Zawody obsługuje firma Datasport

XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę
Uniejów, 15 października 2017 r.


Liczba zawodników : 1149
Odebrało numery: 992

Liczba opłaconych zawodników: 1006
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
Lp.   Nazwisko
Imię Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
Profil
1 ADAMCZYKARKADIUSZ50810km / M40PIŁABLUE TEAM PIŁAPOLPOLOKOK  Pokaż
2 ADAMCZYKMIROSŁAW51810km / M40PIŁAPOLPOLOKOK  Pokaż
3 ADAMOWICZPAWEL 10km / M40LODZB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLPOL OKWojewodztwo   Pokaż
4 ADAMSKITOMASZ93110km / M40SIERADZTO PAKA TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
5 ADAMUSDARIUSZ90010km / M30ŁÓDŹ-POLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
6 AGACIAKDANIEL 10km / M30SIERADZRAJSPORT ACTIVEPOLPOL OKWojewodztwo   Pokaż
7 AŁASZEWSKIADAM7710km / M40ŁÓDZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
8 AŁASZEWSKIMARCIN21710km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
9 ANASTAZIAKTOMASZ80810km / M30TUREKSŁODKÓWPOLPOLOKOK  Pokaż
10 ANDREANNA104110km / K20KONINANDRE TEAMPOLPOL OK  Pokaż
11 ANDRUSZEWSKITOMASZ4610km / M30ZDUŃSKA WOLAKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo KBGUniejow  Pokaż
12 ANDRYSIAKPAWEŁ89710km / M30SIERADZTO PAKA TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
13 ANDRZEJCZAKRAFAŁ40810km / M40DZIEKTARZEWKORONA PABIANICEPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
14 ANDRZEJCZAKTOMASZ 10km / M40KONINKB AKTYWNI KONINPOLPOL OK   Pokaż
15 ANDRZEJCZAKTOMASZ41910km / M30PABIANICEKORONA PABIANICEPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
16 ANDRZEJEWSKITOMASZ14510km / M50PABIANICEGILLETTE RUNPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
17 ANNA BOBROWSKAANNA57210km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
18 ANTONIAKPAWEŁ 10km / M30KONINBRAKPOLPOL OK   Pokaż
19 ANTONIAKSYLWIA78610km / K20ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo 
20 ARABASKRZYSZTOF92110km / M60CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK  Pokaż
21 ASAKOWSKIGRZEGORZ83410km / M30ŁÓDŹMBANKPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
22 AUGUSTYNIAKRAFAŁ83110km / M20ŁÓDŹPARKRUN ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
23 BABULAŁUKASZ31110km / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK  Pokaż
24 BADOWSKIKRZYSZTOF27710km / M40ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
25 BAGROWSKITOMASZ53910km / M20LĄDEKPOLPOLOKOK  Pokaż
26 BALCERAK- KOLASAJOANNA48610km / K40ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
27 BALCERZAKMARTYNA93710km / K20ZDUŃSKA WOLAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
28 BALCERZAKMATEUSZ29910km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
29 BALEJA-KRZYŻANOWSKAEWA62010km / K30ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
30 BALICKAANNA82210km / K40PORAJLEŚNY KONIKPOLPOLOKOK  Pokaż
31 BALICKIJACEK68610km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOLOKOKWojewodztwo   Pokaż
32 BAŁATKAKRZYSZTOF66410km / M30KUTNOAZS WSGK KUTNOPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
33 BANASIAKANNA17810km / K30ZGIERZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
34 BANASIAKPIOTR2610km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
35 BANASZCZYKTOMASZ61110km / M40ŁASK-POLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
36 BANDELADAM88410km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
37 BAŃKAKASIA75810km / K20SZCZYTNOPOLPOLOKOK  Pokaż
38 BARTKIEWICZKRZYSZTOF2010km / M40TORUŃMARATONYPOLSKIE.PL TEAMPOLPOL  
39 BARTNICKIJĘDRZEJ27110km / M20SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOL Wojewodztwo 
40 BARTOSIKANNA99110km / K30DOBRAATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
41 BARTOSIKJACEK92510km / M30PODDĘBICEPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
42 BARTOSIKTOMASZ87310km / M40UNIEJÓWPOLPOLOKOKGmina Wojewodztwo  Pokaż
43 BARTOSZEKMIŁOSZ79910km / M20PABIANICE4U RUNPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
44 BARZYKMARZENA89010km / K30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOKWojewodztwo   Pokaż
45 BARZYKMATEUSZ89110km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIFUDU&CO. SPORT TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo   Pokaż
46 BATAROWICZDARIUSZ48210km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKGmina Wojewodztwo KBGUniejow  Pokaż
47 BAWORROBERT58210km / M40CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK  Pokaż
 Keep your distance...
