Formularz systemu Datasport

III BIEG W POSZUKIWANIU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
Prusice, 06 grudnia 2014 r.


Liczba zawodników : 150
Liczba opłaconych zawodników: 102
  Nazwisko Imię
Kod
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
  ADAMSKA JOANNA 103 K20WROCŁAWMKS MOS WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  ADAMSKI RAFAŁ 102 M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK 
 BALLOUR ZEYAD106 M40WROCŁAWKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
 BANDROWICZ IGOR139 M30PRUSICEGMINA PRUSICEPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
  BARAN EWA 117 K30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  BARTKOWIAK HUBERT 24 M40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
 Po raz pierwszy
  BARTKOWIAK PAULINA 23 K20ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
  BARTODZIEJSKI JACEK 133 M40JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL OK 
 BIELICKI BARTOSZ21 M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
  BIENIAS WACŁAW 142 STRUPINAPOLPOL G. PRUSICE 
  BIERNACKI ADRIAN 36 M40KIEŁCZÓW5 PCHEMPOLPOLOKOK 
  BIERNACKI JAKUB 40 M20KIEŁCZÓWPOLPOLOKOK 
  BOGUCKI KRZYSZTOF 120 M30SUŁÓWSUŁÓWPOLPOLOK 
  BORA ANDRZEJ 47 M50WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOK 
BURCHACKI PRZEMYSŁAW 88 M20SKOKOWAPRUSICKIE CENTRUM FITNESSPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
 PRUSICKIE CENTRUM FITNESS
  CELMER SZYMON 34 M20TRZEBNICASADY CELMERÓWPOLPOLOKOK 
  CHMURA TOMASZ 12 M40WROCŁAWPOLPOL  
  CISŁO KRZYSZTOF 14 M30WYSOKAPOLPOL OK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY62 M30 DATASPORTPOLPOL  
  CZARNECKA JUSTYNA 75 K30PANIOWICEPOLPOL  
  CZARNECKI TOMASZ 32 M30PANIOWICEPOLPOL OK 
  DADYŃSKI PAWEŁ 118 M20TRZEBNICAPOLPOLOKOK 
  DERESIŃSKI TOMASZ 46 M30TOPOLA-OSIEDLERUNNING TEAM TOPOLAPOLPOLOKOK 
  FEDOROWICZ DARIUSZ 10 M20GÓRABIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOKOK 
FIGASZEWSKI WITOLD 140 M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIAMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEZNI.PLPOLPOL OK 
 www.niezalezna.pl a.k.b.niezalezni.pl@gmail.com
  FLEISCHER LESZEK 28 M30OSTRÓW WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
 GADZIŃSKA KRYSTYNA131 WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOL OK 
  GAJOWY ARTUR 41 M40TRZEBNICATARCZYŃSKI S.A KOMENDA POWIATOWA POLICJI W TRZEBNICYPOLPOLOKOK 
 GRABKOWSKI ROBERT69 M40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
  GUZIK JOLANTA 70 K20PRUSICENIEZRZESZONYPOLPOLOKG. PRUSICE 
  HAMROL ANNA 45 K30RAWICZRAWRUNPOLPOLOKOK 
  HAZUBSKA ANNA 16 K40TRZEBNICALZS TRZEBNICAPOLPOLOKOK 
  HAZUBSKI ANDRZEJ 17 M40TRZEBNICAKAMILNOTEBOOK&SELLTECH SCPOLPOLOKOK 
  HAZUBSKI ŁUKASZ 15 M20TRZEBNICAPOLPOLOKOK 
  HUPA DARIA 96 K20PRUSICENIEZRZESZONYPOLPOL OK 
  JAKUBIAK HENRYK 126 M50LESZNOAMATOR LESZNOPOLPOL OK 
  JANISZEWSKI OSKAR 79 M20MILICZPOLPOL OK 
  JANISZEWSKI WIKTOR 78 M30MILICZKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOL OK 
  JANOWICZ JERZY 122 LESZNOACHILES LESZNOPOLPOL OK 
JARECKI DAMIAN 13 M20TRZEBNICALZS TRZEBNICAPOLPOLOKOK 
  JARECKI IRENEUSZ 22 M40TRZEBNICALZS TRZEBNICAPOLPOLOKOK 
 JAREK ADAM91 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOKOK 
 JAREK TERESA92 K40OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOKOK 
  JERDONEK JAREK 83 M30ZAWONIAPOLPOLOKOK 
  JERDONEK WIOLETTA 82 K30ZAWONIAPOLPOLOKOK 
  JONKO MAGDALENA 119 K20WROCŁAWPOLPOL  
  KALICINSKA MONIKA 114 K20WROCŁAWPOLPOL OK 
  KAWA ARKADIUSZ 127 M30CHODLEWKOPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
