Zawody obsługuje firma Time-Sport.pl

I Gogoliński Cross Szpica Tour
Gogolin, 07 października 2017 r.


Liczba zawodników : 177
Liczba opłaconych zawodników: 143
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
 ADAMIETZ MAREK1B / KRASIEJÓWTEAM OZIMEKPOLPOLOK 
  BARTECZKO JANUSZ 2B / JANUSZKOWICEPOLPOLOK 
 BARTKOWSKI MARCIN3B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  BĄK TYMOTEUSZ 4B / RUDA ŚLĄSKAI-SYSTEMS.PLPOLPOLOK 
  BEER MICHAŁ 5B / KRAPKOWICEPOLPOLOKMG 
  BEKIERSKA ALEKSANDRA 6B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  BEKIERSKI ANDRZEJ 7B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  BIELECKI ŁUKASZ  B / KRAPKOWICEGARAGEGYMPOLPOL  
  BOBROWSKA MAŁGORZATA 8B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
 pierwszy start po długiej kontuzji!!!!
  BODUCH MARIUSZ 9B / ŚWIERCZÓWNKB ZRYW NAMYSŁÓWPOLPOLOK 
  BROSZCZAK GRZEGORZ 10B / ROZWADZAGODZIKOWICE TEAMPOLPOLOK 
  BUDZIŃSKA AGNIESZKA 11B / UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK 
  BUKOWSKI EDWARD 12B / KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
  CHAMALA KRZYSZTOF  B / LUBOSZYCEWEEGREEPOLPOL  
  CHUDZICKA GŁÓWKA MAGDALENA 13B / OPOLELEROY MERLIN OPOLEPOLPOLOK 
  CISIŃSKI JAKUB 14B / GOGOLINPOLPOLOKMG 
  CITAK SŁAWOMIR  B / GOGOLINGARAGE GYMPOLPOL MG 
  CZARNAS LUKASZ  B / GOGOLINPOLPOL MG 
  CZEKAJ JUSTYNA  B / KĘDZIERZYN- KOŹLEPOLPOL  
  CZERNEK DAREK 15B / GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKMG 
 CZYŻ BOŻENA16B / KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  DŁUGOSZ KRZYSZTOF 17B / ZAKRZÓWPOLPOLOKMG 
  DOBOSZ JACEK 18B / GOGOLINT. S. IRON MAN GOGOLINPOLPOLOKMG 
  DROZD PRZEMYSŁAW 19B / OPOLEKOLKA TEAM OPOLEPOLPOLOK 
  DUCZEK ŁUKASZ 20B / GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKMG 
 FABJAŃSKI AUGUSTYN21B / WROCŁAWAKTYWNI KLECINAPOLPOLOK 
 STRAŻ POŻARNA RATUJE I BIEGA
  FALKENBERG LUDWIK 22B / KRAPKOWICEOPOLE BIEGAPOLPOLOK 
  FELKA DARIUSZ 23B / GWOŹDZICEPOLPOLOK 
 FESSER ALICJA24B / KAMIONEKKASZTELANKATEAMPOLPOLOK 
  FIKUS ANDRZEJ 25B / CHRZOWICEPOLPOLOK 
  FILIPCZAK DARIUSZ  B / STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OP.POLPOL  
 FLORCZAK MICHAL26B / WROCŁAWRODZINAPOLPOLOK 
  FORTUNA MARCIN  B / STRZELCE OPOLSKIEFANI NOCY I PAGÓRAPOLPOL  
 FRĄK ADAM27B / SCHODNIATEAM OZIMEKPOLPOLOK 
 FRĄK SŁAWOMIR28B / OZIMEKTEAM OZIMEKPOLPOLOK 
  GACIEK ROBERT  B / PRUDNIK1 PUŁK SAPERÓWPOLPOL  
  GAIDA MAGDALENA 29B / CHORULAPOLPOLOK 
  GERLACH AGNIESZKA 30B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  GŁĄB DARIA  B / PRUDNIKPOLPOL  
  GŁÓWKA MIROSŁAW 31B / OPOLEMMKLIMAPOLPOLOK 
 GRACZYK IZABELA32B / WROCŁAWRODZINAPOLPOLOK 
  GRUCHOT MALGORZATA 33B / GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKMG 
  GRZESIK ANDRZEJ 34B / KUŹNIA RACIBORSKAPOLPOLOK 
  HARMANSA KORNELIA 35B / GOGOLINTRIATHLONGOGOLINPOLPOLOKMG 
  HARMANSA PIOTR 36B / GOGOLINTRIATHLON GOGOLINPOLPOLOKMG 
  HRYCAJ MARCIN 37B / OPOLEODRA OPOLEPOLPOLOK 
  HUDALA TOMASZ 38B / GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKMG 
  IWAŃSKI JÓZEF 39B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  JACHIMOWSKI DOMINIK  B / KRAPKOWICEBYLE DO METYPOLPOL  
  JACHIMOWSKI MARCIN 40B / KRAPKOWICEBYLE DO METYPOLPOLOK 
  JADASZ ANNA 41B / GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKMG 
  JAGIELA RAFAŁ 42B / OPOLEKUBUŚ TEAMPOLPOLOK 
  JAROSZ MICHAŁ 43B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  JAWOREK PIOTR 44B / OBROWIECPOLPOLOKMG 
  JOSEK ANDRZEJ 45B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  KACZMAREK MICHAŁ 46B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  KALINOWSKI ZBIGNIEW  B / TARNÓW OPOLSKILABTARPOLPOL  
  KAŁUŻNY ARKADIUSZ 47B / ZDZIESZOWICEKS ZDZIESZOWICE-BIKETEAMPOLPOLOK 
  KAŁWIŃSKI ADAM 48B / KRAPKOWICERUN HARD SYSTEM TEAMPOLPOLOK 
  KANDZIORA DOMINIK 49B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  KANDZIORA KATARZYNA 101B / KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  KASICA MALGORZATA  B / OPOLELEROY MERLIN OPOLEPOLPOLOK 
  KASPROWSKI LUKASZ 50B / KRAPKOWICEGARAGEGYMPOLPOLOK 
  KASZURA DOMINIK 51B / GOGOLINIRON MANPOLPOLOKMG 
 KAZMIERCZAK ANITA52B / CHORULANEED FOR SPEEDPOLPOLOK 
  KIRYK KRZYSZTOF  B / CZARNOWĄSYPOLPOL  
  KLABIS MIROSŁAW 53B / OPOLE91 BLOGPOLPOLOK 
  KLYSZCZ MICHAŁ 54B / OTMICEPOLPOLOK 
  KLYSZCZ MONIKA 55B / OTMICEPOLPOLOK 
 KOCJAN AGNIESZKA56B / PRZYWORYEUROVENT ATHLETICS TEAMPOLPOLOK 
  KOLEK ROMAN  B / JEMIELNICAPOLPOL  
  KOŁODZIEJ SZYMON 57B / GÓRAŻDŻEPOLPOLOK 
  KONIECZNY SANDRA 58B / ZDZIESZOWICEPOLPOLOK 
  KOPEĆ ANIELA 59B / KRAPKOWICEBIEGAM BO NIE LUBIĘ!POLPOLOK 
  KOS ŁUKASZ 60B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
 RUN4FUN
  KOSCHMIEDER ANDREAS 61B / EINBECKROZWADZAGERGEROK 
  KOSICKI ARKADIUSZ 62B / GOGOLINDOMEX CONSTRUCTION TEAMPOLPOLOK 
  KOSTKA MICHAŁ 63B / GOGOLINLECTUS24.PLPOLPOLOKMG 
  KOSTRZEWA KRZYSZTOF  B / OZIMEKPGO BIEGAPOLPOL  
 KOTELUK REMIGIUSZ64B / STRZELCE OPOLSKIEKASZTELANKATEAMPOLPOLOK 
  KOTELUK TOMASZ  B / KALINOWICEGMINA STRZELCE OP.POLPOL  
  KOWOHL ADRIAN 65B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  KRĘCICHWOST KAMIL  B / KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL  
  KRUTOF RAFAŁ 66B / KRAPKOWICEKS OTMET KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  KWAŚNIAK MARCIN  B / OPOLERAJSPORT ACTIVEPOLPOL  
  LANGER-PRZYGODZKA MAGDA 67B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
 LASEK TOMASZ B / OPOLEOPOLE TEAMPOLPOL  
  LATOSIK ROBERT 68B / ZDZIESZOWICEANTON TEAMPOLPOLOK 
  LECHOWICZ ANTONI 69B / DĄBRÓWKAPOLPOLOKMG 
  LEJCZAK KRZYSZTOF  B / KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOL  
  LINDER DARIA 70B / GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKMG 
  LIS WALDEMAR 71B / GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKMG 
  LOS PATRYK 72B / KRAPKOWICELOS-TEAMPOLPOLOK 
  LUDWIG-CHŁĄD ANETA  B / OPOLEEUROVENT ATHLETICS OPOLEPOLPOL  
  ŁODZIANA PRZEMYSŁAW 73B / GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKMG 
  ŁUKASZCZYKIEWICZ PAWEŁ 74B / STARE KOŹLEPOLPOLOK 
  ŁUKOWSKI DARIUSZ 75B / STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOK 
  MAĆKÓW AGNIESZKA  B / PAKOSŁAWICEPAKO BIEGAPOLPOL  
  MAKOŚ ARTUR 76B / KAMIEŃ ŚLĄSKIPOLPOLOK 
 MARCINIAK MIROSŁAW77B / OZIMEKTEAM OZIMEKPOLPOLOK 
  MARKIEWICZ WIESŁAW 78B / KAŁYGMINA MURÓWPOLPOLOK 
  MARTYNIUK RYSZARD 79B / STRZELCE OPOLSKIESUPASTRIKESPOLPOLOK 
  MATUSZEK DOROTA 80B / KĄTY OPOLSKIEPOLPOLOK 
  MATUSZEK KAROLINA 81B / KĄTY OPOLSKIEPOLPOLOK 
  MAZUR AGNIESZKA 82B / BIERDZANYBIEGAM I DOBRZE MI Z TYM !POLPOLOK 
  MEDWID KASIA 83B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  MIANOWSKI TOMASZ 84B / GOGOLINPOLPOLOKMG 
  MICHALEWSKI DARIUSZ 85B / GOGOLINPOLPOLOKMG 
  MICHALIK GRZEGORZ 86B / KRAPKOWICEGARAGE GYMPOLPOLOK 
  MIRSKA MAŁGORZATA 87B / NADARZYNPOPAPRAŃCYPOLPOLOK 
  MIRSKA-ZACHARCZUK EWA 88B / KĘDZIERZYN KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
  MIRSKI MARIUSZ 89B / NADARZYNPOPAPRAŃCYPOLPOLOK 
  NADBRZEŻNY JAN 90B / MALNIAGOGOLIN BIEGAPOLPOLOK 
  NAJWER TOMASZ 91B / KRAPKOWICECEM-BUD CHRZANÓWPOLPOLOK 
  NICPOŃ DOMINIK  B / KRAPKOWICEPOLPOL  
  NIEPALA BEATA 92B / IZBICKOPOLPOLOK 
  NIEWIADOMSKI MAREK 93B / KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ 94B / ZDZIESZOWICEPOLPOLOK 
  NOWAK RAFAŁ  B / ZDZIESZOWICEANTON TEAMPOLPOL  
  NOWAK WALDEK 95B / MALNIAPOLPOLOK 
  OPALA DANUTA 96B / WROCŁAWHAKUNA MATATAPOLPOLOK 
  OZAIST BEATA 97B / KRAPKOWICEGOGOLIN BIEGAPOLPOLOK 
  OZAIST PIOTR 98B / KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  PANCYLEJKO BOGDAN 99B / OPOLEEUROVENT ATHLETICS TEAMPOLPOLOK 
 PASTUCHA ANNA100B / KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  PASTUCHA MAREK 102B / KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  PATERAK GRZEGORZ 103B / GOGOLINT. S. IRON MAN GOGOLINPOLPOLOKMG 
  PAWLAK RAFAŁ 104B / ZDZIESZOWICETRIATHLON TEAM ZDZIESZOWICE/ MORSY NA KOKSIEPOLPOLOK 
  PIECZYK HUBERT 105B / MALNIAPOLPOLOK 
  PIETRZAK PRZEMYSŁAW  B / KRAPKOWICEINTERSPORT OPOLEPOLPOL  
  PIOTROWSKI KRZYSZTOF 106B / KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  PORADA ADAM 107B / ZDZIESZOWICETEAM `BAZYLIA` ZDZIESZOWICEPOLPOLOK 
  PORADA ANNA 108B / ZDZIESZOWICETEAM `BAZYLIA` ZDZIESZOWICEPOLPOLOK 
  PRZESMYCKI MARCIN 109B / OPOLEKS TĘCZAPOLPOLOK 
  PRZYGODZKI ADAM 110B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  RACŁAWICKI ALEKSANDER 111B / OPOLEAVIVA OPOLEPOLPOLOK 
  RADOMSKI ROMAN 112B / KRAPKOWICEBIEGAM SAMPOLPOLOK 
 RUDOLF JACEK B / KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOL  
  RUSZAŁA PAWEŁ 113B / KĄTY OPOLSKIEKU AZS POLITECHNIKA OPOLSKAPOLPOLOK 
  RYMWID-MICKIEWICZ PRZEMYSŁAW 114B / KRAPKOWICEBIEGAM DLA PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJPOLPOLOK 
  SKÓRKA DAWID 115B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  STANNEK WALTER 116B / GOGOLINPOPAPRAŃCYPOLPOLOKMG 
  STAROSTKA ANDRZEJ  B / KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL  
  STAROSTKA JACEK  B / KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL  
  STEMPLEWSKI SEBASTIAN  B / OPOLEBASSAU POLSKAPOLPOL  
  STERENCZAK PRZEMYSŁAW 117B / KATOWICEBIEGAJ POD OKIEM TRENERAPOLPOLOK 
  STRONIKOWSKI WOJCIECH 118B / STEBLÓWSTEBLÓWPOLPOLOK 
  STRYCZEK BOGUSŁAWA  B / OPOLEPOLPOL  
  STRZELCZAK HENRYK 119B / NOWA RUDAKS `MARATON` NOWA RUDAPOLPOLOK 
  SUŁKOWSKI MARCIN 120B / KRAPKOWICEGARAGEGYMPOLPOLOK 
  SZANGULEIT MATEUSZ  B / GOGOLINPOLPOL MG 
  SZCZEPANIK KRZYSZTOF 121B / GOGOLINDOMEX CONSTRUCTION TEAMPOLPOLOKMG 
  SZCZEPANIK PIOTR 122B / GOGOLINDOMEX CONSTRUCTION TEAMPOLPOLOKMG 
  SZEWCZYK TOMASZ  B / GOGOLINPOLPOL MG 
  SZOSTECKI ROMAN 123B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  SZYWALSKI ALAN 124B / GOGOLINPOLPOLOKMG 
  SZYWALSKI KRYSTIAN 125B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  ŚMIGIELSKA JUSTYNA 126B / ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEPOLPOLOK 
  ŚMIGIELSKI MARCIN 127B / ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEPOLPOLOK 
  ŚWISTUŃ EUGENIUSZ 128B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  TWORKOWSKA AGATA 129B / GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKMG 
  USZKO GRZEGORZ 130B / SIEDLECPOLPOLOK 
  USZKO SABINA 131B / SIEDLECPOLPOLOK 
  WANIOWSKI JERZY 132B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  WASINKIEWICZ JUSTYNA 133B / MICHAŁOWICEPOPAPRAŃCYPOLPOLOK 
 Luźna poranna biegaczka :-)
  WEISS-PLOCH KATARZYNA  B / JEMIELNICAPOLPOL  
  WĘGLARZ CZESŁAW 134B / KĘDZIERZYN- KOZLENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  WICHER WALDEMAR 135B / GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKMG 
  WIERCIOCH TOMASZ 136B / KĘDZIERZYN-KOŹLEROWEROWI ZAJAWKOWICZE KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
  WODZIŃSKA DANUTA 137B / KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  WOJDYŁA MATEUSZ  B / KALINOWICEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLPOL  
 Mateusz Wojdyła GMINA Strzelce Opolskie
  WOŚKO JAN 138B / KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOK 
  WOŹNIAK MACIEJ 139B / ZDZIESZOWICEANTON TEAMPOLPOLOK 
  WRÓBEL MARIUSZ  B / ZDZIESZOWICESOBAS TEAMPOLPOL  
  ZAGOŻDŻON KRZYSZTOF 140B / ZDZIESZOWICEPOLPOLOK 
  ZELENT SYLWIA 141B / GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKMG 
  ZIMERMAN ADRIAN 142B / ZDZIESZOWICEGANG BAWARII ÜBER ALLES :)POLPOLOK