Zawody obsługuje firma Datasport

Górski Zimowy Maraton Ślężański
Sobótka, 13 stycznia 2018 r.


Liczba zawodników : 743
Odebrało numery: 570

Liczba opłaconych zawodników: 550
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ACHTEL PAWEŁ 13743km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOK 
2 ADAM BORKOWSKI192343km / M40WAŁBRZYCHPOLPOL  
3  ADAMCZAK MACIEJ 57924km / M30ZIELONA GÓRAMASAZ-ZG.PLPOLPOLOK 
4 ADAMIN ARTUR5224km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
5  ADAMSKA AGNIESZKA 50824km / K40OSTRZESZÓWAKTYWNY OSTRZESZÓWPOLPOLOK 
6  ADAMSKI ADAM 49424km / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK  
7  ALEKS KRZYSZTOF 23943km / M40MALINBRAKPOLPOLOK 
8  ANDRZEJEWICZ PAWEŁ 13543km / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOLOK 
9  ANUSZ ADAM  24km / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOL   
10  ARDELLI ANTONI 35143km / M40BIELAWABIEGAJ Z PIORUNEMPOLPOLOK 
11  ARDELLI EWA 35043km / K40BIELAWABIEGAJ Z PIORUNEMPOLPOLOK  
12  BADOWSKI RAFAŁ 45924km / M40KRAKÓWWSZYSTKO JEST W GŁOWIE!POLPOLOK 
13  BAGIŃSKA PAULINA 41024km / K30RYDZYNAPOLPOLOK 
14  BAKALARZ EMIL 14743km / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
15 BALICKI MIŁOSZ154043km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOL  
16  BALICKI MIŁOSZ 22724km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK  
17  BANASZCZAK IZABELA 51624km / K30KOŚCIANSPEED FEET `16POLPOLOK 
18  BANDUROWSKA AGNIESZKA 43524km / K40NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPOLPOLOK 
19  BANDUROWSKI ANDRZEJ 43643km / M40NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPOLPOLOK 
20  BARAN PIOTR 13243km / M30KOŻUCHÓWŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓWPOLPOLOK  
21  BARANOWSKA ANGELIKA 10124km / K20LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOK 
22  BARBOUKOV ALEXANDRE 41424km / M30POZNAŃQUAY POZNAŃPOLPOLOK 
 Team Tsubaki - Quay )
23  BARTOSZEWSKI GRZEGORZ 28743km / M40DŁUGOŁĘKALITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
24  BARYŁA PIOTR 19243km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
25  BASZNIAK DARIUSZ 19424km / M30GARWÓŁWIKTOR TEAMPOLPOLOK 
26  BAWIEC MAREK 20824km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
27 BĄCZEK JAROSŁAW1824km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
28  BĄKOWICZ KAMIL 42824km / M30KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSKPOLPOLOK 
29  BĄKOWSKI JAROSŁAW 34043km / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
30  BEDNARZ KRZYSZTOF 14924km / M40BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
31  BERDOWSKA IZABELA 48724km / K50WROCŁAWPOLPOLOK 
32  BERDZIK PIOTR  24km / M30WROCŁAWIM-MOTIONPOLPOL   
33 BERDZIK PIOTR121424km / M30WROCŁAWPOLPOL  
34  BĘGOWSKI MAREK 12243km / M40KAMIEŃ POMORSKIKLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIPOLPOLOK 
35  BĘŚ MARCIN 31124km / M40JORDANÓW ŚLĄSKIJUDO SOBÓKAPOLPOLOK 
36  BIENIEK GRZEGORZ 5043km / M30LUBAWKAWYSZEDŁZDOMU.PLPOLPOLOK 
37  BIEŃ MAGDALENA 33224km / K30POZNAŃPRO366 / SKLEP BIEGACZAPOLPOLOK 
38  BIHUN NATALIA 1224km / K30KOBIERZYCEGT RATPOLPOLOK 
39  BIJAK NORBERT 55843km / M40LUBAŃKWISA LUBAŃPOLPOLOK  
40 BŁASZCZYK MARIUSZ7924km / POLPOLOK 
41  BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF 52743km / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
42  BOCHEŃSKA ALEKSANDRA 48043km / K40KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
