Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

8. Bieg Małego Zdobywcy Wulkanów
Złotoryja, 24 czerwca 2017 r.


Liczba zawodników : 169
Odebrało numery: 63

Liczba opłaconych zawodników: 71
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  BAJERSKI KACPER 26 SP4-5CHOJNÓWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W CHOJNOWIEPOLPOLOKOK  
 Uwielbiam te biegi.
2  BALCEREK TOMASZ  BP / RAWICZM-FIT RAWICZPOLPOLOKOK  
3 BŁASZCZYK KACPER118 SP4-5MAŁA KAMIENICAKOBOLDPOLPOL OK 
4  BOGUSZ JUSTYNA 17 SP4-5KAMIENNA GÓRAPOLPOLOKOK  
5  BOJĘŚ ARKADIUSZ   SP4-5WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOL OK  
6 BOŁĘŚ ARKADIUSZ85 SP4-5WROCŁAWPOLPOL  
7 BOROWIEC WIKTOR99 SP1-3PARSZÓWPOLPOL  
8  BOŚ TOMASZ 8 SP4-5WROCŁAWPOLPOLOKOK  
9 BUDAKIEWICZ ROKSANA2 GIMCHOJNÓWRODZ.BUDAKIEWICZPOLPOLOKOK  
10 BUDAKIEWICZ IGOR BP / CHOJNÓWRODZ.BUDAKIEWICZPOLPOLOKOK  
11  CHOJNACKI RAFAŁ   SP1-3WROCŁAWPOLPOL OK  
12  CICHOSZ KONRAD 18 SP4-5WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOKOK  
 Moją pasją jest piłka nożna gram w nią od 6 roku życia. Lubię również taniec nowoczesny i górskie wyprawy.
13 CICHOSZ MATEUSZ16 SP4-5WROCŁAWSZKOŁAPOLPOLOKOK  
14  CIESIUN DOMINIK 9 SP4-5SUCHY DWÓRCIESIUNYPOLPOLOKOK  
15  CIESIUN PAULINA 24 SP4-5SUCHY DWÓRCIESIUNYPOLPOLOKOK  
16 CUCHROWSKI PAWEŁ57 GIMZŁOTORYJAPOLPOL  
17 CZERNATOWICZ KAMILA81 SP1-3WOJCIESZYNPOLPOL  
18  CZUREJNO NATALIA 53 SP1-3WYKROTYCZUREJNOPOLPOLOKOK  
19 DEJA ZUZANNA94 SP4-5GRODKÓWPOLPOL  
20 DOMAŃSKI KAROL64 SP1-3ZŁOTORYJAPOLPOL  
21 DOSKOCZ JAGODA75 SP1-3ZŁOTORYJAPOLPOL  
22  DUMA MAGDALENA 46 GOLENIOWSP4 GOLENIÓWPOLPOLOKOK  
23 DŹWIREK PIOTR113 SP1-3ZŁOTORYJAPOLPOL  
24  FILIPIAK PIOTR  BP / LIPALZS LIPAPOLPOL OK  
25 FUGIEL IGOR  SP1-3KARPACZMDP KARPACZPOLPOL OK  
26 FUGIEL IGOR79 SP1-3KARPACZMDP KARPACZPOLPOL  
27 FUGIEL KACPER80 GIMKARPACZMDP KARPACZPOLPOL OK 
28  GAJDA HELENA  BP / MAŁA KAMIENICAKOBOLDPOLPOL OK  
29 GAWŁOWICZ ALICJA101 SP1-3WROCŁAWPOLPOL  
30  GAWŁOWICZ ALICJA   SP1-3WROCŁAWPOLPOL OK  
31  GAWŁOWICZ PIOTR   SP4-5WROCŁAWPOLPOL OK  
32 GAWŁOWICZ PIOTR105 SP4-5WROCŁAWPOLPOL  
33 GIBAS MATEUSZ117 SP4-5MAŁA KAMIENICAKOBOLDPOLPOL OK 
34 GLIWA KINGA  ZŁOTORYJAPOLPOL   
35 GLIWA KINGA63 SP1-3ZŁOTORYJAPOLPOL   
36 GRUSZKA ARKADIUSZ  GIMKARPACZMDP KARPACZPOLPOL OK  
37 GRYSZKO JANISŁAW104 SP1-3KARPACZPOLPOL   
38 GRYSZKO JANISŁAW  SP1-3KARPACZMDP KARPACZPOLPOL OK  
39 GRYSZKO ŁUCJA  SP4-5KARPACZMDP KARPACZPOLPOL OK  
40 GRYSZKO ŁUCJA108 SP4-5POLPOL   
41 GRYSZÓWKA ANDRZEJ65 SP4-5ZŁOTORYJAPOLPOL  
42  GRZEŚKÓW PATRYK   GIMZŁOTORYJAPOLPOL OK  
43  HAŁAS MACIEK 42 SP1-3ZŁOTORYJASP NR 1 ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK  
44  HAŁAS MAJA 22 SP4-5ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK  
