Zawody obsługuje firma Datasport

Salomon Nordic Sunday 2014 / 2015
Szklarska Poręba - Jakuszyce, 08 marca 2015 r.


Liczba zawodników : 2015
Liczba opłaconych zawodników: 53
Status swoich płatności możesz sprawdzić w edycji profilu
  Nazwisko Imię
Numer
Sektor Klasyfikacje
 ABULEWICZ ANDRZEJSal / M5WROCŁAWSTRAŻ POŻARNACT 
  ADAM AUGUSTYN Sal / M1RADOMRTM RADOM2 
 ADAMCZYK MAŁGORZATA147 (CT)Sal / K3JASTRZEBIE ZDRÓJJASTRZEBIE ZDRÓJCT 
 ADAMCZYK MAREK128 (CT)Sal / M4JASTRZEBIE ZDRÓJJASTRZEBIE ZDRÓJCT 
 ADAMOWSKA KAROLINA689 (FT)Sal / K2WROCLAWFT 
 ADAMSKA PAULINA1027 (CT)Sal / K2RADZYMINCT 
 ADAMSKI SZYMONSal / M3WROCŁAWFT 
 ADAMUS JOLANTA331 (CT)Sal / K4CZĘSTOCHOWACT 
 ADAMUS PIOTRSal / M1CZĘSTOCHOWACT 
 ADAMUS TOMASZ334 (CT)Sal / M4CZĘSTOCHOWACT 
  ADAMUSZEK GRAŻYNA Sal / K5JELENIA GÓRAAKADEMIA BIEGANIA SNSCT 
 ALCHIMOWICZ HENRYKSal / M5ZLOTY-STOKKTM RACING TEAM ZLOTY-STOKCT 
 ALCHIMOWICZ MAREKSal / M3ZŁOTY STOK SPECIALIZED RACING MTB TEAMCT 
 ALCHIMOWICZ RAFALSal / M2ZLOTY-STOKKTM RACING TEAM ZLOTY-STOKFT 
 ALCHIMOWICZ ZBIGNIEWSal / M6ZŁOTY STOKKTM RACING TEAM ZLOTY-STOKCT 
 ALEKSEJEW JACEKSal / M4ŁÓDŹCT 
 ANDRZEJUK PAWEŁ143 (CT)Sal / M2EŁKCT 
 ANTCZAK ROMAN220 (FT)Sal / M3MYSŁAKOWICEOKULAR MTB TEAMFT 
 ANTKOWIAK MIROSŁAW842 (FT)Sal / M5KONINWIELOBOISTA OSTRÓW WIELKOPOLSKIFT 
  APOSTOLUK WŁODZIMIERZ 1527 (CT)Sal / M4WROCŁAW2CT 
 AUGUSTYN ADAM1538 (CT)Sal / M1RADOMRTM RADOM 
  AUGUSTYN RYSZARD 1547 (CT)Sal / M5RADOMRTM RADOM2 
 AUGUSTYNIAK KRZYSZTOF626 (CT)Sal / M3POLKOWICEMKS PŁETVAL POLKOWICE - TRIATHLONCT 
 AUST ALEKSANDRA1514 (FT)Sal / K3WARSZAWA2FT 
 BABSKA ANASTAZJASal / K2JELENIA GÓRACT 
 BABSKA NASTAZJA797 (CT)Sal / K2BARCINEK/JEL.GÓRYCT 
 BABSKI ROMAN693 (CT)
1399 (FT)
Sal / M6JELENIA GÓRACT FT 
 BACAŃSKI MIROSŁAWSal / M5WAŁBRZYCHCT 
 BACHLEDA ŁUKASZ1029 (FT)Sal / M1ZAKOPANE 
 BADACZ JOANNA51 (FT)Sal / K3PIECHOWICESMS SZKLARSKA PORĘBAFT 
  BADACZ PRZEMYSŁAW 883 (FT)Sal / M3PIECHOWICEFT 
 BADAŁEK MAREK1036 (CT)Sal / AKADEMIA BIEGANIA SMS 
 BADAŁEK RENATA1497 (CT)Sal / K3RAWICZAKADEMIA BIEGANIA SNS 
  BADEŁEK MAREK Sal / RAWICZAKADEMIA BIEGANIA SNSCT 
