Zawody obsługuje firma Datasport

XXXVI Bieg Gwarków
Przełęcz Jugowska, Góry Sowie, 19 lutego 2017 r.


Liczba zawodników : 279
Odebrało numery: 253

Liczba opłaconych zawodników: 176
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ALCHIMOWICZ ZBIGNIEW 5410km / M60ZŁOTY STOKSPORT TO ZDROWIEOK 
 wszechstronny sportowiec :-)
2  APOSTOLUK WŁODZIMIERZ  20km / M40WROCŁAW   
3 BABICKI PAWEŁ30410km / M20BIELAWAPOL-SKI TEAM  
4  BAGIŃSKA JOANNA 12420km / K40BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWAOK 
5  BAGIŃSKI GRZEGORZ 12320km / M20BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWAOK 
6  BALIŃSKA-SEWERYN PATRYCJA 14120km / K40TARNOWSKIE GÓRYTEAM.NABIEGÓWKACH.PLOK 
7  BARANCEWICZ WACŁAW 12520km / M50BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWAOK 
8  BENEŠOVÁ JOLANA 21720km / K40BEZDĚKOV NAD METUJÍREDPOINT ELEVEN TEAM  
9  BENEŠOVÁ NIKOL 21820km / K18BEZDĚKOV NAD METUJÍREDPOINT ELEVEN TEAM  
10  BESKIDZKI RYSZARD 20420km / M60BIELSKO-BIAŁAOK 
11  BEZULSKA ANNA 11820km / K30GORZÓW WLKP.NOWA RUDAOK 
12  BEZULSKI MICHAŁ 14720km / M40GORZÓW WLKP.CT CADET GORZÓWOK 
13  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 12220km / M50WROCŁAWOK 
14  BIAŁOŻYD BOŻENA 2010km / K50WROCŁAWOK 
15  BINIEK RYSZARD 17720km / M60DOBROMIERZTEAM29EROK 
16 BOBULA JAROSŁAW3910km / M40BIELAWARODZINAOK 
17  BOBULA WERONIKA 30210km / BIELAWA  
18  BOMBA ZYGMUNT 11720km / M60ZLOTY STOKBEZOK 
 Uczestnik poprzednich edycji BG i BP.
19  BORKOWSKI JAROSŁAW 5110km / M40WAŁBRZYCHNIEZRZESZONYOK 
20 BORYSOWIEC ANDRZEJ7810km / M50NOWINY WIELKIE  
21 BORYSOWIEC PIOTR7910km / M20NOWINY WIELKIE  
22  BROJ KORNEL 12120km / M18ŹLINICEBROJ TEAM ZLINICEOK 
23  BROJ MARCEL 12020km / M18ŹLINICEBROJ TEAM ZLINICEOK 
24  BROJ MARIA 6010km / K40ŹLINICEBROJ TEAM ZLINICEOK 
25 BROŻYNA DARIUSZ6910km / M50WAŁBRZYCH  
26 BUCZAKOWSKI ADAM5010km / M20SOKOLECUKS LUDWIKOWICE  
27  BUDZIAR TERESA 5810km / K50ŚWIĘTA KATARZYNAOK 
28  BUDZIAR WALDEMAR 5910km / M50ŚWIĘTA KATARZYNAOK 
29  BYCZKOWSKI RAFAŁ 20820km / M30JUGÓWMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMOK 
30  CERAZY IRENEUSZ 8820km / M50JUGÓWOK 
31 CEREGRA MICHAŁ33810km / WARSZAWATIU BIEGÓWKI  
32  CEREGRA PIOTR 33910km / M40WARSZAWATN BIEGÓWKIOK 
33 CHMIEL PAWEŁ22620km / M40OPOLE  
34 CHMIEL WOJCIECH22720km / M40OPOLE  
35 CHOLEWA ARTUR7510km / M40NOWA RUDA  
36  CHORZĘPA ARTUR 11220km / M50WOLIBÓRZZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W JUGOWIEOK 
37  CHROBAK MARCIN 17020km / M40KATOWICEZWIĄZEK HARCERSTWA RZECZYPOSPOLITEJOK 
38  CIOS SŁAWOMIR 19720km / M50BIELAWABB KING  
39 CUKIERNIK MARZANNA19220km / K50BIELAWA  
40 CZEMARNIK KONRAD32510km / M40GŁUSZYCA  
41  ĆWIKOWSKI RAFAŁ 1510km / M50WROCŁAWOK