Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

8. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - 7 km
Złotoryja, 24 czerwca 2017 r.


Liczba zawodników : 180
Odebrało numery: 113

Liczba opłaconych zawodników: 114
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMIAK MARTA 578 K30ZŁOTY STOKABY DO METYPOLPOLOKOK 
2  ADAMOWICZ-SZYMCZAK KAMILA 595 K30WAŁBRZYCHSRTG WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
3 ADOLF MARTA546 K30DĄBROWA GÓRNICZAENERGYTEAMPOLPOLOKOK 
4 BARCZUK EWELINA  K30LIPKICROSS CAMP OŁAWAPOLPOL OK  
5 BARCZUK LESZEK  M30LIPKICROSS CAMP OŁAWAPOLPOL OK  
6  BELTA PRZEMYSŁAW 582 M40JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
7  BISKUPSKI ARKADIUSZ 622 M40LUBAŃPOLPOL OK 
8  BŁASZCZYK MARTYNA 585 K20ZAPOLICEGWIAZDECZKIPOLPOLOKOK 
9  BOGACKI TOMASZ 626 M20WAŁBRZYCHSRTG MIEROSZÓWPOLPOL OK 
10  BOROŃ MARCIN 526 M20CHOJNÓWPOLPOLOKOK 
11  CHOJNACKA KAROLINA 540 K20CHOJNÓWPOLPOLOKOK 
12  CHRZĄSZCZ KASIA   K30LUBINPOLPOL OK  
13  CISZEWSKA JUSTYNA   K30POZNANPOLPOL OK  
14  CISZEWSKA MAGDALENA 508 K30CHOJNÓWPOLPOLOKOK 
15  CISZEWSKI JACEK 512 M40CHOJNÓWPOLPOLOKOK 
16  CISZEWSKI ŁUKASZ   M40POZNAŃPOLPOL OK  
17  CYMBALAK PAWEŁ 618 M20LEGNICAPOLPOLOKOK 
18  DEJA DARIUSZ   M40GRODKÓWPOLPOL OK  
19 DEMSKA PAULINA611 K20GIERSZOWICECROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
20 DOBRZAŃSKI MATEUSZ588 M20POGORZELACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
21 DOMIN NATALIA503 K20PISARZOWICEPOLPOL  
22  DOMINIK FILIP 530 M20WARSZAWAPOLPOLOKOK 
23  DOROŻKO MACIEJ   M40PROCHOWICESZARAŃCZAPOLPOL OK  
24  DRAGAN MATEUSZ   M30BOGATYNIAEDI TEAMPOLPOL OK  
25  DRASZAWKA ŁUKASZ   M30WARSZAWAPOWER TRAININGPOLPOL OK  
26  DROZDOL PATRYK   M20LEGNICAPOLPOL OK  
27  DUBIEL MARCIN 545 M30OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
28  DUDEK MARIA 534 K20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
 Powoli do celu )
29  DUL MATEUSZ   M20NOWOGRODZIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECPOLPOL OK  
30  DUMIN MARZENA   K40PISARZOWICEHYCNAMETEPOLPOL OK  
31  DUMIN NATALIA   K20PISARZOWICEHYCNAMETEPOLPOL OK  
32  DWOJAK ALEKSANDRA 563 K20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
33  DZIELNICKI BOGUMIŁ   M30LUBINKSRG ZG RUDNA BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOL OK  
34  FITOWSKA AGNIESZKA 569 K20ŻARYPOLPOLOKOK  
35  FRANKEL-DOMINIK MARTA 531 K20WARSZAWAAKADEMIA WALKIPOLPOLOKOK 
36  FRANKIEWICZ MAGDALENA 600 K30ŻARYPOLPOLOKOK 
37  FRYDECKI SLAWOMIR   M50ŹRÓDŁAPOLPOL OK  
38  GANCARZ WOJCIECH 527 M20CHOJNÓWPOLPOLOKOK 
39  GAWRYLUK HELENA 601 K20OŁAWAOLAWA24.PLPOLPOLOKOK 