KAWECKA DOROTA 95 K40WROCŁAWHERBALIFEPOLPOLOKOK 
KAWECKI ANDRZEJ 94 M40WROCŁAWHERBALIFEPOLPOLOKOK 
  KEMPA KRZYSZTOF 135 M20TRZEBNICAPOLPOL OK 
  KEMPA MAGDALENA 111 K20TRZEBNICAPOLPOLOKOK 
KOLEBUK ROBERT 2 M40WROCŁAWBIEGAMY WE WROCŁAWIUPOLPOLOKOK 
  KOŁA BARBARA 68 K40TRZEBNICAKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
  KOMOROWSKI ARKADIUSZ 97 M20UJEZDZIEC MAŁYKB UJEŹDZIECPOLPOL OK 
  KOMOROWSKI KAROL 101 M30TRZEBNICAKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
 KONONOWICZ LESZEK33 M30ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
  KONRAD BUCZEK 73 M30RASZOWBIKE FAMILY TEAM PRUSICE OSP PRUSICEPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
  KORZELECKI WOJCIECH 25 M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
 KOSARZYCKA ANETA7 K20ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
 KOSZYKOWSKA ELŻBIETA150 K50OBORNIKI SLASKIEKOSZYKOWSKI TEAMPOLPOL  
  KRAKOWIAK BARBARA 80 K50TRZEBNICALZS TRZEBNICAPOLPOLOKOK 
  KRAMARZ JAKUB 59 M30PRUSICEMKS ORZEŁ PRUSICEPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
  KRAWIEC DAWID 104 M20WROCLAWPOLPOL OK 
KRAWIEC MARIUSZ 67 M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
 Biegam od lipca 2014 Dzięki Dawidowi mojemu synkowi udaje mi się pokonywać kolejne kilometry
  KRĘZEL KRZYSZTOF 74 M20WISZNIA MAŁAPOLPOL OK 
  KRUPA MATEUSZ 121 M20OBORNIKI ŚLĄSKIEKRUPA MANAGEMENT GROUPPOLPOLOKOK 
  KRZESAK JAN 64 M50ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
  KUBIAK MACIEJ 144 M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOL OK 
  KUZYNIN ANNA 48 K40PROSZKOWICEKAAMKAJAKIPOLPOL OK 
 Moje ostatnie osiągnięcie 5 km w 30 minut na Pólmaratonie MIETKOWSKIM
  KWIATKOWSKI HENRYK 138 M50SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOL  
  LABZIUK OLEKSANDR 99 M30WINNICAAHILLES LESZNOUKRUKR  
 LARKOWSKI BARTOSZ149 M30WROCLAWKOSZYKOWSKI TEAMPOLPOL  
  LEŚNIAK DARIA 11 K20NIECHLÓWPOLPOLOKOK 
 LEWANDOWSKI ROBERT136 M40SKOKOWAKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOL OKG. PRUSICE 
 biegam dla zdrowia i dobrego samopoczucia
  LIPNICKI REMIK 86 M30ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
  ŁAGODA GRZEGORZ 100 M40JEMIELNOPOLPOLOKOK 
  MAKOŚ KAMIL 58 M30BOLESŁAWIEC10BKPANCPOLPOL OK 
  MARCINKIEWICZ TADEUSZ 76 M50WROCLAWWKB KĄTY WROCLAWSKIEPOLPOLOKOK 
  MARKOWSKI SEBASTIAN 123 M20MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
MAZURCZAK MAGDALENA 113 K20PRUSICEPRUSICKIE CENTRUM FITNESSPOLPOL OK 
 Uczęszczam do PCF.
  MĄDRZAK SŁAWOMIR 141 M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIZIAJA TEAMPOLPOL OK 
  MICHALSKA MAŁGORZATA 49 K30WROCŁAWKAAMKAJAKIPOLPOL OK 
 Zaczęłam biegać w czerwcu 2014, to będzie mój drugi oficjalny bieg po medal.
MICHALSKI ADAM 143 M40SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOL OK 
MODRZEJEWSKI ROMAN 71 M40GRABÓW NAD PROSNĄKINGS OF METALPOLPOL OK 
  MUSIELAK KRYSTYNA 89 KSIĄŻĘCA WIEŚKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
  NAWROT ARTUR 26 M30KSIĘGINICEPOLPOLOKOK 
  NIETREBA DARIUSZ 42 M40TRZEBNICATARCZYŃSKI S.A.POLPOLOKOK 
  NIETREBA DOMINIK 43 M20TRZEBNICATARCZYŃSKI S.A.POLPOLOKOK 
 NIEZGÓDKA JOLANTA128 WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  NIEZGÓDKA ZBIGNIEW 129 WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  NOWAK ADAM 54 M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAMPOLPOLOKOK 
  OLEŚ PAWEŁ 90 M30KORZEŃSKOORLA KORZENSKOPOLPOLOK 
  PANCERZ ELŻBIETA 85 K40TRZEBNICATTS KRET TRZEBNICAPOLPOL OK 
  PENIOWICZ JUSTYNA 105 K20SUŁÓWPOLPOLOKOK 
PIEKIELNY NORBERT 98 M20CZAJKÓWPOLPOLOKOK 
 3km-8:43.98 (2014)
