Zawody obsługuje firma Datasport

XXIV Bieg Górski na Ślężę
Sobótka, 27 maja 2017 r.


Liczba zawodników : 699
Odebrało numery: 477

Liczba opłaconych zawodników: 449
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABULEWICZ WOJCIECH 2205km / M40WROCŁAWAB-TEAM WROCŁAWOK 
2  AKERMAN BŁAŻEJ 3495km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
3  AKUTKO SEBASTIAN 1085km / M40WROCŁAWOK 
4  ATŁACHOWICZ MARCIN 3775km / M30KOSTOMŁOTYOK 
5 AUGUSTOWSKA IZABELA71005km / K40WANTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓW  
6  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 75km / M30GŁUCHOŁAZYOK 
7  BACHIŃSKI WOJCIECH 3435km / M20ROGÓW SOBÓCKIPRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIAOKGmina 
8  BACHONSKAJA-MAJERSKA JULIA  5km / K30JAWORZYNA ŚLĄSKA   
9  BAGIŃSKA ANNA 835km / K20SOBÓTKAKB SOBÓTKA/ PISZCZAŁKA TEAMOKGmina 
10  BAGIŃSKI PAWEŁ 1205km / M20BIERUTÓWRONAL POLSKA RUNOK 
11  BALCERZAK AGNIESZKA 915km / K20WROCŁAWOK 
12 BALICKI JAKUB70765km / M17WROCŁAW  
13  BAŁA PIOTR  5km / M30BUKOWANIGHT RUNNERS WROCŁAW   
14  BANAŚ ADAM 70895km / M17WROCŁAW  
15  BANAŚ MICHAŁ  5km / M20WROCŁAW   
16 BANDURA ROBERT70715km / M30WROCŁAW  
17  BAŃCZYK MARTYNA  5km / K14OPOCZNOOPOCZNO SPORT TEAM   
18 BARDADYN PIOTR4985km / M30WROCŁAW  
19  BARTNICKA ANNA 2895km / K30WROCŁAWCOMBAT MAMAOK 
20  BARTOSIK KAMILA 1605km / K40SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK  
21  BARWIŃSKI PIOTR 70735km / M30WROCŁAW  
22 BARYLSKI DARIUSZ1265km / M40WROCŁAWOK 
23  BASZCZYŃSKA BARBARA 4475km / K50BRZEGOK 
24  BĘBAS PAWEŁ 3045km / M30WROCŁAW-OK  
25  BĘŚ MARCIN 685km / M40JORDANÓW ŚLĄSKIJUDO SOBÓKAOK 
26  BIAŁOBRZESKI REMIGIUSZ 555km / M40SOBÓTKAOKGmina 
27  BIAŁOBRZESKA WIOLETTA 2925km / K40SOBÓTKA123LABSOKGmina 
28  BIELSKI PIOTR  5km / M30OLEŚNICAZAWSZE&WSZĘDZIE OLEŚNICA   
29  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 1735km / M40WROCŁAWOK 
30  BIENKO ANDRZEJ  5km / M40WARSZAWA   
31  BIEŃKOWSKI KAMIL 1595km / M30RADWANICEBE BETTEROK 
32  BIGOS PIOTR 4005km / M30BIERUTÓWVELUXOK 
33  BIL KAMIL 70875km / M30WROCŁAW-  
34  BINKIEWICZ-KOWALCZYK AGNIESZKA  5km / K20OSOLAVEGE RUNNERS   
35  BIOŁY MAŁGORZATA 2285km / K40MIRKÓWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
36  BLITEK JOANNA  5km / K20WAŁBRZYCHDĘBY WAŁBRZYCH   
37  BŁASZCZYK MARIUSZ 2305km / M30ŚWIDNICA-OK 
38  BŁASZCZYK PIOTR 3915km / M40JERZMANOWACROSS STRACEŃCÓW TEAMOK 
39  BŁAUCIAK EWA 3555km / K17ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZABIEGANIOK 
40  BŁAUCIAK MACIEJ 3065km / M14ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
41  BOBERSKI PIOTR 475km / M30WROCŁAWNDBOK 
42  BOCHM SZYMON 70675km / M20KOBYLA GÓRA  
43  BOGDAŁ JACEK 4095km / M40WROCŁAWŻERZUSZYCEOKGmina 
44  BOGENRYTER PIOTR 2225km / M30WROCŁAWOK 
45  BOŁTUĆ RADOSŁAW 2635km / M30WROCŁAWOK 
46  BRANCZYK ADRIANA 3355km / K30BRZEG-OK  
47  BRANDYS-GŁOS IWONA 1185km / K30LEGNICAOK 
48  BRODZIAK PAWEŁ 3715km / M40POZNAŃOK 
49  BROJ ADRIAN 1505km / M40ŹLINICEBROJ TEAM ZLINICEOK 
50  BROJ MARCEL 1495km / M17ŹLINICEBROJ TEAM ZLINICEOK 
51  BROŻYNIAK ANNA 2085km / K30WROCŁAWFIFI POWEROK 
52  BRYCKA ANNA  5km / K20SADKÓWEKG WROCŁAW   
53 BUDKOWSKI KAMIL2795km / M30SIECHNICEANNGELLSRUNOK  
54  BUKOWSKI EDWARD 165km / M40KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAOK 
55  BULUK GRZEGORZ  5km / M30NAMYSŁÓW   
56  BURACZYŃSKA SANDRA 1675km / K20KŁODZKOOK 
57  BURZEC TOMASZ  5km / M30WROCŁAWTRENUJ Z NAMI   
58  BUSŁOWSKI PAWEŁ 3505km / M20OSTROW WIELKOPOLSKIOK 
59  CAŁY ADAM 4655km / M20WROCŁAW / SOBÓTKA#SOBASTEAM Gmina 
60  CAŁY CEZARY 4665km / M30SOBÓTKA#SOBASTEAM Gmina 
61  CEGLARSKA DANUTA 1795km / K30WROCŁAWOK  
62  CEPIELIK WOJCIECH 70835km / M30PUSTELNIKWIEWIÓR  
63  CHAJEWSKI PAWEŁ 2465km / M30MILICZOK 
64  CHAŁUPCZAK CEZARY  5km / M40WROCŁAW   
65  CHARUK GRZEGORZ 735km / M30WOŁÓWOK 
66  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 4155km / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBOK  
67 CHOCHOLSKI REMIGIUSZ4625km / M40STRZEGOM  
68  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 3795km / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLOK 
69  CHOJNACKI GRZEGORZ 305km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOK  
70  CHOJNACKI RYSZARD 515km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOK  
71  CHRONOWSKI WALDEMAR  5km / M50GDAŃSKDUDYCZ TEAM   
72  CHUDY ARIEL 1425km / M30RYDZYNAAMATOROK 
73  CHUDY TOBIASZ 1365km / M20RYDZYNAOK 
74  CHUDZIKIEWICZ KAROLINA 25km / K14WOJCIESZÓWM-T SPORT  
75 CHUDZIKIEWICZ TOMASZ4965km / M40WOJCIESZÓWMT- SPORT  
76  CHWALISZ PAWEL 3705km / M40WROCŁAWOK 
77  CICHECKA MARTYNA 4235km / K20ŻARÓW-OK 
78  CIDYŁO ELŻBIETA  5km / K40SOBÓTKAOKGmina 
79  CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ  5km / M40MILICZ   
80 CIECIORA WOJCIECH70815km / M50SOBÓTKAKB SOBÓTKA Gmina 
81 CIELSKI PIOTR15km / M30OLEŚNICAZAWSZE WSZĘDZIE OLEŚNICA  
82  CIEPIELA MAŁGORZATA  5km / K20ZIELONA GÓRA   
83  CIEPLUCH MARCIN 4955km / M20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA  
84 CIEPŁY MACIEJ 5km / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW   
85 CIESIELSKI BARTŁOMIEJ1515km / M30ŚWIDNICA-OK 
86 CIPORA KATARZYNA2575km / K40WROCŁAWOK 
87 CIPORA MACIEJ2585km / M40WROCŁAWOK 
88  CIURA MARZENA  5km / K40SIEDLEC   
89  CZAJKA KRZYSZTOF  5km / M30-   
90  CZAJKOWSKI PATRYK  5km / M17ZIELONA GÓRACROSS STRACEŃCÓW TEAM   
91  CZAJKOWSKI RADOSŁAW 70825km / M30WROCŁAW-  
92  CZAPLA PIOTR 4795km / M20GLIWICEUKS OLIMPIA ZABRZE  
93  CZARNIECKI DANIEL 295km / M30POLANICA-ZDRÓJTIE-RUNOK 
94  CZECHOWSKI PAWEŁ 1565km / M30WROCŁAWED1OK 
95  CZEKAJ MARTA  5km / K20TRZEBNICA   
96  CZERWIŃSKI RAFAŁ 4945km / M30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA  
97  CZOPEK MACIEJ 2295km / M40WROCŁAWOK 
98  CZUCHWICKI MAREK 765km / M40WROCŁAWOK