  BADEŁEK RENATA Sal / K3RAWICZAKADEMIA BIEGANIA SNSCT 
  BADOWSKA-KULIŚ ANNA 1305 (CT)Sal / K2ŁÓDŹCT 
 BADURA EWELINA1248 (CT)Sal / K3WARSZAWA2 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO2CT OMSP 
  BAGAZINSKA MAGDALENA Sal / K4POZNAŃSTART SKICT 
 BAGIŃSKI FILIP846 (CT)Sal / M2WROCŁAW CT 
  BAJDA JACEK 1278 (CT)
1278 (FT)
Sal / M3PILSZCZINSPEKTORAT WSPARCIA SZCT FT 
 BAKUŁA ROBERT142 (CT)Sal / M2PIECKICT 
  BALA DARIUSZ 1260 (CT)Sal / M4LEGNICAWOLNY TYBETCT 
  BALMAS ZOFIA 1516 (CT)
1313 (FT)
Sal / K5KOSZALINCSSP KOSZALINCT FT OMSP 
 BALOUNOVA JANASal / K3PRAGUECZECH APNEA TEAMFT 
 BALZA - PLUCIŃSKA EWA735 (CT)Sal / K4KOŁOBRZEGCT 
 BANACH KRZYSZTOFSal / M4LUBLINCT 
  BANACH ROBERT 953 (CT)
1411 (FT)
Sal / M4LESZNO2 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOCT FT OMSP 
 BANASIAK ALICJA158 (CT)Sal / K6BIELSKO BIAŁACT 
 BANASIAK PIOTRSal / M4OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMCT 
 BANY MAREK963 (CT)Sal / M3WARSZAWAJW 4191CT 
  BAŃDURA ANTONI 55 (FT)Sal / M5STARA KAMIENICAESKA TEAMFT 
 BARAN JACEK802 (CT)Sal / M4GOLINAKB WARTKOCT 
  BARAN PIOTR 1185 (CT)Sal / M3KOSTRZYCAKKONCT 
 BARCZ SYLWAN402 (CT)Sal / M3CHOJNACT 
 BARCZEWSKI KRZYSZTOF487 (FT)Sal / M3NIEMCZTRI-SPORT NIEMCZFT 
  BARNIAK TOMASZ 887 (FT)Sal / M1WĘGORZEWOFT 
  BARTKOWIAK EDWARD 119 (CT)Sal / M6JELENIA GÓRAGRUNWALD POZNAŃCT 
 BARTKOWIAK JACEK1472 (CT)
473 (FT)
Sal / M4JELENIA GÓRAFT 
  BARTKOWIAK JAN 959 (CT)Sal / SŁUPCAJAKUSZYCKA AKADEMIA BIEGOWACT 
  BARTKOWIAK TOMASZ 931 (CT)
931 (FT)
Sal / M3WARSZAWA DG RSZFT 
 BARTOSZEWICZ ARTUR224 (FT)Sal / M6ŁÓDŹFT 
 BASIŃSKI GRZEGORZSal / M2KŁODZKOAKADEMIA PRZYGODYCT 
 BATOR JACEK866 (FT)Sal / M3WARSZAWAFT 
 BĄCAL MIKOŁAJ598 (CT)Sal / M3ZIELONA GÓRAVERTIGOCT 
 BĄK BARTŁOMIEJ1296 (CT)Sal / ŁASKCT 
 BĄKOWSKA SYLWIA1001 (CT)Sal / K3SZCZECINCT 
 BEDNAREK JAROSŁAW28 (CT)Sal / M4POLKOWICECT 
  BEDNAREK MATEUSZ 785 (CT)Sal / M1GORZYCE WIELKIECT 
 BEDNARZ JAROSŁAW199 (CT)Sal / M4JELENIA GÓRASMS SZKLARSKA PORĘBACT 
  BEHOUNEK LESZEK 1106 (CT)Sal / M5ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANECT 