  PODHORODECKA JAGODA 81 K20ZBAKOW DOLNYNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
 )do zobaczenia
 POGORZELEC KARINA57 K20SKOKOWAPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
 PUKACZ ROBERT147 M30TRZEBNICAPOLPOLOKOK 
  PURZYCKI RAFAŁ 8 M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  RADECKI JAKUB 29 M30WROCLAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  REJEK WIESŁAW 27 M50KROBIAPOLPOLOKOK 
  RETERSKI PRZEMYSŁAW 31 M20OSTRÓW WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYPOLPOLOK 
 ROBERT PUKACZ148 M30TRZEBNICARODZINAPOLPOL  
  RZECZKOWSKI DARIUSZ 110 M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  SALADRA TOMASZ 6 M20PRUSICEBIKE FAMILY TEAM PRUSICE OSP PRUSICEPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
  SIKORSKA MARTA 132 K20TRZEBNICAKPP TRZEBNICAPOLPOL OK 
  SKOTAREK MAGDALENA 1 K30RAWICZPOLPOLOK 
 SŁOTA MAŁGORZATA146 K20STRUPINAPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
  SŁOWIŃSKA KAMILA 5 K20PRUSICEPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
  SMEKTAŁA DARIUSZ 18 M40JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICEPOLPOLOKOK 
  SMEKTAŁA DAWID 51 M20JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICEPOLPOLOKOK 
  SMEKTAŁA MARIOLA 20 K40JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICEPOLPOLOKOK 
  SMEKTAŁA MATEUSZ 19 M20JANOWICE WIELKIEKS.OSŁONINPOLPOLOKOK 
  SMEREKA TOMASZ 4 M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
  SMOLAK ANDRZEJ 61 M40BRZEG DOLNYPOLPOLOKOK 
  STANKIEWICZ ANTONI 137 SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOL OK 
  STAROMŁYŃSKI MARCIN 112 M30KĄTY WROCŁAWSKIEKS KROTOSZPOLPOLOKOK 
  STRYNOWICZ MARZENA 109 K40PRUSICENIEZRZESZONAPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
 SUWADA KATARZYNA145 K30SKOKOWAPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
  SYNOWIEC ADAM 3 M40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
  SZABELKOSKI MATEUSZ 125 M20PRUSICEPOLPOLOKOK 
  SZACHNIEWICZ ŁUKASZ 9 M20PRUSICEPRUSICE BIEGAJĄPOLPOLOKOKG. PRUSICE 
 SZCZEPANIAK KATARZYNA116 K20TWARDOGÓRAPOLPOLOKOK 
 SZCZEPANIAK MATEUSZ115 M20TWARDOGÓRAKP PSP BRZEGPOLPOLOKOK 
  SZYMAŃSKA ALICJA 38 K30KIEŁCZÓWPOLPOLOKOK 
  SZYSZKA SANDRA 107 K20PRUSICEPRUSICKIE CENTRUM FITNESSPOLPOLOKG. PRUSICE 
  ŚLIWINSKA PAULINA 87 K30TRZEBNICAPOLPOL OK 
  TALAGA MICHAŁ 44 M30OSTRÓWRAWRUNPOLPOLOK 
  TOKARCZYK MARIUSZ 50 M40LEGNICAGIMNAZJUM ŚW. FRANCISZKA AUTO-TECH LEGNICAPOLPOL  
  TOMOWIAK RAFAŁ 63 M30LESZNONIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
 Wielokrotny Uczestnik i medalista Mistrzostw Polski w skoku w dal
  TRZASKACZ DOROTA 60 K30TRZEBNICAPOLPOL OK 
  TRZASKACZ TOMASZ 72 M30TRZEBNICAPOLPOL OK 
  TYPIŃSKI PAWEŁ 77 M20JUTROSINPOLPOLOKOK 
  WĄSIAK ODYSEUSZ 52 M20SŁAWAOSP SŁAWAPOLPOL OK 
  Wierzbicka Marta 124 K40TRZEBNICAPOLPOLOKOK 
  WIERZBICKI MARIUSZ 53 M20GŁOGÓWPOLPOL OK 
  WIĘCEK ANNA 30 K30WROCŁAWTRENEROSOBISTYWROCLAW.PLPOLPOLOKOK 
  WILK CZESŁAW 93 WĘGRÓWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
 Zyje więc biegam BIEGAM TO ŻYJE
  WŁODARCZYK ŁUKASZ 130 M30PRUSICEPOLPOL OKG. PRUSICE 
  WOCHNA REMIGIUSZ 35 M30SADKÓWPOLPOLOKOK 
WOJTASZEK ARTUR 108 M20ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
 Mój drugi bieg w poszukiwaniu Mikołaja w Prusicach
  WOWCZAK JACEK 134 M40KOBIERZYCENIEZRZESZONYPOLPOL  
 wracam po 20 latach przerwy na jak dlugo nie wiem
  WOŹNA KASIA 55 K20GŁOGÓWPOLPOL OK 
  WÓJCIK ADRIAN 37 M40WROCŁAWINSERT TEAMPOLPOL OK 
  WRÓBEL MARCIN 56 M30WYSOKAIM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY TEAMPOLPOL OK 
  ZBOROWSKI ROBERT 84 M30OSTRZESZÓWAKTYWNY OSTRZESZOWPOLPOLOKOK