40  GAZDA ŁUKASZ 537 M20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
41  GOŁĘBIEWICZ MICHAŁ   M30WROCŁAWDRUŻYNA SZPIKUPOLPOL OK  
42  HADRIAN GABRIEL 513 M20ZDUŃSKA WOLAPOLPOLOKOK 
43  IGNATOWICZ KLAUDIA 619 K20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
44  IMIELIŃSKI BARTEK   M30SMOLECPOLPOL OK  
45 JANUSZKIEWICZ TOMEK  M40OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOL OK  
46 JANY PIOTR  M20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOL OK  
47  JASTRZĘBSKA JOLANTA 565 K20LEGNICAPOLPOLOKOK 
48  JASTRZĘBSKI ROBERT 560 M30LEGNICAPOLPOLOKOK 
49  JEDLIŃSKA BASIA 612 K30LEGNICAPOLPOLOKOK 
50  JEDLIŃSKI JACEK 613 M40LEGNICKIE POLEGNIEWOMIERSKA GRUPA GIMNASTYCZNAPOLPOLOKOK 
51 JEDYNAK ŁUKASZ 586 M20ŁÓDŹGWIAZDECZKIPOLPOLOKOK  
52  JÓŹWIAK KACPER 602 M20ŁUKÓWTERMOOKNAPOLPOLOKOK 
53 KACZMAR MARIUSZ596 M30OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
54  KACZMARCZYK PRZEMYSŁAW 535 M20ROLANTOWICEWATAHAPOLPOLOKOK 
55 KALETA DAWID614 M20GIERSZOWICECROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
56  KALITA ROBERT 594 M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
57 KASIELSKA KASIA536 K20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
58  KASZA RAFAŁ 509 M30ZIELONA GÓRAKLUBOKAWIARNIA CZAR PRL-UPOLPOLOKOK 
59  KAZIUK ARTUR   M20GROMADKAPOLPOL OK  
60  KMIECIK KRZYSZTOF 570 M30ZIELONA GÓRAPOLPOLOKOK 
61  KOBYLIŃSKI PRZEMYSŁAW   M20POZNAŃPOLPOL OK  
62  KOCH PRZEMYSLAW   M30WARSZAWASZWAGIER TEAMPOLPOL OK  
63  KONDRAD EMILIA 554 K30ZIELONA GÓRAPOLPOLOKOK 
64  KONOPACKI KRZYSZTOF 579 M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYPOLPOLOKOK 
65 KONYSTKO PIOTR624 M30ZŁOTORYJAMINE MONSTERPOLPOL  
66 KORUS KALINA547 K30BĘDZINENERGYTEAMPOLPOLOKOK 
67  KORZAK EWA 516 K30BRZEG DOLNYPOLPOLOKOK 
68  KORZAK PIOTR 517 M30BRZEG DOLNYPOLPOLOKOK 
69  KOSTRZON MACIEJ 589 M40WARSZAWAART CAPITAN LTDPOLPOLOKOK 
70  KOT KATARZYNA 548 K30SOSNOWIECENERGYTEAMPOLPOLOKOK 
71 KOT SEBASTIAN549 M20SOSNOWIECENERGYTEAMPOLPOLOKOK 
72  KOWALCZYK NICOLE 615 K20WROCŁAWDZIKIPOLPOLOKOK 
73  KOZAK JOANNA 571 K20STRZELINCROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
74  KOZIAK AGNIESZKA   K30OPOLEHUSARIA RACE TEAMPOLPOL OK  
 FItmaminka
75 KOZŁOWSKA MARZENA  K30BRZEZINACROSS CAMP OŁAWAPOLPOL OK  
76 KRAJNER MATEUSZ518 M30WROCŁAWSUUS TEAMPOLPOLOKOK  
77 KRAWCZYK-DEMCZUK KATARZYNA533 K30JELENIA GÓRAUSŁUGI GEODEZYJNE GEOIDA KATARZYNA KRAWCZYK - DEMCZUKPOLPOLOKOK 
78 KRAWCZYK-DEMCZUK EMIL532 M30JELENIA GÓRAUSŁUGI GEODEZYJNE GEOIDA KATARZYNA KRAWCZYK - DEMCZUKPOLPOLOKOK 
79  KREJNER MATEUSZ   M30WROCŁAWPOLPOL OK  
 amator, startuję pierwszy raz.
80  KROP MATEUSZ 603 M20LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOKOK 
81  KRUK PRZEMYSŁAW 604 M20POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
82  KRZYSZTAN ARKADIUSZ 597 M30ŚWIERADÓW-ZDRÓJUL.GÓRSKAPOLPOLOKOK 
83  KWAPIS MARIUSZ 599 M20RUJAE-LEGNICKIE.PLPOLPOLOKOK 
84 LANDSBERG-KONYSTKO IGA625 K30ZŁOTORYJAMINE MONSTERPOLPOL  
85  LEWANDOWSKI PIOTR 564 M30OŁAWASEKRETNE ŻYCIE P.POLPOLOKOK 
 Amator piłki kopanej a od niedawna także biegania, także tego z przeszkodami )
86 LIPIŃSKI WOJTEK519 M30WROCŁAWSUUS TEAMPOLPOLOKOK 
87  ŁUSZPAK PIOTR   M30ZGORZELECPOLPOL OK  
88  MALECHA KAROLINA 605 K30MOSINABAGNO FREDRYPOLPOLOKOK 
89  MALYSA DOMINIKA   K40LEGNICAPOLPOL OK  
90  MAŁECKA KATARZYNA   K40ZIEMNICEWYBIERZPOLPOL OK  
91  MAŁEK RAFAŁ 520 M30WROCŁAWSUUS TEAMPOLPOLOKOK 
92  MAŃKOWSKI KAMIL   M20WROCŁAWPOLPOL OK  
93  MAŃKOWSKI KAMIL 501 M20WROCŁAWPOLPOL  
94  MATUBOWSKA KINGA   K20JEŻÓW SUDECKIPOLPOL OK  
95  MATYSIK ZBIGNIEW 510 M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKOK 
96  MAZUR SEBASTIAN 542 M40LUBINPOLPOLOKOK  
97  MENDAK ANNA 514 K30LEGNICAPOLPOLOKOK 
98  MIKOŁAJEK ROBERT 606 M30JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKOK 
99  MISIAK ARTUR 573 M30OSIECZNICABYLEBY DO PRZODUPOLPOLOKOK 
100  MISIAK DOROTA 574 K30OSIECZNICABYLEBY DO PRZODUPOLPOLOKOK 
101  MŁYNARSKA KAMILLA 566 K40LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAPOLPOLOKOK  
102  MOKROS PATRYCJA   K20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOL OK  
103  NIEMIEC ANETA   K20WROCŁAWAMOR PATRIAE NOSTRA LEXPOLPOL OK  
104  NIEVIAROUSKI KIRYL 583 M40WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK 
105  NOWAK KACPER 521 M20ŻMIGRÓDSUUS TEAMPOLPOLOKOK 
106 NOWAK KAMIL522 M40ŻMIGRÓDSUUS TEAMPOLPOLOKOK  
107  OCIAS MARIUSZ 623 M20WROCŁAWDZIKIPOLPOL OK 
108  OLSZEWSKI WOJCIECH 505 M20WAŁBRZYCHABY DO METYPOLPOL OK 
109 OZDOWY PIOTR550 M20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
110 PASŁAWSKA EMILIA598 K30WARSZAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
111  PASTERNAK INES 511 K20JAWORPOLPOLOKOK  
112 PAWLAK MATEUSZ506 M30OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
113 PAWŁOWSKA GABRIELA576 K30OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
114 PĘCZEK KATARZYNA555 K30BĘDZINENERGYTEAMPOLPOLOKOK 
115  PIĄSTKA KAMIL 568 M20OSTRÓW OSIEDLEPOLPOLOKOK 
116  PIĄTEK ROMAN   M40KRAKÓWPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOL OK  
 Dużo biegam i lubię
117 PIETRAS DARIA590 K20BRZEGCROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
118  PIETROSZEK AGATA 525 K20NAMYSŁÓWPOLPOLOKOK  
119  PIETRUCHA AGNIESZKA   K30LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOL OK  
120  PIETRZYK AGNIESZKA   K30PYSKOWICEHUSARIA RACE TEAMPOLPOL OK  
121  PIOTROWSKI ANDRZEJ 504 M30WAŁBRZYCHABY DO METYPOLPOL OK 
122  PLETENIK ŁUKASZ 562 M30POLKOWICEPOLPOLOKOK 
 Jak dotąd na koncie mam nie wiele dlatego że dopiero zaczynam przygodę z bieganiem na swoim koncie mam medal w MEN EXPERT SURVIVAL RACE na 3 km oraz medal IV Biegu Papieskiego....:)
123  PLOK KRZYSZTOF 567 M40POLKOWICETEAM PLOKPOLPOLOKOK 
124  PODOLSKI BARTŁOMIEJ 559 M30WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
125 POLAŃSKI PIOTR523 M40WROCŁAWSUUS TEAMPOLPOLOKOK 
126  PRZYGODZKA EWA 584 K20WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
127  PUZIO DAMIAN   M20BOLESLAWIECPOLPOL OK  
128  ROLNIK MICHAŁ 591 M30WAŁBRZYCHSRTG WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
129  ROŻNIATOWSKA MAŁGORZATA 575 K20OŁAWAOLAWA24.PLPOLPOLOKOK 
130  RUDNICKA KAROLINA 577 K20ŚWIERZAWAPOLPOLOKOK 