48 BĄKJĘDRZEJ93610km / M20ŁÓDŹTME RUNNERSPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
49 BEDNAREKJAKUB64310km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK  Pokaż
50 BEDNAREKRADOSŁAW53010km / M20BEŁCHATÓWDRUŻYNA PIERŚCIENIAPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
51 BEDNAREKSTANISŁAW31310km / M60ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
52 BEDNARKIEWICZMAREK78310km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
53 BEHRENDTPAWEŁ102610km / M30TORUŃ1987POLPOLOKOK  Pokaż
54 BERCZYŃSKIDAMIAN710km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOL OKGmina Wojewodztwo KBGUniejow  Pokaż
55 BERESKAARTUR42910km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIJA SAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
56 BIAŁEKDOMINIKA96510km / K20DOBRA-POLPOLOKOK  Pokaż
57 BIAŁOUSKRZYSZTOF35310km / M50BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK  Pokaż
58 BIELKOWSKIWOJCIECH92810km / M40PŁOCKCOKE RUNNERSPOLPOLOKOK  Pokaż
59 BIENIASJACEK90910km / M40PODDĘBICEPODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
60 BIERNACKIADAM18310km / M60ŁÓDŹŁÓDŹ/WARSZAWAPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
61 BŁASIAKMARTYNA2810km / K20SIERADZSRTG-ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
 Biegaczka Spartan Race
62 BŁASZCZYKANDRZEJ58310km / M50WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo KBGUniejow  Pokaż
63 BŁASZCZYKBARTŁOMIEJ93810km / M30ŁÓDŹSUPER TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
64 BŁASZCZYKJAROSŁAW56910km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK  Pokaż
65 BŁASZCZYKROBERT9310km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo KBGUniejow  Pokaż
66 BŁAŻAŁEKANNA9910km / K40ŁÓDŹSUPER TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
67 BŁAŻEJEWSKIPRZEMYSŁAW 10km / M20TULISZKÓWMVMPOLPOL OK   Pokaż
68 BOBRASARKADIUSZ95110km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOKWojewodztwo   Pokaż
69 BOCIANMAREK40210km / M50MARIANÓW KOLONIAKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKKBGUniejow  Pokaż
70 BOCIĄGAPAWEŁ7210km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
71 BOGUSZEWSKIRYSZARD99010km / M60PŁOCKTKKF PŁOCKPOLPOLOKOK  Pokaż
72 BOHDANOWICZKRYSTIAN99210km / M30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
73 BOJARCZUKWALDEMAR76110km / M60TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNING/WANDA PANFIL TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
74 BOMBRYCHKACPER44510km / M16ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
75 BOMBRYCHLIDIA44610km / K40ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
76 BORASJAN13010km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOKWojewodztwo   Pokaż
77 BORCZYŃSKAALEKSANDRA72910km / K20KUTNOPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
78 BORKOWSKIRADOSŁAW18410km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOKOKWojewodztwo   Pokaż
79 BOROŃANETA45910km / K30BUCZEKBIEGING TEAM ZELÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
80 BOROWSKAANDŻELIKA56310km / K20TUREKPOLPOLOKOK   Pokaż
81 BOROWSKIJERZY54510km / M40TUREKTURKOWICEPOLPOLOKOK  Pokaż
82 BOROWSKIMARCIN96610km / M20SIERADZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
83 BORWINFRANCISZEK2310km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
84 BORWINJAN34910km / M20LODZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
85 BRACICHOWICZANNA39210km / K40ŁÓDŹSBRT MOC ENERGIA ENDORFINAPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
86 BRATEKMAGDA4510km / K30ZGIERZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
87 BRETTTOMASZ 10km / M50KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLPOL OK   Pokaż
88 BROCKITOMASZ66010km / M30PABIANICEABB RUNPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
89 BROLLMARIUSZ39510km / M20CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK  Pokaż
90 BRONISZEWSKIRYSZARD25510km / M60PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA`POLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
91 BROŻKRZYSZTOF105710km / M40KOŁOHURAGANPOLPOL  
92 BRYZGALSKIMAREK23810km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
93 BRZESKA-PASTUSZAKMARZENA30910km / K50ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
94 BRZEZIŃSKIKRZYSZTOF10010km / M40ŁASKPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
95 BRZUSTOWICZMAREK32610km / M60CISEWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKKBGUniejow  Pokaż
96 BUCHLIŃSKIPIOTR102510km / M30KRZEPICESIGMAPAKPOLPOLOKOK  Pokaż
97 BUDKAJACEK38710km / M40TUREKKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKKBGUniejow  Pokaż
98 BUDKAPIOTR102910km / M40SŁODKÓWDREAM TEAM LUVELPOLPOL  
99 BUDZYŃSKAMONIKA20310km / K30ZGIERZTBSIAKIPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
100 BUDZYŃSKIPIOTR3510km / M30ZGIERZTBSIAKIPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
101 BUGAJAKANNA103010km / K40UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOL Gmina Wojewodztwo KBGUniejow 
102 BUGAJNYMARIUSZ11010km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo 
103 BUŁECZKAPAWEŁ50710km / M30WOJSŁAWICERAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
104 BURDKATOMASZ101410km / M20GŁOWNOTOMTOM RUNNERSPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
105 BURKOWSKAOLENA 10km / K30KIJOWMK LUCHESK-LKB RUDNIKUKRUKR OK   Pokaż
106 BUTRYMFILIP83710km / M30ŁÓDŹ4U RUNPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
107 BYJOCHKATARZYNA70410km / K40PABIANICEPOLPOLOKOKWojewodztwo   Pokaż
108 CALEWA 10km / K50STARE MIASTOBRAKPOLPOL OK   Pokaż
 Start i ukończenie triathlonu w Ślesinie 06.2017r.
109 CAŁYKATARZYNA77310km / K20SMOLECNIERUCHOMOŚCI MIELCAREK WRZEŚNIAPOLPOLOKOK  Pokaż
110 CEBULA-SOŁTYSIAKEWELINA101310km / K40LEGNICAPOLPOLOKOK  Pokaż
111 CEGŁAADAM48410km / M30ŁÓDŹBRAKPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
112 CELAKMATEUSZ105010km / M20OPOCZNOMHL SZCZECINPOLPOL Wojewodztwo 
113 CHAJDASWŁODZIMIERZ1110km / M50UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKGmina Wojewodztwo KBGUniejow  Pokaż
114 CHAŁADAJSŁAWOMIR83810km / M40SIERADZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
 niezrzeszony,amator z Sieradza
115 CHĄDZYŃSKIMICHAŁ37510km / M30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIAMCOR RUNNING TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
116 CHLEBICZPAWEŁ26310km / M40SIERADZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
117 CHMALROBERT78110km / M30TROJANÓW-POLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
118 CHMIELEWSKIADAM102410km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
119 CHODKOWSKIKRZYSZTOF31010km / M30GÓRAPOLPOLOKOK  Pokaż
120 CHODOKOWSKIMARCELI1310km / M30PODDĘBICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOL Wojewodztwo KBGUniejow 
121 CHOJECKAWERONIKA89610km / K30BŁASZKISIERADZBIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
122 CHREBELSKAANETA6710km / K30WARTAPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
123 CHRUŚCIELPIOTR56510km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
124 CHRZANOWSKIADAM64610km / M30KOŁOBUD-REMPOLPOLOKOK  Pokaż
125 CHRZANOWSKIKRZYSZTOF24210km / M60KOŁOBUD-REMPOLPOLOKOK  Pokaż
126 CHYBICKIPIOTR7910km / M20SKIERNIEWICEPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
127 CICHECKIARKADIUSZ73310km / M50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICELIRONMANPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
 Triathlonista ,, Dziadek Cichy`
128 CICHOSZMACIEJ27010km / M20CHOCIANÓWUMED ŁÓDŹPOLPOLOKOK  Pokaż
129 CIECHAŃSKIADAM65010km / M40BUKOWIECPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
130 CIEPLIKMARCIN95710km / M30OZORKÓW-POLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
131 CIEPLUCHADOROTA38110km / K30ŁÓDŹSBRT MOC ENERGIA ENDORFINAPOLPOLOKOKWojewodztwo   Pokaż
132 CIEPLUCHAMACIEJ45610km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
133 CIEPŁUCHADARIUSZ7610km / M50TUREKOGRODOWE LOVE TUREKPOLPOLOKOK  Pokaż
134 CIERNIEWSKIRYSZARD105310km / M40DOBRZYCABS.TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLPOL OK  Pokaż
135 CIEŚLASŁAWOMIR 10km / M40CZĘSTOCHOWACZEWA RUN TIMPOLPOL OK   Pokaż
136 CIEŚLAŻANETA 10km / K30CZĘSTOCHOWA-POLPOL OK   Pokaż
137 CIEŚLAKJUSTYNA26510km / K20BUCZEKPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
138 CIEŚLAKPIOTR23410km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
139 CIEŚLAKROBERT33610km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
140 CIEŚLAKROBERT82810km / M40ŁÓDŹROSSBIEGANIPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
141 CIEŚLAKTOMASZ52710km / M30ŁÓDŹROSSBIEGANIPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
142 CIEŚLIKAGNIESZKA39610km / K40BEŁCHATÓWBIEGAJ Z JUVENĄPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
143 CIEŚLIKKONRAD39710km / M40BEŁCHATÓWBIEGAJ Z JUVENĄPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
144 CIEŚLIKMARIUSZ69210km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
145 CISZEWSKAKAROLINA52010km / K30BEŁCHATÓWTURBO TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
146 CISZEWSKIARKADIUSZ97510km / M50SIERADZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
147 CŁAPIŃSKIMAREK610km / M30SWEDÓWPOLPOL Niepelnosprawny Wojewodztwo 
148 COLONNA-WALEWSKAMAGDALENA29110km / K20ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
149 COLONNA-WALEWSKIKRZYSZTOF28510km / M30RĄBIEŃŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
150 CYRULEWSKAMALGORZATA14310km / K40GLINNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo   Pokaż
151 CZAJKOWSKANINA62810km / K30KUTNOPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
152 CZAJKOWSKITOMASZ53110km / M40ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
153 CZARNYPAWEŁ48810km / M40BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
154 CZERNIAKELŻBIETA63210km / K60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
155 CZERNIAKHENRYK18510km / M60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOKOK  Pokaż
 W przyszłym roku jubileusz 40 lecia startów w biegach ulicznych.
156 CZERWIŃSKITOMASZ56210km / M30ŁASKPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
157 CZUBIŃSKIMAREK27310km / M60ŁÓDŹPOLPOLOKOKNiepelnosprawny Wojewodztwo  Pokaż
158 CZYŻEWSKIPIOTR53310km / M50ŁÓDŹSTRAŻ MIEJSKA W ŁODZIPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
159 CZYŻNIELEWSKIARKADIUSZ54910km / M30ŁÓDŹFAJNI.PLPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż