Lista drużynowa Bieg Gladiatora 2018
Bieg Gladiatora 2018 team list

Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 171

#BYLEDOBIEC
1 CAGOWSKA JUSTYNA POLANICA ZDRÓJ Sobota: Extreme
2 SŁOCKA MAGDALENA KŁODZKO Sobota: Extreme
3 BARTCZAK ADRIAN KŁODZKO Sobota: Extreme
4 DĄBROWA BEATA KŁODZKO Sobota: Extreme
5 BARTCZAK DOMINIKA KŁODZKO Sobota: Extreme
6 CWYKIEL ANNA KŁODZKO Sobota: Extreme
7 GRZYBEK MAGDALENA KŁODZKO Sobota: Extreme
8 MACIOSZEK PAWEŁ KŁODZKO Sobota: Extreme
9 SZAL MAŁGORZATA ZDZIESZOWICE Sobota: Extreme
10 LANGO IWONA KŁODZKO Sobota: Extreme
11 WACHOWSKI MACIEJ KŁODZKO Sobota: Extreme
12 CZAJKA PATRYCJA KŁODZKO Sobota: Extreme
#KITEGIRLS
1 NOWAK DOMINIK WROCŁAW Sobota: Normal
2 ŁUKASZEWSKA KLAUDIA WARSZAWA Sobota: Normal
3 OLSZEWSKA EWA WROCAW Sobota: Normal
4 GALA MAGDALENA BEŁCHOW Sobota: Normal
5 SZCZĘSNA EWA WROCŁAW Sobota: Normal
6 GALA MARTA SKIERNIEWICE Sobota: Normal
7 PŁUSZEWSKA- NOWAK NATALIA WROCŁAW Sobota: Normal
8 KAPICA JOLANTA KATOWICE Sobota: Normal
#SAMEKONIE
1 OŻÓG WOJCIECH BYSTRZYCA KŁODZKA Sobota: Normal
2 JĘDROSZ ALEKSANDRA WROCŁAW Sobota: Normal
3 DRZEWAKOWSKA BEATA WROCŁAW Sobota: Normal
4 JABŁOŃSKA-WARZYCHA AGNIESZKA WROCŁAW Sobota: Normal
5 KOZŁOWSKA EDYTA WROCŁAW Sobota: Normal
6 MRUK MICHAŁ WROCŁAW Sobota: Normal
7 MARTYNIUK KATARZYNA WROCŁAW Sobota: Normal
8 WILGOCKA AGATA WROCŁAW Sobota: Normal
9 ZAWODNIK ANONIMOWY WROCŁAW Sobota: Normal
10 TRATKOWSKA BRYGIDA WROCŁAW Sobota: Normal
11 KRÓL PRZEMYSŁAW WROCŁAW Sobota: Normal
-
1 KWASIUK AGATA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
2 STYSIŃSKA MARTYNA CZĘSTOCHOWA Sobota: Extreme
3 MANORYK ROBERT JELCZ Sobota: Extreme Niedziela: Extreme
4 MATELA MAREK WAŁBRZYCH Sobota: Normal
5 MATELA WOJCIECH WAŁBRZYCH Sobota: Normal
6 JAWORSKI GRZEGORZ DZIERŻONIÓW Sobota: Extreme
7 SMOLIŃSKI JAKUB BIELAWA Sobota: Extreme
8 KOWZAN PIOTR WAŁBRZYCH Sobota: Normal
9 MAJEWSKI ŁUKASZ BOLESŁAWIEC Niedziela: Normal
10 ZIELINSKI PRZEMYSŁAW ŚWIDNICA Sobota: Normal
11 BABIICHUK IHOR TWARDOGÓRA Sobota: Extreme Niedziela: Extreme
3MAJFORME LUBSKO
1 NOWICKA KATARZYNA LUBSKO Sobota: Normal
ABY DO METY
1 KURCZYNA - GŁUSZCZAK MAGDALENA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Extreme Niedziela: Normal
2 GŁUSZCZAK JAKUB ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Extreme Niedziela: Normal
ABY DO METY!
1 KONOPACKI KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Extreme Niedziela: Normal
2 FIDEI OLIWIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Extreme Niedziela: Normal
3 ADAMIAK MARTA ZŁOTY STOK Sobota: Extreme Niedziela: Normal
4 ZĘBALA KAMIL CIEPŁOWODY Sobota: Normal Niedziela: Extreme
5 KONOPACKI GRZEGORZ BYSTRZYCA KŁODZKA Sobota: Extreme Niedziela: Normal
6 PITOŃ PAWEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Extreme
7 PITOŃ ANETA ZĄBKOWICE ŚL. Sobota: Extreme
8 RUDY MACIEJ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Extreme
9 SZPILAREWICZ BARBARA ZIĘBICE Sobota: Extreme Niedziela: Normal
10 RUDY RAFAŁ WROCŁAW Sobota: Extreme
11 ŁOPOKA PRZEMYSŁAW ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Extreme Niedziela: Normal
12 HRYCZYŃSKA KAMILA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Extreme
13 OLBRYCHT LUKASZ TARNOW Sobota: Extreme
14 OLBRYCHT JOANNA TARNOW Sobota: Extreme
15 PISZCZAŁKA TOMASZ TRZEBNICA Sobota: Normal
16 HRYCZYŃSKA KAMILA ZIĘBICE Niedziela: Extreme
AKADEMIA RUCHU SZCZAWNO ZDRÓJ
1 KRAŻEWSKI JAROSŁAW Sobota: Normal
AKTYWNA NOWA RUDA
1 BANASIAK KATARZYNA NOWA RUDA Sobota: Extreme
2 BANASIAK GRZEGORZ NOWA RUDA Sobota: Extreme
3 LEŚNIEWSKA JUSTYNA RADKÓW Sobota: Extreme
ANIOŁY I DEMONY SMOLIŃSKIEGO
1 KRASOŃ MONIKA BIELAWA Sobota: Normal
2 CĘDROWICZ EDYTA BIELAWA Sobota: Normal
3 CĘDROWICZ MARIUSZ BIELAWA Sobota: Normal
4 SOLARZ RENATA BIELAWA Sobota: Normal
5 SMOLIŃSKI TOMASZ OSTROSZOWICE Sobota: Normal
6 KRASOŃ MARTA BILEAWA Sobota: Normal
7 KAZUŃ GRZEGORZ NOWA RUDA Sobota: Normal
8 MARCZAK PRZEMYSŁAW BIELAWA Sobota: Normal
9 MAKOWCZYŃSKI MACIEJ BIELAWA Sobota: Normal
10 KOCIK KRYSTIAN BIELAWA Sobota: Normal
11 SMAGIEL MARTA BIELAWA Sobota: Normal
ANITA TEAM
1 BINIECKI WALDEMAR GROMADKA Sobota: Extreme
2 BINIECKA ANITA BOLESŁAWIEC Sobota: Extreme
ARTEL
1 SOJKA KATARZYNA GAWORZYCE Sobota: Extreme
2 NIEDZIAŁKOWSKA LUCYNA SĘDZISŁAW Sobota: Extreme
3 RZEWUSKA MONIKA ZAGRÓDKI Sobota: Normal
4 BOROŃ RAFAŁ Sobota: Normal
5 KUDRYK ANNA Sobota: Normal
6 KAMIŃSKA ANNA WROCŁAW Sobota: Normal
ATHLETICS NYSA
1 WAJDZIK BOGUSŁAW PRUDNIK Sobota: Extreme
BAJANA TEAM
1 ĆWIKOWSKI BOGUSLAW WROCŁAW Sobota: Normal
2 WIŚNIEWSKI MAREK WROCŁAW Sobota: Normal
3 KISIECKI MARCIN WROCŁAW Sobota: Normal
BARTNIK TEAM
1 BARTNIK ARTUR ZARY Sobota: Normal
BEERWALKING CHAMPIONS
1 GOLUBIŃSKI WOJCIECH WROCŁAW Sobota: Extreme
2 CYBRUCH JACEK WROCŁAW Sobota: Extreme
BIELAWA
1 ZAWODNIK ANONIMOWY BIELAWA Sobota: Normal
BIELAWA MOJE MIASTO
1 KRĘŻAŁEK MAREK BIELAWA Sobota: Normal
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
1 LORENC MARCIN Sobota: Normal
2 WIŚNIEWSKI RAFAŁ BIELAWA Niedziela: Extreme
3 SĄDEJ ANNA BIELAWA Sobota: Normal
4 MINNITI AGNIESZKA BIELAWA Sobota: Normal
5 MARCINOWSKI EUGENIUSZ BIELAWA Niedziela: Extreme
6 BANDERA GRZEGORZ BIELAWA Sobota: Normal
7 BROŚ KATARZYNA PIESZYCE Sobota: Normal
8 MARCINOWSKI NORBERT BIELAWA Niedziela: Extreme
9 NOWOGRODZKA MONIKA BIELAWA Sobota: Normal
10 BEDNARCZYK PAWEŁ BIELAWA Sobota: Normal
11 DOMAGAŁA ADAM BIELAWA Niedziela: Extreme
12 HEJN ROBERT BIELAWA Niedziela: Extreme
13 PALACZ AGATA BIELAWA Sobota: Normal
14 MIKŁASZEWSKA KRYSTYNA BIELAWA Sobota: Normal
15 SKWAREK ELŻBIETA BIELAWA Sobota: Normal
16 MAŁGORZATA STYRCZ BIELAWA Sobota: Normal
17 FURCOŃ BOGUSŁAW BIELAWA Niedziela: Extreme
18 ŁUBKOWSKI MARCIN BIELAWA Niedziela: Extreme
19 MUSIAŁ MONIKA WROCŁAW Sobota: Normal
20 MUSIAŁ KAZIMIERZ WROCŁAW Sobota: Normal
21 MAJCHRZAK MICHAŁ BIELAWA Niedziela: Extreme
22 GUZARA KAMIL BIELAWA Sobota: Extreme
23 LUCIMIŃSKA MAŁGORZATA BIELAWA Sobota: Normal
24 BUCZKOWSKA AGNIESZKA BIELAWA Sobota: Normal
25 ŻYŁKA PIOTR BIELAWA Sobota: Normal
26 SZNAJDER AGNIESZKA BIELAWA
27 KULIK MONIKA BIELAWA Sobota: Normal
BIELAWSKI KS
1 JASTRZEBSKI OSKAR BIELAWA Sobota: Normal Niedziela: Extreme
BKS SWIM TEAM BIELAWA
1 ŁACNY RAFAŁ BIELAWA Niedziela: Normal
BRACIA TESTOSTERON
1 GODYŃ ŁUKASZ ŻÓRAWINA Sobota: Extreme
2 SZYMULA ADAM MYŚLIBORZYCE Sobota: Extreme
BRAK
1 KARPOWICZ JAKUB SADY GÓRNE Sobota: Normal Niedziela: Extreme
2 LACHMAN PAWEŁ BIELAWA Sobota: Normal Niedziela: Normal
3 SZACHNIEWICZ MAREK DZIERŻONIÓW Sobota: Extreme
BRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWE
1 WIŚNIOWSKI MIROSŁAW KRAKÓW Niedziela: Extreme
BROTHERS IN ARMS
1 DZIWENKO GRZEGORZ ZIĘBICE Niedziela: Normal
2 PILNY GRZEGORZ KŁODZKO Niedziela: Normal
3 KONIAK ADRIAN STRONIE SLASKIE Niedziela: Normal
4 MISTERSKI GRZEGORZ SZALEJÓW DOLNY Niedziela: Normal
5 ROBAK KRZYSZTOF GOGOŁÓW Niedziela: Normal
6 WOLAK DARIUSZ NOWA RUDA Niedziela: Normal
7 WOJCIECHOWSKI DAWID ŚWIDNICA Niedziela: Normal
BROWARKI
1 PIWOWARCZYK DANIEL POLANICA ZDRÓJ Niedziela: Normal
2 ZAWODNIK ANONIMOWY DUSZNIKI-ZDRÓJ Niedziela: Normal
3 CIERPISZ EWA ŚWIDNICA Niedziela: Normal
4 BANAŚ KATARZYNA SZALEJÓW GÓRNY Niedziela: Normal
5 BANAŚ PATRYCJA SZALEJÓW GÓRNY Niedziela: Normal
6 ZAKRZEWSKA ANNA BIELAWA Niedziela: Normal
7 ZAWODNIK ANONIMOWY KŁODZKO Niedziela: Normal
