Zawody obsługuje firma Datasport

Rzepakowa Dycha 2017
Chełmiec, 13 maja 2017 r.


Liczba zawodników : 105
Odebrało numery: 90

Liczba opłaconych zawodników: 35
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1 AZIKIEWICZ RAFAŁ5910km / M35-44BOLKÓWBOLKÓW BIEGA  
2 BABIARZ NORBERT5110km / M35-44JAWOR  
3  BARDZIŃSKI RAFAŁ 610km / M25-34LEGNICAKB LEW LEGNICAOKOK 
4 BAZAKOWSKA MAŁGORZATA5810km / K45-54PRZESIEKA  
5  BERBECKA KAROLINA 3610km / K25-34MIRSKKOLKA TEAM OPOLEOKOK 
6  BEZDEL ANNA 1110km / K35-44PUCKBOLKÓW BIEGAOKOK 
7 BĘTKOWSKA MARCELINA9710km / M25-34LEGNICATRENER FITNESS  
8 BOBER DOROTA7510km / K35-44JAWOR OK 
9  BULKA GRAŻYNA 6610km / K55-64POMOCNE OK 
10  CABAN RAFAŁ 5410km / M35-44OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICE OK 
11  CELUCH RENATA 8910km / K35-44CHOJNOWKB LEW LEGNICA OK 
12  CHARMUSZKO BARTŁOMIEJ 4610km / M25-34SICHÓW OK 
13 CHARYTONOWICZ MACIEJ7310km / M25-34JAWOR  
14  CIESIELSKA AGATA 9210km / K35-44RZESZOTARY OK 
15 CISIŃSKI DARIUSZ4410km / M45-54STRUŻNICA  
16  CZERNIEJEWSKI JAROSŁAW  10km / M18-24LEGNICAWYBIERZ OK  
 Bieganie zacząłem od nie dawna, moim pierwszym biegiem był półmaraton do Legnickiego Pola na trasie 21 km Stwierdziłem że warto biegać i pomagać innym.
17  DACEWICZ LESZEK 2310km / M65+JELENIA GORAJUST SWIMOKOK 
 Triathlonista
18 DAWIDZIUK MACIEJ6310km / M35-44ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOYORYJA  
19 DOBRYDNIO ROBERT9810km / M35-44CHEŁMIEC  
20  DRĄG SŁAWOMIR 3910km / M45-54CHEŁMIECOKOK 
21 DUL MAGDALENA5310km / K35-44JELENIA GÓRAFAMILY TEAM  
22 DUL WIESŁAW5210km / M65+JELENIA GÓRAFAMILY TEAM  
23  DUSZEŃKO ANETA 2010km / K25-34JAWORAMATOROKOK 
24  DZIEJMA PAULINA 3510km / K25-34JELENIA GÓRAKKONOKOK 
25 DZIEJMA WOJCIECH9610km / M25-34JELENIA GÓRA  
26 DZIUBA WOJCIECH7410km / M25-34JAWORFENIKS LEGNICA  
27  FABJAN WIESŁAW 5510km / M55-64OLEŚNICAKUBISIA TEAM OLESNICA OK 
28  FARNHOLTZ EWA 3410km / K25-34ROZTOKASTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
29  FARNHOLTZ PAWEŁ 3310km / M35-44ROZTOKASTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
30 FITRZYK EDWARD4910km / M35-44MĘCINKA  
31  FOLC RYSZARD 1710km / M55-64JAWORKB TKKF JAWOROKOK  
32 GAJDA TOMASZ4110km / M25-34JAWOR  
33  GAŁKA EWA 6810km / K35-44SZYMANÓW OK 
34 GAŁKA GRZEGORZ6910km / M35-44SZYMANÓW  
35 GĄSIOR MALŁGORZATA7010km / K18-24LIPALZS LIPA  
36 GDOWSKI WOJCIECH9010km / JAWORFENIKS LEGNICA  
37  JAGIELSKI JERZY  10km / M25-34JAWORFENIKS LEGNICA / CIEPŁO JAWOR OK  
38  JANKOWSKA MAGDALENA 4210km / K35-44CHEŁMIEC OK 
39  JANKOWSKI TOMEK 1610km / M35-44CHEŁMIECFENIKS LEGNICAOKOK 
40  JASIŃSKI PIOTR  10km / M25-34LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICA OK  
41  JASTRZĘBSKA AGNIESZKA 8510km / K45-54WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW OK 
42  JUDKA MONIKA  10km / K35-44JELENIA GÓRABIEGÓWKI. EU OK  
43  JUDKA PAWEŁ  10km / M25-34JELENIA GÓRABIEGÓWKI.EU OK  
44  KALINOWSKA JOLANTA 6710km / K35-44SZCZAWNO ZDRÓJ OK 
 Żaba team.
45 KOŁODZIEJCZYK NATALIA6210km / K18-24JAWOR  
46  KONIAK ALICJA 8610km / K35-44JAWOR OK 
47 KONIAK JAKUB9410km / M35-44JAWORAJAN IRON TEAM JAWOR  
48  KOWALCZYK TOMASZ 4010km / M45-54PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
49  KRASZCZYŃSKI PAWEŁ 2710km / M35-44CHOJNÓWARKA LUBINOKOK 
50 KUBICKI TOMASZ 710km / M45-54OLEŚNICAKUBISIA TEAM OLESNICAOKOK 
51 KUJAWIŃSKA ANNA6410km / K25-34JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBA/VEGE RUNNERS  
52 KULESZA JAKUB9510km / M35-44JELENIA GÓRAKPSJW  
53  KUPIS JAKUB 2610km / M18-24JAWOROKOK  
54  LENKIEWICZ MICHAŁ 3110km / M55-64JAWORJKB TKKF JAWORZANIE JAWOROKOK 
55  LĘGA WIESŁAW 4510km / M45-54ŚWIDNICABRAK TEAM OK 
56  ŁABACEWICZ PAWEŁ 3810km / M25-34ŚWIDNICAOKOK 
57  MAĆKOWIAK MARTA 9310km / K25-34LEGNICA OK 
58  MORAWSKA BOŻENA 8110km / K45-54ŚWIDNICA OK 
59  NAPIERAŁA KRZYSZTOF 1010km / M25-34MŚCIWOJÓWAMATOROKOK  
60 NOWICKI GRZEGORZ6510km / M35-44LEGNICA  
61 ODRZYWOŁEK WITOLD7210km / M35-44ŚWIDNICA  
62  OLECH SŁAWOMIR 5010km / M35-44LEGNICA OK 
63  OLECH TOMASZ 1310km / M25-34SICHÓWOKOK 
64  ONOSZKO WOJCIECH  10km / M65+WALBRZYCHWKB PODZAMCZE ZAMEK KSIAZ OK  
65 ORŁOWSKI BARTOSZ8810km / M25-34  
66  OSTROPOLSKI HENRYK 2810km / M55-64DZIERŻONIÓWWKB PIAST WROCŁAWOKOK 
67  PANCERZ DAWID 2210km / M25-34MYŚLIBÓRZLKS CHEŁMIECOKOK 
68  PARECKI PIOTR 3710km / M35-44OPOLEKOLKA TEAM OPOLEOKOK 
69 PAWLINOW MACIEJ8010km / M35-44JAWOR  
70  PISULSKI KRZYSZTOF  10km / M35-44JAWOR OK  
71  PISZCZEK RYSZARD 8410km / M45-54WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW OK 
72  PŁAZA ARTUR 2910km / M35-44WROCŁAWOKOK 
73 PŁAZA BARTOSZ9110km / M35-44WROCŁAW  
74  PŁODZIEŃ JACEK 1810km / M45-54JAWOROKOK 
75  PŁOSZAJCZYK BEATA 810km / K45-54BOLKÓWBOLKÓW BIEGAOKOK 
76  PŁOSZAJCZYK NORBERT 910km / M45-54BOLKÓWOKOK 
77 PODKÓWKA SŁAWOMIR7910km / BOLKÓWBOLKÓW BIEGA  
78  RODAK ZBIGNIEW 3010km / M25-34STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
79 RYDZ ANDRZEJ5610km / JAWORKB TKKF JAWOR  
80  SADOWSKI ROMAN 2510km / M45-54BOLKÓWBOLKÓW BIEGAOKOK 
81  SEWERYNIAK MARCIN 7810km / M35-44LEGNICAMANCHESTER UNITED OK 
82  SIEPRAWSKI RYSZARD 6110km / M45-54LEGNICAAMATOR OK 
83 SIUPEK GRZEGORZ7710km / JAWORAMATOR  
84 SKOP AGATA7110km / K35-44LEGNICAFITNESS PIEKARY  
85  SŁABY TOMASZ 1510km / M35-44CHEŁMIECFENIKS LEGNICAOKOK 
86  STAŃCZAK EWELINA 2110km / K18-24MUCHÓWAMATOROKOK 
87  STEMPNIK PRZEMYSŁAW 8310km / M35-44JAWOR OK 
88  STĘPIEŃ ADAM 1210km / M35-44WARSZAWAOKOK 
89  STĘPIEŃ ŁUKASZ  10km / M35-44JAWORAMATOR OK  
90 STĘPIEŃ ŁUKASZ4810km / M35-44LEGNICA  
91  STRZELCZYK GRZEGORZ 6010km / M45-54LEGNICAAMATOR OK 
92  SZARAFIN SŁAWOMIR 3210km / M45-54WAŁBRZYCHBIEGIGORSKIE.EUOKOK 
93  SZEWC ZBIGNIEW  10km / M65+JAWORKB TKKF JAWOR OK  
94  SZYMCZYNA MARCIN 7610km / M35-44OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OK 
95  ŚLIPKO KRZYSZTOF  10km / M45-54JAWOR OK  
96  TERMENA ANNA  10km / K35-44JAWORBIEGAMDLAZDROWIA.PL OK  
97 TOMASZEWSKI GRZEGORZ4710km / M35-44JAWOR  
98  WAJZER MARIOLA 1410km / K35-44JAWOROKOK 
99  WALUKIEWICZ KRZYSZTOF  10km / M35-44JAWORAJAN IRON TEAM JAWOR OK  
100  WESÓŁ JAN 8710km / M65+JAWORWYBIERZ OK 
101 WINTER BOGUSŁAW5710km / M55-64ZŁOTNIKI  
102  WOŁONCIEJ JÓZEF 2410km / M55-64LEGNICAOKOK 
103  ZAWADZKA JUSTYNA 1910km / K35-44WROCŁAWOKOK 
104 ZIEMBOWICZ-FITRZYK URSZULA8210km / K35-44MĘCINKA  
105 ŻMUDA KACPER4310km / M18-24JAWOR