 7500 osób, a ponad 6000 z nich ma już nadane numery.

Przypominamy, że zgłoszenia uczestnictwa w 3. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim można dokonywać poprzez formularz internetowy umieszczony na stronie: https://zapisy.zis.krakow.pl/event/13 do 3 października, a wpisowe wynosi 70 zł. W Biurze Zawodów (14  i 15 października) opłata wzrośnie do 100 zł.

Wprowadzona została możliwość zapisów drużynowych – przewidzianych dla minimum dziesięcioosobowych grup. Zespoły obowiązują promocyjne stawki opłaty startowej. Szczegóły na temat zasad zapisów drużynowych znajdują się w regulaminie 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego.

Uwaga! Ustanowiony został limit startujących – 10.000 zawodników. Lista zostanie zamknięta w momencie nadania numeru 10.000, po dokonaniu opłat przez 10.000 zawodników. W przypadku wyczerpania limitu, także w Biurze Zawodów zapisy nie będą już prowadzone.