Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

18. Dycha Kowalewska - Biegi Dziecięce
Kowalewo Pomorskie, 03 czerwca 2017 r.


Liczba zawodników : 405
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj
1 BARAŃSKI DAWID C08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
2 BARCZYKOWSKA NATALIA D04 / WIELKA ŁĄKASZKOŁA PODSTAWOWA W WIELKIEJ ŁĄCEPOLPOL 
3 BARTKOWSKI MARCEL C08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
4 BĄK BARTOSZ C10 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
5 BĄK FILIP C10 / KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOWALEWIE POMORSKIMPOLPOL 
6 BECK NIKOLA D10 / KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOWALEWIE POMORSKIMPOLPOL 
7 BETKIER SZYMON C08 / WIELKA ŁĄKASP WIELKA ŁĄKAPOLPOL 
8 BIELECKA LILIANNA D08 / BORÓWNOSZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W WIELKIM RYCHNOWIEPOLPOL 
9 BILIŃSKA JULIA D08 / WIELKA ŁĄKASP WIELKA ŁĄKAPOLPOL 
10 BLUNKOWSKI PIOTR C10 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
11 BŁASZKIEWICZ KAMILA D10 / BORÓWNOSZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W WIELKIM RYCHNOWIEPOLPOL 
12 BOCIANOWSKI DOMINIK C08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
13 BOLUK - SOBOLEWSKA LENA D10 / KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOWALEWIE POMORSKIMPOLPOL 
14 BONIECKI KACPER C08 / NOWY DWÓRSZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W WIELKIM RYCHNOWIEPOLPOL 
15 BONIECKI SZYMON C06 / NOWY DWÓRSZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W WIELKIM RYCHNOWIEPOLPOL 
16 BONIECKI WIKTOR C10 / KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOWALEWIE POMORSKIMPOLPOL 
17 BORDEWICZ TYMOTEUSZ C12 / KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOWALEWIE POMORSKIMPOLPOL 
18 BRZUSKA JAN C10 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
19 BUCZKOWSKI BARTOSZ C08 / WIELKA ŁĄKASP WIELKA ŁĄKAPOLPOL 
20 BUDZIŃSKA AMELIA D08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
21 BUGAJSKA JULITA D08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
22 BUGAJSKA MAJA D10 / KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOWALEWIE POMORSKIMPOLPOL 
23 BUKOWSKA OLIWIA D04 / KOWALEWOSZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIE 
24 BUKOWSKI OSKAR C10 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
25 CEBULA JACEK C08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
26 CHĄDZYŃSKI MACIEJ C12 / KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOWALEWIE POMORSKIMPOLPOL 
27 CHĄDZYŃSKI MARCEL C10 / KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOWALEWIE POMORSKIMPOLPOL 
28 CHEŁKOWSKA KORNELIA D08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
29 CHEŁKOWSKI OLIWIER C04 / KOWALEWOSZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIE 
30 CHMIELEWSKI JACEK C12 / KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOWALEWIE POMORSKIMPOLPOL 
31  CHOJNACKA WIKTORIA  D08 / TORUŃTORUŃ PODGÓRZPOLPOL 
32  CHOJNACKI JULIUSZ  C12 / TORUŃTORUŃ PODGÓRZPOLPOL 
33 CHROMCZAK ADAM C10 / WIELKA ŁĄKASP WIELKA ŁĄKAPOLPOL 
34 CHRUŚCIEL NATALIA D10 / KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOWALEWIE POMORSKIMPOLPOL 
35 CHWIEĆKO JULIA C08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
36 CYRKLAF KAJA D08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
37 CYRKLAF LAURA D04 / KOWALEWOSZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIE 
38 CZACHOROWSKI SZYMON C04 / KOWALEWOSZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIE 
39 CZAJKOWSKA NIKOLA D12 / KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOWALEWIE POMORSKIMPOLPOL 
40 CZAPLA KAROL C08 / BORÓWNOSZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W WIELKIM RYCHNOWIEPOLPOL 
41 CZAPLA WIKTORIA D06 / BORÓWNOSZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W WIELKIM RYCHNOWIEPOLPOL 
42  CZESZEWSKI RAFAŁ  D06 / TORUŃANIRO RUN TEAMPOLPOL 
 córka - Lena Czeszewska
43 CZYŻYK PAWEŁ C08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
44 ĆWIK WOJCIECH C08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL 
45 BARTOSZYŃSKI DANIEL C04 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W PLUSKOWĘSACHPOLPOL 
46 BEJGER DOMINIKA D04 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W PLUSKOWĘSACHPOLPOL 
47 BRANICKA DOMINIKA D04 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W PLUSKOWĘSACHPOLPOL 
48 BOCIANOWSKI KACPER C08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W PLUSKOWĘSACHPOLPOL 
49 BUCZYŃSKI KACPER C08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W PLUSKOWĘSACHPOLPOL 
50 ALBEER MARCEL C08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W PLUSKOWĘSACHPOLPOL 
51 BŁASZCZAK MICHAŁ D04 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W PLUSKOWĘSACHPOLPOL 
52 BEJGER WERONIKA D08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W PLUSKOWĘSACHPOLPOL 
53 CELMER WERONIKA D08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W PLUSKOWĘSACHPOLPOL 
54 CHLEBOWSKA WERONIKA D08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W PLUSKOWĘSACHPOLPOL 
55 CIOŁEK WIKTORIA D08 / KOWALEWO POMORSKIESZKOŁA PODSTAWOWA W PLUSKOWĘSACHPOLPOL