Formularz systemu Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 68
Liczba opłaconych zawodników: 58
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BALCER MATEUSZ   D6WOLSZTYNPOLPOLOK 
2  BARAN KACPER   D12NAMYSŁÓWNTT TRIADA NAMYSŁÓWPOLPOLOK 
3  BARDAN JACEK   D6WOLSZTYNBEZ KLUBUPOLPOLOK 
4  BIDER WIKTOR   D4WOLSZTYNKARPICKOPOLPOLOK 
 weteran Polska Man Mini :)
5  BUKSAK HANNA   D4POZNAŃPOLPOLOK 
6  CHRZANOWSKI JEDRZEJ   D10WOLSZTYNWODNIK WOLSZTYNPOLPOLOK 
7  CZAJKOWSKA JULIA   D6GDYNIAPOLPOLOK 
8  CZAJKOWSKA POLA   D4GDYNIAPOLPOLOK 
9  CZAPRACKI BARTOSZ   D10OPALENICAOPALENICKI KLUB SPORTOWYPOLPOLOK 
10  DANIEC WOJCIECH   D8NOWY OMYSLPOLPOL  
11  DYMITROWSKI IWO   D4WOLSZTYNAESCULAP B.BRAUN TEAM/DYMITROWSCYPOLPOLOK 
12  GŁASEK ANTONI   D10WARSZAWATRIATHLON SERWISPOLPOLOK 
13  GŁASEK ZUZANNA   D6WARSZAWATRIATHLON SERWISPOLPOLOK 
14  GMEREK WERONIKA   D12WOLSZTYNPOLPOLOK 
15  GRYSZCZUK OLIVIER   D8WOLSZTYNPOLPOLOK 
16  GUZMAN MAJA   D6WOLSZTYNLOS LOQUITOSPOLPOLOK 
17  GUZMAN WIKTOR   D6WOLSZTYNLOS LOQUITOSPOLPOLOK 
18  HOFFMAN GRZEGORZ   D8WARSZAWATRIATHLONSERWIS.PLPOLPOLOK 
19  JANKOWIAK ANTONI   D6MROWINOCITYZEN BE3POLPOLOK 
20  JANKOWIAK WIKTOR   D10MROWINOCITYZEN BE3POLPOLOK 
21  JĘCZMIONKA IGNACY   D8WOLSZTYNBEZ KLUBUPOLPOLOK 
22  JÓŹWIAK MARCEL   D6GĄBINPOLPOLOK 
23  JÓŹWIAK TYMOTEUSZ   D8GĄBINPOLPOLOK 
24  KANIA EWA   D4WOLSZTYNPOLPOLOK 
25  KANIA PATRYK   D8WOLSZTYNPOLPOLOK 
26  KASPEROWICZ JULIA   D8WOLSZTYNNIAGARA WOLSZTYNPOLPOL  
27  KASPEROWICZ ŁUKASZ   D6WOLSZTYNNIAGARA WOLSZTYNPOLPOL  
28  KOŚCIAŃSKI JAN   D6KOŚCIANTRI KOŚCIAN!POLPOLOK 
29  KOTLARSKA HANNA   D8SIEDLECANDKOEKIPAPOLPOLOK 
30  KOTLARSKA ZOFIA   D10SIEDLECANDKOEKIPAPOLPOLOK 
31  KOZIOŁEK MAKSYMILIAN   D8WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLPOLOK 
32  KOZŁOWSKA MARTA   MOCHYNIAGARA WOLSZTYNPOLPOLOK 
33  KOZŁOWSKI FILIP   D12MOCHYWODNIK WOLSZTYNPOLPOLOK 
34  KRAKOWIAK NATALIA   D4OTWOCKTEAM POLSKAMAN / 4SPORTLABPOLPOLOK 
35  KUPIS TOMASZ   D10WROCŁAWANDKOEKIPAPOLPOLOK 
36  KWIECIŃSKA JOANNA   WARSZAWAPOLPOL  
37  LEHMANN KLAUDIA   D6NOWY TOMYŚL601-TECHNOLOGIAPOLPOLOK 
38  LEWANDOWSKI FILIP   D12KOŚCIANTGV CLUB / NODONPOLPOLOK 
39  LEWANDOWSKA ŁUKASZ   D12KOŚCIANTGV CLUB / NODONPOLPOL  
40  LISIEWICZ JAKUB   D4WOLSZTYNPOLPOLOK 
41  LISIEWICZ MAŁGORZATA   D8WOLSZTYNPOLPOLOK 
42  MAĆKOWIAK MATYLDA   D6WOLSZTYNNIAGARA SZKÓŁKA PŁYWANIAPOLPOLOK 
43  MALARECKI PAWEL   ŁOMIANKIPOLPOL  
44  MICHALAK STAŚ   D12SZCZECINGRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECINPOLPOLOK 
 W 2015 roku wygrałem zawody Triathlonowe w Wolsztynie w kat. D10, Kryterium Kolarskie w Maszewie kat. U12 oraz kat.
45  NONN JONAS   D4NOWE TŁOKITEAM POLSKAMANPOLPOLOK 
46  PALUS PATRYK   D6JÓZEFOSŁAWPOLPOLOK 
47  PIĄTEK ALEKSANDRA   D6OZORZYCEPOLPOLOK 
48  PIĄTEK SZYMON   D4OZORZYCEPOLPOLOK 
49  PRZYWARTY ANTONI   D10KONINSIDOR TEAMPOLPOLOK 
50  REIMANN KAMIL   D10OBRAOBRA TEAMPOLPOL  
51  ROGOZINSKI ANTONI   D6KARPICKOPOLPOLOK 
52  ROGOZINSKI BARTOSZ   D10WOLSZTYNWODNIK WOLSZTYNPOLPOLOK 
53  RUTA ANTONINA   D8KOŚCIANPOLPOLOK 
54  RYBACKA MAŁGORZATA   D8SZCZYTNIKIPOLPOLOK 
55  RYBACKI MATEUSZ   D10SZCZYTNIKIPOLPOLOK 
56  SABOK NATALIA   D6WROCŁAWPOLPOLOK 
57  STECIĄG MAGDALENA   ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
58  SZAFERSKA ALICJA   D6WOLSZTYNPOLPOLOK 
59  SZAFRAN MARCELINA   D12WOLSZTYNPOLPOLOK 
60  SZARŁATA AGATA   D10WOLSZTYNWOLSZTYNPOLPOL  
61  SZARŁATA KAMILA   D6WOLSZTYNPOLPOL  
62  SZCZESNA PATRYCJA   D6ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
63  SZPITER JAGODA   D12ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
64  TACIAK KINGA   D10WOLSZTYNPOLPOLOK 
65  TATARYNOWICZ JAN   D6ROSTARZEWONIAGARA FITNESS KLUBPOLPOLOK 
66  TATARYNOWICZ JOANNA   D10ROSTARZEWOPOLPOL  
67  TYLIŃSKA MAJA   D8OBRAPOLPOLOK 
68  WIERZEJEWSKI JAKUB   D10KOŚCIANTGV CLUB / NODONPOLPOLOK