Zawody obsługuje firma DATASPORT

5. Ślężański Bieg Młodzieżowy o Puchar Burmistrza Sobótki
Sobótka, 21 czerwca 2017 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Szkóły - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 444
Odebrało numery: 445

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1 ADAMCZEWSKA BIANKA 1K9 / POZNAŃZUBIRO.COMOKOK 
2 ANTEK KRAWCZYK2M11 / KŁODZKORODZINA :-)OKOK 
3  AUGUSTYNOWICZ FRANCISZEK 3M7 / GALOWICEOKOK 
4 AUGUSTYNOWICZ POLA4K10 / OK 
5  BALINOWSKA ALEKSANDRA 5K11 / DŁUGOŁEKASZERSZENIE DŁUGOŁEKAOKOK 
6  BAŁAMUT WITOLD 6M8 / SOBÓTKASP 1 SOBÓTKAOKOK 
 WITEK BAŁAMUT 8 LAT, ZAJĘCIE PIERWSZEGO MIEJSCA W ZAWODACH PŁYWACKICH Z OKAZJI DNIA DZIECKA W AQAPARKU GRANIT W KAT.CHŁOPCÓW ROCZNIK 2009
7 BANASIAK ANTOŚ7M7 / SOBÓTKABANANYOKOK 
8  BANASIAK TOBIASZ 8M10 / SOBÓTKABANANYOKOK 
9  BANASIAK TYMON 9M12 / SOBÓTKABANANYOKOK 
10  BARANIUK JACEK 10M10 / PIESZYCEMKS POGOŃ PIESZYCEOKOK 
11  BARANIUK WOJTEK 11M14 / PIESZYCEOKOK 
12  BARAŃSKA AMELIA 12K11 / DŁUGOŁEKASZERSZENIE DŁUGOŁEKAOKOK 
13  BARAŃSKI BARTOSZ 13M7 / DŁUGOŁEKASZERSZENIE DŁUGOŁEKAOKOK 
14  BARTOSIEWICZ HANNA 14K11 / SOBÓTKAOKOK 
15  BARTOSIEWICZ MAJA 15K4 / SOBÓTKAOKOK  
16  BARTOSZEWICZ OLAF 16M11 / DŁUGOŁEKASZERSZENIE DŁUGOŁEKAOKOK 
17 BASZAK FILIP17M7 / ŚWIĄTNIKIRADA RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŚWIĄTNIKACHOKOK 
18 BASZAK IGOR18M10 / ŚWIATNIKIRADA RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŚWIĄTNIKACHOKOK 
19 BĄK DOMINIKA19K13 / NIEMILZORZA NIEMILOKOK  
20  BĄKOWSKI REMIGIUSZ 20M7 / SOBÓTKASP 1 SOBÓTKAOKOK 
21  BEDNARCZYK RENATA  K12 / SOBÓTKASP1 SOBÓTKAOKOK 
22  BEM TYMOTEUSZ 22M11 / WROCŁAWOKOK 
23 BERGER BENEDYKT23M9 / ŚWIĄTNIKISZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHOKOK  
24 BERGER BERNARD24M12 / ŚWIĄTNIKISZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHOKOK  
25  BIALECKI MATEUSZ 25M8 / SOBOTKASP 1 SOBÓTKAOKOK 
26  BIAŁECKA KAJA 26K4 / SOBÓTKAMISIOWA CHATKAOKOK 
27 BIAŁOBRZESKI MIŁOSZ27M6 / SOBÓTKASP1 SOBÓTKAOKOK 
28  BIAŁOBRZESKI ROBERT 28M12 / SOBÓTKASP1 SOBÓTKAOKOK 
29  BIEGUS EMILKA 29K8 / WROCŁAWOKOK 
30  BIEGUS HANNA 30K8 / WROCŁAWOKOK 
31  BIEGUS MIKOŁAJ 31M8 / WROCŁAWHEART ATTACKOKOK 
32  BIEL BENIAMIN 32M5 / SOBÓTKAPRZEDSZKOLE NR 1 SOBÓTKAOKOK 
33 BIEL OKTAWIAN33M8 / ŚWIĄTNIKISZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHOKOK 
