DATASPORT
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy
Info z dnia: 2015-02-25
Data zawodów: 2015-06-27

Zapisy na VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy już otwarte! Entuzjaści najprostszej formy fizycznej, a mianowicie biegania będą mogli spróbować swoich sił podczas tej nietypowej imprezy, ponieważ nie dzieje się ona tak jak większość biegów koło południa lub wcześniej lecz późnym wieczorem, pod całkowitą osłoną nocy i przy blasku księżyca. Na wszystkich tych, których zobaczymy na starcie, czeka wspaniała trasa 21 km, która zostanie przeprowadzona na 3 pętlach, każda po 7 km, gdzie nie tylko będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna, ale również zobaczymy sztafety złożone z 3 zawodników, a cała trójka śmiałków będzie musiała wspólnymi siłami pokonać trasę półmaratonu, pokonując każdy z osobna 1 okrążenie, oczywiście pierwsza zmiana jak co roku będzie miała prawo przebiec cały dystans zawodów. Zapraszamy do zapisów!

Wrocławska Trzydziestka
Info z dnia: 2015-02-20
Data zawodów: 2015-02-22

Już w niedzielę kontrolny bieg na 30 km. Wszystkim startującym, chcemy przekazać wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne. Czyli co? Gdzie? Kiedy? Osobom zmotoryzowanym przypominamy, że wjazd na teren Stadionu Olimpijskiego jest odpłatny (3 zł). Adres Stadionu Olimpijskiego to al. Paderewskiego 35 (cały kompleks) start biegu jest przy moście Swojczyckim (Mickiewiczaq 98).

Biuro zawodów

Biuro zawodów będzie otwarte od 7.00 Będą w nim przygotowane trzy stanowiska. Dwa na wydawanie numerów startowych dla już zapisanych osób oraz jedno dla zapisów nowych uczestników. Osoby już zapisane będą podzielone na stanowiskach numerami: od 1 do 100 oraz od 101 do 200. Swój numer można będzie sprawdzić na liście startowej zapisów oraz w biurze zawodów. Ostateczna lista startowa oraz przyporządkowane właściwe numery zostaną przygotowane dziś wieczorem po zamknięciu zapisów online.

Osoby zapisane ale nie opłacone nie będą usuwane z listy startowej. Twoje dane będą już w bazie. Jedynie wystarczy dokonać opłaty startowej w biurze zawodów (30 zł). Jeżeli opłatę startową zrobisz w piątek wieczór lub w sobotę to przelew do nas nie dotrze, zabierz ze sobą potwierdzenie na start.

Szatnie

Będą otwarte od godziny 7.00 i zostaną zamknięte na czas biegu. Znajdują się przy stadionie lekkoatletycznym AWF Wrocław - patrz mapka (nie jak wcześniej podawaliśmy przy sali gimnastyki AWF). Po ukończeniu biegu przez pierwszych zawodników zostaną otwarte. Wszystkie cenne rzeczy warto zabrać ze sobą do depozytu na start. W szatniach znajdują się toalety oraz natryski.

Depozyt

Znajduje się na starcie biegu. Tu możesz zostawić wszystkie ważne i przydatne rzeczy, które przydadzą ci się po biegu.

Punkt odżywiania

Na uczestników biegu czeka jeden punkt odżywiania. Przygotowaliśmy na nim wodę, izotoniki, banany, gorzką czekoladę oraz rodzynki. Dodatkowo po ukończeniu biegu każdy uczestnik otrzyma baton energetyczny.

Losowanie nagrody od Garmin24pl

Przypominamy, że każdy kto ukończy bieg będzie mógł wziąć udział w losowaniu opaski Garmin Vivofit ufundowanej przez sklep Garmin24pl, który mieści się przy ulicy Św. Wincentego 17. Warunkiem zdobycia nagrody jest stawienie się na losowaniu o godzinie 13.00 na starcie biegu.

III Cross Trzebnicki
Info z dnia: 2015-02-20
Data zawodów: 2015-03-07

To już kolejny partner naszego Cross-u Trzebnickiego. PSG Deweloper to twórca inwestycji "Bukowe Osiedle" w Trzebnicy. Teraz każdy z uczestników biegu będzie miał szansę wylosowanie trzech atrakcyjnych nagród rzeczowych. Jakie będą oraz czym charakteryzuje się "Bukowe Osiedle?

To kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ulicy Oleśnickiej w Trzebnicy. Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest bliskie sąsiedztwo osiedla domów jednorodzinnych oraz spokojna i bezpieczna okolica rekreacyjnych terenów Lasu Bukowego. Przyległy przystanek komunikacji miejskiej pozwala również na szybkie przemieszczanie się w granicach miasta nie tylko dla zmotoryzowanych.

Powstający dolnośląski odcinek trasy S5 czyni nasze miasto doskonałym miejscem do życia codziennego oderwanego od wielkomiejskiego zgiełku. "Bukowe Osiedle" stanowić będzie nie tylko przyjemnie i dogodnie usytuowane miejsce zamieszkania, ale jednocześnie idealnie wkomponuje się architektonicznie w otaczające je tereny zielone. Te same tereny na których będzie rozgrywany Cross Trzebnicki.

Wszyscy który ukończą trzecią edycję biegu wezmą udział w losowaniu Trzech atrakcyjnych nagród. Będą to:

  • bon o wartości 500 zł do sklepu IKEA
  • bon o wartości 500 zł do sklepu Decathlon
  • niespodzianka o podobnej wartości ;)
3. Kołobrzeg Maraton 2015
Info z dnia: 2015-02-19
Data zawodów: 2015-05-02

Przedstawiamy wszystkim medal 3 edycji  KOŁOBRZEG MARATON, który będzie miał dość niespotykany motyw, jeśli chodzi o kształt i wygląd, a mianowicie „koła sterowego statku”. Z jednej strony widok latarni Morskiej w Kołobrzegu z drugiej strony latarni Morskiej w Gąskach, a obie z nich będziemy mogli zobaczyć podczas właśnie udziału w tej imprezie. Zapisy cały czas trwają, a dokonując ich teraz płacimy jeszcze najniższą opłatę startową w wysokości 95 zł.

V Bieg Na Szczyt Rondo 1
Info z dnia: 2015-02-19
Data zawodów: 2015-03-14

Informujemy, iż druga tura rejestracji online "Biegu na Szczyt Rondo 1" zostanie uruchomiona 24 lutego (wtorek) o godz. 12:00. Formularz rejestracyjny będzie dostępny na stronie internetowej http://www.biegnaszczyt.pl/. W chwili obecnej niestety nie ma oficjalnej informacji ile dodatkowych miejsc znajdzie się w puli zapisów, a co za tym idzie tych, którzy w pierwszym terminie nie zdążyli się zapisać jak i tych jeszcze niezdecydowanych zapraszamy do jak najszybciej rejestracji i podjęcia wyzwania biegu aż do nieba pokonując przy tym 37 pięter!