8 BANAŚ KONRAD SZALEJÓW GÓRNY Niedziela: Normal
9 PIWOWARCZYK DOMINIK SZALEJÓW DOLNY Niedziela: Normal
10 ZAWODNIK ANONIMOWY KŁODZKO Niedziela: Normal
11 KLUZA DAWID GNIAZDÓW Niedziela: Normal
12 CIERPISZ KRZYSZTOF GRODZISZCZE Niedziela: Normal
13 ZAWODNIK ANONIMOWY CZERWIENCZYCE Niedziela: Normal
14 ZAJĄC MATEUSZ KŁODZKO Niedziela: Normal
15 STECIUK JAKUB POLANICA-ZDRÓJ Niedziela: Normal
BRYGADA RR
1 RUDNICKA KAROLINA ŚWIERZAWA Sobota: Normal
2 RUDNICKA AGATA SWIERZAWA Sobota: Normal
3 PACHAŁA ANITA PRZEMKÓW Sobota: Normal
4 ZAJĄC MARTA LEGNICA Sobota: Normal
5 RUDNICKI DAMIAN DEN HAAG Sobota: Normal
6 ŁÓGOWY BARTEK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Normal
7 RUDNICKI ROMAN BARDO Sobota: Extreme
8 TRYSZPIOT AGNIESZKA SWIERZAWA Sobota: Normal
9 KOT KLAUDIA JASTRZĘBIE ZDRÓJ Sobota: Normal
10 FRANKOWSKI GRZEGORZ ZĄBKOWICE ŚLĄSKI Sobota: Normal
11 STĘPIEŃ ANDRZEJ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEP Sobota: Normal
BYSTRZYCKIE DZIKI
1 BAUCH PATRYCJA STRZEGOM Sobota: Normal
2 MGLEJ ANNA BYSTRZYCA GÓRNA Sobota: Normal
3 ZIĘBA GABRIELA LUBACHÓW Sobota: Normal
4 SOMALA PAWEŁ BYSTRZYCA GÓRNA Sobota: Normal
5 KUŹMA KAMIL ŚWIDNICA Sobota: Normal
6 ZAWODNIK ANONIMOWY ŚWIDNICA Sobota: Normal
CENTRUM KETTLEBELL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1 TERLECKA KATARZYNA ZĄBKOWCIE ŚLĄSKIE Sobota: Extreme
2 SOBALA BŁAŻEJ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Extreme
3 PLEŚNIARSKI JANUSZ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Extreme
CENTRUM PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDMEDY
1 GŁADYSZ ARKADIUSZ ŚWIEBODZICE Sobota: Normal
2 BUCZEK FILIP ŚWIEBODZICE Sobota: Normal
CHELSEA
1 CHAŁUBIEC MICHAŁ OŁAWA Niedziela: Extreme
2 CHAŁUBIEC SZYMON OŁAWA Niedziela: Extreme
3 FRISCHMANN MICHAŁ OŁAWA Niedziela: Extreme
CHORZY AMATORZY
1 DRZEWAKOWSKI SEBASTIAN PIESZYCE Niedziela: Extreme
CONTENDER KAMIENNA GÓRA
1 ZASADA DOMINIK KAMIENNA GÓRA Niedziela: Normal
2 BIEL ŁUKASZ KAMIENNA GÓRA Niedziela: Normal
CROS-SPOT
1 ŚWIĘCH RAFAŁ MYŚLENICE Niedziela: Extreme
CROSS OSIR BIELAWA
1 WSZÓŁ ANDRZEJ BIELAWA Sobota: Normal
2 KACZMAREK PIOTR DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
3 ZYGMUNT-KACZMAREK MAŁGORZATA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
4 MENCNER MIROSŁAW GOŁKOWICE Sobota: Normal
5 RÓŻYCKI SŁAWOMIR BIELAWA Sobota: Normal
6 KOWCZ GRZEGORZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
7 DYMKOWSKA MAŁGORZATA PIESZYCE Sobota: Normal
8 DYMKOWSKA JOANNA PIESZYCE Sobota: Normal
9 CHWIST PIOTR DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
10 DYMKOWSKI KRZYSZTOF PIESZYCE Sobota: Normal
11 ROJEK MACIEJ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
12 KACZMAREK MARCIN DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
13 KULIKOWSKA BIAŁEK DOROTA BIELAWA Sobota: Normal
14 FORNAL PAWEŁ BOŻKÓW Sobota: Normal
CROSS RUN 24
1 GRAJEK MONIKA UNISŁAW ŚLĄSKI Sobota: Extreme
2 BABULA ANDRZEJ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
3 ZBOŃKOWSKA DOROTA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
4 MILCZAREK JOANNA GRZMIĄCA Sobota: Normal
5 BIELAKIEWICZ SŁAWOMIR WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
6 KRYNICKA JOANNA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
7 MUSIELAK AGNIESZKA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
8 CIESIELSKI TOMASZ JAWORZYNA ŚLĄSKA Sobota: Normal
9 KOCHMAN MARCIN WAŁBRZYCH Sobota: Normal
10 BĄK TOMASZ JEDLINA-ZDRÓJ Sobota: Normal
11 BOROWIAK NATALIA JEDLINA-ZDRÓJ Sobota: Normal
12 DURKO MACIEJ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
13 MILCZAREK GRZEGORZ GŁUSZYCA Sobota: Normal
14 GRAJEK KRZYSZTOF UNISŁAW ŚLĄSKI Sobota: Extreme
15 JUŚ PIOTR JEDLINA-ZDRÓJ Sobota: Normal
16 OGIŃSKA ANNA WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
17 DUDZIK ANNA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
18 KLUCZYŃSKI KACPER SZCZAWNO-ZDRÓJ Sobota: Extreme
19 RAFAŁ GOŁUCH WALBRZYCH Sobota: Normal
20 CHMIELEWSKA ANNA JEDLINA-ZDRÓJ Sobota: Normal
21 ZATRYB PIOTR WAŁBRZYCH Sobota: Normal
22 URBANIK BARTOSZ MIEROSZÓW Sobota: Normal
23 RODZIEWICZ PIOTR ŚWIEBODZICE Sobota: Normal
24 RODZIEWICZ DOROTA ŚWIEBODZICE Sobota: Normal
25 GURECKI MICHAŁ WAŁBRZYCH Sobota: Normal
26 KRYNICKI JERZY WAŁBRZYCH Sobota: Normal
27 GŁADUNIEC AGNIESZKA BOGUSZÓW-GORCE Sobota: Extreme
28 CHAJEWSKA MAGDALENA BOGUSZÓW GORCE Sobota: Normal
29 OGÓREK DANUTA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
30 OGÓREK PAWEŁ WAŁBRZYCH Sobota: Normal
31 KOZŁOWSKI JAN KŁODZKO Sobota: Normal
32 KURAŚ-ATAMAŃCZUK AGNIESZKA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
33 HISZPAŃSKA AGA GŁUSZYCA Sobota: Normal
34 TEODORCZYK MARTA GŁUSZYCA Sobota: Normal
35 KOWZAN PIOTR GOLINSK Sobota: Normal
36 KWIATKOWSKA BEATA BOGUSZÓW-GORCE Sobota: Extreme
37 DUDEK ELŻBIETA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
38 OLEJNICZAK BARTOSZ JEDLINA ZDRÓJ Sobota: Normal
39 JERZYK ALEKSANDRA GŁUSZYCA Sobota: Normal
40 OZDOWSKA KATARZYNA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
CROSS TRENIG BOX BOLESŁAWIEC
1 ŁUCZKOWSKA EWA ZAWONIA Niedziela: Extreme
CROSSBOX74
1 KAŚKIEWICZ TOMASZ ŚWIDNICA Niedziela: Extreme
2 OCIEPA MAGDALENA ŚWIDNICA Sobota: Extreme
3 FRYDRYCHOWICZ GRZEGORZ ŚWIDNICA Niedziela: Extreme
4 FALENDER ANNA ŚWIDNICA Niedziela: Extreme
5 PLIS PAWEŁ ŚWIDNICA Sobota: Extreme
6 FLORIAN DANIEL ŚWIDNICA Niedziela: Extreme
7 BURDA PIOTR ŚWIDNICA Niedziela: Extreme
8 DMYTROWSKI ŁUKASZ ŚWIDNICA Niedziela: Extreme
9 ADAMCZYK KATARZYNA KSIĄŻNICA Sobota: Extreme
10 WIĘCEK PRZEMYSŁAW JAWORZYNA ŚLĄSKA Sobota: Extreme
11 HARETSKI ALEKSANDER ŚWIDNICA Sobota: Extreme
12 ISHCHUK ALIAKSANDR ŚWIEBODZICE Sobota: Extreme
13 FARMUS ANNA ŚWIDNICA Sobota: Extreme
14 WCISŁO AGNIESZKA ŚWIDNICA Sobota: Extreme
15 ANTONIEWICZ PRZEMYSŁAW ŚWIDNICA Sobota: Extreme
CROSSCAMP OŁAWA
1 ZIÓŁKOWSKI ŁUKASZ JELLCZ-LASKOWICE Sobota: Normal
CROSSFIT 58100
1 JĘCZMIEŃ MARLENA ŚWIDNICA Sobota: Extreme
2 CHORĄŻY ARTUR ŚWIDNICA Sobota: Extreme
3 ZAJĄC DAWID ŚWIDNICA Sobota: Extreme
4 LEWANDOWSKI JEDRZEJ ŚWIDNICA Sobota: Extreme
5 WCISŁO ANGELIKA ŚWIDNICA Sobota: Extreme
CROSSFIT BIELAWA
1 PARYS ANNA DZIERŻONIÓW Niedziela: Extreme
2 SWENDRAK-ZAJĄC IWONA BIELAWA Niedziela: Extreme
3 WÓJCIK MATEUSZ BIELAWA Niedziela: Extreme
4 NOWAK ŁUKASZ BIELAWA Niedziela: Extreme
5 RZESZÓTKO ADRIANNA BIELAWA Niedziela: Extreme
6 RZESZÓTKO ROBERT BIELAWA Niedziela: Extreme
7 RZESZÓTKO JAKUB BIELAWA Niedziela: Extreme
8 ZAWODNIK ANONIMOWY UCIECHÓW Niedziela: Extreme
9 SZALIŁOW KAROLINA BIELAWA Niedziela: Extreme
10 ZAJĄC MILENA BIELAWA Niedziela: Extreme
11 RAGANOWICZ TOMASZ BIELAWA Niedziela: Extreme
12 ŚLĘZAK BARTOSZ BIELAWA Niedziela: Extreme
13 ORICHOWSKI WITALIJ - Niedziela: Extreme
14 GAIK KAMIL BIELAWA Niedziela: Extreme
15 KOSTEK RADOSŁAW - Niedziela: Extreme
16 KOZŁOWSKI JAN - Niedziela: Extreme
17 FRANCZUK JAKUB - Niedziela: Extreme
18 ZAGÓRSKI DOMINIK - Niedziela: Extreme
19 DENENFELD ARIEL OŁAWA Niedziela: Extreme
20 CHOWANIAK REMIGIUSZ OŁAWA Niedziela: Extreme
21 ŚWIĄTEK WOJCIECH OŁAWA Niedziela: Extreme
22 PAŁCZAK JAKUB OŁAWA Niedziela: Extreme
23 JERZYKOWSKI DAWID OŁAWA Niedziela: Extreme
24 TOBIASZ KAMIL OŁAWA Niedziela: Extreme
25 LYRA ADRIAN OŁAWA Niedziela: Extreme
26 KRAWCZYK PIOTREK OŁAWA Niedziela: Extreme
27 ZAPŁOTNIAK ADIAN OŁAWA Niedziela: Extreme
CROSSTEAM ZGORZELEC
