Zawody obsługuje firma Datasport

Silesia Run
Jastrzębie Zdrój, 12 listopada 2017 r.


Liczba zawodników : 123
Liczba opłaconych zawodników: 57
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
Lp.   Nazwisko
Imię Numer
Kraj Zapłacono Profil
1 BEDKADARIA B10 / K20JASTRZĘBIE ZDRPOLPOL   Pokaż
2 BENISZWOJCIECH B2 / TARNOWSKIE GÓRYPOLPOL   Pokaż
3 BĘBENEKMARCIN B10 / M30JASTRZĘBIE - ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLPOL   Pokaż
4 BOCZEKKRZYSZTOF B10 / M50WODZISŁAW ŚLĄSKIPER ASPERA AD ASTRAPOLPOL   Pokaż
5 BRAUNERWOJCIECH B10 / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK  Pokaż
6 BUĆKOMARCIN B10 / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOL   Pokaż
7 CHMIELJACEK B10 / M50JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOK  Pokaż
8 CHROMIKKRYSTYNA B10 / K20JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+POLPOL   Pokaż
9 CHUDYKGRZEGORZ B10 / M30OCHABYLKS OCHABY 96POLPOLOK  Pokaż
10 CZAPOROWSKITOMASZ B10 / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLPOLOK  Pokaż
11 CZARNOTALESZEK B2 / MARKLOWICEPOLPOLOK  Pokaż
12 CZARNOTAWOJCIECH B2 / MARKLOWICEPOLPOLOK  Pokaż
13 CZEKAŁAKRZYSZTOF B10 / M30KROWIARKIEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOK  Pokaż
14 CZEMPIELŁUKASZ B10 / M30PILCHOWICEPOLPOLOK  Pokaż
15 CZERNICKAMAGDALENA B10 / K35ZWONOWICEINTER ROPE TEAMPOLPOLOK  Pokaż
16 CZUBASZEKSEBASTIAN B10 / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJNIEZRZESZONYPOLPOLOK  Pokaż
17 DAMECALEKSANDER B10 / M40RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSPOLPOLOK  Pokaż
18 DĄBALFRYDERYK B10 / M30RACIBÓRZBERSERKERS TEAM RACIBÓRZPOLPOL   Pokaż
19 DOMAGAŁAKORNELIA B10 / K20RUDZICAPOLPOL   Pokaż
20 DRZĘŹLASZYMON B10 / M20RYBNIK-KAMIEŃOPEL ACTIVE TEAMPOLPOL   Pokaż
21 DZIARSKIWIESŁAW B10 / M60RYBNIKER BUD RYBNIKPOLPOLOK  Pokaż
22 DZIĘGIELOWSKIPAWEŁ B10 / M30ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK  Pokaż
23 FEIKISTOMASZ B10 / M40MNICHMNICH RUNNING TEAM ONEPOLPOL   Pokaż
24 FELSKIKRZYSZTOF B10 / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOL   Pokaż
25 FOLWARCZNYPRZEMYSŁAW B10 / M30MSZANAPOLPOL   Pokaż
26 GAJMONIKA B10 / K35KIETRZDAR-BUD TEAMPOLPOLOK  Pokaż
27 GARUSKRZYSZTOF B10 / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJROCKFIT AKADEMIA TRENERÓW PERSONALNYCHPOLPOL   Pokaż
28 GIŻYŃSKIDAMIAN B10 / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLPOL   Pokaż
29 GÓRNYMIECZYSŁAW B10 / M30WILKOWICE-CARREFOUR TEAMPOLPOL   Pokaż
30 GRZYWNAGRZEGORZ B2 / OLESNOWKB META LUBLINIECPOLPOL   Pokaż
31 HARATYKKAMIL B10 / M30CIESZYNGASCONTROL POLSKAPOLPOLOK  Pokaż
32 HIMELADRIAN B10 / MJunKRZANOWICEEASY RUN RACIBÓRZPOLPOL   Pokaż
33 JAMIOŁMICHAŁ B10 / M30KIELCENIEZRZESZONYPOLPOL   Pokaż
34 JAMKAWIESŁAW B10 / M50SKAWINAOPTIMA SKAWINAPOLPOL   Pokaż
35 JANECKAAGNIESZKA B2 / JASTRZĘBIE-ZDRÓJNIEZRZESZONYPOLPOLOK  Pokaż
36 JANECKAMARTA B10 / KJJASTRZĘBIE-ZDRÓJZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGOPOLPOLOK  Pokaż
37 JANICKIKRZYSZTOF B10 / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOK  Pokaż
38 JENDRZYCASEBASTIAN B10 / M30KNURÓWPOLPOLOK  Pokaż
