Zawody obsługuje firma Datasport

XXIV Bieg Górski na Ślężę
Sobótka, 27 maja 2017 r.


Liczba zawodników : 699
Odebrało numery: 477

Liczba opłaconych zawodników: 449
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABULEWICZ WOJCIECH 2205km / M40WROCŁAWAB-TEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
2  AKERMAN BŁAŻEJ 3495km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
3  AKUTKO SEBASTIAN 1085km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
4  ATŁACHOWICZ MARCIN 3775km / M30KOSTOMŁOTYPOLPOLOK 
5 AUGUSTOWSKA IZABELA71005km / K40WANTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOL  
6  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 75km / M30GŁUCHOŁAZYPOLPOLOK 
7  BACHIŃSKI WOJCIECH 3435km / M20ROGÓW SOBÓCKIPRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIAPOLPOLOKGmina 
8  BACHONSKAJA-MAJERSKA JULIA  5km / K30SĘDZISŁAWPOLPOL   
9  BAGIŃSKA ANNA 835km / K20SOBÓTKAKB SOBÓTKA/ PISZCZAŁKA TEAMPOLPOLOKGmina 
10  BAGIŃSKI PAWEŁ 1205km / M20BIERUTÓWRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
11  BALCERZAK AGNIESZKA 915km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
12 BALICKI JAKUB70765km / M17WROCŁAWPOLPOL  
13  BAŁA PIOTR  5km / M30BUKOWANIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOL   
14  BANAŚ ADAM 70895km / M17WROCŁAWPOLPOL  
15  BANAŚ MICHAŁ  5km / M20WROCŁAWPOLPOL   
16 BANDURA ROBERT70715km / M30WROCŁAWPOLPOL  
17  BAŃCZYK MARTYNA  5km / K14OPOCZNOOPOCZNO SPORT TEAMPOLPOL   
18 BARDADYN PIOTR4985km / M30WROCŁAWPOLPOL  
19  BARTNICKA ANNA 2895km / K30WROCŁAWCOMBAT MAMAPOLPOLOK 
20  BARTOSIK KAMILA 1605km / K40SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOK  
21  BARWIŃSKI PIOTR 70735km / M30WROCŁAWPOLPOL  
22 BARYLSKI DARIUSZ1265km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
23  BASZCZYŃSKA BARBARA 4475km / K50BRZEGPOLPOLOK 
24  BĘBAS PAWEŁ 3045km / M30WROCŁAW-POLPOLOK  
25  BĘŚ MARCIN 685km / M40JORDANÓW ŚLĄSKIJUDO SOBÓKAPOLPOLOK 
26  BIAŁOBRZESKI REMIGIUSZ 555km / M40SOBÓTKAPOLPOLOKGmina 
27  BIAŁOBRZESKA WIOLETTA 2925km / K40SOBÓTKA123LABSPOLPOLOKGmina 
28  BIELSKI PIOTR  5km / M30OLEŚNICAZAWSZE&WSZĘDZIE OLEŚNICAPOLPOL   
29  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 1735km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
30  BIENKO ANDRZEJ  5km / M40WARSZAWAPOLPOL   
31  BIEŃKOWSKI KAMIL 1595km / M30RADWANICEBE BETTERPOLPOLOK 
32  BIGOS PIOTR 4005km / M30BIERUTÓWVELUXPOLPOLOK 
33  BIL KAMIL 70875km / M30WROCŁAW-POLPOL  
34  BINKIEWICZ AGNIESZKA  5km / K20WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOL   
35  BIOŁY MAŁGORZATA 2285km / K40MIRKÓWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
36  BLITEK JOANNA  5km / K20WAŁBRZYCHDĘBY WAŁBRZYCHPOLPOL   
37  BŁASZCZYK MARIUSZ 2305km / M30ŚWIDNICA-POLPOLOK 
38  BŁASZCZYK PIOTR 3915km / M40JERZMANOWACROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOLOK 
39  BŁAUCIAK EWA 3555km / K17ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZABIEGANIPOLPOLOK 
40  BŁAUCIAK MACIEJ 3065km / M14ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK 
41  BOBERSKI PIOTR 475km / M30WROCLAWNDBPOLPOLOK 
42  BOCHM SZYMON 70675km / M20KOBYLA GÓRAPOLPOL  
43  BOGDAŁ JACEK 4095km / M40WROCŁAWŻERZUSZYCEPOLPOLOKGmina 
44  BOGENRYTER PIOTR 2225km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
45  BOŁTUĆ RADOSŁAW 2635km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
46  BRANCZYK ADRIANA 3355km / K30BRZEG-POLPOLOK  
47  BRANDYS-GŁOS IWONA 1185km / K30LEGNICAPOLPOLOK 
