Zawody obsługuje firma Datasport

X Bieg Kazików o Puchar Prezydenta Miasta Radomia
Radom, 05 marca 2017 r.


Drużyny(Dotyczy tylko Biegu Charytatywnego) - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1243
Liczba opłaconych zawodników: 958
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ABLEWSKI MARIUSZ  BK / M20RADOMRADOM  
2  ADAMCZYK ANNA  BK / K16MNIÓWZAGNAŃSK BIEGA  
3  ADAMCZYK DAMIAN 311BK / M20MNIÓWZAGNAŃSK BIEGAOK 
4  ADAMCZYK ŁUKASZ 428BK / M30TCZÓWOK 
5  ADAMCZYK MILENA 307BK / K20MNIÓWZAGNAŃSK BIEGAOK 
6  ADAMIEC KAMIL 280BK / M30RADOMOK 
7  ADAMOWICZ TOMASZ 454BK / M40WARSZAWAOK 
8  ANGROT ROMUALD 27BK / M30RADOMOK 
9 ANTICZEW WLADYSLAW950BK / M16OK 
10  AUGUSTYNIAK ŁUKASZ  BK / M20JACKÓWBIEGAJĄCY ŚWIDNIK  
11  BABYCH VITALII 947BK / M30KOVELOK 
12  BAĆMAGA GRZEGORZ 760BK / M40RADOMBIEGIEM RADOMOK 
13  BAĆMAGA JAN 852BK / M40MAZOWSZANYJP 2OK 
 BIEGNE , BiEGNE , BIEGNE może to tylko sen ...
14  BAĆMAGA TOMASZ 471BK / M30RADOMOK 
15  BAĆMAGA TOMASZ 933BK / M20RADOMOK 
16  BADUREK MACIEJ 12BK / M20MINSK MAZOWIECKILŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAOK 
17  BADZIŃSKA MAGDALENA 292BK / K30ZAGNAŃSKZAGNAŃSK BIEGAOK 
18  BADZIŃSKI MACIEJ 291BK / M30ZAGNAŃSKZAGNAŃSK BIEGAOK 
19  BAJOR DAMIAN 591BK / M20GIELNIÓWOK 
20  BAJOR WERONIKA 1032SP / KBAŁTÓWZS NR 3 - TMH  
21  BAJORSKI IRENEUSZ 64BK / M30RADOMOK 
22 BAKA ELŻBIETA183BK / K40WARSZAWAFLY MEYSIOK 
23  BALCERAK MARIUSZ 191BK / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAWTÓRPOL MARATON TEAMOK 
24  BALTYN STEFAN 249BK / M60SUCHEDNIÓWJ.A.H.A.I.K. SUCHEDNIÓWOK 
 od trzech lat startuję w biegach ulicznych na 10km,półmaratonach i w 2 maratonach ukończyłem m.in. 2i 4 półm. Radomskiego Czerwca
25  BANACH ANDRZEJ 507BK / M60GARBATKA LETNISKOBIEGIEM RADOM!OK 
26  BANACH KUBA 817BK / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
27  BANASIK MARCIN 941BK / M40RADOMRSSWOK 
28  BANASZCZYK GRZEGORZ 470BK / M30SZYDŁOWIECOK 
29  BANY PIOTR 532BK / M30RYKIBIEGUSIEM.PLOK 
30  BARAN ARKADIUSZ 363BK / M40ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGAOK 
31  BARAN MAREK 120BK / M40KOŃSKIEKTA PASAT KOŃSKIEOK 
32  BARANOWSKI EMIL 624BK / M30RADOMBRAKOK 
33  BARANSKI PIOTR  BK / M30RADOMBARANSKIMARATHONTEAM  
34  BARAŃSKA RENATA 1016BC / SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEW  
35  BARAŃSKI JAROSŁAW  BK / M20RADOMBARANSKIMARATHONTEAM  
36  BARAŃSKI PIOTR 579BK / M30WARSZAWABARANSKIMARATHONTEAMOK 
37  BARAŃSKI RAFAŁ 369BK / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚW.OK 
38  BAREWSKI BOGDAN  BK / M60WARSZAWAWARSZAWIAKY  
39  BARTKIEWICZ TOMASZ 892BK / M20RADOMOK 
40  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 219BK / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
41  BARTOSZEWSKA MALGORZATA 839BK / K40WARSZAWAOK 
42  BARWIŃSKI KAMIL 395BK / M30RADOMBIEGNĘ ZEBY BARTEK MÓGŁ BIEGACOK 
