Zawody obsługuje firma Datasport

2. Nocna Dycha
Brzeg, 22 kwietnia 2017 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1317
Odebrało numery: 1018

Liczba opłaconych zawodników: 1115
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Start Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK KRAWIEC ALDONA 110km / K30ŻŁOBIZNAPOLARISPOLPOLOK 
2  ADAMEK HUBERT 26110km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEIPA K-KOŹLEPOLPOLOKMundur  
3  ADAMSKI STANISŁAW 45210km / M30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKMundur 
4  ADASZYŃSKA- KŁOS KATARZYNA 105810km / K20OPOLEPOLPOLOK 
5  AKONOM ALEKSANDRA 68810km / K30SKARBIMIERZ OSIEDLEILDAR MICHALAKPOLPOLOK 
6  ALBERT ŁUKASZ  10km / M30OPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEPOLPOL Mundur  
7  ALEKSANDROWICZ MACIEJ  10km / M40WAWELNOPOLPOL   
8  ALFAWICKA MARTA 83310km / K30OŁAWAPOLPOLOK 
9 ALFAWICKI ADRIAN83210km / M30OŁAWAPOLPOLOK 
10  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 98710km / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
11  AMBROZIK ADAM 6610km / M40BRZEGJW 2697 BRZEGPOLPOLOKMundur 
12  ANDRZEJCZAK JAROSŁAW 64810km / M50BRZEGPOLPOLOK 
13  ANIŚKIEWICZ PAWEŁ 34810km / M40BRZEGPOLPOLOK 
14  ANTONIEWICZ GRZEGORZ 41810km / M30OPOLEBIEGAJĄCY NIEDZWIEDZPOLPOLOKMundur 
15  ANTONOW JOANNA  10km / K40RADWANICEPOLPOL   
16 ANTOSZCZYSZYN LUKASZ 10km / M20OLSZANKAPOLARISPOLPOL   
17  BABINIEC WOJCIECH 22110km / M30BRZEGPOLPOLOK 
18  BACHMANN VERA  10km / K20WROCLAWPOLPOL   
19  BACHULA PIOTR 66110km / M30JANKOWICE WIELKIEPOLPOLOK 
20  BAGIŃSKA ALEKSANDRA 100110km / K20BRZEGPOLPOLOK 
21  BAGIŃSKA PATRYCJA 89210km / K20ZAWIDÓWPOLPOLOK 
22  BAGIŃSKI WOJCIECH 89110km / M30BRZEGPOLPOLOK 
23  BAJ JAROSŁAW  10km / M30MARCINKOWICECROSSANT.PLPOLPOL   
24  BAJCAR EWELINA 41510km / K20NYSAATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
25  BAJSAROWICZ TOMASZ 37810km / M40JELCZ-LASKOWICEGT RATPOLPOLOK 
26  BALICKI MICHAŁ 27010km / M20LUBSZAPOLPOLOK 
27 BANACHOWSKA ALICJA57510km / K30PISARZOWICEPOLPOLOK 
28  BANYŚ TOMASZ 97210km / M40BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
29  BAŃKOWSKI KAJETAN 109310km / M16BRZEGPOLPOLOK 
30  BARAN KATARZYNA  10km / K30NAMYSŁÓWACTIVSPORT NAMYSŁÓWPOLPOL   
31  BARAŃSKI BOGUSŁAW 18610km / M40BRZEGPOLPOLOKMundur 
32  BARSZCZ MATEUSZ 12610km / M30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKMundur 
33  BARTCZAK-LIPIŃSKA KATARZYNA 68010km / K30BRZEGJEŹDŹCY APOKALIPSYPOLPOLOK 
34  BARTOSIŃSKI SZYMON 55110km / M30RACIBÓRZPOLPOLOK 
35  BARTOSZEK PATRYCJA 82710km / K20STARE SIOLKOWICEPOLPOLOK 
36  BARYŁA MARZANNA 32010km / K30STRZELINSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITPOLPOLOK 
37  BARYSZ RAFAŁ 104910km / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
38  BASOWSKI PAWEŁ 47710km / M30NIEMODLINNIEMODLIN BIEGAPOLPOLOK 
39  BASZCZIJ MAREK 56310km / M50MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
40  BASZCZYŃSKA BARBARA 15810km / K50BRZEGPOLPOLOK 
41  BASZOWIECKI JANUSZ 38110km / M50BRZEGPOLPOLOK 
