Zawody obsługuje firma Datasport

III Półmaraton Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego
Grudziądz-Rulewo, 03 maja 2015 r.


Liczba zawodników : 687
Odebrało numery: 592

Liczba opłaconych zawodników: 617
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
  ABRAMEK MAGDALENA 52Półm / K20GRUDZIĄDZVIRTUAL RUNNER CLUBOKOK 
 Przygodę z bieganiem zaczęłam w lutym 2014r. Jeśli dobrze pójdzie, to półmaraton śladami Bronka bd trzecim w mojej `karierze`.
  ACHO HERRERA ALEJANDRO 533Półm / M20GRUDZIADZ-OKOK 
 Jestem z Meksyku :)
  ADAMIAK KATARZYNA 432Półm / K20GDAŃSKINTERSPORTOKOK 
  ADAMSKA JUSTYNA 430Półm / K30BANINOAKTYWUJ 2015/AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
  ADAMSKI WOJCIECH 102Półm / M40GRUDZIĄDZOKOK 
  ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW 10049Półm / M40LĘBORKKOLARZ-POL OK  
 2Polmaraton Grudziadz-Rulewo Sladami Bronka Malinowskiego 1.37.42
  ANDYSZ RAFAŁ 72Półm / M40GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKI KLUB MORSÓWOKOK 
  ANGIELCZYK MIROSŁAW 441Półm / M40ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEOKOK 
  ANISZEWSKI DARIUSZ 478Półm / M40GDAŃSKOKOK 
  ANUSZEK PRZEMEK 505Półm / M40GDYNIAOKOK 
  ANZEL JERZY 107Półm / M40BRODNICABRODNICAOKOK 
  ARNDT MAŁGORZATA 293Półm / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
  ATRASZKIEWICZ MAGDA 179Półm / K40GDAŃSKCOMPLEXSPORTS/TRI LADIESOKOK 
  BABICKA MAGDALENA 338Półm / K30GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
BACH ARTUR 208Półm / M20ŁĘCZYCE-OKOK 
 Strażak , bieg 10km Gdańsk 00:44:09 , Verve 10km Gdynia 00:45:27 i kilka innych
  BADŹMIEROWSKI PIOTR 255Półm / M40GRUDZIĄDZNIEZRZESZONYOKOK 
  BALCERZAK JAKUB 556Półm / M20GRUDZIĄDZOKOK 
BALCERZAK PIOTR 79Półm / M40GRUDZIĄDZNIEZRZESZONYOKOK 
  BALEWSKI MICHAŁ 201Półm / M20GRUPACSLOG GRUDZIĄDZOKOK 
  BARON JACEK 223Półm / M30GRUDZIĄDZVADAIN INTERNATIONALOKOK 
  BARON KASIA 224Półm / K30GRUDZIĄDZVADAIN INTERNATIONALOKOK 
  BARTKOWSKI ZBIGNIEW 511Półm / M50DZIAŁDOWOOKOK 
  BARTKOWSKI ZDZISŁAW 118Półm / M50GRUDZIĄDZ-OKOK 
  BARTOS ARKADIUSZ 392Półm / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
  BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA 606Półm / K40ILAWAWAWEL KRAKÓWOKOK 
  BĄKOWSKI ZBIGNIEW 59Półm / M60GDAŃSKAKADEMIA BIEGANIAOKOK 
  BIELECKI IRENEUSZ 10044Półm / M30GRUDZIADZ OK  
 BIELICKI KRZYSZTOF464Półm / M50BRODNICAKLUB ORŁA BIELIKAOKOK 
BISZTO-SZCZĘSNY SYLWIA 46Półm / K30NOWA WIEŚOKOK 
BLACHOWSKA ANNA 379Półm / K16LIPNOTOREC TORUŃOKOK 
  BLACHOWSKI ZBIGNIEW 388Półm / M50KARNKOWONIEZRZESZONYOKOK 
  BŁAŻUK JAROSŁAW 92Półm / M30GDYNIABPH RUNNERS TEAMOKOK 
BOGDAŃSKA JOANNA41Półm / K20WARLUBIEOKOK 
  BOGUTA MAREK 327Półm / M40GRUDZIĄDZWISŁA/AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
  BONGALSKI SŁAWOMIR 539Półm / M40OSTRÓDAOKOK 
  BONIKOWSKI JAKUB 413Półm / M40GRUDZIĄDZOKOK 
 BORAWSKA ANNA180Półm / K30KOŁBRZEG - PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITOKOK  
  BORC MARZANNA 530Półm / K40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
  BORC PIOTR 531Półm / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
  BRONIECKA-FABIŃSKA JOANNA 507Półm / K40GRUDZIĄDZKLOPS TO STAN UMYSŁU.OKOK 
  BRZEZIŃSKA BARBARA 497Półm / K40GDYNIAPARKRUN GDYNIAOKOK 
  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 10006Półm / M40NOWA BIAŁANIGHT RUNNERS PŁOCK OK  
  BUKOWSKI DAWID 10047Półm / M20LISÓWKOLLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ OK  
  BUNK DARIA 193Półm / K30GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
  BURDA WOJCIECH 568Półm / M30GDYNIARMDCOKOK 
  BURKIEWICZ ANDRZEJ 280Półm / M60GRUDZIĄDZKTG HARNAŚOKOK 
  CELEGRAT ANDRZEJ 240Półm / M30GRUPA-OKOK 
  CHABASIŃSKI GRZEGORZ 274Półm / M40GRUDZIĄDZBIEGNIJ TATA BIEGNIJ!OKOK 
  CHABOWSKI TOMASZ 68Półm / M40SZTUMSZTUM BIEGAOKOK 
  CHABROS MAŁGORZATA 324Półm / K20ŚWIECIEOKOK 
 CHAŁUPCZAK MACIEJ110Półm / M20PIŁAOKOK  
  CHAMCZYK HANNA 10078Półm / K40WIĘCKOWICEKLUB TRIATHLONOWY WATER KNIGHTS OK  
CHMARZYŃSKI JERZY 104Półm / M40NOWE KRĄPLEWICERUNNERS TEAM JEŻEWOOKOK 
  CHMIELEWSKI RAFAŁ 250Półm / M40GRUDZIĄDZOLIMPIA/WISŁA/RUCH GRUDZIĄDZOKOK 
CHODERNY DARIUSZ 32Półm / M30GRUDZIĄDZDORSZOKOK 
 II Półmaraton Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz-Rulewo II Bieg na 10km z okazji `Święta Lotnictwa Polskiego` w Malborku 31 sierpnia 2014r
  CHOJNOWSKI ANDRZEJ 253Półm / M40IŁAWAIŁAWAOKOK 
  CHOROSZYŃSKI ADAM 451Półm / M30ROTMANKA-OKOK 
  CHRZANOWSKI KRZYSZTOF 64Półm / M20KWIDZYNOKOK 
  CHRZANOWSKI MARIUSZ 311Półm / M50GRUDZIĄDZOKOK 
  CHYBCZYŃSKI WOJCIECH 211Półm / M30STARE MARZYJW 1109 `JANOSIKI`OKOK 
  CHYLIŃSKI WOJCIECH 449Półm / M30GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
  CHYREK WOJCIECH 450Półm / M30GDAŃSKWALA TEAMOKOK 
  CICHECKA ANNA 76Półm / K40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
  CICHOCKA MAGDALENA 10043Półm / K30WARSZAWA OK  
  CICHOCKI JAKUB 10042Półm / M16GRUDZIĄDZKW WISŁA OK  
  CIEPLIŃSKI RAFAŁ 443Półm / M40KONOJADYKLUB ORŁA BIELIKAOKOK 
  CISZEWSKI ŁUKASZ 565Półm / M16GRUDZIĄDZII LO GRUDZIĄDZOKOK 
  CYBULSKA MONIKA 214Półm / K40GRUDZIĄDZOKOK 
  CYBULSKI MARIUSZ 213Półm / M40GRUDZIĄDZOKOK 
  CYLWA ROBERT 141Półm / M40PIŁA4RUN PIŁAOKOK  
  CYRULIK DAMIAN 184Półm / M20GRUDZIĄDZVIRTUAL RUNNER CLUBOKOK 
  CYRULIK MARIUSZ 300Półm / M50GRUDZIADZVIRTUAL RUNNER CLUBOKOK 
  CYWKA MAREK 521Półm / M20GRUDZIĄDZOKOK 
  CZAJKOWSKA KAMILLA 618Półm / K30GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
  CZAJKOWSKA NATALIA 48Półm / K20JASZCZEREKOKOK 
 Mój pierwszy półmaraton :)
  CZAJKOWSKI MACIEJ 409Półm / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
 CZAPIEWSKI JAROSŁAW349Półm / M40GDYNIATATA KRZYSIA I MATUSIAOKOK 
  CZAPLIŃSKI MAREK 154Półm / M40GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLOKOK 
  CZARNECKI MARCIN 593Półm / M30WARSZAWAOKOK 
  CZAYKOWSKI WOJCIECH 37Półm / M30GDYNIAAKTYWNI GRUPA TRAVELOKOK 
  CZEPEK ALEKSANDER 80Półm / M50BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAOKOK 
  CZEPIEL ZDZISŁAW 403Półm / M50RUDAOKOK 
  CZERWIŃSKI MIROSŁAW 488Półm / M40TORUŃOKOK 
  CZERWIONKA DARIUSZ 502Półm / M30CHARBROWOCHROBRYCHARBROWOOKOK 
  CZORTEK ANDRZEJ 612Półm / M30OTOMININTERSPORT GALERIA BALTYCKAOKOK 
CZUBAK ALEKSANDRA 569Półm / K50MRĄGOWOPKO BANK POLSKIOKOK 
  CZYŻNIEWSKI JAN 352Półm / M40TORUŃOKOK 
  ĆWIKLAK BARTOSZ 243Półm / M30GDYNIAMORSY GDYŃSKIEOKOK  
  ĆWIKLAK IWONA 244Półm / K30GDYNIAMORSY GDYŃSKIEOKOK