Zawody obsługuje firma Datasport

VII Maraton Liczyrzepa
Karpacz, 03 września 2016 r.


Liczba zawodników : 433
Odebrało numery: 1

Liczba opłaconych zawodników: 336
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
 ADAMOWICZ KATARZYNA61Mega / K4KLUCZBORKPTTK MYSZKÓWOK08:00:00OKInny  
  ADAMOWICZ MIECZYSŁAW 240Mini / M7KLUCZBORKUKS STOBRAWA KLUCZBORKOK09:30:00OKSzosowy  
  ADAMSKI MARCIN 126Mega / M3WAŁBRZYCHSPORTFUEL.PLOK08:35:00OKSzosowy  
  AFTARCZUK WIESLAW 309Mini / M5KOSZALINOK09:51:00OKSzosowy  
  AMBROZIAK JAN 360Mega / M7SŁUBICEOK08:35:00OKInny  
 Rowerzysta Optymista Pasjonat Aktywista
  ANDRZEJEWSKI LUKASZ 22Giga / M4POZNAŃFTI CYCLINGOK07:05:00OKSzosowy  
  BACHRYJ RYSZARD 321Mini / M5JELENIA GÓRA 14OK09:54:00OKSzosowy  
  BAGIŃSKI FILIP  Mega / M2WROCŁAWSCT BIKE ON WAX OKSzosowy  
  BAL BARTOSZ 349Mega / M3POZNAŃZGRUPKA TEAM 08:15:00OKSzosowy  
  BALAWAJDER JAROSŁAW 265Mini / M4ŚWIDNICAPL+US CYCLING TEAM ŚWIDNICAOK09:39:00OKSzosowy  
  BAŁAMĄCEK KRYSTIAN 80Mega / M4NOWE SKALMIERZYCEOK08:10:00OKSzosowy  
  BANASIK SŁAWOMIR  Mini / M4JELENIA GÓRAAMATOR OKInny  
 BARAŃSKI ARTUR330Mega / M5KOWARYQEST TEAM PODGÓRZYNOK08:10:00OKSzosowy  
  BARAŃSKI MARIUSZ 102Mega / M3BRZEŚĆ KUJAWSKILUMAC WTR WŁOCŁAWEKOK08:20:00OKSzosowy  
  BARAŃSKI MATEUSZ 84Mega / M2KALISZOTR INTERKOLOK08:15:00OKSzosowy  
  BARTKOWIAK KRZYSZTOF 103Mega / M2SEPNOBRAKOK08:25:00OKSzosowy  
  BAUTA ZBIGNIEW 64Mega / M4KASZCZORCIEŃ SZULANYOK08:00:00OKInny  
  BEREJ SEBASTIAN  Mini / M3JELENIA GORA OKSzosowy  
  BĘTLEWSKI HENRYK 326Giga / M4WIDZINOOK07:15:00OKSzosowy  
  BIALOUS WIESŁAW 94Mega / M4MYŚLIBÓRZFOL-TECH TEAM PLOK08:20:00OKSzosowy  
  BIEL ANDRZEJ  Mega / M5POLICEGÓRAL POLICE OKSzosowy  
  BIELECKI MARCIN  Mini / M4SULEJÓWEK OKInny  
  BIELEWICZ DAWID 86Mega / M3POZNAŃZGRUPKA TEAMOK08:15:00OKSzosowy  
  BIERBASZ PATRYCJA 348Mini / K3KAMIENNA GÓRAOSTRE KOŁO LUBAWKAOK09:42:00OKSzosowy  
  BINKOWSKI ANDRZEJ 47Giga / M6BARLINEKBARLINECKA GRUPA KOLARSKAOK07:20:00OKSzosowy  
  BIRUTA SEBASTIAN 228Mini / M4WROCŁAWSAJ-POL TEAMOK09:27:00OKSzosowy  
  BŁASZCZAK KRYSTIAN 88Mega / M3NIEPRUSZEWOZGRUPKA TEAMOK08:15:00OKSzosowy  
BOBROWSKI TOMASZ 325Giga / M5GDYNIA------------OK07:10:00OKSzosowy  
  BOCIAN ADAM 303Mini / M2WROCLAWOŚ RACING TEAMOK09:51:00OKSzosowy  
  BOGDAJEWICZ GRZEGORZ  Mega / M4TOPOLA MAŁAOTR INTERKOL OKSzosowy  
  BOGUSZ SŁAWOMIR 191Mini / M4DOBROSZYCESCT RIDERSOK09:15:00OKSzosowy  
  BOJARSKI ROBERT 180Mini / M5JEŻÓW SUDECKINIEZRZESZONYOK09:12:00OKInny  
 uczestnik wszystkich dotychczasowy maratonów Liczyrzepy
  BONDAREWICZ TOMASZ 50Giga / M3WROCŁAWOK07:20:00OKSzosowy  
  BOREK DANIEL 34Giga / M3KOSZALINDZIKI KOSZALINOK07:10:00OKSzosowy  
  BORKOWSKI WOJTEK 160Mini / M6WARSZAWAOK09:06:00OKInny  
  BORSZLAK PIOTR  Mini / M4POZNAŃMULTISTAL POZNAŃ OKSzosowy  
  BRASZKA MAREK 236Mini / M4KAMIENIEC ZABKOWICKIOK09:30:00OKSzosowy  
  BRYCHCY ADRIAN 135Mega / M2KARGOWADUDA-CARS TP-LINK RYBCZYŃSKI BIKESOK08:40:00OKSzosowy  
  BRZĄKAŁA GRZEGORZ 170Mini / M3NYSAOK09:09:00OKInny  
  BUDZYŃSKI ADAM 187Mini / M3ZIELONA GÓRAOK09:15:00OKSzosowy  
  BUJAK PIOTR 169Mini / M4JELENIA GÓRAOK09:09:00OKInny  
  BUKOWSKI DOMINIK 238Mini / M3JABŁÓWOSTRE KOŁO LUBAWKAOK09:30:00OKSzosowy  
  BUKOWSKI ZBIGNIEW 308Mini / M5JAZGARZEWSZCZYZNAOSTRE KOŁO LUBAWKAOK09:51:00OKSzosowy  
  BURACZYŃSKA ELŻBIETA 182Mini / K5OLESNICABIKE TEAM OLEŚNICAOK09:12:00OKInny  
  BURTOWSKI DAMIAN 156Mini / M1WROCŁAWAVENTURA SPORT CYCLING TEAMOK09:03:00OKInny  
  BURTOWSKI GRZEGORZ 245Mini / M4WROCŁAWBURT OF SKYOK09:33:00OKSzosowy  
  BURY PAWEŁ 184Mini / M3BIELANY WROCŁAWSKIESZOSANAOKRAGLO.WORDPRESS.COMOK09:15:00OKSzosowy  
  BYRSKI ROBERT 302Mini / M4NYSANYSA CYCLING TEAMOK09:48:00OKSzosowy  
  CHARŁAMPOWICZ ROBERT 300Mini / M5WROCŁAWOK09:48:00OKSzosowy  
 CICH WALDEMAR359Mini / M4KARPACZ 09:54:00Szosowy  
  CICHOCKI PIOTR  Mega / M2OLSZYNANIEZRZESZONY OKSzosowy  
  CIEPAJ BARTEK 268Mini / M3WROCŁAWOK09:39:00OKSzosowy  
  CIEŚLA ARKADIUSZ 26Giga / M3BYKÓWOK07:05:00OKSzosowy  
  CIOŁEK PIOTR  Mini / M2WROCŁAWCICLISMO DEICHMANN WROCŁAW OKSzosowy  
  CUDNY PIOTR 76Mega / M2WARSZAWAPĘTLA KOPERNIKAOK08:10:00OKSzosowy  
  CZAPLIŃSKI JANUSZ 246Mini / M6OLEŚNICARYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAMOK09:33:00OKSzosowy  
  CZARNIECKI DARIUSZ 317Mini / M5ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLOK09:54:00OKSzosowy  
 CZARTORYSKI TYTUS131Giga / M7MORZĘCIN MAŁY 55-120OK07:25:00OKSzosowy