Zawody obsługuje firma Time-Sport.pl

II Bieg Rzemieślnika
Rybnik, 14 maja 2017 r.


Liczba zawodników : 132
Liczba opłaconych zawodników: 56
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
  ADAMCZYK WOJCIECH 1B10 / ORNONTOWICEPOLPOLOK 
  ADAMSKI MICHA 2B10 / RUDA ŚLĄSKAGRUN-LOG.COMPOLPOLOK 
  BADURA ADAM 3B10 / RYBNIKFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  BASIAK IRENA 4NW5 / KNURÓWPOLPOLOK 
  BASZTON ANNA 57B5 / WODZISŁAW ŚLĄSKIKS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
 BIAŁECKI JAN5B10 / RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
  BŁASZCZYK SEBASTIAN 58B10 / ZAWADZKIEPG NR 1 W ZAWADZKIEMPOLPOL  
  BRACHMAN ALEKSANDRA 6B5 / RYBNIKPOLPOLOK 
  BRACHMAN NICOLA 59B10 / CZYŻOWICE-POLPOL  
  BRACHMAN WOJCIECH 7B5 / RYBNIKPOLPOLOK 
  CEGIELSKA ALEKSANDRA 60B5 / SUCHODANIEC-POLPOL  
  CEGIELSKI KRZYSZTOF 61B5 / SUCHODANIEC-POLPOL  
  CIELANGA JUSTYNA 62B5 / RYBNIKPOLPOL  
  CZADERNA KLAUDIA 63B5 / RACIBÓRZPOLPOL  
  CZEKAJ JUSTYNA 64B5 / KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOZLEPOLPOL  
  CZERNICKA MADZIA 8B10 / ZWONOWICEINTER ROPE TEAMPOLPOLOK 
  DĄBROWSKI ANDRZEJ 65B10 / RYBNIKPOLPOL  
  DEJEWSKI ARKADIUSZ 66B5 / TORUNKROK ZA GROSZPOLPOL  
  DELONG SEBASTIAN 9B10 / RYBNIK-POLPOLOK 
  DOMAŃSKI ROBERT 10B10 / RYBNIKPOLPOLOK 
  DRABEK PIOTR 11B10 / BIELSKO-BIAŁALEVIATAN SZERSZEŃ TEAMPOLPOLOK 
  DRZĘŹLA SZYMON 67B5 / RYBNIKOPEL ACTIVE TEAMPOLPOL  
  DUDZIK DANUTA 12NW5 / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
  DUDZIK HENRYK 13NW5 / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
  FAJKIS ARTUR 68B10 / RYBNIKFAJKIS TEAMPOLPOL  
  FAJKIS EWA 69B10 / RYBNIKFAJKIS TEAMPOLPOL  
  RAMOS FILIPE 70B10 / KATOWICEPOLPOL  
  FOJCIK GABRIELA 14NW5 / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
  FOJCIK PIOTR 15NW5 / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
  GORCZYCA JAKUB 71B10 / RYBNIKMYŚL POZYTYWNIE, DZIAŁAJ ODWAŻNIEPOLPOL  
  GROBORZ KINGA 72B5 / RYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIAPOLPOL  
  GRUBER MARIOLA 73B5 / GŁOGÓWPOLPOL  
  GRUSZKA MICHALINA 16B10 / RYBNIKRYBNIKPOLPOLOK 
  HAJDUK PAWEŁ 74B5 / RUDA KOZIELSKATOWARZYSTWO LEKKOATLETYCZNE `ROW` RYBNIKPOLPOL  
  HILDEBRANDT ARLETA 75B5 / BEŁKPOLPOL  
  JANIEC WITOLD 76B10 / ZWONOWICEPOLPOL  
  JANOWSKA MICHALINA 17B10 / RYBNIKPOLPOLOK 
  JUSZCZAK BARTEK 77B5 / RYBNIKZSZ IRPOLPOL  
  KĄSEK MAGDALENA 78B5 / RYBNIKZSZ IRPOLPOL  
 KILIAN JAROSŁAW18B10 / JEJKOWICERODZINAPOLPOLOK 
 KILIAN SABINA19B10 / JEJKOWICERODZINAPOLPOLOK 
 KILIAN WERONIKA79B5 / JEJKOWICERODZINAPOLPOL  
  KIONKA KATARZYNA 20B5 / GLIWICEPOLPOLOK 
  KLIMEK RADOSŁAW 80B10 / WODZISŁAW ŚLĄSKIKS M.E.T.A.POLPOL  
  KLUGA KACPER 81B5 / RYBNIKZSZ IRPOLPOL  
  KONOPKO KRZYSZTOF 21B5 / MIKOŁÓWPOLPOLOK 
  KOT KARINA 82NW5 / TARNOWSKIE GÓRYPOLGER TEAMPOLPOL  
  KRĘCICHWOST KAMIL 83B5 / KĘDZIERZYN-KOŹLE-POLPOL  
  KRÓL PRZEMYSŁAW 22B10 / RYBNIKFENOMEN. MÓJ KLUB.POLPOLOK 
 Jestem początkującym biegaczem z dwumiesięcznym doświadczeniem:-)
  KUCZERA WERONIKA 84B5 / ŚWIERKLANYPOLPOL  
  KUDER MAREK 23NW5 / WODZISŁAW ŚLĄSKIKS M.E.T.A.POLPOLOK 
  KUDIO DARIA 24B10 / RYBNIKPOLPOLOK 
  KUDŁA ANNA 85B10 / IMIELINPOLPOL  
  KUMIĘGA JOANNA 86B10 / MYSŁOWICEPOLPOL  
  KURPET ZYGMUNT 25NW5 / JASTRZĘBIE ZDRÓJWOLNY STRZELECPOLPOLOK 
  KUŚKA ALICJA 87B5 / RYBNIKZSZ IRPOLPOL  
  LABUS WERONIKA 26NW5 / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
  LABUS WOJCIECH 27NW5 / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
  LASKOWSKI SEBASTIAN 88B10 / GLIWICEKATA GURUMA GLIWICEPOLPOL  
  LEONARSKI TOMASZ 89B10 / RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOL  
  LESIK KRZYSZTOF 28B10 / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  LÖFFLER BOŻENA 90B5 / RACIBÓRZOSP RACIBÓRZ-MARKOWICEPOLPOL  
  ŁATKA MAREK 29B5 / RUDZICZKA-POLPOLOK 
  MACELUCH MARTA 30B10 / RYBNIKPOLPOLOK 
 MAREK-WRÓBEL EDYTA31B10 / RYBNIKPOLPOLOK 
  MAZUR KRZYSZTOF 32B10 / CZĘSTOCHOWACITY CROSS CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
  MĘDRALA DOMINIKA 91B5 / ZEBRZYDOWICE-POLPOL  
  MICHALSKA AGNIESZKA 33B10 / RYBNIKCROSSFIT BLACKGROUNDPOLPOLOK 
  MROZEK MACIEJ 92B10 / ŁUKÓW ŚLĄSKIPOLPOL  
  OJCOWICZ MARCIN 34B10 / RYBNIK-POLPOLOK 
  OLBRICH ARTUR 93B5 / TWORKÓWPOLPOL  
 OLEKSIUK MARCIN94B5 / LESZCZYNYWOLNY STRZELECPOLPOL  
  OPRYSZEK BOGUSŁAW 95B10 / KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLPOL  
  PANCHYRZ KATARZYNA 96B10 / BYTOMSZOMBIERKI RUNNERSPOLPOL  
  PARZYCH KATARZYNA 97B5 / RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOL  
  PFEIFER ANNA 98B5 / RYBNIKSILESIA-SKATINGPOLPOL  
  PFEIFER DARIUSZ 99B10 / RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOL  
  PŁONKA ANNA 100B10 / RYBNIKPOLPOL  
  PŁONKA KLAUDIA 101B5 / RYBNIK-POLPOL  
  PODESZWA MAREK 35B10 / RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
  POGOCKI PIOTR 102B5 / KNURÓWPOLPOL  
  PORĘBSKI PIOTR 36B10 / RYBNIKPRG RYBNIKPOLPOLOK 
  PRZESDZIENK ADAM 37B10 / RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOK 
  PRZYBYŁA MATEUSZ 38B10 / CZERWIONKA-LESZCZYNYKB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWPOLPOLOK 
  PURCZYNSKI JAN 39B10 / RYBNIKRYBNIKPOLPOLOK 
  PYTLIK WOJCIECH 40B10 / BOGUNICEPOLPOLOK 