42  BAUK MARCIN 26410km / M30BRZEGPOLICJA BRZEGPOLPOLOKMundur 
43 BAZIUTA ANGELIKA114810km / NYSAPOLPOL  
44  BĄK DAWID 65310km / M20KRUCHOWO1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKMundur  
45  BĄK KATARZYNA 1710km / K40BRZEGPOLPOLOK  
46  BEDNARCZYK WIESŁAW 28510km / M60BRZEGPOLPOLOKMundur 
47  BEDNAREK ANNA 81910km / K30SPALICEPOLPOLOK 
48  BEDNARSKA ANNA  10km / K20KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL   
49 BEDNARSKI ARTUR14310km / M20BRZEGRONDOPOLPOLOK 
50  BEDNARZ KRZYSZTOF 79410km / M40BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
51  BEDNARZ WIESLAW 87310km / M50OPOLEBEDMETPOLPOLOK  
52  BEER MICHAŁ 65610km / M20KRAPKOWICEPOLPOLOKMundur 
53 BERDYCHOWSKI TOMASZ111410km / M30BRZEGPOLPOL  
54  BERNAT JOLANTA 37610km / K30SZCZYTNABOBROWNIKI- SZCZYTNAPOLPOLOK 
55  BERNAT TOMASZ 37510km / M30SZCZYTNABOBROWNIKI- SZCZYTNAPOLPOLOK 
56  BEŚKA RAFAŁ 17210km / M40KRAPKOWICEDRINK TEAMPOLPOLOK 
57  BIAŁAS STANISŁAW 66010km / M60LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
58  BIAŁAS TOMASZ 94810km / M30LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
59  BIAŁOWĄS PAWEŁ 34110km / M30OŁAWAPOLPOLOK 
60  BIDER PIOTR 33210km / M30LUBSZA10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEPOLPOLOKMundur 
61  BIEDA ROBERT 83410km / M50CZASTARYGKS CZASTARYPOLPOLOK 
62  BIELSKI PIOTR 99710km / M30OLEŚNICAZAWSZE&WSZĘDZIE OLEŚNICAPOLPOLOK 
63  BIENIASZEWSKI MARCIN 82110km / M30BRZEGKOTASPORTPOLPOLOK 
64  BIERNAT MICHAŁ 10810km / M20NYSA1 PUŁK SAPERÓW BRZEG - EODPOLPOLOKMundur 
65  BINEK MICHAŁ 55010km / M20BRZEGPOLPOLOK 
66 BLAHODIR YURIY113610km / M30WINNICAKLUB BIEGACZA RAWICZUKRUKR  
67  BŁASIK ARTUR  10km / M20GORZÓW ŚLĄSKIPOLPOL   
68  BŁASZKIEWICZ SEBASTIAN 33110km / M30BRZEG1 PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMundur 
69  BOBAK PIOTR 79910km / M40NYSAURZĄD MIEJSKI W NYSIEPOLPOLOK 
70  BOBERSKI MACIEJ 29310km / M30BRZEGPOLPOLOK 
71  BOBIS WOJCIECH 50910km / M20OPOLEPOLPOLOKMundur 
72  BOBKIEWICZ JOANNA 107310km / K20BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
73  BOCHYNEK RYSZARD 91510km / M50GRODKÓWPOLPOLOK 
74  BOCHYNEK SANDRA 91210km / K20ŁUKOWICE BRZESKIEPOLPOLOK 
75  BOCIĄGA MARIUSZ 12010km / M30OPOLERAJSPORT ACTIVPOLPOLOK 
76  BODUCH MARIUSZ 89710km / M30ŚWIERCZÓWNKB ZRYW NAMYSŁÓWPOLPOLOK  
77  BODZIOCH GRZEGORZ 10710km / M30NAMYSŁÓW1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKMundur 
78  BOGACZYK PIOTR  10km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOL   
79  BOGDANIK PAWEŁ 6110km / M30BRZEGPOLPOLOKMundur 
80  BOGUCKI JAROSŁAW 53110km / M40OŁAWASWPOLPOLOKMundur 
81  BOJCZUK MATEUSZ 26910km / M20TARNÓW OPOLSKI10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEPOLPOLOKMundur 
82  BORA ANDRZEJ 900010km / M60WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOK 
83  BORATYŃSKI ŁUKASZ 5410km / M40GAĆPOPAPRANIEC GAĆPOLPOLOK 
84  BOREK JADWIGA 13710km / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
85  BORKOWSKA PATRYCJA 18710km / K40BRZEGPOLPOLOKMundur 
86  BOROWICZ BEATA  10km / K40OŁAWAKWP WROCŁAWPOLPOL Mundur  
87  BOROWSKI RYSZARD 10010km / M50BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGPOLPOLOK 
88  BORUŃ TOMASZ 38510km / M40BYSTRZYCARUNMATORZY TMIP TEAMPOLPOLOK 
89  BOSZKIEWICZ DARIUSZ  10km / M40BRZEGPOLPOL   
90 BOSZKIEWICZ DARIUSZ112010km / M40BRZEGPOLPOL  
91  BRANCZYK ADRIANA 58510km / K30BRZEGPOLPOLOK 
92  BRODZIAK-MIKODA AGATA 32110km / K30BRZEGPOLPOLOK 
93  BRODZIŃSKI ARTUR 55510km / M40KRAPKOWICEDRINK TEAMPOLPOLOK  
94  BRYCHCY PAWEŁ 87410km / M30LEWIN BRZESKIPOLPOLOK 
95  BRYDA DOROTA 37410km / K40BRZEGEURODENT ŁOSIÓWPOLPOLOK 
96  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 17410km / M40BRZEGBRZOZA SOBIE BIEGAPOLPOLOK 
97  BRZOZOWSKI MARCIN 66610km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLPOLPOLOK 
98  BUBULA KRYSTEK 57110km / M20STRZELINSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`POLPOLOK 
99  BUCA MAREK 63910km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
100  BUCZKO MICHAŁ 48110km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
101  BUDAK DANIEL 90910km / M40KIEŁCZÓWPOLPOLOK 
102  BUDZIAK PIOTR 69010km / M40GROBLICECSWIICH WROCŁAWPOLPOLOKMundur 
103  BUDZIK JOANNA 1610km / K20OŁAWAPOLPOLOK 
104  BUDZIK RYSZARD 63710km / M50BRZEGPOLPOLOK 
105  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 52910km / M40OPOLESCUBA DIVEPOLPOLOK 
 Biegam 3 lata mam za sobą 9 maratonów w tym jeden ultra.
106 BUGAJNY MAGDALENA46310km / K20KARPACZ1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKMundur 
107  BUGANIK ADRIAN 87710km / M20BRZEG1 PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMundur 
108  BUGANIK ZBIGNIEW 10410km / M50BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKMundur 
109  BUGIEL BARTOSZ 102610km / M20LEWIN BRZESKIPOLPOLOK  
110  BUJACZ PATRYK  10km / M20GROBLICEPOLPOL   
111  BUJNICKI TOMASZ 70110km / M20OPOLEBLACK MUSTACHE RUNNERS TEAMPOLPOLOK 
112  BUKAŁA JANUSZ 40410km / M40OTMUCHÓWPOLPOLOK 
113  BUKOWSKA KATARZYNA 47910km / K20BRZEGPOLPOLOK 
114  BUKOWY BŁAŻEJ 96110km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
115  BULARZ MATEUSZ 50410km / M20OŁAWATERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYPOLPOLOK 
116  BULARZ PAULINA 50010km / K20OŁAWATERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYPOLPOLOK 
117  BULUK GRZEGORZ 1910km / M30NAMYSŁÓW10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIAPOLPOLOKMundur 
118 BUŁKOWSKA ELZBIETA 24110km / K40OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
119  BUŁKOWSKA JOANNA 2210km / K40BRZEGPOLPOLOK 
120 BURCZYK KLAUDIUSZ112410km / M30URBANOWICEFREE RUNNERS OPOLSKIEPOLPOL  
121  BURDA GRZEGORZ  10km / M40OPOLEPOLPOL   
122  BURMIŃSKI ŁUKASZ 41310km / M30NYSAATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
123  BURO ANNA 48310km / K30BRZEGPOLPOL  
124  BURO ŁUKASZ  10km / M30BRZEGPOLPOL   
125  BURO MARCIN  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
126  CEGIEŁKA MATEUSZ  10km / M20GALEWICEPOLPOL   
127  CEGLARZ GRZEGORZ 15310km / M30PRUDNIK1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKMundur 