  BEHOUNEK MAŁGORZATA 1120 (CT)Sal / K5ZAKOPANETG SOKÓŁ ZAKOPANECT 
 BEKTAS TALIB1256 (CT)Sal / M3HOMBERGAKADEMIA BIEGANIA SNSCT 
 BELDOWSKI DARIUSZSal / M5LEGNICACT 
 BEME ANDRZEJSal / M3WROCLAWBRAKCT 
 BENESOVA JOLANA594 (CT)Sal / K4BEZDEKOV NIMETREDPOINT TUKO TEAMCT 
  BENSARI ASIA 1012 (CT)Sal / K3GALOWICE2 
 BENSARI REMIGIUSZ589 (CT)Sal / M4WROCŁAWBENSARI TEAMCT 
 BENSARI TOMISŁAW555 (CT)Sal / M4GALOWICECT 
 BERAN JAROMIR290 (FT)Sal / M3BEZDEKOV NAD METUJEFT 
 BEREŹNICKI PIOTR197 (CT)Sal / M3JELENIA GÓRAOKULAR MTB TEAMCT 
 BERGER TOMAS496 (FT)Sal / M2DWOR KRALOVECK CARLAFT 
  BERKA PETR Sal / M2JABLONEC NAD NISOUATHLETIC CLUB LIAZ JABLONEC N.N.FT 
 BERNACIAK DAMIAN1502 (FT)Sal / M3MROWINO 
  BERNAT ANTONI 1239 (CT)Sal / M6PUCKCT 
 BERNATAJTYS MIŁOSZSal / M3BYDGOSZCZPZTW WIOŚLARSTWOCT 
  BESKIDZKI RYSZARD 966 (CT)Sal / M6BIELSKO-BIAŁACT 
 BESTER BARTOSZ1517 (FT)Sal / GOŁDAPFT 
  BEZDĚK PAVEL 1293 (CT)
1381 (FT)
Sal / M2RTYNĚ V PODKRKONOŠÍREDPOINT TOKO CZECH TEAMCT FT 
  BEZULSKA ANNA 1035 (CT)
550 (FT)
Sal / K3NOWA RUDACT CADETCT FT 
  BEZULSKI MICHAŁ 554 (CT)
1366 (FT)
Sal / M4GORZÓW WLKP.CT CADETCT FT 
  BĘTKOWSKI RAFAŁ 1196 (CT)
1196 (FT)
Sal / M3WROCŁAWSP3SLTRFT 
  BÖHM MIRJAM Sal / K3WARSZAWAJUTRZNIA WARSZAWA / LEŚNICZÓWKA JAKUSZYCECT 
BIALAS WIESLAW Sal / M5BERLINSPORTOWIEC AMATOR BIEGAM BO LUBIE2CT 
  BIALOBRZESKI MARCIN 1338 (FT)Sal / M4GDYNIANARCIARZ BIEGOWYFT 
 BIAŁACHOWSKI ARTUR510 (FT)Sal / M4DZIAŁKI SOSKOWOLSKIEFT 
 BIAŁAS DOROTA998 (CT)Sal / K5CT 
  BIAŁAS WIESŁAW 1191 (CT)Sal / M5BERLINAKADEMIA BIEGANIA SNSCT 
 BIAŁOŻYD ANDRZEJSal / M5WROCŁAWCT 
 BIEDRZYCKI WITOLD352 (FT)Sal / M5POLKOWICEFT 
 BIELECKA ANNA766 (CT)Sal / K3KOMARNO 
 BIENIEK TOMASZ4 (CT)Sal / M5CIECHANOWICETEAM NABIEGOWKACH.PLCT 
 BIERNAT BOLESŁAW969 (CT)Sal / M6JELENIA GÓRACT 
 BILSKI PRZEMYSŁAWSal / M4WARSZAWAMADAROSCT 
  BINIEK RYSZARD 1454 (CT)Sal / M6DOBROMIERZTEAM29ERCT 
 BIS PAWEŁ619 (CT)Sal / M3WARSZAWACT 
 BISKUP JANUSZ59 (FT)Sal / M6WAŁBRZYCHAMATORFT 
 BISKUP MATEUSZ1430 (FT)Sal / M2PZTWFT 
 BLAHNA PETE1215 (CT)
471 (FT)
Sal / M6TRUTNOVOLFINCAR VELLA TRUTNOVFT 
 BŁACHOWIAK JAKUB9 (CT)Sal / M2LESZNOCT 
 BŁACHOWIAK MARIUSZ277 (FT)Sal / M5LESZNOFT 
  BŁASZCZAK MAGDALENA 1288 (CT)
1288 (FT)
Sal / K3GDYNIASIŁY POWIETRZNE - 3. BROP SOCHACZEWCT FT 
  BŁASZCZYK EMILIA 1040 (CT)
1386 (FT)
Sal / K1JERZMANOWACT 
 BŁASZCZYK JOANNA1202 (CT)Sal / K5ŁOMIANKICT 
 BŁASZCZYK PIOTR1186 (CT)Sal / M5ŁOMIANKICT FT 
  BŁAŻEJCZYK MICHAŁ 811 (CT)Sal / M2BYDGOSZCZKW-04 POZNAŃCT 
  BŁAŻEJOWSKI PAWEŁ 1241 (CT)
1241 (FT)
Sal / M2GOGOŁÓWSP3SLTRCT FT 
  BOBIK BARTOSZ Sal / M2SKWIERZYNASIŁY POWIETRZNE - 3. BROP SOCHACZEW2CT OMSP 
 jestem mistrzem
  BOBROWSKA-BARTKOWIAK NATALIA 950 (CT)Sal / K4SŁUPCAJAKUSZYCKA AKADEMIA BIEGOWACT 
  BOCHNAK PAWEŁ Sal / M2SKAWABRAKCT 
 BODNAR WOJCIECHSal / M4OSTRÓW WIELKOPOLSKICT 
 BODUSZEK WIESŁAW684 (FT)Sal / M4JEDLINA ZDRÓJFT 
 BODZEK ARTURSal / M3LUBAWKAMUKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE 
 BODZEK ZBIGNIEWSal / M2KLODZKOAKADEMIA PRZYGODYCT 
 BODZIONY MAKSYMILIANSal / ZAKOPANE 
 BOGACZ PAWEŁ673 (FT)Sal / M2NIESTĘPOWOCARTUSIAFT 
  BOGACZYŃSKA-STANIEWICZ JOANNA Sal / K4POZNAŃGLAS-TECHCT 
  BOGDAŁ MAREK 1339 (FT)Sal / M4BOGATYNIAPGE ELEKTROWNIA TURÓWCT 
  BOGDAN DAMSZEL Sal / M5JELENIA GÓRASERWIS ELEKTRONICZNY B&P2 
  BOLECHOWSKA-KAROŃ ANNA 1006 (CT)Sal / K3GLIWICESTART SKICT 
  BOLECHOWSKA-KAROŃ ANNA Sal / K3GLIWICESTART SKI2CT 
 BOMBA ZYGMUNTSal / M5WROCŁAWKTNCT 
  BOMBA ZYGMUNT Sal / M5ZLOTY STOK2CT 
 30x B.P.
 BONDARYK ROBERT398 (FT)Sal / M4CYBINKAFT 
 BONDIA JACEK841 (CT)Sal / M4ZIELONA GÓRASOGESTCT 
 BORDYCH JACEK229 (FT)Sal / M4KOŻUCHÓWŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓWFT 
 BORECZEK DARIUSZ859 (FT)Sal / M4WROCŁAW 
  BORKOWSKA EWELINA 1013 (CT)Sal / K1POZNAŃWIOŚLARZE 
  BORKOWSKI TOMASZ Sal / M4POLKOWICEMASTERS POLKOWICECT 
 BORKOWSKI WALDEMAR983 (CT)Sal / M4CZĘSTOCHOWAKLA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACT 
 BOROWIEC KRZYSZTOF978 (CT)Sal / M4ZIELONA GÓRAJAKUSZYCKA AKADEMIA BIEGOWACT 
 BORYCZKA PRZEMEK1114 (CT)Sal / M3KRAKÓWCT 
  BOŚ IWONA 1464 (FT)Sal / K4WISŁASKIPOL.PL TEAM2CT FT 
 Wiślańska Akademia Biegowa.
 BOUDÍKOVÁ ADÉLA45 (CT)Sal / K2ZÁSADASKI KLUB JABLONEC NAD NISOUCT 
  BRESZKA MICHAL 1308 (CT)
1308 (FT)
Sal / M3LĘBORKSIŁY POWIETRZNE - 3. BROP SOCHACZEWCT FT 
 BRETT TOMASZ390 (FT)Sal / M5KOŁOFT 
 BRONIKOWSKI MACIEJ605 (CT)Sal / M4SOPOTCT 
  BRONISZ JOANNA Sal / K1SIEDLCEUKS RAWA SIEDLCE2 
  BRONOWICKI ŁUKASZ 914 (CT)Sal / M3JELENIA GÓRAENERVIT TEAMCT 
 BROŚ ANDRZEJ118 (CT)Sal / M5SZKLARSKA PORĘBACT 
 BRUDŁO PAWEŁSal / M3WARSZAWALEŚNICZÓWKAFT 
 BRYCHCY SŁAWOMIRSal / M4WOLSZTYNKSIĘGARZECT 
  BRYDL PAVEL 1455 (CT)Sal / M3TRUTNOVROSSIGNOL RACING TEAM CZECT 
  BRZEMIŃSKI DAWID 1031 (CT)Sal / M2MIŁORADZICE2CT 
 BRZEZIŃSKA IRINA1299 (CT)Sal / K4 
 BRZEZIŃSKI JAN1255 (CT)Sal / M5 
  BRZEZIŃSKI MACIEJ 1360 (FT)Sal / M2NADMAAKADEMIA BIEGANIA SNSFT 
 BRZĘCZYSZCZYKIEWICZ JERZYSal / M3PIGŻAKPPP PIWOCT 
  BRZOZOWSKI PIOTR 964 (CT)Sal / M3SŁAWNOCSSPCT 
 BRZUCHNALSKA BEATA22 (CT)Sal / K4ZŁOTNIKICT 
 BUBEŁA ADAM831 (CT)Sal / M3OLSZTYNCT 
 BUBULA PAWEŁ926 (CT)Sal / M3WIŚNIOWABIEG LEKARZYCT 
  BUBULA PAWEŁ 848 (CT)
848 (FT)
Sal / M3WIŚNIOWAWIŚNIOWA2 
 BUBULA WOJCIECHSal /  
 BUCHLA KAMILA1513 (FT)Sal / K2SZKLARSKA PORĘBA 
  BUCHLA MARCIN 298 (CT)
892 (FT)
Sal / M4WROCŁAWGRUPA TRIATHLONOWA RATFT 
 BUCHLA MARCIN1414 (FT)Sal / M4SZKLARSKA PORĘBAFT 
 BUDZ JAKUBSal /  
  BUDZIŃSKA ANIELA 951 (CT)Sal / K5WROCŁAW2CT 
 BUDZIŃSKA KAROLINA688 (FT)Sal / K3WROCŁAWSKIPOL.PL TEAMFT 
 BUDZIŃSKI PAWEŁ686 (FT)Sal / M2WROCŁAWSKIPOL.PL TEAMFT 
 BUJAK PIOTR821 (CT)Sal / M4JELENIA GÓRACT 
 BUJALSKI DAWIDSal / M2WAŁBRZYCHKKW JAMA WAŁBRZYCHCT 
 BUJEK ADAMSal / M4WROCŁAWCT 
 BUŁA DARIUSZSal / M5ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEBRAKCT 
 BUŁA ZUZANNASal / K5ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEBRAKCT 
 BURBA KRYSTIAN492 (FT)Sal / M1GOŁDAPFT 
 BURI VOJTASal / M3BAKOVHAVEN EXTREMECT 
 BURY BOGUSŁAWSal / M4NYSANIEZRZESZONYCT 
 BURY DOMINIKSal / M2NYSACT 
  BURZA RADOSŁAW 805 (CT)Sal / M3IŁAWASSP `ORKA` IŁAWACT 
 BURZYŃSKI MAREKSal / M1WAŁBRZYCHCT 
  BUZIUK ANDRZEJ 1528 (CT)Sal / M5JEŻÓW SUDECKIJAKUSZYCKA AKADEMIA BIEGOWA2CT 
 BUŻEK TOMAS79 (FT)Sal / M2HARRACHOVFT 
  BYKOWSKI ROBERT 607 (CT)Sal / M3ROSNOWOCSSP KOSZALINCT OMSP 
  BYRTUS KRZYSZTOF 904 (CT)
1433 (FT)
Sal / M2LALIKIWL1CT FT OMSP 
  BYSTRZYCKI KRZYSZTOF Sal / M4PRUSZKÓWAKADEMIA BIEGANIA SNSCT 
 BYZIA PIOTRSal / M2OSTRÓW WIELKOPOLSKICT 
  BZDAWSKI MACIEJ 949 (CT)Sal / M3KOŚCIELISKO4 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGOCT FT OMSP 
  CABAŁA ADAM 1347 (FT)Sal / M3CZARNY BÓRGMINA LUDZI Z PASJĄFT 
  CADA TOMAS 202 (FT)Sal / M5TEPLICE NAD METUJIREDPOINT TOKO CZECH TEAMCT FT 
  CADER KRZYSZTOF Sal / M4BIELSKO-BIAŁACT 
 CEBULA WALDEMARSal / M5WROCŁAWCT 
 CERNA SYLVIE279 (FT)Sal / K3PRAHAFT 
 CERNY VIT278 (FT)Sal / M3PRAGUEKPOFT 
 CERUŁ ZDENEKSal / M2BROUMOVGIANT PITRAS BIKESFT 
 CESENEK ZBYSEK462 (FT)Sal / M4JABLONEC NAD NISOUTJ SPARTAK POLICE NAD METUJÍFT 
  CHABEL WIKTOR 1438 (FT)Sal / M2SANDOMIERZWIOŚLARZEFT 
  CHARCZUK ZENON Sal / M5OPOLE2CT 
  CHLEBOWSKA JOANNA 1152 (CT)Sal / K4WROCŁAWSTART SKICT 
  CHŁOPEK MAREK 1340 (FT)Sal / M4WARSZAWASPÓJNIA WARSZAWAFT 
  CHMIEL PAWEŁ Sal / M3OPOLECT 
  CHMIELEWSKI BARTOSZ 1090 (FT)Sal / M3JAWORZEIGOSPORT / REX / SKLEP BIEGACZA BIELSKOFT 
  CHMIELEWSKI MICHAŁ 498 (FT)Sal / M2WILCZYCENABIEGÓWKACH.PLFT 
  CHMIELEWSKI RAFAŁ 1077 (FT)Sal / M4BIELSKO-BIAŁAIGOSPORT / REX / SKLEP BIEGACZA BIELSKOFT 
 CHOMIAK KATARZYNASal / K4JEDLINA ZDRÓJJTST JEDLINA ZDRÓJCT 
  CHORWAT ADRIAN 1027 (CT)Sal / M2TARGANICESP3SLTRCT 
  CHOWANIEC ANGELIKA 1012 (CT)Sal / K2PORONIN2CT OMSP 
  CHRAPEK MARIUSZ 1099 (CT)Sal / M3KRAKÓWSTRAŻ POŻARNACT 
 CHRZĄSZCZ JAROSŁAW962 (CT)Sal / M3TOMASZÓW MAZOWIECKIJW 4191CT 
 CHUDZIKIEWICZ TOMASZ134 (CT)Sal / M3WOJCIESZÓWSKIPOL.PL TEAMCT 
 CHYB WIESŁAWSal / M41 OREL GRÓJECCT 
 CHYCIŃSKI MARCIN175 (CT)Sal / M3WAŁBRZYCHGÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCHCT 
 CHYLICKI SEBASTIAN978 (CT)Sal / M31 OREL GRÓJECCT 
  CIASTOŃ PIOTR Sal / M4KRAKOWCT 
 CIBOR DAGOMIR341 (CT)Sal / M2WARSZAWACT 