1 KOTKIEWICZ EWELINA ZGORZELEC Sobota: Normal
2 DOMORADZKA ANNA ZGORZELEC Sobota: Normal
3 WILSZ KAMILA ZGORZELEC Sobota: Normal
4 STACHURSKI KRZYSZTOF ZGORZELEC Sobota: Normal
5 PAŁUSKA MAŁGORZATA ZGORZELEC Sobota: Normal
6 KOTKIEWICZ GRZEGORZ ZGORZELEC Sobota: Normal
7 MINAKOW NORBERT ZGORZELEC Niedziela: Extreme
8 MACKIEWICZ GRZEGORZ ZGORZELEC Sobota: Normal
9 RAUBO WIKTORIA ZGORZELEC Sobota: Normal
10 TERAZZAS SERGIO ZGORZELEC Sobota: Normal
11 SŁABICKI DOMINIK ZGORZELEC Sobota: Normal
12 ZADWÓRNY ARTUR ZGORZELEC Sobota: Normal
13 PAŁYS MICHAŁ ZGORZELEC Sobota: Normal
14 MINAKOW NORBERT ZGORZELEC Niedziela: Extreme
15 GLEŃ SABINA ZAQIDÓW Sobota: Normal
16 DRZAZGA- SUCHECKA JOANNA ZGORZELEC Sobota: Normal
17 SUCHECKI ANDRZEJ ZGORZELEC Sobota: Normal
18 GRYGONIS WOJCIECH ZGORZELEC Sobota: Normal
19 KORNEEV KINGA ZGORZELEC Sobota: Normal
20 KORNEEV IVAN ZGORZELEC Sobota: Normal
21 GONCZOWSKA MAŁGORZATA ŁAGÓW Sobota: Normal
22 GONCZOWSKI DARIUSZ ŁAGÓW Sobota: Normal
23 CZABAJ BEATA ZGORZELEC Sobota: Normal
24 WASIELEWSKA KATARZYNA GÖRLITZ Sobota: Normal
25 PIKOR TOBIASZ ZGORZELEC Sobota: Normal
DANI BIEGA BEZ GRANIC
1 GRANICA DANI CIESZYN Sobota: Normal
DATASPORT
1 KOWALSKI KAROL WAŁBRZYCH Sobota: Normal Niedziela: Normal
2 TESTOWY TEST TESTOWO Sobota: Normal Niedziela: Extreme
DDCH
1 MALCZEWSKI ANDRZEJ WROCŁAW Niedziela: Extreme
2 ZAWODNIK ANONIMOWY GOGOLIN Niedziela: Extreme
3 ROSIECKI REMIGIUSZ KĄTY WROCŁAWSKIE Niedziela: Extreme
DIRTY SPARROWS
1 SYCHAJ Łukasz Świdnica Sobota: Extreme
DREAM-BIKE.PL BIELAWA
1 TROCZKA DOMINIK BIELAWA Sobota: Extreme
DRUŻYNA A
1 KOŹLAK ROBERT WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
2 REWUCKA ANNA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
3 LIBURSKI ŁUKASZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
4 LIBURSKA IZABELA Piława Górna
5 REWUCKI TOMASZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
6 BUNK-KOŹLAK BARBARA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
7 KARLIŃSKI MICHAŁ STRUGA Sobota: Extreme
8 ROKSANA KARLIŃSKA STRUGA Sobota: Extreme
DST-TEAM
1 KRZEMIŃSKI JACEK STRZELIN Sobota: Normal
2 MALEC ZDZISŁAWA STRZELIN Sobota: Normal
3 KOZAK JOANNA STRZELIN Sobota: Normal
4 PUKACZ ADAM STRZELIN Sobota: Normal
5 MALINOWSKI MARIUSZ STRZELIN Sobota: Normal
6 WYCHODZKA KATARZYNA STRZELIN Sobota: Normal
7 CHYZY BARTŁOMIEJ STRZELIN Sobota: Normal
8 GRZEGORZ KASARABA STRZELIN Sobota: Normal
9 ZAWODNIK ANONIMOWY STRZELIN Sobota: Normal
DYWIZJON 102
1 RECZUCH PATRYCJA WROCŁAW Niedziela: Extreme
2 TOCZEK MARTA WROCŁAW Niedziela: Extreme
DZIADY OCR DIRTY SPARROWS
1 KAŁKOWSKA KAROLINA POZNAN Sobota: Extreme
DZIKI WORKOUT CZARNY BÓR
1 URBANIAK MARCIN BORÓWNO Niedziela: Extreme
2 S MARCIN GRZĘDY Niedziela: Extreme
DZIKI Z CZARNEGO BORU
1 SIEJKA KONRAD CZARNY BÓR Niedziela: Extreme
DZIKI Z POLUDNIA WRO
1 ZAREBA JACEK WROCLAW Sobota: Extreme
2 RYSZCZYK ADAM WROCŁAW Sobota: Extreme
3 NAWROCKI PAWEL SKARZYSKO KAM Sobota: Extreme
4 PUCZKO GRZEGORZ WROCŁAW Sobota: Extreme
DZIKI:)
1 OKUNIEWICZ WOJCIECH STRZEGOM Niedziela: Extreme
DZIKIE DZIKI GORZÓW
1 PAPLICKA KATARZYNA GORZÓW WLKP. Sobota: Extreme
DZIKIE ŚWINIE
1 BANDURA MAREK MIETKÓW Sobota: Normal
2 ZAWODNIK ANONIMOWY KĄTY WROCŁAWSKIE Sobota: Normal
3 MATEUSZ GAŁKA MIETKÓW Sobota: Normal
4 GAŁKA GRZEGORZ MIETKÓW Sobota: Normal
ELECTROLUX ŚWIDNICA
1 PATRZYKĄT PAWEŁ ŚWIDNICA Niedziela: Normal
2 MELNER PIOTR ŚWIDNICA Niedziela: Normal
3 KWARTOWICZ PAWEŁ ŚWIDNICA Niedziela: Normal
4 POJASEK PAWEŁ ŻARÓW Niedziela: Normal
5 ADAMKIEWICZ JAKUB ŚWIDNICA Niedziela: Normal
6 ŚWIERCZEK TOMASZ PASTUCHÓW Niedziela: Normal
7 TURKIEWICZ DANIEL ŚWIDNICA Niedziela: Normal
8 WARSIEWICZ MARCIN ŚWIDNICA Niedziela: Normal
9 JAJKO MARCIN ŚWIDNICA Niedziela: Normal
10 JESIONEK ADAM ŚWIDNICA Niedziela: Normal
11 KOPIŃSKI DAWID ŚWIDNICA Niedziela: Normal
12 GÓRAJEWSKI PIOTR ŚWIDNICA Niedziela: Normal
ELEGANT TEAM
1 ZAWODNIK ANONIMOWY WROCŁAW Sobota: Extreme
2 ZAWODNIK ANONIMOWY ZIELONA GÓRA Sobota: Extreme
3 SOKOŁOWSKI JAREK WROCŁAW Sobota: Extreme
4 SKOCZEK MICHAŁ WROCŁAW Sobota: Extreme
5 SOKOŁOWSKI MAREK CZĘSTOCHOWA Sobota: Extreme
6 PODYMA ŁUKASZ WROCŁAW Sobota: Extreme
ENERGIO
1 JUSZCZYK MACIEJ WYSOKA Sobota: Extreme
2 JUSZCZYK MACIEJ WYSOKA Sobota: Extreme
ENERGYM
1 WROŃSKA-SZCZERBA EWELINA BĘDZIN Sobota: Normal
2 SURMA KAROLINA BĘDZIN Sobota: Normal
3 KAMIL WROŃSKI KAMIL BĘDZIN Sobota: Normal
4 TARIK KAMILA BĘDZIN Sobota: Normal
5 CIEŚLIK JOANNA DĄBROWA GÓRNICZA Sobota: Normal
ET PROJEKT
1 KANIOR JACEK WRZEŚNIA Sobota: Extreme
EXPOL
1 SELIANIN DMYTRO NIKOPOL Sobota: Extreme
FAJA BAJA BUUUMM!!!!!!!!!
1 WASIK KRZYSZTOF KLUCZBORK Niedziela: Extreme
FALUBAZ
1 KURZYŃSKI KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA Sobota: Normal
FERDEK I W BLUZIE DA RADĘ
1 PŁUCIENNIK PIOTR ŻÓRAWINA Sobota: Normal
2 STODOLNY MATEUSZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
3 GARBICZ DOROTA NYSA Sobota: Normal
4 CIELEŃ MARCIN GRĄDY Sobota: Normal
5 KASIUK BARTŁOMIEJ WROCŁAW Sobota: Normal
6 STODOLNY GRZEGORZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
7 FAŁDZIŃSKI TOMASZ NYSA Sobota: Normal
8 PŁUCIENNIK PAWEŁ WROCŁAW Sobota: Normal
9 KRUPPA MAREK STRZELCE OPOLSKIE Sobota: Normal
10 OSTAFIN ALICJA WROCŁAW Sobota: Normal
11 WOROSZCZAK MACIEJ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
FIFNE PYRKI
1 WOŹNIAK WIKTORIA KOZIEGŁOWY Sobota: Extreme
2 GLINKOWSKI FILIP POZNAŃ Sobota: Extreme
3 DACH ERYK POZNAŃ Sobota: Extreme
4 WOJTKOWIAK MONIKA POZNAŃ Sobota: Extreme
FILAROWATEAM
1 PAWŁOWSKI MACIEJ KATOWICE Sobota: Normal
2 DOROTA PAWŁOWSKA KATOWICE Sobota: Normal
FITNESACJA BRZEG DOLNY
1 KORZAK PIOTR BRZEG DOLNY Sobota: Normal
2 KORZAK EWA BRZEG DOLNY Sobota: Normal
3 BĘBEN ANITA ROŚCISŁAWICE Sobota: Normal
4 POLAŃSKI KRZYSZTOF BRZEG DOLNY Sobota: Normal
5 POLAŃSKA ALEKSANDRA BRZEG DOLNY Sobota: Normal
6 WASIŁEK BARBARA WOŁÓW Sobota: Normal
GBK
1 JAN TALAREK BIELAWA Niedziela: Extreme
GORCE
1 PAWEŁCZYK DORIAN BOGUSZOW-GORCE Sobota: Normal
GOŁGOŁ
1 ŻĄDŁO KATARZYNA ŚWIDNICA Sobota: Normal
2 GRUSZCZYŃSKI MICHAŁ ŚWIDNICA Sobota: Normal
3 GREF ROBERT ŚWIDNICA Sobota: Normal
GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
1 WŁODARCZYK KRYSTIAN WAŁBRZYCH Sobota: Normal
GRUPA MOCNEGO PIEDYKNIĘCIA
1 MGLEJ DOROTA ŚWIDNICA Sobota: Normal
2 WINNICKA MONIKA TUSZYN Sobota: Normal
3 ARTUR WAGNEROWSKI PIESZYCE Sobota: Normal
4 WINNICKI JAKUB TUSZYN Sobota: Normal
5 POCZTAREK ARTUR DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
6 POCZTAREK DOMINIK DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
7 POCZTAREK PATRYK DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
8 KOŻEŃOWSKI PAWEŁ MOŚCISKO Sobota: Normal
9 NOWOTNIAK ALINA DZIEŻONIÓW Sobota: Normal
10 OBAL MIROSŁAW PIESZYCE Sobota: Normal
11 OBAL ZUZANNA PIESZYCE Sobota: Normal
12 NOWOTNIAK TOMASZ PIESZYCE Sobota: Normal
13 KOŁODZIEJ KAROLINA PIESZYCE Sobota: Normal
14 ROGALA KAMILA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
15 NECKAR ADAM PIŁAWA DOLNA Sobota: Normal
16 ROGALA MARCIN PIESZYCE Sobota: Normal
17 NECKAR ANNA PIŁAWA DOLNA Sobota: Normal
18 KOŁODZIEJ PIOTR DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
19 KOŁODZIEJ PATRYCJA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
20 GOINSKI GRZEGORZ BIELAWA Sobota: Normal
21 PASZKOWSKI MICHAŁ PIESZYCE Sobota: Normal
22 PROŚNIAK DANIEL POLKOWICE Sobota: Normal
23 PROŚNIAK JOANNA POLKOWICE Sobota: Normal
24 MIKUŁA MAŁGORZATA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
25 POCZTAREK PAWEŁ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
26 MIKUŁA SEBASTIAN DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
27 POCZTAREK MARTA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
28 WOJTAL ADAM DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
29 WOJTAL AGNIESZKA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
30 CZAJKA ROBERT POLKOWICE Sobota: Normal
31 PIERCHOROWICZ MARTA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
GWAREK TEAM
1 KRZYSKÓW NATALIA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
2 LAKUS LAURA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
3 SADOWSKI KRZYSZTOF WAŁBRZYCH Sobota: Normal
4 SASIN PAULINA BOGUSZÓW GORCE Sobota: Normal
5 KULA KATARZYNA LUBOMIN Sobota: Normal
GŁYSZYCA ONLY FIGHTING
1 LEŚ MARIUSZ ŚWIERKI Sobota: Normal
2 BŁACHOTNIK DANIELA GŁUSZYCA Sobota: Normal
3 KACPER SŁOMIŃSKI GŁUSZYCA Sobota: Normal
4 KANDEFER ROBERT GŁUSZYCA Sobota: Normal
5 ROGALSKA KATARZYNA GŁUSZYCA Sobota: Normal
6 LEŚ JAN GŁUSZYCA Sobota: Normal
7 LISOWSKA MAŁGORZATA GŁUSZYCA Sobota: Normal
8 ŻEBROWSKI MAREK GŁUSZYCA Sobota: Normal
9 DUDA WIESLAW GLUSZYCA Sobota: Normal
10 DĄBROWSKA AGATA ŁOMNICA Sobota: Normal
11 MACHOWSKI KRZYSZTOF JEDLINA ZDRÓJ Sobota: Normal
12 ZAJĄCZKOWSKA DOMINIKA GŁUSZYCA Sobota: Normal
HARDKOROWY TEAM
1 WIERZBICKI MICHAŁ WROCŁAW Niedziela: Extreme
2 KRÓLICKI ZBIGNIEW LUTOMIA Niedziela: Extreme
3 WIERZBICKI SŁAWOMIR ŚWIDNICA Niedziela: Extreme
4 KRÓLICKA MAŁGORZATA OPOLE Niedziela: Extreme
5 KRZEMIANOWSKA ELŻBIETA LUTOMIA Niedziela: Extreme
HAT-TRICK LUBSKO
1 BOROWA KATARZYNA LUBSKO Sobota: Normal
HUSARIA RACE TEAM
1 SARLEJ ROBERT PAKOSLAWICE Niedziela: Extreme
2 ABRATKIEWICZ MAGDALENA OPOLE Niedziela: Normal
3 OSTAFIN JOANNA KRAKÓW Sobota: Extreme Niedziela: Extreme
4 HALKO DANIEL LUBIN Niedziela: Extreme
5 BARCZAK ANNA MOGILNO Sobota: Normal
6 NIZIURSKA MARZANNA KRAKOW Sobota: Normal
7 WITEK KAMIL FALMIROWICE Niedziela: Extreme
8 CHOŁOMEK MAREK RUDA ŚLĄSKA Sobota: Normal
9 WOJCIECHOWSKA-CHOŁOMEK EWA RUDA ŚLĄSKA Sobota: Normal
10 KUSAREK PIOTR STARY WĘGLINIEC Niedziela: Extreme
I PO CO CI TO BYŁO
1 JURCZAK MATEUSZ WARSZAWA Sobota: Extreme
JACIERPIEDOLE
1 CZUCHRAJ ŁUKASZ KŁODZKO Niedziela: Extreme
2 CZUCHRAJ ALEKSANDER BOŻKÓW Niedziela: Extreme
3 STYNCEL ADAM WROCŁAW Niedziela: Extreme
4 CZUCHRAJ SŁAWOMIR BOŻKÓW Niedziela: Extreme
5 LESZCZYŃSKI KAROL ANNOPOL Niedziela: Extreme
JUK
1 IGNASZAK KAMIL BIELAWA Sobota: Extreme
2 BOCZKOWSKI MICHAŁ BIELAWA Sobota: Extreme
3 DOBROWOLSKI HUBERT PIESZYCE Sobota: Extreme
JUZ NIE PALE
1 KOPACZ RAFAŁ WROCŁAW Niedziela: Extreme
KAT CROSS WAŁBRZYCH
1 PYPEĆ KRYSTIAN WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
2 PYPEĆ DARIUSZ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
3 PROTAS ANDRZEJ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
4 SZYMELA MATEUSZ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
5 DRZEWIECKA SYLWIA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
6 DRZEWIECKI MARCIN WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
7 KONRAD BALCEWICZ SZCZAWNO ZDRÓJ Sobota: Extreme
8 BISKUP DAMIAN WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
9 TETKE MACIEJ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
10 MAJEWSKI SEBASTIAN WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
11 LUBOŃSKA ŻANETA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
12 MILCZAREK DOMINIK WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
13 MARCIN MALEWICZ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
14 GÓRNIAK JAKUB WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
15 PUCHALSKA JOANNA Sobota: Extreme
16 GOLIŃSKA MARZENA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
17 GOŁĘBIEWSKI ADRIAN WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
18 WILCZYŃSKI PIOTR WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
19 WILCZYŃSKA MAGDALENA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
20 KOTLIŃSKA DAGMARA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
21 BOŻEK ARTUR WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
22 FAYFER DOROTA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
23 GORNIAK JUSTYNA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
24 KRAWCZYK MAGDALENA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
25 WINIARSKA AGATA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
26 SZYMELA SEBASTIAN WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
27 PIŁAT BARTOSZ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
28 SOBCZYŃSKA KATARZYNA NIEDŹWIEDZICA Sobota: Extreme
29 MARKIEWICZ MACIEJ DZIEĆMOROWICE Sobota: Extreme
30 GORNIAK MICHAŁ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
31 ŁUKASZ WASILEWSKI WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
32 GAN DAMIAN SZCZAWNO ZDRÓJ Sobota: Extreme
33 MAGDZIAK MARIUSZ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
KB LEROY MERLIN
1 KORNIEWSKI MATEUSZ ŚWIDNICA Sobota: Extreme
2 WIŚNIEWSKI MARCIN ŚWIDNICA Sobota: Extreme
3 DUMA PAWEŁ ŚWIDNICA Sobota: Extreme
4 WOJCIECHOWSKI PATRYK ŚWIDNICA Sobota: Extreme
5 MOŻEJKO FRYDERYK ŚWIDNICA Sobota: Extreme
6 KILISZEK KATARZYNA ŚWIDNICA Sobota: Normal
7 HERBA RAFAŁ WITOSZÓW DOLNY Sobota: Extreme
8 KUMIĘGA ANDRZEJ ŚWIDNICA Sobota: Extreme
9 DUDEK DAWID ŚWIDNICA Sobota: Extreme
10 MAJEWSKI SZYMON ŚWIDNICA Sobota: Extreme
KLUSKI DOLNOŚLĄSKIE
1 RADZIEMSKA JOANNA BIELAWA Sobota: Normal
2 WÓJCIK GRZEGORZ BIELAWA Sobota: Normal
3 GIL ŁUKASZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
4 TYWONIUK WIKTOR KRZYWIŃ Sobota: Normal
5 MICHAŁ RADZIEMSKI BIELAWA Sobota: Normal
6 GIL ALEKSANDRA UCIECHÓW Sobota: Normal
KORMORANY
1 HAJDASZ ARKADIUSZ NAMYSŁÓW Niedziela: Extreme
2 KANIA ROMAN NAMYSŁÓW Niedziela: Extreme
3 MIROSŁAW MAKUCH NAMYSŁÓW Niedziela: Extreme
KOSMICZNE PIECZARKI
1 TONDERYS SZYMON WROCŁAW Niedziela: Extreme
2 ZAWODNIK ANONIMOWY WROCŁAW Niedziela: Extreme
KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE
1 MICHALSKA AGNIESZKA KŁODZKO Sobota: Extreme
LECZNICA TEAM
1 DURAJSKI ARIEL ZIELONA GÓRA Sobota: Normal
2 SZYLKIN WOJCIECH ZIELONA GÓRA Sobota: Normal
3 KOZAK MAŁGORZATA ZIELONA GÓRA Sobota: Normal
4 ROGOWSKA ALEKSANDRA ZIELONA GÓRA Sobota: Normal
LUBIĘ FRYTKI
1 LEŚNIAK ADAM BORÓW Sobota: Normal
LUG TEAM
1 GALIŃSKI ARTUR ZIELONA GÓRA Niedziela: Extreme
2 PIETRYSZAK DANIEL ZIELONA GÓRA Niedziela: Extreme
3 MACIEJEWSKI KAMIL ZIELONA GÓRA Niedziela: Extreme
M&M POWER
1 ŚLEZAK MICHAŁ MOŚCISKO Sobota: Normal
MAD RUNNERS WAŁBRZYCH
1 ERENS ANETA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
2 SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ WAŁBRZYCH Sobota: Normal
3 KWASIBORSKI JACEK WAŁBRZYCH Sobota: Normal
4 DWOJAK SARA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
5 KRYSZAK KAZIMIERZ WAŁBRZYCH Sobota: Normal
6 KALISZYK GRZEGORZ WAŁBRZYCH Sobota: Normal
7 ŁYKO MARTA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
8 DUL DARIUSZ WAŁBRZYCH Sobota: Normal
9 ŁOSIŃSKI KRZYSZTOF WAŁBRZYCH Sobota: Normal
10 TOMALA MAGDA KAMIENNA GÓRA Sobota: Normal
11 POTKAŃSKI MATEUSZ KAMIENNA GÓRA Sobota: Normal
12 PIASKOWSKI MICHAŁ WAŁBRZYCH Sobota: Normal
13 DARGACZ DOMINIK WAŁBRZYCH Sobota: Normal
MAM TĘ MOC!!!
1 STYSIŃSKA MARTYNA CZĘSTOCHOWA Sobota: Extreme Niedziela: Normal
MARCIN URYCH
1 JANC-URYCH MARZENA GLUSZYCA Sobota: Normal
MARCO POLO TEAM
1 MAŃCZAK AGATA ŚWIDNICA Niedziela: Normal
2 KAMIL MÓL KOMOROWICE Niedziela: Normal
3 MÓL BENITA KOMOROWICE Niedziela: Normal
4 ZYGMUNT PAWEŁ WROCŁAW Niedziela: Normal
5 FRĄCKOWIAK JACEK GŁUCHOŁAZY Niedziela: Normal
6 KALICIAK ŁUKASZ ZAWONIA Niedziela: Normal
7 KRZAK EDYTA ŚWIDNICA Niedziela: Normal
8 STYCZEŃ MARCIN ŚWIDNICA Niedziela: Normal
MARZENA JANC-URYCH
1 URYCH MARCIN WAŁBRZYCH Sobota: Normal
MASNY TEAM
1 RAK MARCIN BIELAWA Sobota: Normal Niedziela: Normal
2 MASNY-JARMUNDOWICZ MARTA RYBNIK Sobota: Normal
3 JARMUNDOWICZ MICHAŁ RYBNIK Sobota: Normal
4 DAMIAN FIGURA RYBNIK Sobota: Normal
5 RACZEK JUSTYNA RYBNIK Sobota: Normal
6 RAK ALICJA BIELAWA Sobota: Normal
7 GAMZA BARBARA CZERWIONKA-LESZCZYNY Sobota: Normal
8 RUSINEK MARTA CZERWIONKA-LESZCZYNY Sobota: Normal
9 GAMZA MARIUSZ CZERWIONKA-LESZCZYNY Sobota: Extreme
10 TRZOS DARIA CZERWIONKA-LESZCZYNY Sobota: Normal
11 DIAKONOW MIRELA CZERWIONKA-LESZCZYNY Sobota: Normal
12 GÓRECKI WOJCIECH CZERWIONKA-LESZCZYNY Sobota: Normal
13 GÓRECKA ELŻBIETA CZERWIONKA-LESZCZYNY Sobota: Normal
MATPLAST TEAM
1 STOCHNIAŁ GRZEGORZ NOWA RUDA Sobota: Normal
2 CIEŚLAK PIOTR NOWA RUDA Sobota: Normal
3 ADAMSKI DAWID STARA ŁOMNICA Sobota: Normal
4 KOWALSKI KAMIL KŁODZKO Sobota: Normal
5 ĆWIKŁA MARCIN POLANICA ZDRÓJ Sobota: Normal
6 KRAUZE ROBERT NOWA RUDA Sobota: Normal
7 SZEWIEŁO DANIEL NOWA RUDA Sobota: Normal
METALIS
1 RZATKIEWICZ KONRAD WROCŁAW Sobota: Normal
2 OSTROWSKI WOJCIECH ŚWIDNICA Sobota: Normal
3 MARCIN SYREK ŚWIDNICA Sobota: Normal
4 JABŁOŃSKA-EKIERT AGNIESZKA DZIERŻÓNIÓW Sobota: Normal
5 ZAWODNIK ANONIMOWY ROZTOCZNIK Sobota: Normal
6 WILK MICHAŁ BIAŁA Sobota: Normal
7 ZAWODNIK ANONIMOWY DZIERŻONIOW Sobota: Normal
8 NOWAK PAWEŁ DZIERZONIOW Sobota: Normal
9 GREGORCZYK PRAKSYDA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
10 TRZONIEC ANETTA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
11 MADEJ ALEKSANDRA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
12 JACYNA ADRIAN CHWALIBOŻYCE Sobota: Normal
13 BRZEŹNA MARZENA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
14 MINTA MARCIN ŚWIDNICA Sobota: Normal
15 ZIOMKO KRZYSZTOF MARCINOWICE Sobota: Normal
MIRAS
1 DĄBEK MIROSŁAW ZIĘBICE Niedziela: Normal
MUNDURY BRZESKIE
1 KUCZKOWSKI ROBERT BRZEG Sobota: Extreme
2 BIELECKA MAGDALENA GRODKÓW Sobota: Extreme
3 TRZASKA ANNA PISARZOWICE Sobota: Extreme
MUŁY I BROKUŁY
1 SIDOROWICZ MARTA WROCŁAW Niedziela: Extreme
MĘSKIE BIEGANIE ORKIESTRA
1 PIENIĄŻEK PAWEŁ ŚWIDNICA Sobota: Extreme
2 KAROLCZAK KONRAD ŻARÓW Sobota: Extreme
3 KAŁUŻNY WOJCIECH ŚWIDNICA Sobota: Extreme
4 SZELIGA GRZEGORZ ŚWIDNICA Sobota: Extreme
5 FORNAL KRZYSZTOF ŚWIDNICA Sobota: Extreme
OKUNIEWICZ TEAM:)
1 OKUNIEWICZ WOJCIECH STRZEGOM Niedziela: Extreme
ONLY FIGHTING GŁUSZYCA
1 ZAJĄCZKOWSKA DOMINIKA GŁUSZYCA Sobota: Normal
OPSBIELAWA
1 WILK KAROLINA BIELAWA Sobota: Normal
2 GULANOWSKI GWIDON BIELAWA Sobota: Normal
3 BEDNARZ-WUWER AGATA BIELAWA Sobota: Normal
4 SZULC-BERNACIK MONIKA BIELAWA Sobota: Normal
5 ŚWITALSKA AGATA BIELAWA Sobota: Normal
6 MOSKWA DANIEL BIELAWA Sobota: Normal
ORIENTPARK.PL IWINY
1 MADEJ MATEUSZ WILCZY LAS Sobota: Normal
ORŁY JEZUSA
1 SZARADOWSKI MARCIN ŚWIDNICA Sobota: Extreme
2 SZARADOWSKI PIOTR ŚWIDNICA Sobota: Extreme
3 POKRZYK ŁUKASZ JUGOWA Sobota: Extreme
4 LISZCZ KRYSTIAN JUGOWA Sobota: Extreme
OSTATNI STAWIA PIWO
1 GULACZ MARTA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
2 GULACZ JOANNA WROCŁAW Sobota: Extreme
3 BARTCZYSZYN MICHAŁ WROCŁAW Sobota: Extreme
4 MOŃKA PRZEMYSŁAW KĘPNO Sobota: Extreme
5 CIEŚLIK KLAUDIA WROCŁAW Sobota: Extreme
PASTUSZENKI :D
1 PASTUSZENKO PAULINA OPOLE Sobota: Extreme
2 PASTUSZENKO ROBERT OPOLE Sobota: Extreme
PAŁAC BIELAWA SPORT TEAM
1 LEGIERZYŃSKA MAGDALENA BIELAWA Sobota: Normal
2 JĘDRYCHOWSKI ARTUR BIELAWA Sobota: Normal
3 EWA JĘDRYCHOWSKA BIELAWA Sobota: Normal
4 MAJKRZAK ANGELIKA BIELAWA Sobota: Normal
5 BYCZEK MACIEJ BIELAWA Sobota: Normal
6 BABICKI PAWEL BIELAWA Sobota: Normal
7 MARKIEL JACEK BIELAWA Sobota: Normal
8 KURZAWA ELŻBIETA BIELAWA Sobota: Normal
9 SEREMET LAURA BIELAWA Sobota: Normal
10 WOJCIECHÓW ADAM PIESZYCE Sobota: Normal
11 BUKOWSKA DOMINIKA Sobota: Normal
12 JASZCZYSZYN MARCIN Sobota: Normal
13 DOMAGAŁA ANTONI Sobota: Normal
PAŁER RENDŻERSI
1 MIKULAK PATRYCJA POLKOWICE Sobota: Normal
2 ARTEMCZUK MICHAŁ ZDUNY Sobota: Extreme
3 MACHOWSKI MAREK ZDUNY Sobota: Extreme
4 MACHERZYNSKI LESZEK UNBEKANNTE POSTLEITZAHL Sobota: Normal
PETARDA MIEROSZÓW
1 RACZYŃSKI MARCIN TRZEBNICA Sobota: Normal
PIĘKNE I BESTIE
1 STACHOWICZ MARTA DZIERŻONIÓW Niedziela: Extreme
2 ZAWODNIK ANONIMOWY DZIERŻONIÓW Niedziela: Extreme
3 KURIATA KAMILA ŁAGIEWNIKI Niedziela: Extreme
4 LINKERT SYLWIA DZIERŻONIÓW Niedziela: Extreme
5 SIOCH KATARZYNA DZIERŻONIÓW Niedziela: Extreme
6 KURIATA DANUTA Sieniawka Niedziela: Extreme
7 MYSZKA AGNIESZKA PIESZYCE Niedziela: Extreme
8 ZAWODNIK ANONIMOWY DZIERŻONIÓW Niedziela: Extreme
9 KOST MARCIN BIELAWA Niedziela: Extreme
10 BAGIŃSKA EWA DZIERŻONIÓW Niedziela: Extreme
PIĘKNI I ZDROWI
1 SUTUŁA MAŁGORAZATA DZIERZONIÓW Sobota: Normal
2 SADLOWSKA NATALIA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
3 KWIATKOWSKA KATARZYNA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
4 KOWALCZYK BEATA BIELAWA Sobota: Normal
5 GÓRSKI BARTŁOMIEJ ŚWIDNICA Sobota: Normal
6 RUSIN ADRIAN MARCINOWICE Sobota: Normal
7 BALAK MAGDALENA PIESZYCE Sobota: Normal
8 POŁUKORD JUSTYNA PIESZYCE Sobota: Normal
9 NIEMCZYK ANDRZEJ NIEMCZA Sobota: Normal
10 SUTUŁA ARKADIUSZ BIELAWA Sobota: Normal
11 WZOREK JANUSZ WROCŁAW Sobota: Normal
12 RAJTER JACEK DZIERŻONIÓW Niedziela: Extreme
13 WZOREK WOJTEK ŚWIEBODZICE Sobota: Normal
14 IZDEBNA AGATA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
15 KRAUS DARIUSZ DZIERŻONIÓW Niedziela: Extreme
16 ADAMCZYK AGNIESZKA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
POGODZINACHPRACY.BLOGSPOT.COM
1 RZECZKOWSKI PAWEŁ ŚWIDNICA Niedziela: Extreme
POGROM WICHRA TEAM
1 NOWAK PRZEMYSŁAW BIERUTÓW Niedziela: Extreme
POWER RANGERS
1 KUBICZ MARIUSZ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Normal
2 KUBICZ ANETA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Normal
3 KUBICZ JUSTYNA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Normal
POZNAŃ RACE TEAM
1 SĘDZICKI MATEUSZ DOPIEWO Sobota: Extreme
POZYTYWNIE ZAKRĘCENI
1 ZIACH MARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA Sobota: Normal
PREDATORS WAŁBRZYCH
1 NIECHAJ ANNA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
2 MŁYNEK JOANNA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
3 PRZYBYSZ MONIKA Wałbrzych Sobota: Extreme
4 JANKOWSKI RAFAŁ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
5 NIECHAJ JULIA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
6 KUŁAGA DAMIAN WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
7 MISIEWICZ MATEUSZ Niedziela: Normal
8 ADAMSKI ROBERT WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
9 ADAMSKA JOANNA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
10 ZIACH BARTOSZ JEDLINA ZDRÓJ Sobota: Normal Niedziela: Normal
11 KORDYLAK IRENEUSZ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
12 RASZCZUK MARTYNA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
13 JANCZAK DARIA CIESZÓW Sobota: Extreme
14 SAMOLAK MACIEK WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
15 SAMOLAK ŁUKASZ LĄDEK - ZDRÓJ Sobota: Extreme Niedziela: Normal
16 CZAJA ŁUKASZ BOGUSZÓW-GORCE Sobota: Extreme
17 MATEŃKO MATEUSZ WOJBÓRZ Sobota: Extreme
18 BAWIEC KATARZYNA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
19 FARBISZ LUCYNA WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
PROFESJONALNI AMATORZY
1 BROZYNA ROBERT DZIERŻONIÓW Sobota: Extreme
2 ZAWADA RADOSLAW DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
RETRO SPORT
1 FRYDRYCH ANDRZEJ BIELANY WROCŁAWSKIE Niedziela: Extreme
RK STUDIO WROCŁAW
1 ROJEK PIOTR SZCZAWNO-ZDROJ Sobota: Normal
2 KASPERKIEWICZ ROMANA JAWORZNO Sobota: Normal
3 ŁUSZPAK-ZAJĄC AGNIESZKA WROCŁAW Sobota: Normal
4 ŚLEDZIKOWSKI MARCIN RĘDZINY Sobota: Normal
5 JANISZEWSKI KRZYSZTOF WROCŁAW Sobota: Normal
6 PAWŁOW PAWEŁ WROCŁAW Sobota: Normal
RUNATTACK
1 ANDRZEJEWSKI DROGOSZ LUBIN Niedziela: Extreme
2 PACHAŁA ADRIAN CHOCIANÓW Niedziela: Extreme
RYBA TEAM
1 RYBA ŁUKASZ PROCHOWICE Sobota: Normal Niedziela: Extreme
2 RYBA ŁUKASZ PROCHOWICE Niedziela: Extreme
RYCERZE ZODIAKU
1 PODŁĘCKA KATARZYNA BIELAWA Sobota: Normal
2 JAMROŻY KAMIL BIELAWA Sobota: Normal
3 CZARNECKI KONRAD ZIĘBICE Sobota: Normal
4 GRZESIAK PAWEŁ BIELAWA Sobota: Normal
5 PODŁĘCKA KRYSTYNA BIELAWA Sobota: Normal
RÓŻOWE PANTERKI
1 KUROWSKA ANNA WROCŁAW Sobota: Normal
2 SIERRA JOAQUIN WROCLAW Sobota: Normal
3 STRASZEWSKI MARCIN WROCLAW Sobota: Normal
4 ROBERT NOWACKI WROCŁAW Sobota: Normal
5 SIPOWICZ ANDRZEJ WROCLAW Sobota: Extreme
6 BOROWSKI KAMIL WROCLAW Sobota: Extreme
7 RABOWSKI ADRIAN WROCLAW Sobota: Normal
8 IDASIAK GRZEGORZ WROCLAW Sobota: Normal
9 MOLENDA ALEKSANDER BOLESŁAWIEC Sobota: Normal
10 SIWIASZCZYK JAKUB OPOLE Sobota: Normal
11 KORNALSKI KAMIL WROCŁAW Sobota: Normal
12 JACHACY KATARZYNA WROCŁAW Sobota: Normal
SIŁOWANIA JEDLINA
1 GALUS KAROLINA JEDLINA ZDRÓJ Sobota: Normal
SIŁOWNIA JEDLINA
1 NOWAK KATARZYNA DZIEĆMOROWICE Sobota: Normal
2 GALUS KRZYSZTOF JEDLINA-ZDRÓJ Sobota: Extreme
3 LANGO-SZNACKA KAMILA JAWOR Sobota: Normal
4 POCZTOWSKA JOANNA JAWOR Sobota: Normal
SKRZYDLATE ŚWINIE
1 CISIŃSKI ARTUR SKARBIMIERZ OSIEDLE Niedziela: Normal
2 FIEDOR MONIKA SKARBIMIERZ Niedziela: Normal
SKT TIGER
1 BARWINEK PIOTR BIELAWA Sobota: Normal
2 MANIAK SEBASTIAN DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
3 RUSIECKI MARIUSZ PIŁAWA GÓRNA Sobota: Normal
4 RUSIECKI BARTŁOMIEJ PIŁAWA GÓRNA Sobota: Normal
5 CZYŻEWSKI MAREK DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
6 SOBIESZEK PAWEŁ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
7 NORBERT CZERWIŃSKI DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
8 WAJDA MARCIN DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
9 JURGIEWICZ IGA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
10 JURGIEWICZ TOMASZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
11 BEDNARZ KATARZYNA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
12 BUKOWSKI MARIUSZ PIŁAWA DOLNA Sobota: Normal
13 KARPINSKI ANDRZEJ DZIERZONIOW Sobota: Normal
14 DOMAŃSKI MARCIN PIŁAWA GÓRNA Sobota: Normal Niedziela: Normal
15 WALICZKO RAFAŁ ŚWIDNICA Sobota: Normal
16 DŁUGOSZ JACEK DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
17 SYCZ MARIUSZ PSZENNO Sobota: Normal
18 ROMANOWSKA AGATA ŚWIDNICA Sobota: Normal
19 KALICZAK TOMASZ ŚWIDNICA Sobota: Extreme
20 HALICKA BEATA ŚWIDNICA Sobota: Normal
21 WILK KATARZYNA ŚWIDNICA Sobota: Normal
22 BUGAREWICZ MONIKA ŚWIDNICA Sobota: Normal
23 LISOWSKA AGNIESZKA YULARA Sobota: Normal
24 IWAN KATARZYNA ŚWIDNICA Sobota: Normal
25 PROKOPOWICZ MARZENA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
26 SIKORA ALEKSANDRA SWIDNICA Sobota: Normal
27 MATUSIAK ARTUR PIESZYCE Niedziela: Normal
28 PIRÓG KRZYSZTOF DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
29 SKRZYPCZAK SEBASTIAN DOBROMIERZ Sobota: Normal
30 GRUSZECKA KATARZYNA ŚWIEBODZICE Sobota: Normal
31 POTACZEK JANUSZ DZIERŻÓNIÓW Sobota: Normal
32 RĄPAŁA ARTUR UCIECHÓW Sobota: Normal
33 NIKONIUK TOMASZ OLSZANY Sobota: Normal
34 NIKONIUK ANNA STRZEGOM Sobota: Normal
35 OGRODOWICZ KRZYSZTOF BIELAWA Sobota: Normal
36 JELINSKA AGNIESZKA JAWORZYNA ŚLĄSKA Sobota: Normal
37 TUROŃ KATARZYNA WROCŁAW Sobota: Normal
38 GALICKA AMELIA ŚWIDNICA Sobota: Normal
39 KARPIŃSKA AGNIESZKA BIELAWA Sobota: Normal
40 SZUREK ARKADIUSZ ŚWIDNICA Sobota: Normal
41 KUDELSKI GRZEGORZ ŚWIDNICA Sobota: Normal
42 HALICKI ŁUKASZ ŚWIDNICA Sobota: Normal
43 SANDECKI ZBIGNIEW ŚWIDNICA Sobota: Normal
44 PIĄTEK KRYSTIAN BIELAWA Sobota: Normal
45 KAMIŃSKI PAWEŁ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
46 BEŁTOWSKI ARTUR DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
47 KORCZYŃSKI ALEKSANDER BIELAWA Sobota: Normal
48 REMIN HUBERT DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
49 KOSSOWSKI PRZEMYSŁAW DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
50 ZAWODNIK ANONIMOWY DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
51 ŁASZCZYK ANETA ŚWIDNICA Sobota: Normal
52 RACHUNA SYLWIA ŚWIDNICA Sobota: Normal
53 MAJCHRZAK WOJCIECH DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
54 KONDRAT MATEUSZ PIESZYCE Sobota: Normal
SKW TEAM
1 LISIECKI ŁUKASZ WROCŁAW Sobota: Normal
2 KOWALCZYK DAMIAN WROCŁAW Sobota: Normal
3 ŁUKASZ SARNICKI NOWA RUDA Sobota: Normal
4 KOWALSKI IRENEUSZ MIĘDZYLESIE Sobota: Normal
5 CYMBAŁA MICHAŁ WĄSOSZ Sobota: Normal
6 STĘPNIOWSKI LUKASZ SOBOTKA Sobota: Normal
7 WOJCIESZONEK KRZYSZTOF WROCŁAW Sobota: Normal
SOWIE TEAM
1 SZCZERBANOWSKI MARCIN WAŁBRZYCH Sobota: Normal
2 SOBCZYŃSKI PAWEŁ NIEDŹWIEDZICA Sobota: Extreme
SRTG WAŁBRZYCH
1 KRUPA RYSZARD WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
STREFA RUCHU - ZGORZELEC
1 ZGÓRECKI PIOTR ZGORZELEC Niedziela: Extreme
SUPERBOHATEROWIE
1 ZIÓŁKOWSKA PATRYCJA ŻERNIKI WROCŁAWSKIE Sobota: Extreme
2 ZIÓŁKOWSKI TOMASZ ŻERNIKI WROCŁAWSKIE Niedziela: Extreme
3 MASTALERCZYK MIESZKO ŻERNIKI WROCŁAWSKIE Niedziela: Extreme
TBD
1 BARAN MACIEJ NOWA RUDA Sobota: Normal
2 MRÓZ KATARZYNA WROCŁAW Sobota: Normal
3 GOŁĄBEK PAWEŁ KŁODZKO Sobota: Normal
4 PRZESTRZELSKI ARKADIUSZ MARCINOWICE Sobota: Normal
5 WALCZAK RENATA NOWA RUDA Sobota: Normal
6 ZAWODNIK ANONIMOWY NOWA RUDA Sobota: Normal
7 ZAWODNIK ANONIMOWY NOWA RUDA Sobota: Normal
8 ZAWODNIK ANONIMOWY NOWA RUDA Sobota: Normal
9 LEWANDOWSKA PAULINA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
10 CYMOREK PIOTR POLANICA ZDRÓJ Sobota: Normal
TEAM RUNNERS SCHNEIDER ELECTR
1 ŁUCZAK TOMASZ WAŁBRZYCH Sobota: Extreme
TEAM SUUS
1 NOWAK KACPER ŻMIGRÓD Sobota: Extreme
2 POLAŃSKI PIOTR WROCŁAW Sobota: Extreme
3 SOLARZ MICHAL NAMYSŁÓW Sobota: Extreme
4 SOBINSKI KRZYSZTOF PASIKUROWICE Sobota: Extreme
TEMMPO WAŁBRZYCH
1 MĄCZKOWSKA BEATA BOGUSZÓW GORCE Sobota: Normal
2 KOSZYKA KRZYSZTOF WAŁBRZYCH Sobota: Normal
TIGER TEAM
1 GRYSZAN MARCIN BIELAWA Sobota: Normal
TOTAL FREAK
1 MIKRUT MATEUSZ CIESZYN Sobota: Extreme
TOYOTA RUNMATOR
1 MIKOŁAJEK ROBERT JELCZ-LASKOWICE Sobota: Extreme
2 WŁODARCZYK MACIEJ MIŁOSZYCE Sobota: Extreme
3 NOWIŃSKI JULIUSZ JELCZ-LASKOWICE Sobota: Extreme
4 ROJEK BARTOSZ WROCŁAW Sobota: Extreme
5 GRZEGORZ DĄBSKI STRZELIN Sobota: Extreme
TRI AKTYWNI LUBSKO
1 GLINKA MICHAŁ LUBSKO Sobota: Normal
TRICLUB DOBRUŠKA
1 ZAWODNIK ANONIMOWY KOSTELEC NAD ORLICÍ Sobota: Extreme
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
1 WIECZYŃSKI JERZY BOGATYNIA Niedziela: Extreme
2 NOWAK IZABELA WROCŁAW Niedziela: Extreme
3 SZYLINSKA KATARZYNA BOGATYNIA Niedziela: Extreme
4 WITEK KAROLINA BOGATYNIA Niedziela: Extreme
5 KLIMEK MARCIN BOGATYNIA Niedziela: Extreme
TYGRYSY Z AMAZONII
1 DURMA TOMASZ PIŁAWA GÓRNA Sobota: Normal
2 JAŚKIEWICZ MIROSŁAW PISARZOWICE Sobota: Normal
3 BOŻEK DAWID ŚWIEBODZICE Sobota: Normal
4 OPALIŃSKI KRZYSZTOF WROCŁAW Sobota: Extreme
5 OLEKSIŃSKI KAMIL DZIERŻONIÓW Sobota: Extreme
6 OLEKSIŃSKI KONRAD DZIERŻONIÓW Sobota: Extreme
7 JĘCZMIEŃ KACPER GŁOGÓW Sobota: Normal
8 GUT MARCIN WROCLAW Sobota: Normal
9 ROLA KAMIL WAŁBRZYCH Sobota: Normal
10 FAŁAT TOMASZ ŻMIGRÓD Sobota: Normal
11 RUS KLEMENS WROCŁAW Sobota: Extreme
12 KARWACZKA TOMASZ WROŁAW Sobota: Normal
13 BOJZAN MACIEJ SIERADZ Sobota: Normal
14 CHLEBOWSKA NATALIA GOSZCZANÓW Sobota: Normal
15 PODLEWSKI JACEK WROCŁAW Sobota: Extreme
16 WOLAK MACIEJ KRZYŻOWICE Sobota: Normal
17 SIODLARZ DAMIAN ŚWIEBODZICE Sobota: Normal
18 PODSIADŁY SEBASTIAN WROCŁAW Sobota: Normal
19 POŁĄCARZ HUBERT MŚCIWOJÓW Sobota: Normal
20 KULIG ANDZELIKA SOBOTKA Sobota: Normal
21 NAWROT TOMASZ RAWICZ Sobota: Normal
22 RADZIK JAREK WYSOKA Sobota: Normal
23 KUCHARSKI ADRIAN WALBRZYCH Niedziela: Normal
24 BURDA KONRAD WROCŁAW Sobota: Normal
25 SZULC MARIUSZ WROCŁAW Sobota: Normal
26 POTYRAŁA KRYSTIAN BIELAWA Sobota: Normal
27 MUSKAŁA MARCIN WROCŁAW Sobota: Normal
28 WIATROWSKI KACPER WROCŁAW Sobota: Normal
29 OGŁOZA DOMINIK WROCŁAW Sobota: Normal
30 LIGAS DOMINIK WROCŁAW Sobota: Normal
31 TOMASZ PYĆ PIESZYCE Sobota: Normal
32 KUPROWSKI RAFAŁ PIŁAWA GÓRNA Sobota: Normal
33 CEBEREK KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Normal
34 WORONIAK BARTOSZ SOBÓTKA Sobota: Normal
35 BRYK ADRIAN WROCŁAW Sobota: Normal
36 WIŚNIEWSKI PATRYK WROCŁAW Sobota: Normal
37 PIETRYKOWSKI KRYSTIAN NASLAWICE Sobota: Normal
38 POLOWCZYK WOJCIECH WROCŁAW Sobota: Normal
39 AFTANAS SEBASTIAN BIELAWA Sobota: Normal
40 HAWRYLAK KRZYSZTOF ŻARY Sobota: Normal
41 CĄKAŁA ADRIAN WROCLAW Sobota: Normal
42 GRYKO ŁUKASZ WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
43 DZIENISIK BARTOSZ GRÓDEK Niedziela: Normal
44 KALINOWSKI TOMASZ LUBLIN Niedziela: Normal
45 KUFA RADOSŁAW ZIĘBICE Sobota: Normal
46 ZAJACZKOWSKA MAŁGORZATA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
47 UZAROWICZ JAKUB WROCŁAW Niedziela: Normal
48 POTERACKI MARCIN ZIĘBICE Sobota: Normal
49 KUNDERA KACPER TRZEBNICA Niedziela: Normal
50 KAROL MAJKA KRZEPTÓW Niedziela: Normal
51 WALKÓW JONASZ STRZELIN Sobota: Normal
52 PAJAK AGATA WROCLAW Niedziela: Normal
53 SZTUKIEWICZ RAFAŁ WARSZAWA Niedziela: Normal
54 SŁAWOMIR WOJTASZEK PIŁAWA GÓRNA Sobota: Normal
55 MICHALSKI MICHAL DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
56 WIATROWSKI SEBASTIAN DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
57 ROBAK TOMASZ ŚWIDNICA Sobota: Normal
58 DORSZEWSKI PATRYK RADKÓW Sobota: Normal
59 SAŁASIŃSKA PATRYCJA RADKÓW Sobota: Normal
60 GAWRON KRZYSZTOF BIELAWA Sobota: Normal
61 POSEŁEK PAWEŁ DZIERZONIOW Sobota: Normal
62 MISIAK MARCIN WROCLAW Sobota: Normal
63 FRANKIEWICZ MAŁGORZATA JELCZ-LASKOWICE Sobota: Normal
64 GORAS GRZEGORZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
65 ŁUSZCZYŃSKI ADAM ŚRODA ŚLĄSKA Niedziela: Normal
66 OLEKSIŃSKI KAROL ORZYSZ Sobota: Extreme
67 KONOPNICKI SZYMON WROCŁAW Sobota: Normal
68 SIENKIEWICZ MATEUSZ DZIERŻONIÓW Sobota: Extreme
69 WÓJCIK ŁUKASZ MIETKÓW Sobota: Extreme
70 ZALEWSKI ADRIAN SADOWICE Sobota: Extreme
71 ŚCIBORSKI PIOTR WROCŁAW Sobota: Normal
72 GOŁEK DORIAN PROCHOWICE Niedziela: Normal
73 KULESZA KACPER PUŁAWY Sobota: Normal
74 MIECIELICA CEZARY WROCŁAW Sobota: Normal
75 SOLIŃSKI ADRIAN WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
76 KRÓL KRZYSZTOF DZIERŻONIÓW Sobota: Normal Niedziela: Normal
77 KOŁOSOWSKI ŁUKASZ ŻERNIKI WROCŁAWSKIE Sobota: Normal
78 MŁODOŻENIEC MIROSŁAW SOBÓTKA Niedziela: Normal
79 MARIUSZ MAZUR SZCZAWA Sobota: Normal Niedziela: Normal
80 IDZIOREK SLAWOMIR DZIERZONIOW Sobota: Normal
81 KANCELARZ DOMINIK WROCŁAW Sobota: Normal
82 SLABCZYSNKI SEBASTIAN BIELAWA Sobota: Normal
83 WASILEWSKI KRYSTIAN ŻMIGRÓD Sobota: Normal
84 WRÓBLEWSKI PAWEŁ ŻMIGRÓD Sobota: Normal
85 CIDYŁO RAFAŁ JAWOR Sobota: Normal
86 RAJCZEWSKI MATEUSZ BOLKÓW Niedziela: Normal
87 WÓDECKI JAROSŁAW ŚWIDNICA Niedziela: Normal
88 TORBA ARKADIUSZ ZIĘBICE Sobota: Normal
89 URYSZEK DAMIAN BIELAWA Sobota: Extreme
90 ŁASKI MATEUSZ BIELAWA Sobota: Extreme
91 RADZISZEWSKI SEBASTIAN WROCŁAW Sobota: Normal
92 DIDUCH MATEUSZ WROCLAW Sobota: Normal
93 SZUBRA MATEUSZ NYSA Sobota: Normal
94 BOROWIEC JAKUB WROCLAW Sobota: Extreme
95 CERAZY ADRIAN NYSA Sobota: Normal
96 WAGNER SEBASTIAN WROCŁAW Sobota: Normal
97 BLATKIEWICZ TOMASZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
98 ZATYLNY KAROL SYCÓW Sobota: Normal
99 SZCZELINA KATARZYNA STRZEGOM Sobota: Normal
100 STRZOP PAWEŁ GRODKÓW Sobota: Normal
101 KUCA ARTUR BIELANY WROCŁAWSKIE Sobota: Normal
102 MACIEJEWSKI PIOTR ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Normal
103 MARTEWICZ MARCIN MOŚCISKO Sobota: Extreme
104 ZAWODNIK ANONIMOWY PRUSICE Sobota: Normal
105 DZIEKAŃSKI JAROSŁAW ZIĘBICE Sobota: Normal
106 OLESIEJUK MACIEJ BIAŁA PODLASKA Sobota: Normal
107 DZIUBKA TOMASZ ODOLANÓW Sobota: Normal
108 POSEŁEK MARCIN DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
109 MAJEWSKI KAMIL LEGNICA Sobota: Normal
110 POŁĄCARZ TOMASZ WROCLAW Sobota: Normal
111 SIEROCKI MICHAŁ PLATERÓWKA Sobota: Normal Niedziela: Extreme
112 MUSZYNSKI BARTOSZ WROCŁAW Sobota: Normal
113 ALBANOWSKA MARTYNA BUDZISŁAW KOŚCIELNY Niedziela: Extreme
114 KACZMAREK RAFAŁ ŚLESIN Niedziela: Extreme
115 TAMBUR ANNA WROCŁAW Sobota: Normal
116 KULIG PAWEŁ ŚWIDNICA Sobota: Normal
117 CZORNIJ MACIEJ JELENIA GÓRA Niedziela: Extreme
118 KURTOK JAKUB WRÓBLOWICE Sobota: Normal
119 KĘDZIOR TOMASZ BOGUSZÓW-GORCE Niedziela: Normal
120 MIARKA TOMASZ DZIERŻONIÓW Niedziela: Normal
121 TRAFIAŁEK GRZEGORZ WROCŁAW Sobota: Normal
122 WALIGÓRSKI ADAM WROCŁAW Sobota: Normal
123 KOCHANSKI MACIEJ WALBRZYCH Niedziela: Normal
124 ZIĘCINA KAMIL KOBIERZYCE Niedziela: Normal
125 GRĘBOS DANIEL NYSA Niedziela: Normal
126 PIOTROWSKI BERNARD OLEŚNICA Sobota: Normal
127 ALFAWICKI GRZEGORZ WROCŁAW Sobota: Normal
128 KROK MICHAŁ NYSA Sobota: Normal
129 JANKOWSKI GRZEGORZ BIELAWA Sobota: Normal
130 PAWLICKI PAWEŁ LUBIN Sobota: Extreme
131 STANCZAK PATRYK JAWOR Sobota: Normal
132 KOSTYRA KAMIL WROCŁAW Sobota: Normal
133 CHLEBOWSKA KAROLINA GOSZCZANÓW Sobota: Normal
134 DZIEDZIC SEBASTIAN OPATÓWEK Sobota: Normal
135 SOBIECH MATEUSZ NYSA Niedziela: Normal
136 PARADZIEJ JAGODA WROCŁAW Sobota: Normal
137 KWIECIEŃ MARCIN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Niedziela: Normal
138 BIERNAT MARCELL WROCŁAW Sobota: Normal
139 KOLODZIEJ WOJCIECH WROCLAW Sobota: Normal
140 LADEMAN PATRYK PIESZYCE Sobota: Normal
141 AMANOWICZ ARTUR TRZEBNICA Sobota: Normal
142 PICZ ANDRZEJ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
143 PTAK JANUSZ PIESZYCE Sobota: Normal
144 DĄBROWSKI PATRYK LEGNICA Sobota: Normal
145 WÓJCIK DAMIAN NOWE BOGACZOWICE Sobota: Normal
146 BRZOSTEK ANNA WROCŁAW Sobota: Normal
147 SETLA PATRYK NOWY ŚWIĘTÓW Sobota: Normal
148 TOMCZYSZYN SZYMON GŁUCHOŁAZY Sobota: Normal
149 ADAMOWICZ KORNELIUSZ CIEPŁOWODY Sobota: Normal
150 SIWIK GRACJAN PIŁAWA GÓRNA Sobota: Normal
151 WŁOSIŃSKI ALEKSANDER PIOTROWICE Sobota: Normal
152 POKORA PATRYCJA JAWOR Sobota: Normal
153 POŁĄCARZ KONRAD SNOWIDZA Sobota: Normal
TYMCZASEM EB
1 PAWEŁ PSZKIT DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
2 PSZKIT PIOTR SIEDLCE Sobota: Normal
3 BOLESTA IRENEUSZ SIEDLCE Sobota: Normal
4 JEZIORSKI RAFAL DZIERZONIOW Sobota: Normal
5 JEZIORSKI PRZEMYSŁAW DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
6 SZCZEKAŁA GRZEGORZ BIELAWA Sobota: Normal
7 FLORCZAK-PAWŁOWSKA JUSTYNA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
8 PAWŁOWSKI GRZEGORZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
9 FIC TOMASZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
10 ZARZYCKI BARTOSZ SIEDLCE Sobota: Normal
11 CHAWLUK ŁUKASZ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
12 ADAMOWICZ MACIEJ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
13 WARDENCKI RAFAŁ BIELAWA Sobota: Normal
UKMW
1 JABŁOŃSKI JAKUB PRZERZECZYN-ZDRÓJ Sobota: Extreme
UKS GLADIUS TRZEBNICA
1 KRZYWULSKA SYLWIA TRZEBNICA Niedziela: Normal
2 BONCZAROWSKI SEBASTIAN TRZEBNICA Niedziela: Normal
3 GRZYBOWSKI GRZEGORZ TRZEBNICA Niedziela: Normal
4 SKRZYPEK MATEUSZ ZAWONIA Niedziela: Normal
5 WALKIEWICZ MICHAŁ TRZEBNICA Niedziela: Normal
6 KOWALEWSKA EWA TRZEBNICA Niedziela: Normal
7 KOWALEWSKI ZBIGNIEW TRZEBNICA Niedziela: Normal
8 KOPCZYŃSKI SŁAWOMIR TRZEBNICA Niedziela: Normal
9 RACZYCKA BEATA LIGOTA PIĘKNA Niedziela: Normal
ULANI LĄDEK ZDRÓJ
1 SULŻYCKI RAFAŁ LĄDEK-ZDRÓJ Sobota: Normal
UNICORN POWER
1 ZAWODNIK ANONIMOWY BIELAWA Sobota: Normal
2 ZAWODNIK ANONIMOWY BEŁCHATÓW Sobota: Normal
3 NOWACZYK PAULA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
4 SZCZERBIŃSKI KAROL PIESZYCE Sobota: Normal
5 MAKOWSKA AGNIESZKA PIESZYCE Sobota: Normal
6 JAROSZYŃSKA KAROLINA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
7 ZAWODNIK ANONIMOWY DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
8 PILAREK KAROL ZDUŃSKA WOLA Sobota: Normal
USZŁO POWIETRZE Z DĘTKI
1 RĄCZKOWIAK MATEUSZ WROCŁAW Sobota: Extreme
2 BRYGADZIN ANDRZEJ WROCŁAW Sobota: Extreme
3 LIEBENTHAL TADEUSZ WROCŁAW Sobota: Extreme
4 LIEBENTHAL JUSTYNA WROCŁAW Sobota: Extreme
5 ADAMIEC MATEUSZ WROCŁAW Sobota: Extreme
6 BŁASZCZYK PIOTR WROCŁAW Sobota: Normal
7 KOMENDZIŃSKI MATEUSZ WROCŁAW Sobota: Extreme
8 ZAWODNIK ANONIMOWY OŁAWA Sobota: Normal
WARSZAWIAKY
1 WÓJCIK PIOTR WARSZAWA Sobota: Extreme
WATAHA
1 GRABOWSKI MATEUSZ ŚRODA ŚLĄSKA Niedziela: Extreme
2 PIEKARCZYK MARCIN WROCŁAW Niedziela: Normal
3 BOĆKO KRZYSZTOF TRZEBNICA Sobota: Extreme
4 BOĆKO EWA TRZEBNICA Sobota: Extreme
5 LEŚNIAK DOROTA SZCZODRE Sobota: Normal
6 KRZYSTANEK MAGDALENA KIELCZÓWEK Sobota: Normal
7 GÓRSKA KATARZYNA DŁUGOŁĘKA Sobota: Normal
8 JAŃSKA EWA WROCŁAW Sobota: Normal
9 POPIELA-KUKUŚ KATARZYNA WROCŁAW Sobota: Normal
10 RACHWALIK MONIKA WROCLAW Sobota: Normal
11 PAWLACZEK ANNA ZAPRĘŻYN Sobota: Normal
12 KAWALEC SYLWIA WROCŁAW Sobota: Normal
13 ZAWAŁA ANITA WROCŁAW Sobota: Normal
14 JAŃSKA EWA WROCŁAW Sobota: Normal
15 DENYSIUK MAREK WROCLAW Sobota: Normal
16 STEBELSKA IRMINA OLIWIA ŚRODA ŚLĄSKA Niedziela: Extreme
17 ZYWER URSZULA ŻARÓW Sobota: Normal
18 OCHA BEATA WROCŁAW Sobota: Normal
19 PIEKARCZYK AGATA WROCŁAW Niedziela: Normal
20 FEDEROWICZ GRZEGORZ WROCŁAW Sobota: Normal
WAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁY
1 TOMCZYK ANDRZEJ WAŁBRZYCH Sobota: Normal Niedziela: Extreme
2 WOJTCZAK MALGORZATA OLEŚNICA Niedziela: Extreme
3 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
4 STADNIK SEBASTIAN JEDLINA-ZDRÓJ Niedziela: Normal
5 PIETRUSZKA ŁUKASZ WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
6 MARKOWSKA-PIETRUSZKA PAULINA WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
7 KOWALCZYK BARTŁOMIEJ Niedziela: Extreme
8 MARCINKOWSKI OSKAR WAŁBRZYCH Niedziela: Extreme
9 ROSICKI KONRAD WALBRZYCH Niedziela: Normal
10 POCZTA SABINA WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
11 ZAWODNIK ANONIMOWY WAŁBRZYCH Niedziela: Extreme
12 GIL DAGMARA SWIDNICA Niedziela: Normal
13 KĘDZIORA KAMILA BOGUSZÓW GORCE Niedziela: Normal
14 KĘDZIORA KRZYSZTOF BOGUSZÓW GORCE Niedziela: Normal
15 ROSICKA URSZULA WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
16 WOJNAROWSKA-STADLER IZABELA CZARNY BÓR Niedziela: Normal
17 SIPIORSKI DAMIAN WAŁBRZYCH Sobota: Normal Niedziela: Normal
18 DANIELAK KATARZYNA WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
19 WIECZOREK ELŻBIETA WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
20 MARTA WOJASIK ZAGÓRZE ŚLĄSKIE Niedziela: Normal
21 WASZKIEWICZ DANIEL ZAGÓRZE ŚLĄSKIE Niedziela: Normal
22 PEPERA MATEUSZ WAŁBRZYCH Niedziela: Extreme
23 ORZECHOWSKI KRZYSZTOF WAŁBRZYCH Niedziela: Extreme
24 SIERKO KAMILA SZCZAWNO ZDRÓJ Niedziela: Normal
25 GŁOWACKI TOMASZ WAŁBRZYCH Niedziela: Extreme
26 KUŚMIERSKA JUSTYNA WAŁBRZYCH Niedziela: Extreme
27 MARKOWSKI PIOTR WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
WAŁBRZYSKIE DZIKI
1 BIAŁAS KONRAD WROCŁAW Niedziela: Normal
2 DZIADYK MACIEJ WROCŁAW Niedziela: Normal
3 DZIEWOŃSKI RAFAŁ WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
4 KALINOWSKI MAKSYMILIAN WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
5 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ WAŁBRZYCH Niedziela: Normal
WILLY ŁONKA TEAM
1 BRODA DOMINIK WROCŁAW Niedziela: Extreme
XRUNNERS
1 JAROSZ DAWID BYSTRZYCA KŁODZKA Sobota: Normal
YINYANG OCRTEAM
1 BOGACKI TOMASZ WAŁBRZYCH Sobota: Normal
ZABIEGANI.COM.PL
1 NOWAK TOMASZ JELENIA GÓRA Niedziela: Extreme
2 KRZYWICKA MARTYNA JELENIA GÓRA Niedziela: Extreme
3 GARDEL EWELINA GŁUCHÓW Niedziela: Extreme
4 WRÓBEL ADAM WLEŃ Niedziela: Extreme
5 FRANAS ADAM JELENIA GÓRA Niedziela: Extreme
ZAWONIA
1 SZYMCZAK RAFAŁ ZAWONIA Sobota: Normal
ZDYSZANI PIESZYCE
1 PIETRZYK MARCIN PIESZYCE Sobota: Normal
ZEBRA TEAM
1 USIK RADOSŁAW BIELAWA Sobota: Normal
2 SŁAWIECKI WŁADYSŁAW ŚWIDNICA Sobota: Normal
3 JANKOWSKI ADAM KAMIENNA GÓRA Sobota: Normal
4 ŻELAZOWSKI MIROSŁAW MIEROSZÓW Sobota: Normal
5 MACIEJEWSKI SEBASTIAN MIEROSZÓW Sobota: Normal
6 HONISZ MAREK MIEROSZÓW Sobota: Normal
7 STARYK KRYSTIAN MIEROSZÓW Sobota: Normal
8 TOPOLSKI RAFAŁ CHEŁMSKO ŚLASKIE Sobota: Normal
9 MICHALAK DANIEL MIEROSZÓW Sobota: Normal
10 PAWELCZYK ŁUKASZ BIELAWA Sobota: Normal
11 SPADŁO MICHAŁ SOKOŁOWSKO Sobota: Normal
12 PARASKIEWAS PAWEŁ WAŁBRZYCH Sobota: Normal
13 STELMASZCZUK MATEUSZ MIEROSZÓW Sobota: Normal
14 WIECZOREK SYLWIA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
15 JANUSZ MAGDALENA BIELAWA Sobota: Normal
16 ZAJĄC PAWEŁ MIEROSZÓW Sobota: Normal
17 ZAJĄC MAGDALENA MIEROSZÓW Sobota: Normal
18 MLAK DAMIAN JAWORZYNA ŚLĄSKA Sobota: Normal
19 JANKOWSKI MARCIN WROCŁAW Sobota: Normal
20 ZDYBEL EWA ŚWIDNICA Sobota: Normal
21 MOŻDŻEŃ JAN STRZEGOM Sobota: Normal
22 ZOSUŁ MATEUSZ JAWORZYNA ŚLĄSKA Sobota: Normal
23 GAŁAN TOMASZ MIEROSZÓW Sobota: Normal
24 OBIELAK MICHAŁ Sobota: Normal
25 BERNAŚ DOMINIK DZIERZONIOW Sobota: Normal
26 KUBICZ PIOTR DZIERŻONIOW Sobota: Normal
27 KIERZKOWSKI KRZYSZTOF DZIERŻONIOW Sobota: Normal
28 SZULIST MARCIN MIEROSZÓW Sobota: Normal
29 WOŹNY ROBERT BIELAWA Sobota: Normal
30 NOWICKI ADAM BIELAWA Sobota: Normal
31 GRUDZIEŃ SEBASTIAN BIELAWA Sobota: Normal
32 BALAS PIOTR PIŁAWA GÓRNA Sobota: Normal
33 RAFAŁ GÓRSKI DZIERZONIÓW Sobota: Normal
34 MĄCZYŃSKI MATEUSZ SIENIAWKA Sobota: Normal
35 KONDRYC AGNIESZKA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
36 KACZOROWSKA KATARZYNA ŚWIDNICA Sobota: Normal
37 WOLF ANDRZEJ BIELAWA Sobota: Normal
38 SZOT GRZEGORZ OSTROSZOWICE Sobota: Normal
39 KISIEL MACIEJ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
40 SZPECH ELŻBIETA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
41 ROGALA EDYTA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
42 USIK SANDRA BIELAWA Sobota: Normal
43 KORKUŚ DAMIAN DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
44 KOTOS ANDRZEJ WROCŁAW Sobota: Normal
45 MORAWSKA MARIA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
46 STARYK ANNA MIEROSZÓW Sobota: Normal
47 MYTYCH GRZEGORZ PSZENNO Sobota: Normal
48 PYDYCH MATEUSZ GŁUSZYCA Sobota: Normal
49 KOTOS JĘDRZEJ WROCŁAW Sobota: Normal
50 BEGIŃSKI SEBASTIAN PRZEDBOROWA Sobota: Normal
51 NAWROTEK SABINA DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
52 HUPA BEATA BIELAWA Sobota: Normal
53 POLAKOWSKI BARTŁOMIEJ BIELAWA Sobota: Normal
54 PĘCHERSKI ANDRZEJ DZIERŻONIÓW Sobota: Normal
55 BORAS KAMIL BIELAWA Sobota: Normal
56 BINKOWSKA KATARZYNA SZCZAWNO ZDRÓJ Sobota: Normal
ZWARCI I GOTOWI
1 STARANOWICZ WIOLETTA BOGUSZÓW GORCE Sobota: Normal
2 PĄCZKOWSKA AGNIESZKA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
3 ŚLUFIK CZESŁAW WAŁBRZYCH Sobota: Normal
4 ŚLUFIK KAMIL WAŁBRZYCH Sobota: Normal
5 JĘDRASIK PIOTR WAŁBRZYCH Sobota: Normal
6 JĘDRASIK KATARZYNA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
ZWARYJOWANE AKTYWOWANE
1 TROSZCZYŃSKA AGNIESZKA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
2 STONCEL BARBARA BOGUSZOW GORCE Sobota: Normal
3 WIDEROWSKA MAGDALENA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
4 SOBCZYK PAULINA BOLKÓW Sobota: Normal
5 PAWLĘGA JOANNA BOLKÓW Sobota: Normal
6 PIOTROWSKA SYDONIA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
7 REKS EMILIA WIEDEŃ Sobota: Normal
8 BARSKA MAGDA GUBIN Sobota: Normal
9 POJASEK AGATA ŚWIDNICA Sobota: Normal
10 DOŁOSZYŃSKA EWA BOLKÓW Sobota: Normal
11 SZOLC OLGA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
12 RECZULSKA MONIKA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
13 PAWLĘGA ANNA BOLKÓW Sobota: Normal
14 SZERER IWONA WALBRZYCH Sobota: Normal
15 WOLFF ELZBIETA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
16 MAKUŁOWICZ ANNA WROCŁAW Sobota: Normal
17 RAFAŁOWICZ JAGODA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
18 ZBYLUT ALEKSANDRA CZARNY BÓR Sobota: Normal
19 BOMBA TERESA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
20 DOBROWOLSKA MAGDANELA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
21 WIECIECH MARTA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
22 MAJOROWICZ MAŁGORZATA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
23 TRACZYK MARTA BOLKÓW Sobota: Normal
24 KWIECIEŃ ANNA WAŁBRZYCH Sobota: Normal
25 SARNECKA MARIOLA MIEROSZÓW Sobota: Normal
26 CHYBALSKA EWELINA JAWOR Sobota: Normal
27 SOBCZYK-SOSIK MAŁGORZATA ŚWIEBODZICE Sobota: Normal
ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
1 MARZEC ZBIGNIEW ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sobota: Normal
ŁAJZA & GNIDA TEAM
1 POLAK PAULA WROCŁAW Niedziela: Extreme
2 SCHREIBER ŁUKASZ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Niedziela: Extreme