Formularz systemu Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 68
Liczba opłaconych zawodników: 58
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  BALCER MATEUSZ   D6WOLSZTYNOK 
2  BARAN KACPER   D12NAMYSŁÓWNTT TRIADA NAMYSŁÓWOK 
3  BARDAN JACEK   D6WOLSZTYNBEZ KLUBUOK 
4  BIDER WIKTOR   D4WOLSZTYNKARPICKOOK 
 weteran Polska Man Mini :)
5  BUKSAK HANNA   D4POZNAŃOK 
6  CHRZANOWSKI JEDRZEJ   D10WOLSZTYNWODNIK WOLSZTYNOK 
7  CZAJKOWSKA JULIA   D6GDYNIAOK 
8  CZAJKOWSKA POLA   D4GDYNIAOK 
9  CZAPRACKI BARTOSZ   D10OPALENICAOPALENICKI KLUB SPORTOWYOK 
10  DANIEC WOJCIECH   D8NOWY OMYSL  
11  DYMITROWSKI IWO   D4WOLSZTYNAESCULAP B.BRAUN TEAM/DYMITROWSCYOK 
12  GŁASEK ANTONI   D10WARSZAWATRIATHLON SERWISOK 
13  GŁASEK ZUZANNA   D6WARSZAWATRIATHLON SERWISOK 
14  GMEREK WERONIKA   D12WOLSZTYNOK 
15  GRYSZCZUK OLIVIER   D8WOLSZTYNOK 
16  GUZMAN MAJA   D6WOLSZTYNLOS LOQUITOSOK 
17  GUZMAN WIKTOR   D6WOLSZTYNLOS LOQUITOSOK 
18  HOFFMAN GRZEGORZ   D8WARSZAWATRIATHLONSERWIS.PLOK 
19  JANKOWIAK ANTONI   D6MROWINOCITYZEN BE3OK 
20  JANKOWIAK WIKTOR   D10MROWINOCITYZEN BE3OK 
21  JĘCZMIONKA IGNACY   D8WOLSZTYNBEZ KLUBUOK 
22  JÓŹWIAK MARCEL   D6GĄBINOK 
23  JÓŹWIAK TYMOTEUSZ   D8GĄBINOK 
24  KANIA EWA   D4WOLSZTYNOK 
25  KANIA PATRYK   D8WOLSZTYNOK 
26  KASPEROWICZ JULIA   D8WOLSZTYNNIAGARA WOLSZTYN  
27  KASPEROWICZ ŁUKASZ   D6WOLSZTYNNIAGARA WOLSZTYN  
28  KOŚCIAŃSKI JAN   D6KOŚCIANTRI KOŚCIAN!OK 
29  KOTLARSKA HANNA   D8SIEDLECANDKOEKIPAOK 
30  KOTLARSKA ZOFIA   D10SIEDLECANDKOEKIPAOK 
31  KOZIOŁEK MAKSYMILIAN   D8WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOK 
32  KOZŁOWSKA MARTA   MOCHYNIAGARA WOLSZTYNOK 
33  KOZŁOWSKI FILIP   D12MOCHYWODNIK WOLSZTYNOK 
34  KRAKOWIAK NATALIA   D4OTWOCKTEAM POLSKAMAN / 4SPORTLABOK 
35  KUPIS TOMASZ   D10WROCŁAWANDKOEKIPAOK 
36  KWIECIŃSKA JOANNA   WARSZAWA  
37  LEHMANN KLAUDIA   D6NOWY TOMYŚL601-TECHNOLOGIAOK 
38  LEWANDOWSKI FILIP   D12KOŚCIANTGV CLUB / NODONOK 
39  LEWANDOWSKA ŁUKASZ   D12KOŚCIANTGV CLUB / NODON  
40  LISIEWICZ JAKUB   D4WOLSZTYNOK 
41  LISIEWICZ MAŁGORZATA   D8WOLSZTYNOK 
42  MAĆKOWIAK MATYLDA   D6WOLSZTYNNIAGARA SZKÓŁKA PŁYWANIAOK 
43  MALARECKI PAWEL   ŁOMIANKI  
44  MICHALAK STAŚ   D12SZCZECINGRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECINOK 
 W 2015 roku wygrałem zawody Triathlonowe w Wolsztynie w kat. D10, Kryterium Kolarskie w Maszewie kat. U12 oraz kat.
45  NONN JONAS   D4NOWE TŁOKITEAM POLSKAMANOK 
46  PALUS PATRYK   D6JÓZEFOSŁAWOK 
47  PIĄTEK ALEKSANDRA   D6OZORZYCEOK 
48  PIĄTEK SZYMON   D4OZORZYCEOK 
49  PRZYWARTY ANTONI   D10KONINSIDOR TEAMOK 
50  REIMANN KAMIL   D10OBRAOBRA TEAM  
51  ROGOZINSKI ANTONI   D6KARPICKOOK 
52  ROGOZINSKI BARTOSZ   D10WOLSZTYNWODNIK WOLSZTYNOK 
53  RUTA ANTONINA   D8KOŚCIANOK 
54  RYBACKA MAŁGORZATA   D8SZCZYTNIKIOK 
55  RYBACKI MATEUSZ   D10SZCZYTNIKIOK 
56  SABOK NATALIA   D6WROCŁAWOK 
57  STECIĄG MAGDALENA   ZIELONA GÓRAOK 
58  SZAFERSKA ALICJA   D6WOLSZTYNOK 
59  SZAFRAN MARCELINA   D12WOLSZTYNOK 
60  SZARŁATA AGATA   D10WOLSZTYNWOLSZTYN  
61  SZARŁATA KAMILA   D6WOLSZTYN  
62  SZCZESNA PATRYCJA   D6ZIELONA GÓRAOK 
63  SZPITER JAGODA   D12ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
64  TACIAK KINGA   D10WOLSZTYNOK 
65  TATARYNOWICZ JAN   D6ROSTARZEWONIAGARA FITNESS KLUBOK 
66  TATARYNOWICZ JOANNA   D10ROSTARZEWO  
67  TYLIŃSKA MAJA   D8OBRAOK 
68  WIERZEJEWSKI JAKUB   D10KOŚCIANTGV CLUB / NODONOK