39 JOCHLIKSZYMON B10 / M20JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOK  Pokaż
40 JUSZCZYKIZABELA B10 / K20JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLPOL   Pokaż
41 KAMIŃSKIMATEUSZ B10 / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJNIEZRZESZONYPOLPOLOK  Pokaż
 kamyk
42 KAPTURWOJCIECH B10 / M70WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK  Pokaż
43 KARKULAKATARZYNA B10 / K20MIZERÓWPOLPOL   Pokaż
44 KARPLEWICZANDRZEJ B10 / M50JASTRZĘBIE -ZDRÓJSZARE MORSYPOLPOLOK  Pokaż
45 KASTELIKSZYMON B10 / M20GILOWICEPKS OLIMPIJCZYK GILOWICEPOLPOLOK  Pokaż
46 KENTNOWSKIMARCIN B10 / M20KUŹNIA RACIBORSKAPOLPOL   Pokaż
47 KILIARSKAVALENTYNA B10 / K20NIKOLAEVLKB RUDNIKUKRUKR   Pokaż
48 KOMINEKMAREK B10 / M40RYBNIKPOLPOLOK  Pokaż
49 KONOPKOKRZYSZTOF B10 / M30MIKOŁÓWPOLPOLOK  Pokaż
50 KOPACZKAMIL B10 / M20BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK  Pokaż
51 KOPTAJERZY B10 / M70KRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIPOLPOL   Pokaż
52 KOWALCZYKGRZEGORZ B10 / M40GLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIPOLPOL   Pokaż
53 KOWALCZYKPAWEŁ B10 / M40KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLPOL   Pokaż
54 KRAWCZYKJOANNA B2 / KATOWICEPOLPOLOK  Pokaż
55 KRETEKŁUKASZ B10 / M20LYSKILYSECKA AKADEMIA RUCHUPOLPOL   Pokaż
56 KUBASALINA B10 / K35JASTRZĘBIE ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKPOLPOL   Pokaż
57 KUBIAKIZABELA B10 / K20ŻORYUKS CZWÓRKA ŻORYPOLPOL   Pokaż
58 KUBIENIECGRZEGORZ B10 / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJELECTRICRUNNERPOLPOL   Pokaż
59 KUNDZIKDAWID B10 / M20KATOWICEPOLPOLOK  Pokaż
60 LERCHEWA B10 / K20JASTRZĘBIE - ZDRÓJRUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOL   Pokaż
61 LEŚNIEWSKIRAFAŁ B10 / M40LEDNICA GÓRNABICIUFAPSZTRIPOLPOLOK  Pokaż
62 LIPIŃSKISEBASTIAN B10 / M30RACIBÓRZPOLPOL   Pokaż
63 LISGRZEGORZ B10 / M40RACIBORZAMATORPOLPOLOK  Pokaż
64 LORANCMACIEJ B10 / M50BIELSKO-BIAŁANUTREND TEAMPOLPOLOK  Pokaż
65 ŁUKASIAKROBERT B10 / M20ŻORYUKS CZWÓRKA ŻORYPOLPOL   Pokaż
66 MACURAEWA B10 / K50ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOL   Pokaż
67 MAGOŃMARCIN B10 / M40RYBNIKAMATORPOLPOLOK  Pokaż
68 MALISZEWSKABEATA B2 / JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOL   Pokaż
69 MATIOSZEKPATRYK B10 / M20RACIBÓRZPOLPOLOK  Pokaż
70 MICHALIKZYGMUNT B10 / M40PODŁĘŻEPOLPOL   Pokaż
71 MIKOLAJECANDRZEJ NW / ŻORYPOLPOLOK  Pokaż
72 MIKOŁAJECBERNADETA NW / ŻORYSPRZĘT SPORTOWYPOLPOLOK  Pokaż
73 MROWIECBERNARD B10 / M50TWORKÓWAMATORPOLPOL   Pokaż
74 NOGAKRYSTIAN B10 / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL   Pokaż
75 OBROŚLAKJACEK B10 / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJBIEGIEM PRZEZ GÓRYPOLPOLOK  Pokaż
76 OGRODNIKDAMIAN B10 / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLPOLOK  Pokaż
77 PIECHAADRIAN B10 / M30JASTRZEBIE ZDROJPOLPOL   Pokaż
78 PIŁATOWSKIANDRZEJ B10 / M50ŁODYGOWICESTOWAŻYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICH JASTRZĘBIEPOLPOL   Pokaż
79 PIPIROGRAŻYNA NW / JASTRZĘBIE ZDRUNIA MIASTPOLPOLOK  Pokaż
80 PIPIROGRZEGORZ NW / JASTRZEBIEZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOK  Pokaż
81 PLEWNIAIRENA B10 / K35WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL   Pokaż
82 POLOCZEKBARBARA NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+POLPOLOK  Pokaż
83 POPEKBARBARA B10 / K35JASTRZĘBIE-ZDRÓJZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGOPOLPOLOK 
84 POPEKBARBARA B10 / K35JASTRZĘBIE-ZDRÓJZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGOPOLPOL  
85 PORWISZGRZEGORZ B10 / M30PAWŁOWICEGPPOLPOLOK  Pokaż
86 PROCHERAŁUKASZ B10 / M30GRUDYNIA WIELKARUN GRUDYNIA WIELKAPOLPOL   Pokaż
87 PROŃADAM B10 / M40KATOWICEIPRONMANPOLPOL   Pokaż
88 RAJEWSKIZBIGNIEW NW / BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK  Pokaż
89 RASZYKALINA B10 / K35ISKRZYCZYNAMBITNI TETRYCYPOLPOLOK  Pokaż
90 RATAJCZAKMARTYNA B2 / PUŃCÓWGEPARD PUŃCÓWPOLPOL   Pokaż
91 RATAJCZAKRAFAŁ B10 / M40PUŃCÓWGEPARD PUŃCÓWPOLPOL   Pokaż
92 ROGALAANNA B10 / K20JASTRZĘBIE - ZDRÓJPOLPOL   Pokaż
93 SAMULSKIGRZEGORZ B10 / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLPOLOK  Pokaż
94 SBECZKARAFAŁ B10 / M20TWORKÓWEASY RUN RACIBÓRZPOLPOL   Pokaż
95 SEMBOLKAMIL B2 / DĘBOWIECSZKOŁA PODSTAWOWA W DĘBOWCUPOLPOL   Pokaż
96 SOBÓLKRZYSZTOF NW / JAWISZOWICEPATYKIEM PISANE 505POLPOL   Pokaż
97 STACHOWSKIIRENEUSZ B10 / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORTPOLPOL   Pokaż
98 SUŚLIKSOBIESŁAW B10 / M40MYSŁOWICEPOLPOL   Pokaż
99 SZCZĘŚNIAKPRZEMYSŁAW B10 / M30TYCHYPOLPOL   Pokaż
100 SZULJÓZEF B10 / M60ŻORYPOLPOLOK  Pokaż
101 SZYMURAGRZEGORZ B10 / M40LESZCZYNYLESZCZYNYPOLPOL   Pokaż
102 SZYMURAKAZIMIERZ NW / RYBNIKPOLPOL   Pokaż
103 SZYMURAMARIA NW / RYBNIKRODZINAPOLPOL  
104 ŚWITAŁAJAGODA B10 / K20TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK  Pokaż
105 TOMCZYKLESŁAW B10 / M50CIESZYNOLZA CIESZYNPOLPOL   Pokaż
106 TREFONMICHALINA B10 / K20ROGOŻNIKPOLPOLOK  Pokaż
107 TRUSIEWICZMICHAL B10 / M30JASTRZEBIE ZDROJNIEZRZESZONYPOLPOLOK  Pokaż
108 TYNIECŁUKASZ B2 / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKB MOSIR JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOL   Pokaż
109 WACDOMINIK B10 / M30ŻORYPOLPOL   Pokaż
110 WALCZYŃSKIMARIUSZ B10 / M30ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK  Pokaż
111 WEYGANDPATRYK B10 / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOK  Pokaż
112 WIERZBICKIŁUKASZ B10 / M30RACIBÓRZVEGE RUNNERSPOLPOL   Pokaż
113 WOJCIECHOWSKAJOANNA B10 / K20RYBNIKPOLPOL   Pokaż
114 WOJTECZEKKAROL B10 / M30BODZENTYNAMATORPOLPOL   Pokaż
115 WOLAKKRYSTYNA NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+POLPOLOK  Pokaż
116 WYSZYNSKAKARINA B10 / K35KIETRZDAR-BUD TEAMPOLPOL   Pokaż
117 ZIELINSKIRAFAL B10 / M30JASTRZEBIE-ZDROJKB MOSIR JASTRZEBIEPOLPOL   Pokaż
118 ZIĘBAANNA B10 / K35KIETRZDAR-BUD TEAMPOLPOL   Pokaż
119 ZIMNYIRENEUSZ B10 / M40RYBNIKPOLPOLOK  Pokaż
120 ZMUDADARIUSZ B10 / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGYC SZKWAŁPOLPOLOK  Pokaż
121 ZYDEKGRZEGORZ B10 / M20RYBNIKPOLPOLOK  Pokaż
122 ŻOGAŁAPATRYCJA B10 / K20MIKOŁÓWADS MASNA KRYTYCZNAPOLPOLOK  Pokaż
123 ŻUREKPATRYCJA B10 / K20HULLRUNTEAM PAWŁOWICEGBRGBR   Pokaż