Zawody obsługuje firma Datasport

Dzika Trzynastka
Boguszów Gorce, 07 października 2017 r.


Liczba zawodników : 102
Odebrało numery: 75

Liczba opłaconych zawodników: 66
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMCZYK TOMASZ  OPEN / M20CZARNY BÓRPOLPOL   
2 ADAMIN ARTUR962OPEN / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
3  BACHONSKAJA-MAJERSKA JULIA  OPEN / K30SĘDZISŁAWPOLPOL   
4  BARTOSIEWICZ ADAM 938OPEN / M40GRYFINOOCR POLSKAPOLPOLOK 
5  BIAŁY MICHAŁ 969OPEN / M20WAŁBRZYCHAZS UMED WROCPOLPOLOK 
6  BOGDAŁ ŻANETA 958OPEN / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
7  BORUŃ MARCIN 956OPEN / M30WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
8  BORYCZKA KATARZYNA 953OPEN / K20OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
9  BRYCKA ANNA 959OPEN / K20WROCŁAWEKG WROCŁAWPOLPOLOK 
10  BUJAK KATARZYNA 923OPEN / K20MIEROSZÓWSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
11  BUJAK PAULINA 954OPEN / K20WOJCIESZÓWPOLPOLOK 
12  BUKOWSKI MICHAŁ 915OPEN / M30OLEŚNICAPOLPOLOK 
13  BUŁKOWSKA ELZBIETA 934OPEN / K40OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
14  CHORĄŻY DARIUSZ  OPEN / M40WAŁBRZYCHPOLPOL   
15  CHORĄŻY IZABELA 947OPEN / K20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOK 
16  CIĄGŁO GRZEGORZ 924OPEN / M40GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
17  CUKIER ANDRZEJ 925OPEN / M40KAMIENNA GÓRASP-1 KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
18  ĆWIKLIŃSKI ROBERT  OPEN / M20OPOLEIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL   
19 DOBROWOLSKI ALAN982OPEN / M20BOGUSZÓW - GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOL  
20  DRĄG KRYSTYNA 965OPEN / K50WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
21  DUDZIŃSKI MARCIN 927OPEN / M30WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
22  FICHTEL GRZEGORZ 942OPEN / M30LUBINPOLPOLOK 
23  GALANT SŁAWOMIR  OPEN / M40WROCŁAWPOLPOL   
24  GÓRAL WOJCIECH 950OPEN / M20BOGUSZÓW-GORCESRTG WALBRZYCHPOLPOLOK 
25  GRACZYK SEBASTIAN 975OPEN / M30GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOL  
26  GRZYWACZEWSKA AGNIESZKA 984OPEN / K40WROCŁAWPOLPOL  
27  GRZYWACZEWSKI JAN 985OPEN / M20WROCŁAWMOS WROCŁAWPOLPOL  
28  HANACZEWSKA BOGUSŁAWA 944OPEN / K40LUBINPOLPOLOK 
29  JAGODZIŃSKI BARTŁOMIEJ  OPEN / M30BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOL   
30  KALISZ DARIUSZ 935OPEN / M50WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
31  KAROLAK SEBASTIAN 967OPEN / M40WAŁBRZYCHSRTG WALBRZYCHPOLPOLOK 
32  KOŁACZYŃSKA KAROLINA  OPEN / K30WAŁBRZYCHPOLPOL   
33  KONIECZNY KRZYSZTOF 964OPEN / M30WAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
34  KOPCZYŃSKI ŁUKASZ 949OPEN / M30WROCŁAWK - TEAMPOLPOLOK 
35  KORDYLAK IRENEUSZ 928OPEN / M40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
36  KOSZEWSKI MICHAŁ  OPEN / M30BYDGOSZCZPOLPOL   
37  KOWALSKI JAN  OPEN / M30WAŁBRZYCHPOLPOL   
38  KOWALSKI KAROL  OPEN / M20WAŁBRZYCHPOLPOL   
39  KOWALSKI OLGIERD 940OPEN / M20DZIEĆMOROWICEOSOBA PRYWATNAPOLPOLOK 
40  KRAJEWSKI KRZYSZTOF 963OPEN / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
41  KUBIK NORBERT  OPEN / M40ŚWIDNICAGTŻPOLPOL   
42  KUJAWA ADAM 952OPEN / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOORPOLPOLOK 
43  KUKLIŃSKA JOANNA 960OPEN / K50LUBINPOLPOLOK 
44  KUR MACIEK 980OPEN / M20LUBAWKAPOLPOLOK 
45  KWAPISIEWICZ PAWEŁ 911OPEN / M30WAŁBRZYCHWINDIRPOLPOLOK 
46  KYZIOŁ CEZARY 951OPEN / M50KUJAKOWICE GÓRNEPOLPOLOK 
47  LEWANDOWSKI RAFAŁ 945OPEN / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
48  ŁYCZKOWSKI KAMIL 914OPEN / M20WAŁBRZYCHWINDIRPOLPOLOK 
49  MALCZYŃSKA KLAUDIA 955OPEN / K20WOJCIESZÓWPOLPOLOK 
50  MANTURA MAREK  OPEN / M30OTYŃNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL   