45 HUZIOR TYMON86 SP4-5ORZESZEPOLPOL  
46 IWAŃSKI KACPER60 SP1-3ZŁOTORYJAPOLPOL   
47 JAROS MICHALINA59 SP1-3NOWY KOŚCIÓŁRENBUTPOLPOL OK 
48 JASKÓLSKI NATAN96 SP1-3WROCŁAWPOLPOL  
49  JASTRZĘBSKI MICHAŁ 41 SP1-3LEGNICASZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W LEGNICYPOLPOLOKOK 
 7 Bieg Wulkanów Cross Straceńców 2016 i 2017
50  JATRZĘBSKI MACIEJ  BP / LEGNICAMIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 3 W LEGNICYPOLPOLOKOK  
 7 bieg wulkanów Cross Straceńców 2016 i 2017
51  JEDNORÓG HANNA 15 SP4-5DŁUGOŁĘKAKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOKOK  
52  KACHNOWICZ NATALIA 6 SP4-5JACZÓWPOLPOLOKOK  
53  KACZOR JAKUB 114 SP4-5CHOCIANÓWPOLPOL OK 
54 KACZOR MAJA BP / CHOCIANÓWANDREANPOLPOL OK  
55  KŁOSOWSKI MICHAŁ 25 SP4-5IWINYSP 34POLPOLOKOK  
 146 cm
56  KOCHMAN ADRIAN 14 SP4-5KOWARYMKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK  
57 KOMENDACKA NATALIA93 SP4-5GŁOGÓWPOLPOL  
58  KONDRASZUK MIKOŁAJ   SP1-3NOWA IWICZNABIEGAJĄCE MAŁE BOBRYPOLPOL OK  
 startuję w zawodach drugi raz. Trenuję także pływanie, karate i tenis. Lubię język niemiecki
59 KONDRASZUK MIKOŁAJ107 SP1-3NOWA IWICZNABIEGAJĄCE MAŁE BOBRYPOLPOL  
 startuję w zawodach drugi raz. Trenuję także pływanie, karate i tenis. Lubię język niemiecki
60  KORNAS EMMA LUIZA  BP / GŁOGÓWPOLPOLOKOK  
 Cross Straceńców 2016,2017, Bieg Rzeźnika 2016, 7 Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów
61  KORNAS SAMUEL 36 SP1-3GŁOGÓWPOLPOLOKOK  
 Biegł w Biegu Rzeźnika,Cross Straceńców x2 ,7Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów
62 KOSMACZ MAJA BP / MAŁA KAMIENICAKOBOLDPOLPOL OK  
63 KOSMACZ MAKSYMILIAN115 SP1-3MAŁA KAMIENICAKOBOLDPOLPOL OK 
64 KOSZELOWSKA EMILIA70 SP4-5WROCŁAWET.TEAMPOLPOL OK 
65 KOSZELOWSKI TYMON71 SP1-3WROCŁAWET.TEAMPOLPOL OK 
66 KOWCZ KAROL  SP1-3BOLESŁAWIECPOLPOL   
67 KOWCZ KAROL91 SP1-3BOLESŁAWIECPOLPOL  
68 KRAKOWSKA MAJA21 SP4-5JAWORPOLPOLOKOK  
69 KRAKOWSKA MARTA BP / JAWORPOLPOLOKOK  
70  KRAWCZYK BARBARA 3 GIMJELENIA GÓRAMKS KARKONOSZE JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK  
71  KRZECZKOWSKI DANIEL  BP / LEGNICAFENIKSPOLPOL OK  
72  KUŁAKOWSKA MARIA 38 SP1-3ŚRODA ŚLĄSKAPOŁUDNIOWY WIATRPOLPOLOKOK  
73  KUPIS AMELIA 40 SP1-3WROCŁAWPOLPOLOKOK  
74  KURPIEWSKI RYSZARD  BP / WROCŁAWSGS POLAND TEAM MTB SECTIONPOLPOL OK  
75  KUŹMICKA AGATA 5 SP4-5WROCŁAWPOLPOLOKOK  
76 KUŹMICKA AGATA78 SP4-5WROCŁAWPOLPOL  
77  KUŹMICKI PIOTR 20 SP4-5WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOKOK  
78 KUŹMICKI PIOTR84 SP4-5WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOK 
79 LECH SARA88 SP4-5WROCŁAWPOLPOL  
80  LECHOWICZ ALEKSANDRA  BP / SOBÓTKAPOLPOLOKOK  
81  LECHOWICZ WIKTOR 43 SP1-3SOBÓTKAPOLPOLOKOK  
82 LISZCZ KRYSTIAN119 GIMJUGOWAPOLPOL  
83 LISZKA DOMINIK73 GIMSTARA KRAŚNICAPOLPOL   
84  LOS BORYS 48 SP1-3KRAPKOWICELOS-TEAMPOLPOLOKOK  
85  LUBCZYNSKA IRIS  BP / NOWOGRODZIECPOLPOLOKOK  
86  LUDYNIA JULIA 50 SP1-3PIELGRZYMKAPOLPOLOKOK  
87  MALECHA OLIWIER  BP / MOSINABAGNO FREDRYPOLPOLOKOK  
88  MALECHA WOJTEK 28 SP4-5MOSINABAGNO FREDRYPOLPOLOKOK  
89 MAŁOLEPSZY KUBUŚ  SP4-5BOLESŁAWIECRODZINAPOLPOL OK  
90 MAŁOLEPSZY KUBUŚ111 SP4-5BOLESŁAWIECRODZINAPOLPOL  
91 MARCINIAK PIOTR102 GIMKARPACZPOLPOL  
92  MATYLA JAN   SP4-5OŁAWAATEX TEAMPOLPOL OK  
93 MATYLA JAN103 SP4-5OŁAWAATEX TEAMPOLPOL  
94 MIELNIK IGOR  SP4-5BOLESŁAWIECRODZINAPOLPOL OK  
95 MIKOŁAJCZYK MONIKA67 SP4-5ZŁOTORYJARENBUTPOLPOL OK 
96 MILDYN LENA87 SP1-3LEGNICAPOLPOL  
97  MISIEWICZ KAMIL 23 SP4-5WROCŁAWWKS ŚLĄSKPOLPOLOKOK  
98 NAKLICKI JAN56 GIMZŁOTORYJAPOLPOL  
99  NIEVIAROUSKI MILAN 34 SP1-3WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK  
100  NOWAK FRANCISZEK 51 SP1-3JELENIA GÓRAK.S. ŚNIEŻKA KARPACZPOLPOLOKOK  
101 OZIĘBŁOWSKA ALEKSANDRA74 SP1-3NOWY KOŚCIÓŁPOLPOL  
102  PASZKIEWICZ ALEKSANDER 58 SP4-5ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK 
103  PIEROZAK KACPER 27 SP4-5WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOKOK  
104 PIEROZAK KACPER90 SP4-5WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOK 
105 PLOK ALEKSANDRA7 SP4-5POLKOWICETEAM PLOKPOLPOLOKOK 
106 PLOK SZYMON52 SP1-3POLKOWICETEAM PLOKPOLPOLOKOK  
107 PODWIKA DOBROSŁAWA116 GIMZŁOTORYJAPOLPOL  
108 POLAK BARBARA83 GIMZŁOTORYJAPOLPOL  
109 POLAK PIOTR BP / BOLESŁAWIECFIT STYLEPOLPOL   
110 POLAK SEBASTIAN82 GIMZŁOTORYJAPOLPOL  
111 POLAK WOJCIECH BP / BOLESŁAWIECFIT STYLEPOLPOL   
112  POLICHT JAŚ  BP / WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK  
113  POLICHT ZUZANNA 39 SP1-3WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK  
114 PRZEMYŚLAK WERONIKA  GIMOPAWAMUKN `POD STRÓŻĄ` MISZKOWICEPOLPOL OK  
115 PRZEMYŚLAK WIKTORIA  GIMOPAWAMUKN `POD STRÓŻĄ` MISZKOWICEPOLPOL OK  
116 PUZIO KARINKA109 SP1-3BOLESŁAWIECRODZINAPOLPOL OK 
117  REIZER JAN   SP4-5JELENIA GÓRAMKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRAPOLPOL OK  
118 REIZER JAN76 SP4-5JELENIA GÓRAMKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRAPOLPOL  
119 ROGAŚ JAKUB  SP4-5WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR. 12POLPOL OK  
120  ROZWADOWSKA MARIANNA 19 SP4-5SUCHY LASDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKOK  
121  ROZWADOWSKA WERONIKA 12 SP4-5POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKOK  
122  ROZWADOWSKI MAKSYMILIAN 45 SP1-3POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKOK  
123  SAŁAMAJ JOANNA 61 SP1-3ZŁOTORYJAPOLPOL  
