Formularz systemu Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 154
Liczba opłaconych zawodników: 137
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  AGACIAK AGNIESZKA   OBORNIKI ŚLASKIEOK 
2  ALEKSANDROWICZ ZUZANNA   OBORNIKI ŚLĄSKIE-OK 
3 BALICKI MIŁOSZ  OBORNIK ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
4 BAWOLSKA BARBARA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
5  BĄK MAGDALENA   WROCŁAWUKS GLADIUS TRZEBNICA  
6 BEDNARSKA ELŻBIETA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
7  BOĆKO KRZYSZTOF   TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
8  BONCZAROWSKI SEBASTIAN   TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
9  BOROWIAK MARIUSZ   JARY.JARYOK 
10 BOROWICZ BOGUMIŁA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
11  BURYŁO KRZYSZTOF   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
12 CIERPIAŁ WIESŁAWA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
13 ZAWODNIK ANONIMOWY   DATASPORT  
14  CZAJA DOROTA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENI  
15 CZAJA DOROTA  KURASZKÓWAKADEMIA KURASZKÓWOK 
16 CZAJA LENKA  KURASZKÓWAKADEMIA KURASZKÓWOK 
17  CZERWIŃSKA KASIA   SIEMIANICEOK 
18  ĆWIKŁOWSKI MACIEJ   OBORNIKI ŚLĄSKIE.OK 
19 DOROSZ ANTONINA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
20  DRZEWIECKA JOANNA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
21  DRZEWIECKI MACIEJ   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
22  DUDZIK AGNIESZKA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
23  DULIŃSKI ADAM   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
24  DURKOWSKI MARCIN   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
25 FARYŚ WIESŁAWA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
26 FIEDZIUK BOGUSŁAWA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
27  FLORCZAK ZDZISŁAW   WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMOK 
28  GAJOWCZYK MAREK   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
29  GIBALSKA MARZENA   ROŚCISŁAWICEOBORYGENIOK 
30  GIBALSKI TOMASZ   ROŚCISŁAWICEOBORYGENIOK 
31  GŁOWACZEWSKA-NAHOTKO DOMINIKA   SIEMIANICE-OK 
32  GNYSZKA MONIKA   TRZEBNICA  
33  GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
34  GREBER KAROL   WROCŁAW#NIEBIEGAMBOLUBIEOK 
35 GRONDALSKA ZOFIA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
36 GRUBERSKA ANNA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
37  GRZELAK DANUTA   WROCŁAWOK 
38  GRZYBOWSKI GRZEGORZ   TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
39 GUTTMEYER MARRIANNA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
40 HEN ANNA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
41  HRYŃKO KAMIL   LUBINOK 
42 IMIELA ANDRZEJ  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
43  JABŁECKA WERA   WROCŁAWOK 
44 JASKÓLSKI MARC  WROCŁAWHAPPY TEAMOK 
45 JASKÓLSKI NATAN  WROCŁAWHAPPY TEAMOK 
46  JUSZCZAK GRZEGORZ   WROCŁAWOK 
47  KAŁKA ANNA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENI  
 Nigdy nie biegałam
48  KARTRA ANDRZEJ   TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
49 KASPRZAK JANINA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
50  KASZUBA KRZYSZTOF   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
51  KOŃCZAL PRZEMYSŁAW   WROCŁAWOK 
52  KOPCZYŃSKI SŁAWOMIR   TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
53 KOPERTOWSKA ANNA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
54 KOPERTOWSKI JÓZEF  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
55  KOSIK AGNIESZKA   WROCŁAWOK 
56  KRAKOWSKA ANNA   WROCŁAWDATASPORTOK 
57  KRZYSZTOFIAK AGATA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
58  KRZYSZTOFIAK MICHAŁ   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
59  KRZYWULSKA SYLWIA   TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
60 KUCHARSKA BEATA  OBORNIKI SLASKIEOBORYGENI  
61  KUCHARSKI ARKADIUSZ   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
62  KUKIEŁCZAK ANNA   DZIERŻONIÓW-OK 
63 KUKIEŁCZAK COLIN  DZIERŻONIÓWOZZY TEAMOK 
64  KURANT PAWEŁ   JARY.JARY  
65  KUROWSKA ANNA   WROCŁAWOK 
66  LASKOWSKI PAWEŁ   OBORNIKI ŚLĄSKIE  
67  LEDZION MGDALENA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
68 LESZCZYNOWICZ JADWIGA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
69  LEWANDOWSKA ANITA   WROCŁAWGT RATOK 
70  LIPIEC EWA   WROCŁAWOK 
71 LIPNA BOŻENA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
72  LISS RAFAŁ   WROCŁAWOK 
73  ŁAZARSKI JAROSŁAW   WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
74  ŁUCZAK JAKUB   MALANÓW#NIEBIEGAMBOLUBIEOK 
75  MACIĄG ELŻBIETA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
76  MAJEWSKI RAFAŁ   OBORNIKI ŚLĄŚKIECENTRUM SZKOLENIA WOJSK INŻYNIERYJNYCH I CHEMICZNYCH WROCŁAW  
77 MATERNY EWA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
78  MICHALAK ANNA   TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICA  
79 MIEDZIŃSKA MARIA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
80 MISZKIEŁO ADRIAN  WROCŁAWLIPA PIOTROWSKAOK 
81 MISZKIEŁO BARTOSZ  WROCŁAWLIPA PIOTROWSKAOK 
82 MISZKIEŁO RENATA  WROCŁAWLIPA PIOTROWSKAOK 
83 MORGA BOGUSŁAWA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
84 MORGA ZYGMUNT  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
85  MÓZGOWIEC JOANNA   OBORNIKI ŚLĄSKIE  
86  MULARCZYK JOLANTA   Oborniki ŚląskieBRAVERUNOK 
87  MULARCZYK KRZYSZTOF   OBORNIKI ŚLĄSKIE.OK 
88  NAZARY PIOTR   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENI  
89  NIEDŹWIEDZKI ARTUR   LUBINMSPORT RCS TEAM LUBIN  
90 NIEMIER ELŻBIETA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
91 NOWAK BARBARA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
92  NOWAK JUSTYNA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
93  NOWICKA KATARZYNA   WROCLAWOK 
94  OPALIŃSKA-KLUSEK MAŁGORZATA   SIEMIANICE-OK 
95 ORSZTYNOWCZ GRAŻYNA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
96  OSOWIECKA AGNIESZKA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
97  OSOWIECKA EMILIA   SIEMIANICEOBORYGENIOK 
98  OZIĘBAŁA ALEKSANDER   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
99  OZIMINA ANNA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
100  OZIMINA HUBERT   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
101 PADUSZYŃSKA JADWIGA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
102  PAJĄK TOMASZ   WROCŁAW#HOLICOLORING - KOLOROWANKA DLA DOROSŁYCHOK 
103  PAŁUK ARTUR   TRZEBNICA  
104  PENKALA MAGDALENA   WROCŁAWOK 
105 PIECZONKA ALEKSANDRA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
106  PITURA MARIA   WROCŁAW10 BRYGADA LOGISTYCZNA, OPOLEOK 
107  POLAK ŁUKASZ   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
108 PRAŻUCH BARBARA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
109  PRZYSTARZ ARTUR   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
110  PTASIŃSKA ALEKSANDRA   OSOLAOWSIK  
111  PUDŁO KAMILA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
112  RACZYCKA BEATA   TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
113  RAJCA BARTŁOMIEJ   WROCŁAWSAMOTWÓR TEAMOK 
114  RENATA KUŹNIAK   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
115 RÓŻAŃSKA MARIA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
116  RUDZKI JACEK   OBORNIKI ŚLĄSKIEDENYOK 
 Begam hobbystycznie, nie dla wyników. Uprawiam DogTrekking.
117  RUTKOWSKA MONIKA   OBORNIKI SLASKIEOK 
118  SADOWSKA AGNIESZKA   WROCŁAWAGA & KAJOK 
119  SADOWSKI KAJETAN   WROCŁAWAGA & KAJOK 
120  SŁOMSKA MAGDALENA   WILCZYN-OK 
121  SOBCZAK BEATA   WROCŁAW-OK 
122 SOŁTYSIK WITOLD  DZIERŻONIÓWOZZY TEAMOK 
123  SOPEL ARKADIUSZ   TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
124  SOSIŃSKA ANNA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
125  STACHERA EWA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
126 STACHERA REMIK   OBORNIKI ŚLĄSKIEPRZEBIEGA.PLOK 
127  STAJNIAK MACIEJ   WROCŁAWNEW BALANCE ESKA TEAM  
 ZABIEGANI ONA I ON:)
128  STAJNIAK-STELIGA IZABELA   WILCZYNNEW BALANCE ESKA TEAMOK 
 ZABIEGANI ONA I ON :)
129  STANGRET ANNA   GOLĘDZINÓWREKREACJA GOLĘDZINÓWOK 
 bieganie to uzupełnienie moich innych pasji sportowych
130  STAROWICZ MACIEJ   TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
131 STELMASZAK EWA  WROCŁAWOK 
132  STĘPIEŃ WALDEK   WROCŁAWOK 
133  SYNOWIEC ADAM   ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
134 SYNOWIEC MAŁGORZATA  ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
135 SZCZOT MACIEJ  KURASZKÓWAKADEMIA KURASZKÓWOK 
136  SZKOLNA JOLA   SZEWCEOK 
137  SZKOLNY TOMASZ   SZEWCEOK 
138  SZLĘZAK MAGDALENA   WROCŁAWGET RUNOK 
139  SZWARC AGATA   OLAWAOK 
140  SZWARC JANUSZ   OŁAWAOK 
141 ŚMIAŁEK DANUTA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
142  TARNOWSKA JAGODA   SIEMIANICEOK 
143 TATAREK HALINA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
144 TKACZEW PAWEŁ  WROCŁAWOBORYGENIOK 
145  WĘGLARZ ANETA   SZCZODRE-OK 
146  WOJCIECHOWSKI WALDEMAR   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
147  WOJTKOWIAK-JAKACKA MAŁGORZATA   SIEMIANICEOBORYGENI  
148  WOLSKA ANNA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
149  WRÓBEL MAŁGORZATA   OBORNIKI ŚLĄSKIE.OK 
150 WRÓBEL MARIA  OBORNIKI ŚLĄSKIESUTW ‘’ATENA’’OK 
151  WRÓBEL WOJTEK   SZCZYTKOWICE-OK 
152  WYSOKIŃSKI DARIUSZ   WROCŁAWOBORYGENIOK 
153  ŻOŁĘDZIOWSKA LUCYNA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
154  ŻOŁĘDZIOWSKA ZUZANNA   OBORNIKI ŚLĄSKIEOK