51 MASCALI GIUSEPPE974OPEN / M30BOGUSZÓW - GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOL  
52  MICHALSKI ADAM  OPEN / M40SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOL   
53  MICHAŁEK KRZYSZTOF 966OPEN / M30WALBRZYCHPOGODNY WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
54  MIZERA MACIEJ  OPEN / M40WROCŁAWPOLPOL   
55  MOLOCIOS MICHAŁ 916OPEN / M30WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
56 MUSUR ADAM970OPEN / M60OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOL  
57  NIERODZIK PATRYK  OPEN / M30WROCŁAWDZIKIPOLPOL   
58  NIWIŃSKI RAJMUND 931OPEN / M50BOGUSZÓW - GORCEPOLPOLOK 
59  NOWAK BARTLOMIEJ  OPEN / M20LUBAWKAPOLPOLOK  
60  NOWAK BARTŁOMIEJ 979OPEN / M20LUBAWKAPOLPOL  
61  ONOSZKO WOJCIECH  OPEN / M70WAŁBRZYCHPODZAMCZE ZAMEK`KSIĄŻ`POLPOL   
62  OPIELA MARTYNA  OPEN / K20WROCŁAWPOLPOL   
63  PAPIERSKI KAMIL 948OPEN / M30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
 :)
64  PAROL-DUCHIŃSKA ANNA 930OPEN / K30WROCŁAWPOLPOLOK  
65  PAWLIŃSKI ADAM 957OPEN / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
66  PIECZKA MARCIN 939OPEN / M30BOGUSZÓW - GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
67  PIETRASZKO PATRYK 968OPEN / M20WAŁBRZYCHSRTG WALBRZYCHPOLPOLOK 
68  PIOTROWSKA-ROSTEK MONIKA 936OPEN / K30OLEŚNICAAEROGIRLSPOLPOLOK 
69  PIWOWARSKI KRZYSZTOF  OPEN / M20KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GÓRA BIEGOWAPOLPOL   
70  PUZIAK ANETA 920OPEN / K30GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
71  RASAŁA KAROLINA 943OPEN / K20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOK 
72  ROGOZIŃSKI DAMIAN 941OPEN / M40ŚWIEBODZICEXENICO PHARMAPOLPOLOK 
73  RUTKOWSKI BENEDYKT 917OPEN / M50BOGUSZÓW - GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
74  RZEPKA-CZECH AGNIESZKA 937OPEN / K30OLEŚNICAAEROGIRLSPOLPOLOK 
75  SAKOWICZ PAWEŁ 921OPEN / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
76  SINKIEWICZ ANNA 971OPEN / K30BOGUSZÓW - GORCEPOLPOL  
77  SINKIEWICZ MARIUSZ 972OPEN / M30POLPOL  
78  SKIERESZ MARCIN 929OPEN / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
79  SOLIŃSKI ANDRZEJ 983OPEN / M40SOBÓTKAPOLPOLOK 
80  STONCEL BARBARA 922OPEN / K40BOGUSZÓW - GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
81  SULOVSKY IVAN  OPEN / M20RIJEKASRK RIKACROCRO   
82 SULOVSKY IVAN976OPEN / M20RIJEKASRK RIKACROCRO  
83  SUROWIEC JOLANTA  OPEN / K50BOGUSZÓW - GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK  
84 SUROWIEC JOLANTA973OPEN / K50BOGUSZÓW - GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
85  SUROWIEC MICHAŁ 981OPEN / M30BOGUSZÓW - GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
86  SUROWIEC ZBIGNIEW 926OPEN / M40BOGUSZÓW - GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
87 SZCZEPANIAK ADAM912OPEN / M50POLPOLOK 
88  SZCZEPANIAK FILIP 913OPEN / M20POLPOLOK 
89 SZUKALSKI BARTŁOMIEJ977OPEN / M20OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOL  
90 SZUMSKA LIDIA987OPEN / K40SŁAWAPOLPOL  
91  SZUMSKI ŁUKASZ 986OPEN / M30SŁAWAPOLPOL  
92  TARNOWSKA IZABELA  OPEN / K40OLEŚNICAOSOBA PRYWATNAPOLPOL   
93  TKACZYK ELŻBIETA 919OPEN / K30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
94  URBANIAK MARCIN 961OPEN / M30BORÓWNOKLUB KARATE SHIN CZARNY BÓRPOLPOLOK 
95  WIECZOREK MICHAŁ 918OPEN / M20POLPOLOK 
96  WINIARSKI MARCIN 932OPEN / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
97  WŁODARCZYK MARIUSZ 933OPEN / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
98 WOLSKI RAFAŁ910OPEN / M30BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
99  ZGŁOBICKI JACEK  OPEN / M30KAMIENNA GÓRAPOLPOL   
100  ZGŁOBICKI JACEK 946OPEN / M30KAMIENNA GÓRAWOLNY STRZELECPOLPOLOK 
101  ZONENBERG BERNARD 978OPEN / M40BOGUSZÓW - GORCEPOLPOL  
102  ŻEROMSKA KAMILA  OPEN / K20BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOL