Zawody obsługuje firma datasport

Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race XCO UCI HC
Puchar Polski MTB XCO
Eliminacje OOM
Jelenia Góra, 03 czerwca 2017 r.


Liczba zawodników : 86
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
Lp.   Nazwisko
Imię Numer
Kraj Profil
1 AKHMADULLINAGUZEL EW / MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS 
2 AKHMETOVAINUR U23M / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDYRUSRUS 
3 ALEKSEEVADARIA JR W / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDYRUSRUS 
4 ANOSHINAEKATERINA EW / MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS 
5 ANTONOVSTANISLAV EM / U23MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS 
6 BETSEMADENISE EW / DEN BURG TEXELBED&WHEELS TREKNEDNED  Pokaż
 Dutch cyclist for Bed&Wheels Trek.
7 BIELIŃSKIJAKUB JR M / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS `KAROLINA` JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL 
8 BOGUSŁAWSKIMARCELI U23M / SŁAWNOBARTEXPOLPOL 
9 BOJARCZAKDAWID JR M / ŁAPYUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
10 BOREDSKIIRUSLAN EM / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDYRUSRUS 
11 BORSOSBENEDEK U23M / BUDAPESTWABERER`S EVOPRO MTB TEAMHUNHUN 
12 BREGIERSZYMON YJRM / PŁOCKNIESTOWARZYSZONYPOLPOL  Pokaż
13 BREGNHOEJANDERS U23M / TEAM BIKELIFE.DKDENDEN  Pokaż
14 BRYŁKAKONRAD YJRM / NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCAWKK WIERUSZÓWPOLPOL 
15 CARABINSÉBASTIEN EM / ANDRIMONTMÉRIDA WALLONIEBELBEL  Pokaż
16 DĄBROWSKIGABRIEL SJRM / KSIĘŻYNOUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
17 DESKAADAM U23M / ŚRODA WIELKOPOLSKAŚRODA RACING TEAMPOLPOL  Pokaż
18 DZIEWAMIKOŁAJ U23M / BARDOSGR SPECIALIZEDPOLPOL  Pokaż
19 FILATOVIVAN EM / U23MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS 
20 FREYMARTIN EM / BAD URACHTEAM BULLSGERGER  Pokaż
21 GARETHMCKEE EM / BANBRIDGECYCLEOLOGY RACINGIRLIRL  Pokaż
22 GIGERFABIAN EM / RIEDENKROSS RACING TEAMSUISUI 
23 GLUTHMARTIN EM / FREIBURG IM BREISGAUOMX PRO BIKE TEAMGERGER  Pokaż
24 GORYCKAPAULA EW / SUCHA BESKIDZKASTRÜBY-BIXS TEAMPOLPOL  Pokaż
25 GUTKONRAD YJRM / OLSZYNAM-G LKS KWISA LUBAŃPOLPOL  Pokaż
26 IGOSHINAOLGA EW / U23MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS 
27 ILINAKRISTINA EW / U23MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS 
28 IVANOVTIMOFEI EM / MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS 
29 JASKUŁAMICHAŁ SJRM / SZCZECINPOLPOL  Pokaż
30 KAMIŃSKITOMASZ YJRM / CHOCICZAUKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIKPOLPOL  Pokaż
31 KAROLCZAJ EM / SZCZAWNO ZDRÓJDATASPORTPOLPOL  Pokaż
32 KARPIŃSKAKAROLINA SJRW / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
33 KAWALECMARCIN EM / WROCŁAWNIESTOWARZYSZONYPOLPOL  Pokaż
34 KAŹMIERCZAKMICHAŁ JR M / LESZNOREAL 64-STOPOLPOL  Pokaż
35 KIERATWIKTORIA JR W / POLKOWICEMKS POLKOWICEPOLPOL 
36 KIRSANOVAVIKTORIIA EW / U23MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS 
37 KONWAMAREK EM / BUCZKOWICEBARTEXPOLPOL 
38 KOPKATYMOTEUSZ YJRM / PODOLE MAŁEMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
39 KOSZYKOWSKIMICHAŁ SJRM / BIAŁYSTOKUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
40 KREFFTMARIA JR W / PARCHOWOMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
41 KREFTAMARTYNA YJRW / KAMIENICKI MŁYNMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