124 SIWKO HUBERT72 GIMUNIEJOWICERENBUTPOLPOL OK 
125 SIWKO WIKTORIA69 SP4-5UNIEJOWICERENBUTPOLPOL OK 
126 SKALSKA LENA47 SP1-3KROSNONEOPUNKT MOSINAPOLPOLOKOK  
127 SKALSKI ALBERT1BP / KROSNONEOPUNKT MOSINAPOLPOLOKOK 
128  SKOWRONEK GRZEGORZ   WROCŁAWSKOWRONKIPOLPOL OK  
129 SKOWRONEK MICHALINA106 SP1-3OLEŚNICAPOLPOL  
130  SMOLIŃSKA ALEKSANDRA 37 SP1-3WROCŁAWPOLPOLOKOK  
 I miejsce dziewcząt 7-9 w Biegu Niezłomnych Sobótka 2016
131 SOBAŃSKA LENA31 SP1-3BOLESŁAWIECSOBASIEPOLPOLOKOK  
132 SOBAŃSKA LENA95 SP1-3BOLESŁAWIECSOBASIEPOLPOLOK 
133  SOBCZYK ZOSIA  BP / LUBINPOLPOLOKOK  
134 SOBESTO JAKUB  SP4-5PIELGRZYMKARENBUTPOLPOL OK  
135  SOROKA MAJA 55 SP1-3KUNICEMAJAPOLPOLOKOK  
 Maja 7 lat klasa 1
136 SROKA STANISŁAW66 SP1-3MOSINAPOLPOL  
137  STRASZKO FILIP 77 SP1-3WROCŁAWPOLPOL OK 
138  STRASZKO OLIWIA 68 SP4-5WROCŁAWPOLPOL OK 
139 SUCHENEK WIKTORIA62 SP4-5ZŁOTORYJAAURUM KOBUD ZŁOTORYJAPOLPOL  
140  SUCHENEK WIKTORIA   SP4-5ZŁOTORYJAAURUM KOBUD ZŁOTORYJAPOLPOL OK  
141  SZACHEWICZ ADAM 35 SP1-3WROCLAWJEŻOZWIERZE GROUPPOLPOLOKOK  
142  SZACHEWICZ MAGDALENA  BP / WROCŁAWJEŻOZWIERZE GROUPPOLPOLOKOK  
143  SZARATA JULIA 13 SP4-5MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKOK  
144 SZAUKSZTEL SZYMON92 SP1-3JESZKOWICEPOLPOL  
145 SZCZEPAŃSKI HUBERT44 SP1-3ZŁOTORYJAPOLPOL  
146 ŚCIGAŁA REMIK89 SP1-3JELENIA GÓRAPOLPOL   
147 ŚMIGAŁA REMIK  SP1-3JELENIA GÓRABORÓWKIPOLPOL OK  
148 ŚWIĄTKIEWICZ JAKUB112 SP4-5ZŁOTORYJAPOLPOL  
149 ŚWIERZKO TOBIASZ98 SP4-5OŁAWAATEX TEAMPOLPOL  
150  ŚWIERZKO TOBIASZ   SP4-5OŁAWAATEX TEAMPOLPOL OK  
151  ŚWIERZKO TYMON   SP4-5OŁAWAATEX TEAMPOLPOL OK  
152 ŚWIERZKO TYMON100 SP4-5OŁAWAATEX TEAMPOLPOL  
153  TOMASZEWSKA EMILIA 49 SP1-3MOSINABAGNO FREDRYPOLPOLOKOK  
154 TOMASZEWSKI STAŚ BP / MOSINABAGNO FREDRYPOLPOL OK  
155 TUCHOWSKI MACIEJ110 SP1-3ZŁOTORYJAPOLPOL  
156 WAŁEK AMELIA  GIMZŁOTORYJAAURUM KOBUD ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK  
157 WAŁEK PAULINA32 SP1-3ZŁOTORYJAAURUM KOBUD ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK  
158  WEBER WIKTORIA 54 SP1-3LEGNICAWIKIPOLPOLOKOK  
 Wiki 7 lat klasa 1
159 WEŁNIAK HANIA  SP1-3ZGORZELECBJJ ZGORZELECPOLPOL OK  
160 WIERZBICKA MAJA BP / LEGNICARODZINAPOLPOLOKOK  
161 WIERZBICKI MIKOŁAJ33 SP1-3LEGNICARODZINAPOLPOLOKOK  
162 WLODARSKA ALICJA BP / WLODARSCY OK  
163  WŁODARSKA EWA 4 GIMCHOCIANÓWPOLPOLOKOK  
164  WOŁCZECKI MACIEJ 30 SP4-5KOMOROWICEPOLPOLOKOK  
 to bedzie mój kolejny bieg wulkanów
165  WOŹNIACKI OSKAR 10 SP4-5WROCŁAWPOLPOLOKOK  
166 ZIELIŃSKI MATEUSZ97 SP1-3ZŁOTORYJAPOLPOL  
167  ŻUKIEWICZ KORNELIA 11 SP4-5LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOKOK 
168  ŻUKIEWICZ ZUZANNA 29 SP4-5LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOKOK