Zawody obsługuje firma datasport

Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race XCO UCI HC
Puchar Polski MTB XCO
Eliminacje OOM
Jelenia Góra, 03 czerwca 2017 r.


Liczba zawodników : 310
Odebrało numery: 4

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Odebrał
numer
1 AKHMADULLINA GUZEL17EW / MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS  
2 AKHMETOV AINUR279U23M / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDY - SGUORRUSRUS  
3 ALEKSEEVA DARIA JR W / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDYRUSRUS  
4 ANNE TAUBER23EW / U23ORANJEWOUDHABITAT MOUNTAINBIKE TEAMNEDNED  
5 ANOSHINA EKATERINA18EW / MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAMRUSRUS  
6 ANTON ALBRECHT286U23M / ALTENBERG/HALLESCHWALBE TEAM SACHSENGERGER  
7 ANTONOV STANISLAV272U23M / MOSCOWBU UR SSHOR CYCLINGRUSRUS  
8  ARMATYS GRZEGORZ 208JR M / TARNÓWPROJECT CYCLING ARMATYSPOLPOL  
9  ARMATYS OLIWIA 367YJRW / TARNÓWPOLPOL  
10 ARTEM SHEVTSOV116EM / KIROVOGRADBPS MTB TEAMUKRUKR  
11 ASIPIK SIARHEI JR M / BRESTBTLARUS BRESTBLRBLR  
12  BAJOŁEK KLAUDIA 154JR W / WIELICZKASCOTT EUROCYCLES.COMPOLPOL  
13  BARTKOWIAK KACPER 66SJRM / KĄKOLEWOSTOWARZYSZENIE KS 64-STO LESZNOPOLPOL  
14 BASIŃSKI ALEKSANDER70SJRM / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL  
15 BECKING HANS119EM / WETTERENCST SANDD AMERICAN EAGLE MTB RACING TEAMNEDNED  
16 BERNOLAK ŁUKASZ SJRM / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL  
17 BERNOLAK ŁUKASZ71SJRM / WARSZAWAPOLPOL  
18  BETSEMA DENISE 22EW / DEN BURG TEXELBED&WHEELS TREKNEDNED  
 Dutch cyclist for Bed&Wheels Trek.
19 BIAŁEK ANTONINA11EW / U23WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL  
20 BIEDROŃCZYK MACIEJ225JR M / HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOL  
21 BIELECKA DOROTA365YJRW / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL  
22 BIELIŃSKI JAKUB248JR M / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS `KAROLINA` JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL  
23 BOGUSŁAWSKI MARCELI266U23M / SŁAWNOVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAMPOLPOL  
24 BOJARCZAK DAWID JR M / ŁAPYUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL  
25 BOREDSKII RUSLAN112EM / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDYRUSRUS  
26 BORKOWSKI JAKUB312YJRM / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL  
27 BORSOS BENEDEK276U23M / BUDAPESTWABERER`S EVOPRO MTB TEAMHUNHUN  
28  BREGIER SZYMON 320YJRM / PŁOCKPOLPOL  
29  BREGNHOEJ ANDERS 297U23M / TEAM BIKELIFE.DKDENDEN  
30 BRYŁKA KONRAD337YJRM / NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCAWKK WIERUSZÓWPOLPOL  
31 BRZÓSKA FILIP65SJRM / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL  
32 BRZÓZKA ADRIAN122EM / USTROŃJBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAMPOLPOL  
33 BRZÓZKA PIOTR115EM / USTROŃJBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAMPOLPOL  
34 BUDZIŃSKI MARCIN281U23M / SŁAWNOHUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYSPOLPOL  
35 BUDZIŃSKI TOMASZ282U23M / SŁAWNOHUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYSPOLPOL  
36  CARABIN SÉBASTIEN 118EM / ANDRIMONTMÉRIDA WALLONIE MTB TEAMBELBEL  
37  CEBULA JUSTYNKA 194SJRW / KRCZEMKIBELTA TEAM GDAŃSKPOLPOL  
38  CENIUCH WOJCIECH 222JR M / PRZĘSOCINGK PIAST SZCZECINPOLPOL  
39 CHOJNACKI KACPER 69SJRM / ZAWIERCIEMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYPOLPOL  
40  CHOLEWA MACIEK 335YJRM / GŁOGÓWTC CHROBRY SARONI GŁOGÓWPOLPOL  
41 CIERLUK KAROLINA33EW / U23WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL  
42  CIEŚLA MAJA 200SJRW / ZGORZAŁAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL  
43 CZABOK KLAUDIA10EW / U23WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
44 CZABOK KONRAD303YJRM / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL