Zawody obsługuje firma Datasport

XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę
Uniejów, 15 października 2017 r.


Liczba zawodników : 859
Liczba opłaconych zawodników: 740
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
Lp.   Nazwisko
Imię Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Profil
1 ADAMSZYMAŃSKI61210km / M40KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOKOK  Pokaż
2 ADAMCZYKARKADIUSZ50810km / M40PIŁABLUE TEAM PIŁAPOLPOLOKOK  Pokaż
3 ADAMCZYKMIROSŁAW51810km / M40PIŁAPOLPOLOKOK  Pokaż
4 ADAMOWICZPAWEL 10km / M40LODZB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLPOL OKWojewodztwo  Pokaż
5 ADAMUSDARIUSZ 10km / M30ŁÓDŹ-POLPOL OKWojewodztwo  Pokaż
6 AGACIAKDANIEL 10km / M30SIERADZRAJSPORT ACTIVEPOLPOL OKWojewodztwo  Pokaż
7 AŁASZEWSKIADAM7710km / M40ŁÓDZPOLPOLOKOKGmina Wojewodztwo  Pokaż
8 AŁASZEWSKIMARCIN21710km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
9 ANDRUSZEWSKITOMASZ4610km / M30ZDUŃSKA WOLAKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo KBGUniejow  Pokaż
10 ANDRZEJCZAKRAFAŁ40810km / M40DZIEKTARZEWKORONA PABIANICEPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
11 ANDRZEJCZAKTOMASZ 10km / M40KONINKB AKTYWNI KONINPOLPOL OK  Pokaż
12 ANDRZEJCZAKTOMASZ41910km / M30PABIANICEKORONA PABIANICEPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
13 ANDRZEJEWSKITOMASZ14510km / M50PABIANICEGILLETTE RUNPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
14 ANNA BOBROWSKAANNA57210km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
15 ANTONIAKPAWEŁ49710km / M30KONINBRAKPOLPOLOKOK  Pokaż
16 ASAKOWSKIGRZEGORZ 10km / M30ŁÓDŹMBANKPOLPOL OKWojewodztwo  Pokaż
17 BABULAŁUKASZ31110km / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK  Pokaż
18 BADOWSKIKRZYSZTOF27710km / M40ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
19 BAGROWSKITOMASZ53910km / M20LĄDEKPOLPOLOKOK  Pokaż
20 BALCERAK- KOLASAJOANNA48610km / K40ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
21 BALCERZAKMATEUSZ29910km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
22 BALEJA-KRZYŻANOWSKAEWA62010km / K30ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
23 BALICKIJACEK68610km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
24 BAŁATKAKRZYSZTOF66410km / M30KUTNOAZS WSGK KUTNOPOLPOLOKOK  Pokaż
25 BANASIAKANNA17810km / K30ZGIERZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
26 BANASIAKPIOTR2610km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
27 BANASZCZYKTOMASZ61110km / M40ŁASK-POLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
28 BAŃKAKASIA75810km / K20SZCZYTNOPOLPOLOKOK  Pokaż
29 BARTOSIKANNA 10km / K30DOBRAATLAS RUNNING TEAMPOLPOL OKWojewodztwo  Pokaż
30 BATAROWICZDARIUSZ48210km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKGmina Wojewodztwo  Pokaż
31 BAWORROBERT 10km / M40CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOL OK  Pokaż
 Keep your distance...
32 BEDNAREKJAKUB64310km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK  Pokaż
33 BEDNAREKRADOSŁAW53010km / M20BEŁCHATÓWDRUŻYNA PIERŚCIENIAPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
34 BEDNAREKSTANISŁAW31310km / M60ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
35 BERCZYŃSKIDAMIAN 10km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOL OKNiepelnosprawny Gmina Wojewodztwo KBGUniejow  Pokaż
36 BERESKAARTUR42910km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIJA SAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
37 BIAŁOUSKRZYSZTOF35310km / M50BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK  Pokaż
38 BIERNACKIADAM18310km / M60ŁÓDŹŁÓDŹ/WARSZAWAPOLPOLOKOK  Pokaż
39 BŁASIAKMARTYNA2810km / K20SIERADZSRTG-ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
 Biegaczka Spartan Race
40 BŁASZCZYKANDRZEJ58310km / M50WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo KBGUniejow  Pokaż
41 BŁASZCZYKJAROSŁAW56910km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK  Pokaż
42 BŁASZCZYKROBERT9310km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo KBGUniejow  Pokaż
43 BŁAŻAŁEKANNA9910km / K40ŁÓDŹSUPER TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
44 BŁAŻEJEWSKIPRZEMYSŁAW 10km / M20TULISZKÓWMVMPOLPOL OK  Pokaż
45 BOCIANMAREK40210km / M50MARIANÓW KOLONIAKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKKBGUniejow  Pokaż
46 BOCIĄGAPAWEŁ7210km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
47 BOHDANOWICZKRYSTIAN 10km / M30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOL OKWojewodztwo  Pokaż
48 BOJARCZUKWALDEMAR 10km / M60TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNING/WANDA PANFIL TEAMPOLPOL OKWojewodztwo  Pokaż
49 BOMBRYCHKACPER44510km / M16ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
50 BOMBRYCHLIDIA44610km / K40ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
51 BORASJAN13010km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
52 BORCZYŃSKAALEKSANDRA72910km / K20KUTNOPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
53 BORKOWSKIRADOSŁAW18410km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
54 BOROŃANETA45910km / K30BUCZEKBIEGING TEAM ZELÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
55 BOROWSKAANDŻELIKA56310km / K20TUREKPOLPOLOKOK  Pokaż
56 BOROWSKIJERZY54510km / M40TUREKTURKOWICEPOLPOLOKOK  Pokaż
57 BORWINFRANCISZEK2310km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
58 BORWINJAN34910km / M20LODZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
59 BRACICHOWICZANNA39210km / K40ŁÓDŹSBRT MOC ENERGIA ENDORFINAPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
60 BRATEKMAGDA4510km / K30ZGIERZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
61 BRETTTOMASZ36610km / M50KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLPOLOKOK  Pokaż
62 BROCKITOMASZ66010km / M30PABIANICEABB RUNPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
63 BROLLMARIUSZ39510km / M20CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK  Pokaż
64 BRONISZEWSKIRYSZARD25510km / M60PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA`POLPOLOKOK  Pokaż
65 BRYZGALSKIMAREK23810km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
66 BRZESKA-PASTUSZAKMARZENA30910km / K50ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
67 BRZEZIŃSKIKRZYSZTOF10010km / M40ŁASKPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
68 BRZUSTOWICZMAREK32610km / M60CISEWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKKBGUniejow  Pokaż
69 BUDKAJACEK38710km / M40TUREKKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKKBGUniejow  Pokaż
70 BUDZYŃSKAMONIKA20310km / K30ZGIERZTBSIAKIPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
71 BUDZYŃSKIPIOTR3510km / M30ZGIERZTBSIAKIPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
72 BUGAJNYMARIUSZ11010km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo 
73 BUŁECZKAPAWEŁ50710km / M30WOJSŁAWICERAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
74 BURDKATOMASZ 10km / M20GŁOWNOTOMTOM RUNNERSPOLPOL OKWojewodztwo  Pokaż
75 BYJOCHKATARZYNA70410km / K40PABIANICEPOLPOLOKOK  Pokaż
76 CALEWA 10km / K50STARE MIASTOBRAKPOLPOL OK  Pokaż
 Start i ukończenie triathlonu w Ślesinie 06.2017r.
