Zawody obsługuje firma datasport

BIKE ADVENTURE 2017 1-4 lipca 2017
BIKE WEEK SZKLARSKA PORĘBA, 01 lipca 2017 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
DRUŻYNA - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Pary - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej parze!
Liczba zawodników : 570
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Klasyfikacje
1  ADAMCZYK BOGUSŁAW 1PRO / M5MARKIACCELERATING POLANDOK 
2  ADAMCZYK PAWEŁ 254PPRM / MARKIACCELERATING POLANDOK1 
3  ADAMCZYK RAFAŁ 2PRO / M2WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMOK1 
4  ADAMEK MICHAŁ 301FUN / M3WROCŁAW82OK1 
5  ANDREJKÓW PIOTR 3PRO / M2KOWARYMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMOK1 
6  ARANIN IWONA 554PFM / WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOK 
7  ARCHICIŃSKI PAWEŁ 4PRO / M3WARSZAWANBP RACING TEAMOK1 
8  BABICKI ARTUR 5PRO / M3BYDGOSZCZWAKEPARK BYDGOSZCZOK1 
 Rider Wakepark Bydgoszcz
9  BACHNIAK DAMIAN 302FUN / M3CZĘSTOCHOWAWWW.E-ROWERY.PL CZĘSTOCHOWAOK1 
10  BAGIŃSKI PIOTR 6PRO / M2ŁOMŻABLISKA TEAMOK1 
11  BAJDA PIOTR 7PRO / M3WARSZAWANEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PLOK1 
12 BAJEW PRZEMYSŁAW 8PRO / M4PUŁAWYATOLBIKE.PL PUŁAWYOK1 
 Gram w zespole DHM i wciąż jestem lepszym gitarzystą niż kolarzem. Chciałbym to zmienić, ale raczej się nie uda. No, taka branża! :-)
13  BAJOR ADAM 303FUN / M3LUBINOK1 
14  BAKALARCZYK MARCIN 9PRO / M3SZCZECINSZCZECINSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSOK1 
15 BALAWAJDER JOANNA10PRO / K3NOWA SÓLEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMOK1 
16  BALAWAJDER RAFAŁ 11PRO / M3NOWA SÓLEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMOK1 
17  BARANOWSKI KRZYSZTOF 255PPRM / POZNAŃSUPERSPORTOWY TEAMOK1 
18  BARAŃSKI PRZEMYSŁAW 12PRO / M3BYDGOSZCZKUJAWIA XCOK1 
19  BAUMGÄRTEL LUTZ 13PRO / M3CHEMNITZSCOTT BIKE24 MTB TEAMOK1 
 4x National Champion XCO Masters Kategory
20  BĄCZEK WOJCIECH 527PFUM / BOLESŁAWIECXTRABIKE SSC BOLESŁAWIECOK1 
21  BECKER MICHAŁ 14PRO / M3TRZEBNICADBT - DZIK BIKE TEAMOK1 
22  BEDNARSKI BARTEK 15PRO / M3LEGNICA24BIKE.PLOK1 
23  BEJMA MONIKA 305FUN / K3WROCŁAWIM-MOTION SPECIALIZED TEAMOK1 
24  BERDZIK PIOTR 16PRO / M2WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMOK1 
25  BERNATOWICZ ADAM 17PRO / M4GORZÓW WIELKOPOLSKIMTB4FUNOK1 
26  BERTOWSKI MIROSŁAW 306FUN / M60WARSZAWAPATNET TEAMOK1 
27 BETHKE SŁAWOMIR 18PRO / M2BYDGOSZCZBIKEBOYS CADMARIO TEAMOK1 
28  BIAŁOUS WIESŁAW 19PRO / M4MYŚLIBÓRZFOL-TECH TEAM PLOK 
29  BIDAS BARTOSZ 307FUN / M2PŁOŃSKTEAM29EROK1 
30  BIELIŃSKA HANNA 308FUN / K3BYDGOSZCZKUJAWIA XCOK1 
31  BIELIŃSKI BOGUMIŁ 20PRO / M3BYDGOSZCZKUJAWIA XCOK1 
32  BŁASZCZYK BARTOSZ 256PPRM / PRZECŁAWMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMOK1 
33  BOGDANÓW MACIEJ 309FUN / M4LESZNOCIESIÓŁKA TEAMOK1 
34  BOJARSKA JOLANTA 21PRO / K4WAŁBRZYCHMTB VOTUM TEAM WROCŁAWOK1 
35  BOJARSKI MATEUSZ 22PRO / M4WAŁBRZYCHMTB VOTUM TEAM WROCŁAWOK1 
36  BOJKOWSKA AGNIESZKA 310PFM / POZNAŃSPORYSKARBOWE.PLOK1 
37  BOJKOWSKI TOMASZ 311PFM / POZNAŃSPORYSKARBOWE.PLOK1 
38  BORKOWSKI MICHAŁ 312FUN / M4GRUDZIĄDZWHEEL BROTHERS GRUDZIĄDZ (WBMTB.PL)OK1 
39  BROCHACKI LECH 313FUN / M5EŁKMTB PROSTKIOK1 
40  BRODA GRZEGORZ 289PPM / KATOWICESCS OSOZ RACING TEAMOK1 
41  BRODALA SŁAWOMIR 23PRO / M3POZNAŃKIBOLSKI KSOK1 
42  BRUUN RIKKE 586FUN / K4SKIVETEAM MTBX.DKOK1 
43  BRYŁKA KONRAD 315FUN / M0NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCAWKK WIERUSZÓWOK1 
44  BRZEZIŃSKI HUBERT 316FUN / M3BYDGOSZCZOK1 
45  BUBNOWSKI PAWEŁ 24PRO / M3WROCŁAWKUCHNIEQOK1 
46  BUCZAK PRZEMYSŁAW 566FUN / M3KROBIASISU-OWB TEAMOK1 
47  BUĆKO KAMIL 26PRO / M3WARSZAWAALUMEX ALD MTB TEAMOK1 
 Po raz trzeci startuję na Bike Adventure, raz zmierzyłem się z powodzeniem z najwyższym szczytem Karkonoszy na Uphill Race Śnieżka 2015.
48  BUDNY KINGA 27PPRW / GORZÓW WIELKOPOLSKIOK1 
49  BUDNY MAREK 28PRO / M3GORZÓW WIELKOPOLSKIOK1 
50  BUFAN ALEKSANDRA 317FUN / K4OPOLECYKLOOPOLEOK1 
51  BUJAK PIOTR 591FUN / M4JELENIA GÓRAKS LECHIA PIECHOWICEOK1 
52  BUKRABA KRZYSZTOF 318FUN / M3BOLESŁAWIECXTRABIKE SSC BOLESŁAWIECOK1 
53  BUKRABA MARCIN 319FUN / M3POLKOWICEBIKE ATELIER MAXIMUS URBEX TEAMOK1 
54  CEBULSKI GRZEGORZ 29PRO / M3ZIELONA GÓRASEVEN - PERCEPTUS TEAMOK1 
55  CELARY KRZYSZTOF 30PRO / M2KRAKÓWBIKEBOARD TEAMOK1 
56  CHOCIANOWSKA MAŁGORZATA 320FUN / K3GÓRAFWSBIKEOK1 
57  CHOCIANOWSKI RAFAL 321FUN / M4GÓRAFWSBIKEOK1 
58  CHOJNOWSKI SEBASTIAN 257PPRM / GLIWICESILESIAMAN TRIATHLON TEAMOK1 
59  CHOROSZEWSKI MARIUSZ 322FUN / M3MYSŁAKOWICEINTERFERIE OPTYK OKULAR TEAMOK1 
60 CHOWAŃSKI ŁUKASZ 31PRO / M3WROCŁAWSOWIE TEAMOK1 
61  CHRAPEK CEZARY  PRO / M3WARSZAWAOK 
62  CHUDZIK PIOTR 33PRO / M4ZAWIERCIEOK1 
63  CHUDZYŃSKI KAROL 567FUN / M4SZUBINSISU-OWB TEAMOK1 
64  CHWIEDUK JAKUB 323FUN / M4BIAŁE BŁOTAGARDENFLORA MTB TEAMOK1 
65  CHWIEJ MICHAŁ 324FUN / M1SZKLARSKA PORĘBAKLUB SPORTOWY SZRENICAOK1 
66  CIEMNIAK ADAM 258PPRM / KROSNOFTI RACING TEAM PROOK1 
67  CIEŚLIŃSKI PAWEŁ 325FUN / M4WILKOWICECIESIÓŁKA TEAMOK1 
68  CIMOSZUK RYSZARD 35PRO / M4BIAŁYSTOKGRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓWOK1 
69  CISOWSKI DARIUSZ 36PRO / M3GLIWICEATAKSPORT C67 RACING TEAMOK1 
70  CUPIAŁ ANDRZEJ 37PRO / M4DĄBROWA GÓRNICZATRANSPORTRIDEOK1 
71  CZERNIAK TOMASZ 38PRO / M2POZNAŃCOLEX RACING TEAMOK1 
72  CZYŻ ZOFIA 39PRO / K3WARSZAWAIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMOK1 
73  CZYŻYK MAREK 40PRO / M3JELENIA GÓRAOK1