 CICHOCKI PAWEŁ95 (FT)Sal / M2JEDLINA ZDRÓJFT 
 CICHOŃSKI ANDRZEJSal / M5ZIELONA GORAVIESSMANN SF ZIELONA GORACT 
 CICHOR LUCYNA580 (CT)Sal / K4ANDRYCHÓWMISTRZOSTWA POLSKI LEKARZYCT 
 CICHOR MIROSŁAW579 (CT)Sal / M4ANDRYCHÓWMISTRZOSTWA POLSKI LEKARZYCT 
 CIECIUCH MACIEJ835 (CT)Sal / M3POLANICA-ZDRÓJBEZPAŃSKI JESTEMCT 
 CIEPAJ BARTŁOMIEJ727 (CT)Sal / M3OPOLECT 
  CIERPISZ-SKOWROŃSKA DAGMARA 1016 (CT)Sal / K3GDYNIAMW2CT OMSP 
 CIESIOŁKIEWICZ PAWEŁ832 (CT)Sal / M2WROCŁAWAKADEMIA BIEGANIA SNSCT 
 CIESZKO JOANNA420 (CT)Sal / K3POZNAŃCT 
  CIEŚLAR KUBA Sal / M4KRAKÓWSKIPOL.PL TEAMFT 
  CUKIERNIK MARZANNA 1289 (CT)Sal / K4BIELAWATKKF SOWA2CT 
 CUPIAŁ DARIUSZSal / M5LUBLINCT 
 CYBRUCH WOJCIECH435 (CT)Sal / M3KROSNO ODRZAŃSKIECT 
 CYCH EWASal / K4TWARDOGÓRAECHOFT 
 CYCH PIOTRSal / M4TWARDOGÓRAŚLĄSKFT 
  CYMBALISTA STANISŁAW Sal / M5NYSA2 
 CYNDECKI SLAWEK690 (FT)Sal / M3WROCLAWFT 
  CZAJA DOMINIK 1425 (FT)Sal / M1WIELICZKAAZS-AWF KRAKÓWFT 
 CZAJA ROMAN1279 (CT)
1279 (FT)
Sal / M4OŚWIĘCIMSP3SLTRCT FT 
  CZAJKA LESZEK 1332 (FT)Sal / M3TARNOWSKIE GÓRYAMATORFT 
 CZAJKOWSKI MIKOŁAJSal / ŚREDNIACT 
 CZAMARA ELŻBIETA871 (FT)Sal / K4TARNÓWFT 
 CZAPLA MICHAŁSal / M2SZCZAWNO ZDRÓJKKW JAMA WAŁBRZYCHCT 
 CZAPLEWSKI JAKUB967 (CT)Sal / M2GDAŃSKCT 
  CZAPLEWSKI JAKUB Sal / M2GDAŃSKBRAK2CT 
 CZAPLIŃSKI JERZYSal / M6OLEŚNICACT 
 CZAPLIŃSKI PRZEMYSŁAW178 (CT)Sal / M5PIOTROWOCT 
 CZARNIECKI MARIAN414 (CT)Sal / M6ŻARY-MARSZÓWCT 
 CZARNOTA ANNASal / K1RZESZÓWCZARNA JEDYNKACT 
 CZECH JOACHIMSal / M6BABICECT 
  CZECZKO MARIUSZ 1287 (CT)
1287 (FT)
Sal / M4PUCKSIŁY POWIETRZNE - 3. BROP SOCHACZEWCT FT 
  CZEKAJ ANDRZEJ 1364 (FT)Sal / M4GDAŃSKAKADEMIA BIEGANIA SNSCT FT 
 CZERNY BOGUSŁAW205 (FT)Sal / M5KOWARYFT 
 CZERWIŃSKI RYSZARD305 (CT)Sal / M5POZNAŃCT 
 CZESNIK MARIA755 (CT)Sal / K3WARSZAWACT 
 CZUBAJ DIONIZYSal / M6ŚWIDNICAHERMES ŚWIDNICACT 
  CZUBANY KATARZYNA 1319 (CT)
1319 (FT)
Sal / K2WARSZAWASIŁY POWIETRZNE - 3. BROP SOCHACZEWCT FT 
 ĆWIKOWSKI RAFAŁ46 (CT)Sal / M4WROCŁAWCT