Zawody obsługuje firma Datasport

VII Bieg W pogoni za żubrem o Puchar Burmistrza Miasta Niepołomice
Niepołomice, 28 czerwca 2015 r.


Liczba zawodników : 1186
Liczba opłaconych zawodników: 973
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
  ADAMCZAK ŁUKASZ  8km / M18NIEPOŁOMICE OKGmina Powiat 
ADAMOWSKI ZBIGNIEW  15km / M30MYSZKÓWAMBITNI AMATORZY OK 
 biegam bo lubię
  ADAMSKI BARTŁOMIEJ 39715km / M30MODLNICAOKOK 
  ALEKSANDER PIOTR 106615km / M30KRAKÓW OK 
  ANDRUCHÓW JOANNA 6278km / K40KRAKÓWOKOK 
  ANDRUCHÓW PAWEŁ 6268km / M40KRAKÓWOKOK 
  ANTOSIEWICZ AGNIESZKA 37415km / K30KRAKÓWOKOK 
  ANTOSIEWICZ TOMASZ 7538km / M30KRAKÓWOKOK 
  ANTYS MARIUSZ 42515km / M40WOLA BATORSKAOKOKGmina 
 APOSTOLIK KORNEL7458km / M18RADZISZÓWNIDEC ALL FOR DREAMS TEAMOKOK 
  AUGUSTYN EDWARD 9568km / M40KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆOKOK 
  AUGUSTYN EWA 9558km / K40KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆOKOK 
  AUGUSTYN MARCIN 10758km / M30GABUŁTÓW / KAZIMIERZA WIELKA OK 
  AUGUSTYN PIOTR  15km / M30KRAKÓWNIDEC ALL FOR DREAMS TEAM OK 
  AUGUSTYN PIOTR 38315km / M30KRAKÓWNIDEC ALL FOR DREAMS TEAMOKOK 
  AUGUSTYŃSKA KINGA 9648km / K30KRAKÓWBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
  AUGUSTYŃSKI SYLWESTER 9658km / M30KRAKÓWBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
  BACEWICZ TOMASZ 6508km / M30KRAKÓWOKOK 
  BAGAN PAWEŁ  15km / M30KRAKÓWKOLEGIUM SĘDZIÓW KRAKÓW OK 
BAJUR BARBARA25315km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
  BALICKI DARIUSZ 10598km / M30KRAKÓWNIE DOTYCZYOKOK 
  BALICKI MARCIN 9108km / M30WIELICZKAOKOKPowiat 
  BARAN AGNIESZKA 103215km / K30KRAKÓW  
  BARAN KAMIL 40815km / M30KRAKOWOKOK 
  BARAN KAROL 7018km / M30KRAKÓWOKOK 
 amator
  BARAN MARIOLA 5415km / K18KRAKÓWOKOK 
  BARAN MARIUSZ 48915km / M30JERZMANOWICEKKB DYSTANSOKOK 
 BARAN MARTA49015km / K30JERZMANOWICEBBLOKOK 
  BARAN STEFAN 32015km / M40NOWY SĄCZOKOK 
  BARAN WOJCIECH 3915km / M30KRAKÓWOKNOPLASTOKOK 
BARAŃSKI ŁUKASZ 28415km / M30BOSUTÓWSONS OF ANARCHY CRACOWOKOK 
 drugi żubr w życiu:)
  BARCZYK BOGDAN 42015km / M50CZĘSTOCHOWACITY CROSS CZĘSTOCHOWAOKOK 
  BARCZYK JOLANTA 71215km / K50CZĘSTOCHOWACITY CROSS CZĘSTOCHOWAOKOK 
  BARDOŃ PAWEL 15915km / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOKOK 
  BARNAŚ DAWID 9048km / M30BOCHNIAOKOK 
  BAROSZ NATALIA PAULINA  8km / K18KRAKÓW OK 
  BARTOSZ PAWEŁ 16215km / M30KRAKÓWNIE ZRZESZONYOKOK 
  BARTOSZEK MAREK 12315km / M18NIEPOŁOMICEOKOKGmina Powiat 
  BARTUŚ ADRIAN 48315km / M18OŚWIĘCIMOKOK 
  BASZCZOK ARTUR 6178km / M30KRAKÓWBRAKOKOK 
BEDNARCZYK RAFAŁ 8778km / M40KRAKÓWNORDIC WALKING CRACOW TEAMOKOK 
  BEDNARZ KRZYSZTOF  15km / M50TARNÓWRUNSHOP TEAM OK 
  BEHOUNEK LESZEK  8km / M50ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE OK 
  BEHOUNEK MAŁGORZATA  8km / K50ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE OK 
  BEMBEN ANNA 37615km / K60NOWA SARZYNAOKOK 
  BERA KRZYSZTOF 8915km / M40STANIĄTKIOKOKGmina Powiat 
 BERGEL TOMASZ50215km / M30MYŚLENICEMYŚLENICE KLUB BIEGACZAOKOK 
  BERNACKI PIOTR  15km / M40MYSZKÓW OKGmina 
BERNASIK GRZEGORZ  15km / M40KRAKOWRADIO KRAKOW OK 
 Mam `w nogach` 4 półmaratony i jeden pełny...Na 1 km debiut.