34 BILSKA ALEKSANDRA34K7 / ŚWĄTNIKIŚWIĄTNIKI SZKOŁAOKOK 
35 BILSKI JAKUB35M10 / ŚWIĄTNIKIŚWIĄTNIKI SZKOŁAOKOK 
36  BIOŁY EMILIA 36K14 / DŁUGOŁEKASZERSZENIE DŁUGOŁEKAOKOK 
37  BŁAUCIAK MACIEJ 37M15 / ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOKOK 
38  BOROWIEC ALEKSANDRA 38K9 / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOKOK 
39 BOROWIEC JOANNA39K12 / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOKOK 
40 BOROWSKI MICHAŁ40M13 / ŚWIĄTNIKIŚWIĄTNIKI SZKOŁAOKOK 
41  BOŻEMÓJ ALEKSANDRA 41K6 / WROCLAWOKOK 
42  BOŻEMÓJ ANASTAZJA 42K6 / WROCLAWOKOK 
43 BRAŃKA MARTYNA43K4 / POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOKOK 
44 BRAŃKA OLIWIA44K10 / POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOKOK 
45  BRONOWICKA OLIWIA 45K9 / SOBÓTKAOKOK 
46 BRUDNICKA WIKTORIA46K11 / NIEMILZORZA NIEMILOKOK 
47  BRYJAK SZYMON 47M6 / SOBÓTKAAKADEMIA PRZEDSZKOLAKA SOBÓTKAOKOK 
48  BUDNIK PAWEŁ 48M7 / WROCŁAWSZKAŁA PODSTAWOWA 22OKOK  
49  BUDZIŃSKI MIKOŁAJ 49M12 / DŁUGOŁEKASZERSZENIE DŁUGOŁEKAOKOK 
50  BUK MATYLDA 50K12 / IWINYSP 76OKOK 
51 BURZAWA EMILIA51K13 / NIEMILZORZA NIEMILOKOK 
52  BUSZEWSKA ZUZANNA 52K12 / WROCŁAWSP 67 WROCŁAWOKOK 
53  BUSZEWSKI ERYK 53M10 / WROCŁAWSP 67 WROCŁAWOKOK 
54  CHMIELEWSKI FILIP 54M4 / SOBÓTKAOKOK 
 Debiut Filipa w samodzielnym biegu !
55  CHOJNACKI GRZEGORZ 56M10 / WROCŁAWSZKOŁA POSTAWOWA NR.3 WE WROCŁAWIUOKOK 
56  CHOJNACKI GRZEGORZ 55K16 / WROCŁAWGIMNAZIUM NR. 1 WE WROCŁAWIUOKOK  
57  CHOJNACKI GRZEGORZ 256M5 / WROCŁAWOKOK 
58  CHRZAN KAROL 57M5 / NASŁAWICEPRZEDSZKOLE NR 1 SOBÓTKAOKOK 
59 CHRZAN MACIEJ58M10 / ŚWIĄTNIKISZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHOKOK 
60  CHUCZAK ZUZIA 59K12 / GARNCARSKOSP NR 2 SOBÓTKAOKOK 
 Lubię biegać i startować w zawodach
61  CHUDYK PATRYCJA 60K9 / STRZEGOMIANYOKOK 
62  CIECIORA WERONIKA 61K7 / SOBÓTKAAKADEMIA PRZEDSZKOLAKA SOBÓTKAOKOK 
63  CIEMAŁA JAROSŁAW 62M11 / SOBÓTKASP1 SOBÓTKAOKOK 
64  CZAPLIŃSKA JULIANA 63K7 / SOBÓTKACZAPLA TEAMOKOK 
65  CZAPLIŃSKI JAKUB 64M10 / SOBÓTKACZAPLA TEAMOKOK 
66 CZARNECKI JAKUB65M12 / ŚWIĄTNIKIRADA RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŚWIĄTNIKACHOKOK  
67  CZERWCZAK MIŁOSZ 66M11 / DŁUGOŁEKASZERSZENIE DŁUGOŁEKAOKOK 
68 CZUDAK KACPER 67M5 / GARNCARSKO/SOBÓTKAPRZEDSZKOLE NR 2 W SOBÓTCEOKOK