Zawody obsługuje firma ENTRE Timing
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 419
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMOWICZ HUBERT  OPEN / M40PIASECZNOOK 
2  ADAMOWICZ MIKOŁAJ  OPEN / M20PIASECZNOOK 
3 ANNA ŁAPIŃSKA49OPEN / K20WARSZAWAJAKUBOWSKI TEAMOKAkademicka 
4 ANNA SZYSZKA47OPEN / K20WARSZAWAJAKUBOWSKI TEAMOKAkademicka 
5 ANTONINA MIŁEK48OPEN / K20JAKUBOWSKI TEAMOKAkademicka 
6  ARTYSZUK MIROSŁAW  OPEN / M50WARSZAWAARTYSZUK FAMILY TEAMOKRembertow 
7  ASŁANOWICZ MARCIN  OPEN / M40WARSZAWAOK 
8  BADZYŃSKI PAWEŁ  OPEN / M40WARSZAWAOK 
9  BAGNICKI DARIUSZ  OPEN / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKIRUNDAYOK 
10  BANDZAREWICZ ŁUKASZ  OPEN / M30WARSZAWAOK 
11  BARANOWSKA DOMINIKA  OPEN / K30WARSZAWAOKRembertow Pracownik ASzWoj Akademicka 
12  BARANOWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M50ZIELONKATRUCK SHOW TEAMOK 
13  BARDYSZEWSKA ANNA  OPEN / K30WARSZAWAOK 
14  BAREJA LESZEK  OPEN / M40WARSZAWAOK 
15  BARNAŚ ILONA  OPEN / K30WARSZAWAMAMY RUSZAMYOK 
16  BARTKOWSKI MAREK  OPEN / M40CZOSNÓWYOLOOK 
17  BARTOSIK TOMASZ  OPEN / M20WARSZAWALEGIA RUN CLUBOK 
18  BĄCZYK MONIKA  OPEN / K30SZCZECINMONIATEAMOK 
19  BIAŁEK DOMINIKA  OPEN / K20DUCHNÓWOK 
20  BIAŁKOWSKI JAROSŁAW  OPEN / M30WARSZAWAOK 
21  BIELAK KAMIL  OPEN / M30WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKRembertow 
22  BIELECKI ADAM  OPEN / M30WARSZAWAOK 
23  BIELECKI KRZYSZTOF  OPEN / M40WARSAWPRORUNNING.PLOK 
24  BINKIEWICZ GRZEGORZ  OPEN / M30ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
25  BINKIEWICZ SYLWIA  OPEN / K30ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
26  BŁASIAK KRZYSZTOF  OPEN / M40WARSZAWABRAKOKRembertow 
27  BOCHENEK JERZY  OPEN / M60WARSZAWABOKA SC BOCHENEK J.KACZOR M.OK 
28 BOGUCKA MARTYNA OPEN / K40WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMOK 
29  BONIECKA URSZULA  OPEN / K30WARSZAWAFPL TEAMOK 
30  BORKOWSKA ANNA  OPEN / K40WARSZAWANIEZRZESZONYOKRembertow 
31  BORKOWSKA SOREMINA  OPEN / K20ZĄBKIOK 
32  BORKOWSKI ALEKSANDER  OPEN / M40WARSZAWANIEZRZESZONYOKRembertow 
33  BORKOWSKI JACEK  OPEN / M30WARSZAWAOK 
34  BRZEZOŃ MAGDALENA  OPEN / K30WARSZAWAOKRembertow 
35  BUDEK KATARZYNA  OPEN / K30WARSZAWAOKRembertow 
36  BUDEK PAWEŁ  OPEN / M30WARSZAWAOKRembertow 
37  BUDZYŃSKI KRZYSZTOF  OPEN / M30WARSZAWAOK 
38  BUJNO PAULINA  OPEN / K20WARSZAWA-WESOŁAOKRembertow 
39  BURDZANOWSKI NORBERT  OPEN / M30STĘŻYCATATA LEBIEGAOK 
40  BUSZYNIEWICZ ALINA  OPEN / K50PISZKLUB MORSÓW W PISZUOK 
41  CABAJ ŁUKASZ  OPEN / M20SIEDLCEKS `WOLNI`OK 
42  CABANEK ŁUKASZ  OPEN / M40WARSZAWAOK 
43  CEREGRA PIOTR  OPEN / M40WARSZAWATN BIEGÓWKIOK 
44  CHRZANOWSKI MARCIN  OPEN / M20WARSZAWAOKStudent ASzWoj Akademicka 
45  CICHACKI SYLWESTER  OPEN / M20WARSZAWAMORT!OK 
 Opis
46 CICHOCKA KATARZYNA OPEN / K30JÓZEFOSŁAWBRAKOK 
47 CICHOCKI ANDRZEJ OPEN / M40JÓZEFOSŁAWBRAKOK 
48  CIEŚLIKOWSKA AGATA  OPEN / K30WARSZAWAOK 
49  CYBULSKI GRZEGORZ  OPEN / M40LUBLINOK 
50  CZECHOWSKI KONRAD  OPEN / M30WARSZAWAOK 
51 CZERWIŃSKA AMELIA46OPEN / K20WARSZAWAJAKUBOWSKI TEAMOKAkademicka 
52  CZYŻKOWSKI MIROSŁAW  OPEN / M40MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSKA GRUPA ROWEROWAOK