128 CERANOWSKI RADOSŁAW105610km / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
129  CETNAROWSKI KAMIL 41210km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
130  CHARCHUT KRZYSZTOF 84710km / M40DĄBROWAPOLPOLOK 
131  CHEBA NATALIA 83710km / K20OPOLEIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
132  CHŁOPECKI JAROSŁAW 83610km / M20OPOLEIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
133  CHMIELEWSKI PAWEŁ 56810km / M20WROCLAWPOLPOLOK  
134  CHMIELEWSKI PAWEŁ 76110km / M40NAMYSŁÓWPOLPOLOKMundur 
135  CHOJNACKI GRZEGORZ 57010km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
136  CHOJNACKI JANUSZ 9510km / M40LUBSZAKP PSP BRZEGPOLPOLOKMundur 
137  CHOJNACKI RYSZARD 56910km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOK 
138  CHOŁUBEK DARIUSZ 8710km / M40OŁAWAOŁAWSKA STREFA BIEGOWAPOLPOLOK 
139  CHOŁUBEK MAREK 9210km / M30OŁAWAOŁAWSKA STREFA BIEGOWAPOLPOLOK 
140  CHOMYN PIOTR 83510km / M30NYSAATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
141  CHORĄŻEWSKI PIOTR 26610km / M20BORÓWSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`POLPOLOK 
142  CHORKOWY BARTOSZ 39810km / M40OPOLEPOLPOLOK 
143  CHUDALLA SYLWIA 83010km / K20ZŁOTNIKIPOLPOLOK 
144  CHUDZIKIEWICZ MARCIN 91410km / M20BRZEGPOLPOLOK  
145  CHWASTYNIAK PIOTR 71810km / M40BRZEGPOLPOLOKMundur 
146 CIECIUCH MACIEJ18510km / M40POLANICA ZDRÓJOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
147  CIEPIERSKA JOANNA 85410km / K30LUTOMIERZABY DO METYPOLPOLOK 
148  CIEPIERSKI KRZYSZTOF 109610km / M30LUTOMIERZABY DO METYPOLPOLOK 
149 CIEŚLA MARIOLA62610km / K20OPOLELUKS MGOKSIR KORFANTÓWPOLPOLOKMundur 
150  CIEŚLIK MICHAŁ  10km / M30OPOLEPOLPOL   
151 CISEK ŻANETA1110km / K30BRZEGPOLPOLOK  
152  CISIŃSKI ARTUR 80810km / M20SKARBIMIERZADIENTPOLPOLOK 
153  COŚ RAFAŁ 104610km / M20BRZEGPOLPOLOK  
154  CURZYTEK PIOTR 20610km / M30BRZEGPOLPOLOK 
155  CWENAR MAREK 39610km / M40WROCŁAWTHE BEST FAMILYPOLPOLOK  
156 CZABAN KUBA 70210km / M30BRZEGPOLPOLOK 
157  CZAPKA NORBERT 9010km / M40BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKMundur 
158  CZAPNIK ŁUKASZ  10km / M30STRONIE ŚLĄŚKIEKNIEJA HANDEL DZICZYZNĄ MARTA CZAPNIKPOLPOL   
159  CZARCIŃSKI MICHAŁ 99610km / M40ZAWONIAPOLPOLOK 
160  CZARKOWSKI DANIEL 102110km / M30GRODKÓW55BREMPOLPOLOKMundur 
161  CZARNIK TOMASZ 17610km / M30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKMundur 
162  CZĄSTKA KRZYSZTOF 95010km / M40ŚWIDNICAKAJOTEAMPOLPOLOK 
 2 półmaratony zaliczone. Świdnica i Sobótka.
163  CZECHOWSKA PATRYCJA 84810km / K30NYSAPOLPOLOK  
164  CZEKAJ KATARZYNA 110310km / K20NAMYSŁÓWDIEHL RUNNIG TEAMPOLPOLOK 
165  CZEKAJ MARTA  10km / K20TRZEBNICAPOLPOL   
166  CZEKAJ PAWEŁ 45310km / M50DOBRZEN WIELKISEKCJA BIEGOWA NBP OPOLEPOLPOLOK 
167 CZEKALSKA MARIOLA 85210km / K40BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
168  CZERNIK PAULINA  10km / K20PAWŁÓWPOLPOL   
169 CZOCHARA MARTA113910km / K40OPOLEPOLPOL  
170  CZUCZWARA BARTOSZ 109210km / M30NAMYSŁÓWDIEHL RUNNING TEAMPOLPOLOK