77 CEGŁAADAM48410km / M30ŁÓDŹBRAKPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
78 CHAJDASWŁODZIMIERZ1110km / M50UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOKOKGmina Wojewodztwo KBGUniejow  Pokaż
79 CHĄDZYŃSKIMICHAŁ37510km / M30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIAMCOR RUNNING TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
80 CHLEBICZPAWEŁ26310km / M40SIERADZPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
81 CHODKOWSKIKRZYSZTOF31010km / M30GÓRAPOLPOLOKOK  Pokaż
82 CHREBELSKAANETA6710km / K30WARTAPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
83 CHRUŚCIELPIOTR56510km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
84 CHRZANOWSKIADAM64610km / M30KOŁOBUD-REMPOLPOLOKOK  Pokaż
85 CHRZANOWSKIKRZYSZTOF24210km / M60KOŁOBUD-REMPOLPOLOKOK  Pokaż
86 CHYBICKIPIOTR7910km / M20SKIERNIEWICEPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
87 CICHECKIARKADIUSZ73310km / M50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICELIRONMANPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
 Triathlonista ,, Dziadek Cichy`
88 CICHOSZMACIEJ27010km / M20CHOCIANÓWUMED ŁÓDŹPOLPOLOKOK  Pokaż
89 CIECHAŃSKIADAM65010km / M40BUKOWIECPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
90 CIEPLUCHADOROTA38110km / K30ŁÓDŹSBRT MOC ENERGIA ENDORFINAPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
91 CIEPLUCHAMACIEJ45610km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
92 CIEPŁUCHADARIUSZ7610km / M50TUREKOGRODOWE LOVE TUREKPOLPOLOKOK  Pokaż
93 CIEŚLASŁAWOMIR 10km / M40CZĘSTOCHOWACZEWA RUN TIMPOLPOL OK  Pokaż
94 CIEŚLAŻANETA 10km / K30CZĘSTOCHOWA-POLPOL OK  Pokaż
95 CIEŚLAKJUSTYNA26510km / K20BUCZEKPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
96 CIEŚLAKPIOTR23410km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
97 CIEŚLAKROBERT33610km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
98 CIEŚLAKROBERT 10km / M40ŁÓDŹROSSBIEGANIPOLPOL OKWojewodztwo  Pokaż
99 CIEŚLAKTOMASZ52710km / M30ŁÓDŹROSSBIEGANIPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
100 CIEŚLIKAGNIESZKA39610km / K40BEŁCHATÓWBIEGAJ Z JUVENĄPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
101 CIEŚLIKKONRAD39710km / M40BEŁCHATÓWBIEGAJ Z JUVENĄPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
102 CIEŚLIKMARIUSZ69210km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
103 CISZEWSKAKAROLINA52010km / K30BEŁCHATÓWTURBO TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
104 COLONNA-WALEWSKIKRZYSZTOF28510km / M30RĄBIEŃŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
105 COLONNA-WALEWSKAMAGDALENA29110km / K20ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLPOLOKOK  Pokaż
106 CYRULEWSKAMALGORZATA14310km / K40GLINNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
107 CZAJKOWSKANINA62810km / K30KUTNOPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
108 CZAJKOWSKITOMASZ53110km / M40ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
109 CZARNYPAWEŁ48810km / M40BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
110 CZERNIAKELŻBIETA63210km / K60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
111 CZERNIAKHENRYK18510km / M60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOKOK  Pokaż
 W przyszłym roku jubileusz 40 lecia startów w biegach ulicznych.
112 CZERWIŃSKITOMASZ56210km / M30ŁASKPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
113 CZUBIŃSKIMAREK27310km / M60ŁÓDŹPOLPOLOKOKNiepelnosprawny Wojewodztwo  Pokaż
114 CZYŻEWSKIPIOTR53310km / M50ŁÓDŹSTRAŻ MIEJSKA W ŁODZIPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż
115 CZYŻNIELEWSKIARKADIUSZ54910km / M30ŁÓDŹFAJNI.PLPOLPOLOKOKWojewodztwo  Pokaż