Zawody obsługuje firma Datasport

XIV Bieg Skawiński, V Bieg Skawiński na Rolkach
Skawina, 07 maja 2016 r.


Drużyny Energetycy - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1271
Odebrało numery: 1017

Liczba opłaconych zawodników: 990
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
  ADAMASZEK ŁUKASZ 24010km / M40SKAWINAOKOKGmina  
  ADAMCZAK BARBARA 22410km / K30KATOWICEPSE S.A. ODDZIAŁ W KATOWICACHOKOKEnergetyk 
  ADAMCZAK GRZEGORZ 82310km / M30KATOWICETRAVOISOKOK 
  ADAMSKA-ŁABNO ANNA 16910km / K30KRZYWACZKAKRZYWACZKAOKOK 
  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA 85310km / K30IMIELINAZS UNIWERSYTET ŚLĄSKIOKOK 
 AKSAMIT WITOLD Rolk / M30KRAKÓWDELPHI OK  
 AKSAMIT WITOLD1007Rolk / M30KRAKÓWDELPHI  
  AMBROŻY MACIEJ 78610km / M30KRZYSZKOWICEZARZYCZE NA START!!!OKOK 
  ANDRES KORDIAN 910km / M60KATOWICEOKOK 
  ANDRZEJ KORCZYK  10km / M20BIELSKO BIAŁA- OK  
  ARCHAMOWICZ KRZYSZTOF 50610km / M30SKAWINA-OKOKGmina 
  ARCZYŃSKI MAREK 71510km / M40KRAKÓWMPEC S.A KRAKÓWOKOKEnergetyk 
  AUGUSTYN EDWARD 2610km / M50KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆOKOK 
  AUGUSTYN EWA 70710km / K45KRAKÓWOKOK 
  AUGUSTYNIAK ANDRZEJ 22110km / M60KRAKÓWSEFMINOKOK 
  AWRAMIENKO ANTONI 1132Rolk / M14GLIWICE-OKOK 
  BAHR MARZENA  10km / K30KRAKÓW OK  
BAHRANOWSKA MARIA 7010km / K20KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
 Nie :D
  BAJOŁEK ALEKSANDRA 1162Rolk / K40KRAKÓWNIGHT RUNNERS OK 
 BAJOREK LIDIA93510km / K45TOMASZOWICE  
  BALCER DOMINIK 46310km / M16PRZYTKOWICEOSP PRZYTKOWICEOKOK 
 BALICKA WIKTORIA1172Rolk / K14KRAKÓWOPTIMA SKAWINA OK 
  BALON BARTŁOMIEJ 74210km / M30WADOWICEOKOK 
  BALZA IGA 33410km / K30SKAWINANIEFORMALNA SKAWIŃSKA GRUPA `LASKI BIEGAJĄ`OKOKGmina 
  BANAŚ KRZYSZTOF 59410km / M40MOGILANYOKOK 
  BARAN BARTOSZ 68210km / M30KRAKÓWŻOŁNIERZE HARDKORUOKOK 
  BARAN RYSZARD 29010km / M50RACIBÓRZRAFAKO S.A.OKOKEnergetyk 
  BARAN WOJCIECH 1096Rolk / M20LUBINMAPEI - MEDIA CREATION -BDCOKOK 
  BAROS DANIEL  10km / M20RUDNIKIFALSTART RUDNIKI OK  
  BARTOSZ PAWEŁ 16610km / M30KRAKÓWNIE ZRZESZONYOKOK 
  BARTUŚ MARCIN 31010km / M30LASZADYSZKA OŚWIĘCIMOKOK 
  BATOR NORBERT 73910km / M20SKAWINAOKOKGmina 
  BATRAK NATALIA  10km / K20KHARKOVPREF BET SNIADOWO ŁOMŻA OK  
 BATRAK NATALIA74810km / K20KHARKOVPREF BET SNIADOWO ŁOMŻAOK 
  BĄCZYK KRZYSZTOF 1310km / M40KRAKÓWOKOK 
  BĄK MAGDALENA 55510km / K20BOLECHOWICEKKB DYSTANSOKOK 
  BEBAK BARTŁOMIEJ 57210km / M16ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOKOK 
  BEBAK ROMAN 56910km / M50ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOKOK 
  BEDNAREK JAN 40610km / M60ŻORYHRMAX ŻORY.OKOK 
  BEDNAREK MARCIN 61410km / M40KRAKÓWOKOK 
  BEDNARSKI DOMINIK 65310km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
  BEMBEN ANNA 34910km / K60NOWA SARZYNANOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
  BENNAARS EDWIN 58310km / M40KRAKÓWOKOK 
 BENNAARS ISABELLA58410km / K16OK 
  BĘBENEK BARTOSZ 48510km / M20KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆOKOK  
 Biegam rekreacyjnie dla przyjemności
  BĘTKOWSKA WIOLETTA 15710km / K30RACIECHOWICEROZBIEGANE DOBCZYCEOKOK 
BIAŁOWĄS MIROSŁAW 3210km / M50RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOKOKEnergetyk 
  BIEGUN-AWRAMIENKO IZABELLA 1125Rolk / K40GLIWICE-OKOK 
  BIEL KRZYSZTOF 73510km / M40JAŚKOWICEOKOKGmina 
  BIEL MICHAŁ 22310km / M20KRAKÓWOK12:01:00OK 
  BIEL TOMASZ 53010km / M30KATOWICENIEZRZESZONYOKOK 
  BIELA LIDIA 52210km / K30WOLA RADZISZOWSKAOKOKGmina 
  BIELACH TOMASZ 63910km / M30KRAKÓWOKOK 
  BIERNACKA MONIKA 63510km / K30KRAKÓWOKOK 
  BIERNACKI ROBERT 63410km / M40KRAKÓWOKOK 
  BIERNAT KAROL  10km / M16KRAKÓWITMBW KRAKÓW OK  
  BIERNAT URSZULA  10km / K45KRAKÓWITMBW KRAKÓW OK  
  BIJOTA JANUSZ 43410km / M50KRAKOWOKOK 
  BINIEK MARCIN 1067Rolk / M40KRAKÓWAZS AWF KATOWICEOKOK 
  BLAK WIESŁAW 53710km / M50SKAWINAOKOKGmina 
  BLAUT MARCIN 21910km / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSOK 
  BLAUT MARCIN 1039Rolk / M40KRAKÓWKKSW KRAK ROLLERBLADEOKOK 
  BŁASZCZYK PIOTR 60510km / M30BUKÓWBLUSZCZUOKOK 
  BOBAK BOGDAN 60910km / M50SKAWINAOKOKGmina 
  BOBAK MAŁGORZATA 1008Rolk / K40SKAWINAOKOKGmina 
  BOBER MATEUSZ 27010km / M20SKAWINAOKOKGmina 
 BOBER WIKTORIA1084Rolk / K14LEŃCZEUKS SOKOLIK PRZYTKOWICEOKOK 
  BOCHENEK KINGA 32110km / K30IZDEBNIKOKOK  
  BOCZKOWSKA JUSTYNA 35010km / K45ZAKOPANENIEZRZESZONYOKOK  
  BOCZKOWSKA KAROLINA 47510km / K20ZAKOPANEOKOK  
 BOGOMIAKOWA KRISTYNA 10km / K20ODESSAMK LUCHESK-LKB RUDNIK OK  
  BOJKO KAZIMIERZ 62410km / M50KRAKÓWOKOK  
  BOLECHOWSKA MARTA 1026Rolk / K30KRAKÓWKKSW KRAK ROLLERBLADEOKOK 
  BOLSĘGA KRZYSZTOF 71110km / M40KRAKÓWTKKFAZORYOKOK 
  BORCUCH-MAŚLANKA EWELINA 43210km / K30PRECZÓWNIEPANIKUJ.PLOKOK 
  BORCUCH SYLWIA 43510km / K20PRECZÓWWWW.NIEPANIKUJ.PLOKOK 
  BORECKI ARKADIUSZ 31810km / M30CZĘSTOCHOWAOKOK 
  BOROŃ IWONA 66610km / K30SKAWINAOKOKGmina 
 BOSAK PIOTR31710km / M40KRAKÓWFENIKS2016OKOK 
  BOZYK KRYSTIAN 62110km / M20KRAKOWOKOK 
  BOŻEK MATEUSZ 42010km / M16CZERNICHÓWI TY MOŻESZ BYĆ WIELKI - ITMBW KRAKÓWOKOK  
  BOŻEK WOJTEK 40010km / M30BRZOSTEKOKOK 
  BÓL BENITA 6110km / K20WIĘCKOWICENIGHT RUNNERSOKOK 
  BRAUNOHLER LOREN 59610km / K30KRAKOWIWAKOKOK 
 From the USA
  BRODACKI WIESŁAW 46510km / M50TYCHY40-LATEK TYCHYOKOK  
  BRÓZDA PRZEMYSŁAW 32410km / M20KRZYWACZKA-OKOK 
  BRYŚ JADZIA  10km / K20KRAKÓWDZIECIAKI W FORMIE OK  
  BRZEGOWSKI JANUSZ 1115Rolk / M40KRAKÓWKKSW KRAK ROLLERBLADEOKOK 
  BRZESKA ELŻBIETA 51110km / K30KRAKÓWLACHO TEAMOKOK 
  BRZESKI JACEK 41510km / M50MOGILANYOKOK 
  BUBULA TOMASZ 34710km / M30PRZEGINIA DUCHOWNAYELLOW PIGSOKOK  
  BUCZEK PAULINA 1031Rolk / K20TARGOWISKOOKOK 
  BUDZYK JANINA 92610km / K45NOWY TARGNOWY TARG OK 
  BUGNO ANDRZEJ 24310km / M20SKAWINAOKOKGmina 
  BUGNO KRZYSZTOF  10km / M20KRAKÓW OK  
  BUGNO MARCELINA 24410km / K20SKAWINAOKOKGmina 
  BUL DOMINIK 21310km / M30KRAKÓWKORKOCIAGI.COMOKOK 
  BULIK WITOLD 73810km / M40GILOWICEPKS OLIMPIJCZYK GILOWICEOKOK 
  BURDA MICHAŁ 28310km / M16SKAWINAOSP SKAWINA 2 KORABNIKIOKOKGmina 
  BURNUS BEATA 5510km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK  
 BYRGIEL MONIKA1086Rolk / K14LEŃCZEUKS SOKOLIK PRZYTKOWICEOKOK 
  BYSTRZYCKI PIOTR 51510km / M30KRAKÓW16 BPD KRAKÓWOKOK 
BYTNIEWSKI ZDZISŁAW 50110km / M50WARSZAWAPGNIG TERMIKA SAOKOKEnergetyk 
 Wybiegać radość
  BZUKAŁA JANUSZ 39410km / M40KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAOKOK 
 CADER AGNIESZKA17910km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOKOK 
  CAG MARCIN 7710km / M40KRAKÓWOKOK 
  CAŁKA MAŁGORZATA 20610km / K30BĘBŁOOKOK  
  CERAZY ALEKSANDRA 70410km / K20KRAKÓWOKOK 
  CEREK MATEUSZ 30510km / M30SKAWINAOKOKGmina 
  CERKIEWNIK JAGODA 1022Rolk / K14BĘDZIN:-)OKOK 
  CERKIEWNIK PIOTR 1014Rolk / M40BEDZINNIEZRZESZONYOKOK 
  CHAŁUPKA ADRIAN  10km / M20NOWA WIEŚ- OK  
  CHLEBDA ANDRZEJ 46410km / M50KRAKÓWBBL KRAKÓWOKOK 
  CHLEBEK WIKTOR 52610km / M20SKAWINANIKATEAMOKOKGmina 
  CHMIEL ARKADIUSZ 41410km / M20KRAKÓWITMBW KRAKÓWOKOK 
  CHMIELARZ GRZESIEK 27210km / M20KATOWICEPATO KATO TEAMOKOK 
  CHMIELEWSKA MAŁGORZATA 39710km / K20KRAKÓWOKOK 
 CHMURSKI PIOTR92710km / M40KRAKÓW  
  CHODOWIEC MACIEJ 78110km / M40SKAWINAGDAŃSKOKOKGmina 
 Bieg numer 3
  CHODZYŃSKI RAFAŁ 16510km / M30KRAKÓWBOGDANSZYDLOWSKI.PLOKOK 
 CHOJNACKA MARIA1034Rolk / K14KŁAJ:)OKOK 
  CHOJNACKI BARTOSZ 1095Rolk / M20WARSZAWAMAPEI - MEDIA CREATION -BDCOKOK 
 CHOJNACKI JAROSŁAW1156Rolk / M50WARSZAWAMAPEI - MEDIA CREATION -BDC  
  CHOJNACKI KRZYSZTOF 1023Rolk / M30KŁAJOKOK 
  CHOJNACKI MATEUSZ  Rolk / M14TARNOWSKIE GÓRYAZS AWF KATOWICE OK  
 CHOJNACKI MATEUSZ1154Rolk / M14NOWE CHECHŁOAZS AWF KATOWICE  
  CHOLEWA ADAM 11910km / M40TARNÓWOKOK 
  CHOLEWA JAN 18510km / M60SUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONYOKOK  
 CHOTOWICKI BARTŁOMIEJ1087Rolk / M30LEŃCZEUKS SOKOLIK PRZYTKOWICEOKOK 
  CHRAMEGA KAROL 15010km / M30JERZMANOWICEOKOK  
 CHROSTEK KACPER1089Rolk / M14PRZYTKOWICEUKS SOKOLIK PRZYTKOWICEOKOK 
  CHUDY DAWID 71910km / M30PRZECISZÓWOKOK 
  CHWAJA MICHAŁ 76410km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
 CIBOROWSKA ANETA1135Rolk / K30PISZSEBA-SPORT PISZOKOK 
 CIBOROWSKA ANETA81310km / K30PISZSEBA-SPORT PISZOKOK 
CIBOROWSKA KATARZYNA 78910km / K30JASŁOKS SPEED JASŁOOKOK 
  CIBOROWSKA ROKSANA 1131Rolk / JASŁOKS SPEED JASŁOOKOK 
  CIBOROWSKI ALAN 1129Rolk / M14JASŁOKS SPEED JASŁOOKOK 
  CIBOROWSKI DAMIAN 1130Rolk / M40JASŁOKS SPEED JASŁOOKOK 
 CIBOROWSKI ITAN1146Rolk / M14PISZSEBA-SPORT PISZ OK 
 CIBOROWSKI NATAN1147Rolk / M14PISZSEBA-SPORT PISZ OK 
 CIBOROWSKI SEBASTIAN1136Rolk / M40PISZSEBA-SPORT PISZOKOK 
 CIBOROWSKI SEBASTIAN81510km / M40PISZSEBA-SPORT PISZOKOK 
  CICHOŃ KONRAD 81410km / M16SKAWINAMTS PIAST SKAWINAOKOKGmina 
  CICHY MICHAŁ 1099Rolk / M30KRAKÓWOKOK 
  CIEPŁOWSKI PAWEŁ 1030Rolk / M30KRAKÓWHARPUNOKOK 
 CIEPŁOWSKI PAWEŁ914Rolk / M30KRAKÓWHARPUNOK 
  CIERNIAK MAGDALENA 45610km / K20SOSNOWIEC-OKOK 
  CIEŚLA GRZEGORZ 44010km / M40KRAKÓWOKOK 
  CIUŁA TOMASZ 69110km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
 CNOTA ŁUKASZ44410km / M20KRAKÓWKRAKOWSKI PRZECIĄGOKOK 
  CUPIAŁ MARCIN 73410km / M30KRAKÓWEAOKOK 
  CWYNAR DANUTA 29110km / K30KATOWICERAFAKO S.A.OKOKEnergetyk 
  CYANKIEWICZ AGNIESZKA 79210km / K30KRAKÓWOKOK 
  CYGAN WOJCIECH 86110km / M20MYŚLENICENIGHT RUNNERS OK 
  CYGANIEWICZ LESZEK 75610km / M50KRAKÓWWELLNES CLUB PARK WODNY KRAKOWOKOK 
 CYRANKA-PYTLIK AGNIESZKA1105Rolk / K30OSTRAVA-OKOK 
 CZAJA ROMAN 10km / M40OŚWIĘCIM8. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO OK  
  CZAJKOWSKI BARTOSZ 31610km / M40KRAKÓWREHABILITANCI.ORG.PLOKOK 
  CZANA ZBIGNIEW  10km / M40BIELSKO-BIAŁA OK  
  CZARNY TOMASZ 69010km / M20PRZEWORSKBIEGAM BO BIEGAMOKOK 
  CZECHOWSKA KATARZYNA 80710km / K30KRAKÓWMIŁEK TRIATHLON TEAMOKOK 
 CZECHOWSKI DARIUSZ64610km / M30RYBNIKCREATIVESTYLEOKOK 
  CZERWIŃSKI ADAM 28610km / M20WIELICZKADOTSPORT.PLOKOK  
  CZERWIŃSKI MACIEJ 64510km / M30MOGILANYRUN-LOG.COMOKOK 
  CZERWONKA ZBIGNIEW 69510km / M30ŁÓDŹESKADRA WROCŁAWOKOK 
  CZUSZ MAGDALENA 1142Rolk / K20TOMASZÓW LUBELSKITUKS ROZTOCZE ROLLERBLADE TOMASZÓW LUBELSKIOKOK 
  CZYPIONKA-GRZESIAK AGNIESZKA 35410km / K30KRAKÓWABBOKOK