42 KRYSIEWICZPIOTR JR M / BIAŁYSTOKUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
43 KUCHARCZAKOSKAR YJRM / SADYMTB HAURATON TEAMPOLPOL  Pokaż
44 KUFLEWSKIBARTOSZ YJRM / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
45 KULASJAKUB YJRM / NAGAWCZYNADĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYFPOLPOL 
46 KULASSZYMON JR M / NAGAWCZYNADĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYFPOLPOL 
47 KURCZABIWONA EW / U23ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESGR SPECIALIZEDPOLPOL  Pokaż
48 MAJCHRZAKKAMIL EM / BERLINKRASS TEAMGERGER  Pokaż
49 MARKOWSKIKACPER JR M / ŁOPIENIE JEŻEUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
50 MIEZIONIKOLA YJRW / KSIĘŻYNOUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
51 MIREKARKADIUSZ JR M / WOJNICZKCP ELZAT BIENIASZ BIKEPOLPOL  Pokaż
52 NEFFJOLANDA EW / THALKROSS RACING TEAMSUISUI 
53 NIELS BECHRASMUSSEN U23M / ODENSETEAM MERIDA ASTRAL BIKEINGDENDEN 
54 NIEWIAROWSKIJAKUB JR M / BIAŁYSTOKUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
55 OSZKIELKAMIL U23M / SEROKI-PARCELAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
56 OSZKIELMILENA SJRW / SEROKI-PARCELAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
57 PALUMBYZSOMBOR U23M / PILISCSABAWABERER`S EVOPRO MTB TEAMHUNHUN 
58 PASIEKKINGA JR W / JELENIA GÓRAPOLPOL  Pokaż
59 PASZKOPIOTR JR M / BIAŁYSTOKUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
60 PFÄFFLECHRISTIAN EM / BEURENMÖBEL MÄRKI MTB PRO TEAMGERGER  Pokaż
61 POMIANSZYMON YJRM / BIAŁYSTOKUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
62 PRIADEINPAVEL EM / MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS 
63 ROCŁAWSKIRADOSŁAW JR M / LIPIENICEMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
64 RYŻYCKIŁUKASZ YJRM / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
65 SADŁECKAMAGDALENA EW / WARSZAWAEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMPOLPOL  Pokaż
66 SCHNELLERSIMON U23M / SCHÖMBERGBIKE JUNIOR TEAM POWERED BY BULLSGERGER  Pokaż
67 SOLUS - MIŚKOWICZKATARZYNA EW / BUKOWINA TATRZAŃSKABARTEXPOLPOL 
68 SOŁTYSMACIEJ JR M / RABA WYŻNATHULE - JMPPOLPOL  Pokaż
69 SUKHNEVVALERII JR M / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDYRUSRUS 
70 SUSZKOALEKSANDER YJRM / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
71 SUSZKOJAN JR M / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
72 SZEMELAIGOR YJRM / BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLPOL 
73 ŠULCJAKUB U23M / BAKOV NAD JIZEROUBIKE AND SKI BAKAJDACZECZE  Pokaż
74 USHAKOVAALEKSANDRA JR W / MOSCOWSCOTT-NAGORNAYARUSRUS 
75 USHAKOVAALEKSANDRA JR W / MOSCOWSCOTT-NAGORNAYARUSRUS 
76 WAWAKBARTŁOMIEJ EM / KOZYKROSS RACING TEAMPOLPOL 
77 WITHAARJAN EM / SANDTONRSARSA  Pokaż
78 WŁOSZCZOWSKAMAJA EW / JELENIA GÓRAKROSS RACING TEAMPOLPOL 
79 VANDEN HAESEVELDEROB U23M / MATERMOUNTAINSPORTS STEVENS MTB TEAMBELBEL  Pokaż
80 VAVILOVARSENTII EM / U23MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS 
81 ZAMROŹNIAKJAKUB U23M / JABŁONKABARTEXPOLPOL 
82 ZAWIERTAMAGDALENA YJRW / WIERUSZÓWWKK WIERUSZÓWPOLPOL 
83 ZAWIERTAPATRYCJA YJRW / WIERUSZÓWWKK WIERUSZÓWPOLPOL 
84 ZHIRNOVDMITRII EM / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDYRUSRUS 
85 ZHURAVLEVVADIM EM / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDYRUSRUS 
86 ZIELIŃSKAMAGDALENA EW / U23MALECKKS SOKÓŁ KĘTYPOLPOL  Pokaż