  BĘBENEK MICHAŁ 33615km / M30ALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAOKOK 
  BIAŁASIK BARTOSZ 9348km / M18KRAKÓWOKOK 
  BIEDA ŁUKASZ 5215km / M30KRAKÓWLUNDBECK BSCOKOK 
  BIEL MICHAŁ  15km / M18KRAKÓW OK 
  BIELAK ANDRZEJ 1515km / M18SZARÓWOKOK 
  BIELECKI SLAWOMIR 49815km / M50KRAKÓWOKOK 
  BIELEWICZ MALGORZATA 8058km / K30WOLA FILIPOWSKA-OKOK 
  BIELICKA DARIA 3615km / K18KRAKOWNIGHT RUNNERSOKOK 
  BIEŃ KAROL 58515km / M18KRAKÓWERICPOL RUNTIME  
  BIEŃ KATARZYNA 7928km / K18KRAKÓWOKOK 
  BIERNACKA MONIKA 33115km / K40KRAKÓWOKOK 
  BIERNACKI ROBERT 33215km / M40KRAKÓWOKOK 
 BIERNAT DANIEL37015km / M18RABKAAN-REN TEAMOKOK 
  BIERNAT KAZIMIERZ 9908km / M40ZABIERZÓW BOCHEŃSKINIEPOŁOMICE BIEGAJĄOKOKGmina 
 BIERNAT WIOLETTA7578km / K18RABKAAN-REN TEAMOKOK 
  BIGOS GRZEGORZ 36215km / M30JAWORZNOGRAMMIOKOK 
  BIJOTA JANUSZ  15km / M50KRAKOW OK 
  BILKO WOJCIECH 41515km / M18ALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAOKOK 
BILSKA ŁUCJA 43615km / K30NIEPOŁOMICEOKOKGmina Powiat 
  BILSKI JANUSZ 6968km / M30NIEPOŁOMICEOKOKGmina Powiat 
  BIŃCZYCKI JAREK  15km / M40OWCZARY OK 
  BISZTYGA AGNIESZKA 9428km / K18KRAKÓWOKOKGmina 
  BŁACHNO MARCIN 45515km / M30KRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOOKOK 
  BOCHENEK KINGA 49215km / K40IZDEBNIKOKOK 
  BOCZKOWSKA JUSTYNA 47515km / K40ZAKOPANEOKOK 
  BOCZKOWSKA KAROLINA 43015km / K18ZAKOPANE-OKOK 
  BODZIONY PIOTR 21215km / M18ZAKRZOWIECZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEOKOKGmina 
 ĆPAM SPORT
 BOEME RALF23215km / M40DUSSELDORFNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMOKOK 
 BOGACZ KAMIL7448km / M18GÓRY SIERADZKIENIDEC ALL FOR DREAMS TEAMOKOK 
  BOGDAŁ PAWEŁ 21715km / M40WĘGRZCETEAM ROWEKOKOK 
  BOGDAN JAKUB 6108km / M30KRAKÓWPRO SCHOOL - MASUJEMY BIEGACZYOKOK 
 PRO SCHOOL - MASUJEMY BIEGACZY :) REHABILITACJA. KURSY MASAŻU.
  BOGDAN MAGDALENA 23615km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
  BOGUŚ ZBIGNIEW 9728km / M40WIELICZKAOKOKPowiat 
  BORODZIEJ DARIUSZ 18515km / M30NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄOKOKGmina Powiat 
  BORODZIEJ JOANNA 18415km / K30NIEPOŁOMICEOKOKGmina Powiat 
  BOROWICZ TOMASZ 6088km / M30SOSNOWIECOKOK 
 debiutant
 BOROWIEC MARCIN13215km / M30WROCŁAWOKOK 
 BOSAK PIOTR3215km / M40KRAKÓWFENIKS2015OKOK 
  BOŻEK AGNIESZKA 8518km / K40KRAKÓWKKB DYSTANS / LACHO TEAMOKOK 
  BÓL BENITA 9868km / K18WIĘCKOWICENIGHT RUNNERSOKOK 
  BRODA WOJCIECH 47215km / M40KRAKÓWOKOK 
  BROŻEK ALEKSANDER 40615km / M30PĘKOWICEELECTROLUXOKOK 
  BROŻEK TOMASZ 7228km / M18KRAKÓWOMNOMNOMOKOK 
  BROŻEK-WOŹNICZKA NATALIA 29615km / K30KRAKÓWOKOK 
  BRZESKA ELŻBIETA 2115km / K18KRAKÓWOKOK 
 BRZYSKI LESZEK38415km / M40RUDA ŚLASKANIDEC ALL FOR DREAMS TEAMOKOK 
  BUCKA ANETA 8568km / K40ALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAOKOK 
  BUCZEK JERZY 45615km / M50KRAKÓWOKOK 
  BUCZEK KACPER 6215km / M30KRAKÓWWIELCY BIEGACZEOKOK 
  BUCZEK KAMILA 6818km / K18KRAKOWOKOK 
BUCZYŃSKI ADAM 52915km / M40KRAKÓWNOKIAOKOK 
 BUDZENIUSZ KATARZYNA108415km / K40KRAKÓW  
  BUDZIOSZ PAWEŁ 11615km / M30KRAKÓWNIEZRZESZONYOKOK 
  BUGAJSKI ZBIGNIEW 31015km / M50NOWY WIŚNICZCHAMPIONOKOK 
  BUKOWSKI PIOTR 41415km / M40SKAWINAOKOK 
 biegacz rekreacyjny
  BULANDA JAN  15km / M30RZESZÓWBRAK OK 
  BULIŃSKA IWONA 7098km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
  BULIŃSKI PIOTR 7088km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
  BURDA MAREK 47115km / M40NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄOKOKGmina Powiat 
  BURDA PAWEŁ 6318km / M40NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄOKOKGmina Powiat 
  BURY MAREK 48215km / M40SOSNOWIECOKOK 
  BUŚKO RAFAŁ 44415km / M40KRAKÓWOKOK 
  BUŹNIAK ARKADIUSZ 9198km / M18NOWY SĄCZSEKCJA KIER-ASOKOK 
BUŹNIAK BEATA 9208km / K18NOWY SĄCZSEKCJA KIER-ASOKOK 
  BUŹNIAK MONIKA 9168km / K30NOWY SĄCZKS CHRUŚLICEOKOK 
  BUŹNIAK ROBERT 9178km / M30NOWY SĄCZKS CHRUŚLICEOKOK 
BYDOŃ AGNIESZKA 7038km / K30KOKOTÓWNIEPOŁOMICE BIEGAJĄOKOK 
  BYLICA BOHDAN  15km / M40KRAKÓWNIEZRZESZONY OK 
  BYSTRZYCKI PIOTR 9415km / M30KRAKÓW16 BPD KRAKÓWOKOK 
  CABAN DOMINIKA 8815km / K18SZCZEKOCINYOKOK 
  CAG MARCIN 8668km / M40KRAKÓWOKOK 
  CAŁA BALBINA 36415km / K30KRAKÓWCHCIAŁAM SE POBIEGAĆOKOK 
  CAŁKA MAŁGORZATA 7078km / K40BĘBŁOOKOK 
  CEMPA PAULINA 7948km / K18NAWOJOWAOKOK 
 Uczestnictwo w biegu PuszczaRun Trzebinia- Puszcza Dulowska 10 km
  CHĘCIŃSKI LESZEK 20315km / M40KRAKÓWOKOK 
  CHĘCIŃSKI MICHAŁ 20515km / M18KRAKÓWOKOK 
  CHLEBDA ANDRZEJ 35915km / M50KRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWOKOK 
 CHLEBEK WIKTOR8718km / M18SKAWINACHLEBSON TEAMOKOK 
 CHMIEL ŁUKASZ6598km / M30KRAKÓWBYLE DOBIECOKOK 
  CHMURA MARCIN  15km / M18OLESNO OK 
  CHMURA PAWEŁ 5928km / M30OLESNO OK 
  CHMURA PIOTR 59115km / M40OLESNO OK 
  CHOLEWA ADAM 11015km / M40TARNÓWOKOK 
  CIAPAŁA AGNIESZKA 7148km / K30CHRZANÓWOKOK 
  CICHOŃ KONRAD  8km / M18SKAWINA OK 
  CIEPIELA PIOTR 34515km / M40KRAKÓWOKOK 
 CIEŚLIK DARIUSZ35615km / M30SOSNOWIECFOJADOROKOK 
  CIĘCIWA PIOTR 6838km / M18WOLA BATORSKAOKOKGmina 
  CIURASZKIEWICZ MATEUSZ 45015km / M18ZAMOŚĆWIELCY BIEGACZEOKOK 
  COMBRZYŃSKA ELŻBIETA 14315km / K50MACIEJOWICECOMBRYOKOK 
  COMBRZYŃSKI ROMAN 14215km / M50MACIEJOWICECOMBRYOKOK 
  CUDECKI ŁUKASZ 20215km / M18GDAŃSKOKOK 
  CUPER TOMASZ 6298km / M30GDÓWSANI-TECH RUNNIG TEAMOKOKPowiat 
  CUPIAŁ MARCIN 8918km / M30KRAKÓWOKOK 
  CUPRYŚ DARIUSZ 7178km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
  CYGAN ŁUKASZ 25115km / M30KRAKOWOKOK 
 CYGAN SYLWIA106915km / K18KRAKÓWKWR  
  CYGANEK ANNA 6798km / K30WIELICZKAOKOKPowiat 
 świeżak :-)
  CYGANEK MAREK 7198km / M30ROŻNOWAOKOKPowiat 
  CYGANKIEWICZ WOJCIECH 55815km / M50KRAKÓWBBL - KRAKÓWOKOK 
  CZAJKOWSKI BARTOSZ 39315km / M40KRAKÓWREHABILITANCI.ORG.PLOKOK 
  CZAPCZYŃSKI CEZARY 28615km / M30NIEPOŁOMICEULTRAMARATON PODKARPACKI TEAMOKOKGmina Powiat 
  CZAPCZYŃSKA MAŁGORZATA 28715km / K30NIEPOŁOMICEOKOKGmina Powiat 
  CZAPLA WOJCIECH 53115km / M30KRAKÓWOKOK 
 CZECE AGNES10168km / K50SZECSENSZAFT  
  CZECH ŁUKASZ 13515km / M30KRAKÓWOKOK 
 CZELE JAWOS10158km / M60SZECSENYSZAFT  
 CZELE TOMASS10138km / M30SZECSENYSZAFT  
  CZERNIAK JANUSZ 56915km / M50DĘBICAOKOK 
CZERWIŃSKI ADAM 8278km / M18WIELICZKABESKID-RUNNINGCAMP.PLOKOK 
 zapraszam na wakacyjne obozy biegowe - beskid-runningcamp.pl
  CZERWIONKA LIDIA  15km / K30KRAKÓWJÓZEFIŃSKA TEAM KRAKÓW OK 
  CZOSNYKA ALEKSANDRA 7268km / K18LISIA GÓRA-OKOK 
  CZOSNYKA BARTŁOMIEJ 6948km / M18LISIA GÓRA-OKOK 
  CZUMA WOJCIECH 9318km / M18NIEPOŁOMICEBROKUŁYOKOKGmina Powiat 
  CZYŻ-CUPRYŚ MONIKA 4015km / K18KRAKÓWKLUB JĘZYKOWO-BIEGOWY PORTO ALEGREOKOK 
  CZYŻ PAWEŁ 9468km / M30NIEPOŁOMICEUKS WOLAOKOKGmina Powiat 
  CZYŻEWICZ MONIKA 27515km / K30SUŁKÓWNIEPOŁOMICE BIEGAJĄOKOKPowiat 
 Pierwsza `15`
  CZYŻEWSKA AGNIESZKA  15km / K30CZĘSTOCHOWAKMP CZĘSTOCHOWA OK 
 ĆWIERTNIAK RYSZARD47415km / M50KRAKÓWCOLĄD - DKLOKOK 
  ĆWIĘKOWSKI PAWEŁ 8408km / M30KRAKÓWOKOK