  RAJWA JAN 103B10 / JASTRZĘBIE-ZDRÓJBZIEGACZPOLPOL  
  RAJWA ROMAN 104B10 / CHYBIE / BZIEKB MOSIR JASTRZĘBIE / BZIEGACZPOLPOL  
  RAJWA STANISŁAW 105B5 / JASTRZĘBIE-ZDRÓJBZIEGACZPOLPOL  
  ROZMUS MARIUSZ 41B10 / ŻORYPOLPOLOK 
  ROŻEK RENATA 42NW5 / RYBNIK-POLPOLOK 
  RYZIŃSKI JAREK 106NW5 / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOL  
  SIEMIESZ PAWEŁ 107B5 / CZERWIONKASOCAPOLPOL  
  SIKORSKA IZA 108B5 / WODZISŁAW ŚLĄSKIKS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
  SIWCZYK ANDRZEJ 109B10 / RYBNIKCHEMIKA RYBNIKPOLPOL  
  SIWY SEBASTIAN 110B10 / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
  SKOWROŃSKA HANNA 43B5 / SZCZERBICESPOKORUNPOLPOLOK 
  SKOWROŃSKI MARIUSZ 44B10 / SZCZERBICESPOKORUNPOLPOLOK 
  SMYCZEK BARTOSZ 111B10 / RYBNIKPOLPOL  
 SOBCZYK GABRIELA45B10 / RACIBÓRZSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOK 
  SOBIK ROKSANA 112B5 / BEŁK-POLPOL  
  SOBOTKA DOMINIKA 46B5 / RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
  STABIK DAWID 47B10 / WODZISŁAW ŚLĄSKI-POLPOLOK 
  STRZODA BARBARA 113B5 / CZARKÓWPSZCZYNA BIEGAPOLPOL  
  STUDNIK GRZEGORZ 114B10 / RYBNIKPOLPOL  
  STUDNIK HANNA 115B5 / RYBNIK:)POLPOL  
  STYRC BERNARD 48NW5 / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
 SZALA JANUSZ49B10 / ŁAZISKA GÓRNEGŮRNY ŚLŮNSKPOLPOLOK 
  SZALA MARCIN 50B10 / ŁAZISKA GÓRNEGŮRNY ŚLŮNSKPOLPOLOK 
 SZALA TERESA51NW5 / ŁAZISKA GÓRNEGŮRNY ŚLŮNSKPOLPOLOK 
  SZARLEJ MAGDALENA 116B5 / RYBNIK-POLPOL  
  SZCZYRBOWSKI MICHAŁ 52B10 / RYBNIKAKADEMIAROLKARZA.PLPOLPOLOK 
  SZNAPKA MARCIN 117B10 / ŚWIĘTOCHŁOWICE3 KAWAŁY O... NA YOUTUBEPOLPOL  
 Magdalena Sznapka
  SZUBA CZESŁAW 118B10 / RYBNIKPOLPOL  
  SZWEDA KRSTIAN 119B5 / RYBNIKZSZ IRPOLPOL  
  SZYMANOWSKI JAKUB 120B5 / ZABRZEPOLPOL  
  SZYMCZAK ŁUKASZ 121B5 / KATOWICEPOLPOL  
  SZYMIK IWONA 122B5 / RYBNIK-POLPOL  
  SZYMIK KRZYSZTOF 123B10 / JASTRZEBIE-ZDROJBZIEGACZPOLPOL  
  SZYMIK ŁUKASZ 124B10 / RYBNIKPOLPOL  
  ŚWIĘCKA EWA 53NW5 / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  TYSZLAK KATARZYNA 125B5 / RYBNIKZSZ IRPOLPOL  
  WEGNER JACEK 126NW5 / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOL  
  WĘGLARCZYK KRZYSZTOF 54B10 / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  WIDENKA HANNA 127B10 / RYBNIK-POLPOL  
  GAWRON WOJCIECH 128B5 / JEJKOWICEZSZ IRPOLPOL  
  WORWA SZYMON 129B5 / RYBNIKZSZ IRPOLPOL  
  WOŹNIAK JACEK 55B5 / RYBNIKPOLPOLOK 
  WOŹNIAK JULIA 130B5 / ŻORYPOLPOL  
  ZMUDA KRZYSZTOF 131B10 / GORZYCZKIKS M.E.T.A.POLPOL  
  ZWIERZYŃSKI PIOTR 132B10 / RYBNIKUNATCOPOLPOL  
  ZYDEK GRZEGORZ 56B10 / RYBNIKPOLPOLOK