48  BRODZIAK PAWEŁ 3715km / M40POZNAŃPOLPOLOK 
49  BROJ ADRIAN 1505km / M40ŹLINICEBROJ TEAM ZLINICEPOLPOLOK 
50  BROJ MARCEL 1495km / M17ŹLINICEBROJ TEAM ZLINICEPOLPOLOK 
51  BROŻYNIAK ANNA 2085km / K30WROCŁAWFIFI POWERPOLPOLOK 
52  BRYCKA ANNA  5km / K20WROCŁAWEKG WROCŁAWPOLPOL   
53  BRZOZOWSKA KATARZYNA  5km / K30WROCŁAWTRENUJ Z NAMIPOLPOL   
54 BUDKOWSKI KAMIL2795km / M30SIECHNICEANNGELLSRUNPOLPOLOK  
55  BUKOWSKI EDWARD 165km / M40KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
56  BULUK GRZEGORZ  5km / M30NAMYSŁÓWPOLPOL   
57  BURACZYŃSKA SANDRA 1675km / K20KŁODZKOPOLPOLOK 
58  BURZEC TOMASZ  5km / M30WROCŁAWTRENUJ Z NAMIPOLPOL   
59  BUSŁOWSKI PAWEŁ 3505km / M20OSTROW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
60  CAŁY ADAM 4655km / M20WROCŁAW / SOBÓTKA#SOBASTEAMPOLPOL Gmina 
61  CAŁY CEZARY 4665km / M30SOBÓTKA#SOBASTEAMPOLPOL Gmina 
62  CEGLARSKA DANUTA 1795km / K30WROCŁAWPOLPOLOK  
63  CEPIELIK WOJCIECH 70835km / M30PUSTELNIKWIEWIÓRPOLPOL  
64  CHAJEWSKI PAWEŁ 2465km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
65  CHAŁUPCZAK CEZARY  5km / M40WROCŁAWPOLPOL   
66  CHARUK GRZEGORZ 735km / M30WOŁÓWPOLPOLOK 
67  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 4155km / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBPOLPOLOK  
68 CHOCHOLSKI REMIGIUSZ4625km / M40STRZEGOMPOLPOL  
69  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 3795km / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLPOLPOLOK 
70  CHOJNACKI GRZEGORZ 305km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK  
71  CHOJNACKI RYSZARD 515km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK  
72  CHRONOWSKI WALDEMAR  5km / M50GDAŃSKDUDYCZ TEAMPOLPOL   
73  CHUDY ARIEL 1425km / M30RYDZYNAAMATORPOLPOLOK 
74  CHUDY TOBIASZ 1365km / M20RYDZYNAPOLPOLOK 
75  CHUDZIKIEWICZ KAROLINA 25km / K14WOJCIESZÓWM-T SPORTPOLPOL  
76 CHUDZIKIEWICZ TOMASZ4965km / M40WOJCIESZÓWMT- SPORTPOLPOL  
77  CHWALISZ PAWEL 3705km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
78  CICHECKA MARTYNA 4235km / K20ŻARÓW-POLPOLOK 
79  CIDYŁO ELŻBIETA  5km / K40SOBÓTKAPOLPOLOKGmina 
80  CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ  5km / M40MILICZPOLPOL   
81 CIECIORA WOJCIECH70815km / M50SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOL Gmina 
82 CIELSKI PIOTR15km / M30OLEŚNICAZAWSZE WSZĘDZIE OLEŚNICAPOLPOL  
83  CIEPIELA MAŁGORZATA  5km / K20ZIELONA GÓRAPOLPOL   
84  CIEPLUCH MARCIN 4955km / M20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOL  
85 CIEPŁY MACIEJ 5km / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOL   
86 CIESIELSKI BARTŁOMIEJ1515km / M30ŚWIDNICA-POLPOLOK 
87 CIPORA KATARZYNA2575km / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
88 CIPORA MACIEJ2585km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
89  CIURA MARZENA  5km / K40SIEDLECPOLPOL   
90  CZAJKA KRZYSZTOF  5km / M30-POLPOL   
91  CZAJKOWSKI PATRYK  5km / M17ZIELONA GÓRACROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOL   
92  CZAJKOWSKI RADOSŁAW 70825km / M30WROCŁAW-POLPOL  
93  CZAPLA PIOTR 4795km / M20GLIWICEUKS OLIMPIA ZABRZEPOLPOL  
94  CZARNIECKI DANIEL 295km / M30POLANICA-ZDRÓJTIE-RUNPOLPOLOK 
95  CZECHOWSKI PAWEŁ 1565km / M30WROCŁAWED1POLPOLOK 
96  CZEKAJ MARTA  5km / K20TRZEBNICAPOLPOL   
97  CZERWIŃSKI RAFAŁ 4945km / M30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLPOL  
98  CZOPEK MACIEJ 2295km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
99  CZUCHWICKI MAREK 765km / M40WROCŁAWPOLPOLOK