Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Electrum Ekiden Mini
Białystok, 10 czerwca 2017 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 457
Liczba opłaconych zawodników: 444
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ANIKIEJ NATALIAOPEN / TOP AUTOPOLPOLOKOK 
2 ANIKIEJ LENAOPEN / TOP AUTOPOLPOLOKOK 
3  ANTONOWICZ DOMINIKA OPEN / BIAŁYSTOKWALKIRIE SP49POLPOLOKOK 
4 APONOWICZ ADRIANOPEN / TEAM NATALKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
5 ARTEMIUK ALEKSANDRAOPEN / ZIOMKI POZIOMKIPOLPOLOKOK 
6 AUGUSTYNIAK ALEKSANDRAOPEN / DREAM TEAM SP5POLPOLOKOKKapitan 
7  BACZAR WIKTORIA OPEN / WALKIRIE SP49POLPOLOKOKKapitan 
8  BACZAR JULIA OPEN / WALKIRIE SP49POLPOLOKOK 
9 BAGNOWSKA PATRYCJAOPEN / BIEGAMY I DZIECIOM POMAGAMYPOLPOLOKOK 
10 BAJDA MILENAOPEN / DZIEWCZYNY Z SP 16POLPOLOKOK 
11 BANACH GABRIELAOPEN / PLUM KIDS XLPOLPOLOKOK 
12 BANACH PATRYCJAOPEN / PLUM KIDS LPOLPOLOKOK 
13 BARANOWSKA ALEKSANDRAOPEN / PEOPLE OF TITANIUMPOLPOLOKOK 
14 BARSZCZEWSKI MIKOŁAJOPEN / DRUŻYNA PIOTRUSIA PANA 4POLPOLOKOK 
15 BARTKO DIANAOPEN / MINIONKI XDPOLPOLOKOK 
16  BARTNICKI JACEK OPEN / SUPERBIEGACZE SP12POLPOLOKOK 
17 BARTNIKIEWICZ IGAOPEN / MALI AGENCIPOLPOLOKOKKapitan 
18 BARTOSZEWICZ AMELIAOPEN / SUPER DZIEWCZYNYPOLPOLOKOK 
19 BEKISZ KONSTANTYOPEN / SŁONECZNE PRZEDSZKOLAKIPOLPOLOKOK 
20 BEREZIECKI KACPEROPEN / SP 16POLPOLOKOK 
21 BEREZIECKI PATRYKOPEN / SP 16POLPOLOKOKKapitan 
22 BEŚKA LEONOPEN / BERBECIEPOLPOLOKOK 
23 BIELECKI MAKSYMILIANOPEN / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 W BIAŁYMSTOKUPOLPOLOKOK 
24 BIELSKI BŁAŻEJOPEN / DRUŻYNA PIOTRUSIA PANA 2POLPOLOKOK 
25 BIERYŁO NATALIAOPEN / SWEET TEAMPOLPOLOKOK 
26 BOJKO HUBERTOPEN / HAJSOWNICYPOLPOLOKOK 
27 BOJKO MATEUSZOPEN / HAJSOWNICYPOLPOLOKOKKapitan 
28 BONDARUK ALEKSANDRAOPEN / TEAM BLUEPOLPOLOKOK 
29 BORKOWSKA PAULINAOPEN / JUNIOR RUNNERSPOLPOLOKOKKapitan 
30 BORKOWSKI ERYKOPEN / JUNIOR RUNNERSPOLPOLOKOK 
31 BOROWSKA ALICJAOPEN / TRAWIASTA TEAMPOLPOLOKOK 
32 BORYSIEWICZ KAMILAOPEN / SIATKARECZKIPOLPOLOKOK 
33 BRANDEBURG MACIEJOPEN / PS TUROŚŃ KOŚCIELNAPOLPOLOKOK 
34 BRZEŹNICKI JANOPEN / PLUM KIDS XLPOLPOLOKOK 
35  BUBIEŃCZYK KATARZYNA OPEN / TĘCZOWE KOTKIPOLPOLOKOK 
36  BUBIEŃCZYK MARIA OPEN / TĘCZOWE KOTKIPOLPOLOKOK 
37 BUJWID KONRADOPEN / ZABIEGANE DZIECIAKIPOLPOLOKOK 
38 BURNEWICZ ADAMOPEN / TEAMPOLPOLOKOKKapitan 
39 BURNEWICZ SEBASTIANOPEN / TEAMPOLPOLOKOK 
40 BUSLOWSKA KAROLINAOPEN / PIORUN I BŁYSKAWICE!POLPOLOKOK 
41  CELIŃSKI WIKTOR OPEN / STRUSIEPOLPOLOKOK 
42  CELIŃSKI ANTONI 325/1OPEN / BIAŁYSTOKSTRUSIEPOLPOLOKOKKapitan 
43 CHAMERLIŃSKI SZYMONOPEN / TEAM NATALKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
44 CHAŃKO DAWIDOPEN / 4 SZDHIZ `AZURIAN`POLPOLOKOK 
45  CHIMKOWSKA MAJA OPEN / PSZCZÓŁKI BŁYSKAWICEPOLPOLOKOKKapitan 
46 CHMIELEWSKA WERONIKAOPEN / GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK 
47 CHOCIEJ MATEUSZOPEN / PLUM KIDS MPOLPOLOKOKKapitan 
48 CHOIŃSKI TYMONOPEN / SP 5 TEAMPOLPOLOKOK 
49 CHOMANIUK DAMIANOPEN / UKS TWIST BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
50 CHOMKO MATEUSZ196/1OPEN / SP11/PS26POLPOL OK 
51 CHOMKO MAKSYMILIAN195/1OPEN / SP11/PS26POLPOL OK 
52 CHRZANOWSKA HANNAOPEN / SP 26 /PS 55POLPOLOKOK 
53 CHRZANOWSKA KINGAOPEN / SP 26 /PS 55POLPOLOKOKKapitan 
54 CIECHANOWICZ MIESZKO54/1OPEN / RODZINAPOLPOL OK 
55 CIECIORKO JULIAOPEN / BIEGAMY I DZIECIOM POMAGAMYPOLPOLOKOK 
56 CIEPŁUCHA MILENAOPEN / CIEPŁOPOLPOLOKOKKapitan 
57 CIEPŁUCHA TYMONOPEN / CIEPŁOPOLPOLOKOK 
58 CIEPŁUCHA JULIANOPEN / CIEPŁOPOLPOLOKOK 
59 CIMOSZUK JAKUBOPEN / TEAM BLUEPOLPOLOKOK 
60 CITKO ALEKSANDRAOPEN / ZOMBIAKIPOLPOLOKOK 
61 CITKO PIOTROPEN / ZOMBIAKIPOLPOLOKOK 
62 CIUNCZYK KAROLOPEN / PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 `POD SŁONKIEM`POLPOLOKOK 
63 CIUPA RADOSŁAWOPEN / MALI AGENCIPOLPOLOKOK 
64 CYUŃCZYK KATARZYNAOPEN / NO NAME SP 28POLPOLOKOKKapitan 
65 CYUŃCZYK MACIEJOPEN / NO NAME SP 28POLPOLOKOK 
66 CZARNULICZ WIKTORIAOPEN / WESOŁE BABECZKIPOLPOLOKOKKapitan 
67 CZEMERYCH MAJAOPEN / DZIEWCZYNY Z SP 16POLPOLOKOK