43  BASIAK PIOTR 589BK / M20WARKAKS START PUŁASKI WARKAOK 
44  BASTRZYK RENATA 224BK / K40SKARŻYSKO- KAMIENNAOK 
45  BASTRZYK TOMASZ 147BK / M40SKARŻYSKO-KAMIENNASTS SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
46  BAZYLEWICZ KRZYSZTOF  BK / M30JASTRZĄBPOLONIA WARSZAWA  
47  BĄK MARCIN  BK / M30LUBLINZMIANA KLIMATU  
48  BĄK MAREK 139BK / M40RADOMOK 
49  BĄK MICHAŁ 435BK / M20CHEŁMCEDRUKARNIA DAP KIELCE/BBL STRAWCZYNOK 
50  BECHER ADRIAN  BK / M20IŁŻABECHER  
51  BECHER IZABELA  BK / K20KAZANÓWBECHER  
52  BEDNAREK JAKUB  BK / M16GORYŃRLTL-ZTE RADOM  
53 BELOWSKI LESZEK100BK / M60PUŁAWYCHEMIK ELEKTROWNIA PULAWYOK 
54  BERNACIAK MARCIN 94BK / M30RADOMOK 
55  BERNACKI KAMIL 447BK / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKISPORT MEDICAL REHAILITACJA-OSTROWIEC ŚWOK 
56  BĘBACZ RAFAŁ  BK / M40OBLĘGOREKBBL STRAWCZYN  
57  BĘBEN KAMIL 1036SP / MKUNÓWZS NR 3 - TMH  
58  BĘBEN ROBERT 541BK / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚW.OK 
59  BIAŁAS KONRAD 602BK / M40WARSZAWA4RUNNERSOK 
60  BIAŁEK GRZEGORZ 539BK / M40RADOMOK 
61  BIAŁKOWSKI MATEUSZ 934BK / M20RADOMOK 
62  BIAŁOWĄS MARCIN 916BK / M30ŁÓDŹRYSIEOK 
63  BIDAS PIOTR 400BK / M20RADOMOK 
64  BIELAWSKA ANNA 300BK / K30RADOMOK 
65  BIELECKI SZYMON 679BK / M16RADOMOK 
66  BIENIAS KRZYSZTOF 282BK / M20GARBATKA LETNISKOBPB GARBATKAOK 
67  BIENIEK KAMIL 717BK / M30SKARŻYSKO-KAMNIENNAKAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
68  BIENIEK KAROL 490BK / M40ZATOPOLICEBRAKOK 
69  BIERNACKA KATARZYNA 226BK / K30RADOMOK 
70  BILSKI ROBERT 710BK / M30RADOMPMP POLANDOK 
71  BIŃKOWSKI GRZEGORZ 773BK / M20RADOMOK 
72  BIŃKOWSKI LEON 684BK / M50RADOM15BIEGIEM RADOMOK 
73  BIRKOWSKI DARIUSZ 340BK / M30RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
74  BLANK KRZYSZTOF 826BK / M20RADOMPOPGYMOK 
75  BŁASIAK KATARZYNA  BK / K30SKARŻYSKO-KAMIENNA  
76  BŁASZCZYK ANNA 74BK / K30RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
77  BŁASZCZYK MICHAŁ 855BK / M40RADOMPAZERNI NA SPORT LIPSKOOK 
78  BOBER ANNA 304BK / K30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIECOK 
79  BOCHENEK JANUSZ 121BK / M60KIELCEWKURW_TEAMOK 
80  BOCHENEK KRZYSZTOF 455BK / M30KIELCEPZU SPORT TEAMOK 
81  BOCKOWSKI PATRYK 810BK / M30RADOMOK 
82  BODO PRZEMYSŁAW 801BK / M40SKARŻYSKO KOŚCIELNEOK 
83  BOGUCKA MARTYNA 179BK / K40WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMOK 
84  BOGUCKI ANDRZEJ 467BK / M50RADOMANDRZEJ TEAMOK 
85  BOGUCKI ARKADIUSZ  BK / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNA  
86  BOGUCKI IRENEUSZ 268BK / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIHBKT / BBL OSTROWIEC ŚW.OK 
87  BOGUMIŁ ARKADIUSZ 1008BC / RADOMRADOM  
 Jestem amatorem. Zgłosiłem się, by propagować, że bieganie jest zdrowsze, niż siedzenie na kanapie. Moje zainteresowanie to zbieranie autografów.
88  BOGUMIŁ TERESA 573BK / K40GRABÓW NAD PILICĄOK 
89  BOJANOWICZ PATRYCJA 902BK / K16RADOMOK 
90  BOJANOWICZ RAFAŁ 856BK / M30RADOMOK 
91  BONIECKI ARTUR 149BK / M30RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
92  BOREK PATRYK 462BK / M20RADOMJW 4938OK 
93  BORKOWSKA HANNA 253BK / K60RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
94  BORKOWSKI JERZY 247BK / M60RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
95  BORNIKOWSKA AGATA  BK / K40RADOMPOP GYM  
96  BOROŃ MICHAŁ 258BK / M30KIELCEBBL STRAWCZYNOK 
97  BORUCH IWONA 837BK / K30RADOM42 BLSZOK 
98  BORUCH MARIUSZ 831BK / M30RADOMBEZ KLUBUOK 
99  BORUŃ ZBIGNIEW  BK / M30STĄPORKÓWBRAK  
100  BRODALKA JACEK 241BK / M30RADOMSIMLOCK24.PLOK 
101  BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA 61BK / K40GRÓJECOK 
102  BRONISZEWSKI RYSZARD 30BK / M60PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA`OK 
103  BRÓDKA PAWEŁ 39BK / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
104  BRZESKA JOLANTA 212BK / K50RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
105  BRZESKI DAWID 622BK / M30RADOMOK 
106  BRZESKI MIROSŁAW 211BK / M50RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
107  BRZOZA PIOTR  BK / M30KIELCEB&B KIELCE TEAM  
108  BRZOZOWSKI HENRYK 481BK / M70STALOWA WOLASKB STALOWA WOLAOK 
109  BRZÓZKA SŁAWOMIR  BK / M40SKARŻYSKO - KAMIENNASTS SKARŻYSKO-KAMIENNA  
110  BUBA MAREK 1013BC / RAJEC PODUCHOWNY  
111  BUCZAK PIOTR 927BK / M20RADOMOK 
112  BUCZEK NATALIA 650BK / K20TARCZYNTARCZYNOK 
113  BUKALSKA JULITA 180BK / K30GÓZDZWOLEŃ BIEGAOK 
114  BUKALSKI HENRYK 394BK / M60RADOMPMP RADOMOK 
115  BUKOWSKI JANUSZ  BK / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM  
116  BUKOWSKI RAFAŁ 550BK / M40LUBLINOK 
117  BULANDA GRZEGORZ  BK / M40KOZIENICE  
118  BURAKOWSKI ŁUKASZ 659BK / M20WARSZAWAOK 
119  CAPAŁA MICHAŁ 29BK / M30STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEOK 
120  CĄKAŁA ADAM 356BK / M20BIAŁOBRZEGIOK 
121  CELEJEWSKI PRZEMYSŁAW  BK / M30GRÓJEC  
122  CENCELEWICZ ANDRZEJ 566BK / M20RADOMKAPTUR, RADOMOK 
123  CHADAJ MAREK 370BK / M50ADAMÓWKB V-MAX ADAMÓWOK 
124  CHAMERA WIESŁAW 278BK / M60LIPASKB STALOWA WOLAOK 
125  CHAMERSKI JERZY 390BK / M60RADOMRUNRUPERTOK 
126  CHAMERSKI ROBERT 362BK / M30RADOMRUNRUPERTOK 
127  CHARKOT SŁAWOMIR  BK / M40KRASNYSTAWBIEGUSIEM.PL  
128  CHEPLETING BETTY 10BK / K20ELDORETBENEDEK-TEAMOK 
129  CHŁOPECKI JAKUB 951BK / M30RADOMFENIKS TEAMOK 
130 CHŁOPECKI MATEUSZ 556BK / M30RADOMFENIKS TEAMOK 
131  CHŁOPICKI ANDRZEJ 159BK / M50JEDLNIA-LETNISKOTEAM BIAŁOBRZEGIOK 
132  CHMIEL PIOTR 939BK / M40MOSTKISTS SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
133  CHMIELECKA MAŁGORZATA 469BK / K50RADOMOK 
134  CHOJNACKI JAKUB 424BK / M16WIERZBICAZALESICEOK 
135  CHOJNACKI MACIEJ 252BK / M40ZALESICEZALESICEOK 
136  CHOJNIAK ŁUKASZ 758BK / M30RYKIBIEGUSIEM.PLOK 
137 CHOMENKO WOLODYMYR949BK / M20OK 
138  CHOMIK MARCIN 620BK / M30WŁODAWAOK 
139  CHOROŚ KRYSTIAN 876BK / M20KAZANÓWOK 
140  CHRUSTOWICZ ŁUKASZ 56BK / M40RADOMOK 
141  CHRZĄSZCZ EWA 815BK / K40RADOMOK 
142  CHRZĄSZCZ JAROSŁAW  BK / M30TOMASZÓW MAZOWIECKICOP-DKP  
143  CHWALIŃSKA BEATA  BK / K20RADOM  
144  CIELECKI DANIEL 580BK / M30RADOMOK 
145  CIEŚLAK KRZYSZTOF 750BK / M40KOZIENICEOK 
146  CIOCH CEZARY 552BK / M30SKARYSZEWOK 
147  CIUĆMAŃSKI ARTUR 388BK / M40RADOMOK 
148 CIUPA WOJCIECH148BK / M40PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERSOK 
149 CIUPAK TOMASZ 832BK / M30RADOMLR HEALTH @ BEAUTYOK 
150  CUKROWSKI PIOTR 73BK / M30RADOMOK 
151  CYBULSKI GRZEGORZ 787BK / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOK 
152  CZABAN IWONA 46BK / K30RADOMOK 
153  CZABAN KRZYSZTOF 777BK / M30RADOMZEBRRA.TVOK 
154  CZACHAROWSKI BOHDAN 221BK / M70GRÓJECKB GALERIA WARSZAWAOK 
155  CZAJKOWSKI RAFAŁ 1044BC / RADOMOK 
156  CZAPLA KRZYSZTOF 521BK / M30RADOMOK 
157  CZARNECKI KONRAD  BK / M20RADOM  
158  CZECHOWSKI JERZY  BK / M60WARSZAWAMZA WARSZAWA  
159  CZEKAJ MACIEJ 563BK / M30KIELCEŁEJTINGRANOK 
160  CZEKAJ WOJCIECH 623BK / M50RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
161  CZERWIŃSKA RENATA 260BK / K30RADOM42 BLSZOK 
162  CZERWIŃSKI MIROSŁAW 460BK / M50RADOM42BLSZOK 
163  CZERWIŃSKI SEBASTIAN 71BK / M40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOK 
164 CZOPEK MARCIN320BK / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
165  CZUBAK MILENA  BK / K16RADOMRLTL-ZTE RADOM  
166  CZUBAK PIOTR 935BK / M30IŁŻAOK 
167  CZYŻ MAREK 246BK / M50SZYDŁOWIECOK 
168  ĆWIEK ŁUKASZ 483BK / M30IŁŻAIŁŻA PĘDZIOK