43  BOCZAR WALDEMAR 42724km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
44  BOCZEK LESZEK 17743km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
45  BOĆKO KRZYSZTOF 16224km / M30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAPOLPOLOK 
46  BOGDAŁ ŻANETA 30524km / K30WROCŁAWPOLPOLOK  
47  BOGUCKA BEATA 14524km / K30MYSZCZYNDYSTANS LESZNOPOLPOLOK 
48  BONDARA SYLWIA 843km / K30WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOLOK  
49  BORDYCH ANDRZEJ 12443km / M40KOŻUCHÓWBOREL MARATHON TEAMPOLPOLOK 
50  BORDYCH JACEK 12543km / M40KOŻUCHÓWBOREL MARATHON TEAMPOLPOLOK 
51  BOROWICZ MARCIN 19524km / M40POZNAŃPOLPOLOK 
52  BOROWIEC BARTEK 57524km / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
53  BORUCKI RAFAŁ 14443km / M40CHOJNÓWPOLPOLOK  
54  BOTTCHER ANDRZEJ 30643km / M40STRZELINSKB GRANITPOLPOLOK 
55  BOŻĘTKA RYSZARD 57343km / M50ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
56  BRODA DOMINIK  24km / M30WROCŁAWPOSITIV VIBRATIONPOLPOL   
57  BRONIEWSKI PIOTR 39743km / M30SŁUBICEPOLPOLOK 
58  BRYDL PAVEL 143km / M30TRUTNOVENERVIT YOKO XC LIFE TEAMCZECZEOK 
59  BRZOZA PAWEŁ  24km / M30BIELANY WROCŁAWSKIEPOLPOL   
60  BRZYK TOMASZ 50724km / M40WILKSZYNPOLPOLOK 
61  BUBEL SEBASTIAN  24km / M30NOWA SÓLK B WIKON NOWA SOLPOLPOL   
62  BUCHLA MARCIN 51843km / M40WROCŁAWGT RATPOLPOLOK 
63  BUCZEK GABRIELA 46824km / K40SWIERKIGLKS `SOKÓŁ` NOWA RUDAPOLPOLOK 
64 BUJACZ JACEK151124km / M40WROCŁAWPOLPOL  
65  BUKOWSKI MICHAŁ  24km / M30OLEŚNICAPOLPOL   
66  CHABKO JACEK 22924km / M50WROCŁAW2. WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYPOLPOLOK 
67  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 17024km / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLPOLPOLOK 
68  CHOŁAST PATRYK 37724km / M40WROCŁAWGT RATPOLPOLOK 
69  CHRZUSZCZ ANNA  24km / K30GORZÓW WLKPPOLPOL   
70 CHUDA ANETA119824km / K30WROCŁAWPOLPOL  
71  CHUDA ANETA  24km / K30WROCLAWPOLPOL   
72  CHUDAK JOANNA 37224km / K20JAROCINGVTPOLPOLOK  
73  CHUTKIEWICZ JERZY 38743km / M60RADOMSKOPOLPOLOK 
74  CHWAŁA PRZEMYSŁAW 10543km / M40WOLICEPOWOLNYPOLPOLOK 
75  CIBORSKI IRENEUSZ 27624km / M60WROCŁAWADDICT.PLPOLPOLOK 
76  CIEŚLA JAROSŁAW  43km / M50WAŁBRZYCHDĘBY WAŁBRZYCHPOLPOL   
77  CIEŚLAK SYLWIA 1743km / K30GLIWICEWYBIERZPOLPOLOK 
78  CIRKO ARKADIUSZ 52424km / M40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
79CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ2143km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
80 CIURASZKIEWICZ JUSTYNA2043km / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
81  CORA KRZYCHU 47524km / M40CHORZÓWPOLPOLOK 
82  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 35824km / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGPOLPOLOK 
83  CYBUŁKA MARIUSZ 6324km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKISTAŚ BIEGAPOLPOLOK 
84  CYCH PIOTR 44624km / M50TWARDOGÓRAMLKS ECHO TWARDOGÓRAPOLPOLOK 
 trener biegu na orientację
85  CYGAN ANDRZEJ 34124km / M40TARNÓWPOLPOLOK 
86  CZARNY MARIUSZ 29643km / M40JAWORZNOJAWORZNO ŁBCPOLPOLOK 
87  CZECHOWSKI PAWEŁ 47124km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
88  CZERWIECKI MARCIN  24km / M30STRZEGOMPOLPOL   
89  ĆWIĄKAŁA WOJCIECH 26143km / M50JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
90  ĆWIKLIŃSKI ROBERT 35924km / M20OPOLEIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK