POMOC / HELP / FAQ

ZAPISY DO ZAWODÓW:
1. Nie mogę się zapisać do zawodów, nie mogę się ZALOGOWAĆ.
odp. Podczas logowania kliknij NIE PAMIĘTAM LOGINU LUB HASŁA.., wysłany zostanie na twój email link do nadania nowego hasła.

2. Nie dostaję mailem linku do ZMIANY HASŁA.
odp. a)Sprawdź spam, b)upewnij się że wpisujesz email pod którym rejestrowałeś konto (PAMIĘTAJ ŻE JEŻELI PRZY REJESTRACJI EMAIL MIAŁ WILKĄ LITERĘ TO TERAZ TEŻ NALEŻY TAK GO PODAĆ np. [email protected] - musi być pierwsza wielka litera jeżeli tak podano przy rejestracji, c)wyślij zgłoszenie problemu na [email protected]

3. Zapłaciłem i nadal NIE MA MNIE na liście.
odp. a) Jeżeli wpłata była na konto Organizatora skontaktuj się z nim - dane kontaktowe są w regulaminie zawodów, regulaminy są także na liście zawodów na stronie Datasport.
b)Jeżeli wpłata była robiona elektronicznie poczekaj do jutra, jeżeli się nie pojawi prześlij zdjęcie dowodu wpłaty na [email protected] celem wyjaśnienia przez Iwonę.

4. Chcę zarejestrować ze swojego konta INNĄ OSOBĘ (dziecko, żonę, męża itd.)
odp. Nie da się. Każda osoba biorąca udział w zawodach musi mieć własne konto i własnoręcznie wyrażać wolę udziału w zawodach. Za dzieci konto może założyć i zapisywać je do zawodów rodzic, opiekun prawny lub inny opiekun za zgodą rodziców (i dziecka oczywiście).

5. Chcę ZAPŁACIĆ ZA START KOGOŚ innego lub grupy zawodników
odp. Klikamy przy danych zawodach ikonę Dotpay zapłać, następnie płatności grupowe lub wyszukaj zawodnika jeżeli opłacamy tylko jedną inną osobę.

6. Zapłaciłem za udział w zawodach i chciałbym FAKTURĘ
odp. Podczas rejestracji do zawodów podajemy w odpowiednich polach dane do faktury. Po opłaceniu startu kiedy wpłata dotrze do nas system automatycznie wyśle mailem fakturę.

7. Zapłaciełm za udział wzawodach ale chcę ZROBIĆ CESJĘ na innego uczestnika
odp. Zawodnik który chce dokonać cesji na inną osobę:
- Zaloguj się do swojego konta
- Wejdź w Edycję Zgłoszenia
- Kliknij dokonaj cesję
- Zostaniesz przeniesiony na stronę na której będziesz mógł dokonać opłaty za cesję.
- Po zaksięgowaniu opłaty (od kilku minut do kilku dni) dostaniesz na adres email wiadomość z linkiem który przekazujesz osobie która dostanie od Ciebie pakiet

Zawodnik który dostaje opłatę od innego zawodnika:
- Kliknij w otrzymany link
- Jeśli nie jesteś zalogowany, zostaniesz poproszony o zalogowanie się (jeśli nie masz konta musisz je utworzyć)
- Po zalogowaniu:
- jeśli byłeś wcześniej zapisany to dostaniesz informację o tym, że cesja została dokonana (numer i wpłata zostanie przypisana do Twojego zgłoszenia)
- jeśli nie byłeś wcześniej zapisany będziesz musiał wypełnić formularz i kliknąć zapisz. Po zapisaniu się do zawodów otrzymasz numer i wpłatę poprzedniego zawodnika.


WYNIKI ZAWODÓW:
1. Ukończyłem zawody i NIE MOGĘ ZNALEŹĆ się na wynikach.
odp. a)Sprawdź czy szukasz swojego nazwiska w wynikach z tegorocznej edycji
b)upewnij się że rejestrując się podano nazwisko jako nazwisko a nie imię jako nazwisko
c)Poszukaj w wynikach numeru startowego z którym brano udział a jeżeli jest przy nim ZAWODNIK DO UZUP. to prześlij mailem swoje dane do uzupełnienia w wynikach. W mailu podaj też koniecznie o jakie zawody chodzi [email protected]

2. W wynikach pod moim numerem widnieją DANE INNEGO UCZESTNIKA. odp. Prześlij mailem swoje dane do uzupełnienia w wynikach. W mailu podaj też koniecznie o jakie zawody chodzi [email protected]

3. W wynikach z zawodów jest mój rezultat a w portalu Datasport po zalogowaniu NA MOIM KONCIE GO NIE WIDAĆ. odp. a)Zawody, które obsługiwała firma grupy Datasport: Wyniki importowane są do Portalu najczęściej w poniedziałek po zawodach (jak kolega Karol nie zaśpi). Jeżeli się nie pokażą do poniedziałku wieczór proszę w portalu wejść w moje wyniki i tam kliknąć szukaj moich wyników.
b) Zawody obsługiwane przez inną firmę - w portalu po zalogowaniu się do swojego konta wejdź w moje wyniki kliknij dodaj i dopisz swój wynik z zawodów.

4. MAM DWA KONTA w portalu i chciałbym je scalić w jedno. odp. Prześlij mailem oba swoje adresy mailowe z portalu celem scalenia kont [email protected]