131  RUKAWICZKIN - DOROZKO DAGMARA   K40PROCHOWICEPROKPOLPOL OK  
132 SENFTLEBEN HANNA  K40MOSINAPOLPOL OK  
133  SIEPRAWSKI JAKUB   M20LEGNICAPOLPOL OK  
134  SIEPRAWSKI RYSZARD   M40LEGNICAPOLPOL OK  
135 SKARŻYŃSKI WOJTEK  M30OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOL OK  
136  SKIBICKA AGATA 607 K20WARSZAWADZIKIPOLPOLOKOK 
137  SKOWRONEK GRZEGORZ   M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOL OK  
138  SKRZYŃSKI TOMASZ   M30GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLPOL OK  
139 SOBALA BŁAŻEJ580 M20ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYPOLPOLOKOK 
140 SOBIŃSKI KRZYSZTOF524 M30PASIKUROWICESUUS TEAMPOLPOLOKOK  
141  SÓJKA AURELIA 592 K30JELENIA GÓRAPODNOŚNIKI MAGNUS DAWID SÓJKAPOLPOLOKOK 
142  SPUSTEK GRZEGORZ 529 M30ROZTOCZNIKPOLPOLOKOK 
143  SROKA MONIKA 620 K30MOSINAPOLPOL   
144  SZCZEPANIAK FILIP 561 M20BOGUSZÓW-GORCEPOLPOLOKOK 
145 SZEWCZYK IWONA616 K40OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK  
146  SZLĘK ŁUKASZ 528 M30GŁOGÓWBIEGAMPOLPOLOKOK 
147 SZOSTEK MARLENA551 K30BĘDZINENERGYTEAMPOLPOLOKOK 
148 SZPADZIŃSKA ALEKSANDRA556 K30BĘDZINENERGYTEAMPOLPOLOKOK  
149 SZPONAR PAULINA581 K30OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
150  SZULCEK PATRYK   M20LINIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLPOL OK  
151  SZYMCZAK PAWEŁ 593 M30WAŁBRZYCHSRTG WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
152  ŚWIERZKO DOMINIKA 538 K30OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
153  ŚWIERZKO MARCIN 552 M40OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
154  ŚWIERZKO PIOTR 539 M30OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK  
155 TERLECKA KATARZYNA  K20ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYPOLPOL OK  
156 TERLICKA KATARZYNA627 K20ZĄBKOWICE ŚLABY DO METYPOLPOL  
157  TOMASZEWSKA ANNA 608 K30MOSINA1978POLPOLOKOK 
158 TRZMIEL MICHAŁ   M20LEGNICWOJSKO POLSKIEPOLPOL OK  
159  TUWALSKI BERNARD   M40WARSZAWAPOWER TRAININGPOLPOL OK  
160 USZYŃSKA GABI  K20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOL OK  
161  USZYŃSKA GABRIELA 544 K20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
162  WALKOWIAK ROBERT   M30MODŁARATOWNICY ZG RUDNAPOLPOL OK  
163  WALKOWICZ ROBERT 609 M30BOLESŁAWIECPOLPOLOKOK 
164 WASIAK MARIUSZ543 M40OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
165  WAWRZYNIAK MAGDALENA 515 K20PRUDNIKHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK 
166  WIECZORKIEWICZ ADAM 541 M30JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKOK 
167  WNUK-LIPIŃSKI GRZEGORZ   M30ŻELAZNOPOLPOL OK  
168 WOJDAŁOWICZ PAULINA572 K20SIECHNICECROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
169 WROŃSKA- SZCZERBA EWELINA553 K40BĘDZINENERGYTEAMPOLPOLOKOK 
170  WYDRA WOJCIECH 617 M30LEGNICAPOLPOLOKOK  
 Jestem zawodnik od nie dawna...lubie konkurencje i rywalizacje:)
171  ZAGÓRNA ANNA 621 K30POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOL OK 
172  ZAKRAWACZ ŁUKASZ 502 M30SOBÓTKAPOLPOL OK 
173  ZAKRZEWSKI KACPER 507 M20ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK 
 Kacper `Byku` Zakrzewski - najostrzejszy dzik biegów ekstremalnych !!!
174  ZARĘBA MATEUSZ 587 M20ZGIERZPOLPOLOKOK 
175  ZATORSKI PAWEŁ   M20ZŁOTORYJAPOLPOL OK  
176 ZIARKOWSKA PATRYCJA557 K20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
177 ZIARKOWSKI MAKSYMILIAN558 M20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOLOKOK 
178  ZIARKOWSKI MAX   M20OŁAWACROSS CAMP OŁAWAPOLPOL OK  
179  ZIEMBIKIEWICZ KRZYSZTOF   M20GROMADKACROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECPOLPOL OK  
180  ZIÓŁKOWSKA EWA 610 K30BOLESŁAWIECPOLPOLOKOK