Zawody obsługuje firma Datasport

BIKE ADVENTURE 30/06-03/07/2018 - international MTB stage race
BIKE WEEK SZKLARSKA PORĘBA, 30 czerwca 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
DRUŻYNA - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
PARA - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 706
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Start Klasyfikacje
1  ADAMEK MIKE 770FUN / M3WROCŁAWPOLPOLOK1 
2  ALBRECHT ANTON 1UCI / OPEN MHALLE (SAALE)TEAM STEIN BIKESGERGEROK1 
3  ALCZYK MARCIN 54PRO / M4WROCŁAWPOLPOLOK1 
4 ALOCHNA DANIEL 55PRO / M3GIERAŁTOWICEPRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAMPOLPOLOK1 
5  ANDERLE PATRICK 56PRO / M2HERTENCYCLETEC CENTURION MTB TEAMGERGEROK1 
 3rd @ Red Bull 26 Zoll (Germany)
6  ANDREJKÓW PIOTR 810/1PFM / KOWARYMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMPOLPOLOK1 
7  ANTOSZEWSKI WOJCIECH 501FUN / M3SZCZECINPOLPOLOK1 
8 ARANIN IWONA 502FUN / K3WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYPOLPOLOK 
9 AUGUSTYNIAK MARVIN2UCI / OPEN MBRAUNSCHWEIGFOCUS RAPIRO RACINGGERGEROK1 
10  BABIARZ PRZEMEK 361/1PPM / KĘBŁOWOLUK-CONNECT RACING TEAMPOLPOLOK1 
11 BACHNIAK DAMIAN 807/2PFM / CZĘSTOCHOWAJURA BIKE MTB TEAMPOLPOLOK1 
12 BACHNIAK KATARZYNA 821/1PFMX / CZĘSTOCHOWAJURA BIKE MTB TEAMPOLPOLOK1 
13  BADKO DARIUSZ 503FUN / M4PIECHOWICEPOLPOLOK1 
14  BAJEW PRZEMYSŁAW 57PRO / M4PUŁAWYBARAN CYCLING TEAMPOLPOLOK1 
15  BAJOR ADAM 504FUN / M3LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLPOLOK1 
16  BAŁAŻYK ROBERT 505FUN / M3WRZEŚNIAAKTYWNASTREFA.PLPOLPOLOK1 
17 BANASIK SŁAWOMIR 58PRO / M3WARSZAWAKOMOBIKE SCOTTPOLPOLOK1 
18 BARABASZ MICHAŁ 1059PRO / M2JÓZEFÓWGO SPORT AK-SPED TEAMPOLPOLOK 
19  BARAN JAKUB 60PRO / M3WARSZAWAPOLPOLOK1 
20  BARANOWSKI KRZYSZTOF 61PRO / M2POZNAŃCONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMPOLPOLOK1 
21  BARANOWSKI MICHAŁ 367/1PPM / DZIEKANÓW LEŚNYTRYBIK TEAMPOLPOLOK1 
22  BATURINA ANNA 399/1PPMX / KHARKOVSK. OBL, DERGACHEVSKIY RN, S. LESNOEBIKEPORTAL.ORG.UAUKRUKROK1 
23  BAUMGART ADAM 62PRO / M4BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPOLPOLOK1 
24  BĄK ADAM 506FUN / M3BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
25 BEJM BARTOSZ 746FUN / M2KOŁOBEJM TEAM - ABC PAKPOLPOLOK1 
26  BEJMA MONIKA 507FUN / K3WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED TEAMPOLPOLOK1 
27  BERDZIK PIOTR 63PRO / M2WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMPOLPOLOK1 
28  BERG IWONA 508FUN / K3KRZYŻ WLKP.BRENDERUP TEAMPOLPOLOK1 
29  BERTOWSKI MIROSŁAW 509FUN / M6WARSZAWAPATNET TEAMPOLPOLOK 
30 BESAHA MIKHAIL34UCI / OPEN MMINSKBELARUS NATIONAL TEAMBLRBLROK1 
31  BIELIŃSKA HANNA 510FUN / K3BYDGOSZCZKUJAWIA XCPOLPOLOK 
32  BIELIŃSKI BOGUMIŁ 64PRO / M3BYDGOSZCZKUJAWIA XCPOLPOLOK1 
33  BŁASZCZYK BARTOSZ 400/1PPM / SZCZECINMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMPOLPOLOK1 
34  BOGDANÓW MACIEJ 511FUN / M4LESZNOCIESIÓŁKA TEAMPOLPOLOK1 
35  BOGUCKA MILENA 512FUN / K3POLICECUBICA RACING TEAMPOLPOLOK1 
36  BOJANOWSKI DARIUSZ 66PRO / M3KOLUSZKIVEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAMPOLPOLOK1 
37  BOJARSKI ANDRZEJ 67PRO / M3GLIWICEPOLPOLOK1 
38  BOJDZIŃSKA EWELINA 68PRO / K3JÓZEFOSŁAWVELCREDOPOLPOLOK1 
39  BOJKOWSKA AGNIESZKA 816/2PFMX / POZNAŃPOLPOLOK1 
40  BOJKOWSKI TOMASZ 816/1PFMX / POZNAŃPOLPOLOK1 
41  BOŁDYS MIROSŁAW 513FUN / M3ŻORYRAFAKO ORBEA MTB TEAMPOLPOLOK1 
42  BORDECKI JAKUB 850/1PFM / ŚWIĘCIECHOWAGALIBIER BIKEFUN TEAMPOLPOLOK1 
43  BORKOWSKI MICHAŁ 514FUN / M4GRUDZIĄDZWHEEL BROTHERS GRUDZIĄDZ (WBMTB.PL)POLPOLOK1 
44  BOŻKO AGNIESZKA 828/2PFW / WARSZAWAKOMOBIKE SCOTTPOLPOLOKOsoba2 
45  BROCHACKI LECH 69PRO / M5EŁKMTB PROSTKI EŁKPOLPOLOK1 
46  BRODA JAROSŁAW 813/1PFM / WROCŁAWROWEROWA DOIIBPOLPOLOK1 
47  BRODA MICHAŁ 813/2PFM / MROZÓWROWEROWA DOIIBPOLPOLOK1 
48 BRYCKI ŁUKASZ 70PRO / M3POZNAŃCONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMPOLPOLOK1 
49 BRYL GRZEGORZ 515FUN / M4GOSTYŃALFAPANEL MTB TEAMPOLPOLOK1 
50  BRYŁKA KONRAD 516FUN / M0NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCAWKK WIERUSZÓWPOLPOLOK1 
51  BRZEZINSKI ARTUR 809/2PFM / LĘBORKKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKPOLPOLOK1 
52  BRZÓZKA ADRIAN 3UCI / OPEN MUSTROŃUCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACEPOLPOLOK1 
53  BRZÓZKA JACEK 323PRO / M544-280 RYDUŁTOWYUCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACEPOLPOLOK1 
54  BUBNOWSKA VIOLETTA 829/2PFW / ZAWONIAKUCHNIEQ MTB TEAMPOLPOLOK1Osoba2 
55  BUBNOWSKI PAWEŁ 71PRO / M3WROCŁAWKUCHNIEQ MTB TEAMPOLPOLOK1 
56  BUĆKO KAMIL 72PRO / M3WARSZAWAALUMEX ALD MTB TEAMPOLPOLOK1 
57  BUDKEVICH KANSTANTSIN 35UCI / OPEN MORSHABELARUS NATIONAL TEAMBLRBLROK1 
58  BUFAN ALEKSANDRA 517FUN / K4OPOLECYKLOOPOLEPOLPOLOK 
59  BUKALSKI PAWEL 73PRO / M3RADOMKOMOBIKE SCOTTPOLPOLOK1 
60  BUKOWIECKI WOJCIECH 74PRO / M3KRAKÓWKSPO DENTINEA 1APOLPOLOK1 
61  BURDZIŃSKI BARTOSZ 518FUN / M3WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED TEAMPOLPOLOK 
62  BURZYCH PRZEMYSŁAW 519FUN / M3POLICECUBICA RACING TEAMPOLPOLOK1 
63 BUSZEWSKI TOMASZ 817/2PFMX / SOSNOWIECBIKEHEADPOLPOLOK1 
 Shimano Service Center - Dobre Koło Dąbrowa Górnicza.
64 CABAJ DIANA520FUN / K2WARSZAWAALUMEX ALD MTB TEAMPOLPOLOK1 
65  CELARY KRZYSZTOF 318PRO / M2KRAKÓWBIKEBOARDPOLPOLOK1 
66  CHMIEL MARIUSZ 521FUN / M4BĄDZÓWBIKE ATELIER MAXIMUS URBEX TEAMPOLPOLOK1 
67  CHMIELEWSKI CEZARY 374/2PPMX / WARSZAWAGO SPORT AK-SPED TEAMPOLPOLOK1 
68  CHOCHOLSKI PIOTR 522FUN / M4SUCHY LASFUNCLUBPOLPOLOK1 
69 CHRISTENSEN THOMAS 75PRO / M4EGTVEDMUDEATERSDENDENOK1 
 Has been riding mtb for only 3 years. Rifding in the Danish club Mudeaters.
70 CHRISTIAN HAAS592FUN / M0BANSKA BYSTRICAZP PODBREZOVASLOSLOOK 
71  CHRUŚLAK MARCIN 76PRO / M3WARSZAWAMGG DOBRY KURS TEAMPOLPOLOK1 
72  CHUDZICKI ZBIGNIEW 523FUN / M4KOWANÓWKOPOLPOLOK 
73  CHUDZIK PIOTR 77PRO / M4DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOK1 
74  CHWIEDUK JAKUB 524FUN / M4BIAŁE BŁOTAGARDENFLORA MTB TEAMPOLPOLOK1 
75  CHWIEJ KAROLINA 828/1PFW / BRWINÓWKOMOBIKE SCOTTPOLPOLOK1Osoba1 
76  CHWIEJ MICHAŁ 525FUN / M1SZKLARSKA PORĘBAKLUB SPORTOWY SZRENICAPOLPOLOK1 
77  CIEŚLIŃSKI PAWEŁ 526FUN / M4WILKOWICECIESIÓŁKA TEAMPOLPOLOK1 
78 CIMOSZUK RYSZARD 78PRO / M4BIAŁYSTOKGRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓWPOLPOLOK1 
79  CISOWSKI DARIUSZ 352/2PPM / GLIWICEATAKSPORT C67 RACING TEAMPOLPOLOK1 
80  COUSTEUR CORENTIN 5UCI / OPEN MSAINT DIE DES VOSGESBIKE`N SHARE BY GAEC DE SALMFRAFRAOK1 
81  CUPIAŁ ANDRZEJ 79PRO / M4DĄBROWA GÓRNICZATRANSPORTRIDEPOLPOLOK 
82  CUPRYŚ KONRAD 363/2PPM / KASZCZORPRO-FIT-BIKEPOLPOLOK1 
83 CYRA KRZYSZTOF 355/1PPM / KRZYWE KOŁOBROTHERHOOD OF MOONSHINEPOLPOLOK1 
84 CYRANIK TOMASZ 527FUN / M3MUROWANA GOSLINACONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMPOLPOLOK 
85  CZAJ KAROL 5002/5PFMX / SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTPOLPOLOK 
86 CZAJKA EMILIA 817/1PFMX / SOSNOWIECBIKEHEADPOLPOLOK1 
87  CZAJKOWSKI MARIUSZ 368/1PPM / GRUDZIĄDZPOLPOLOK1 
88  CZAPLIŃSKI JAN 80PRO / M3BRWINÓWKOMOBIKE SCOTTPOLPOLOK1 
89  CZOPOR MATEUSZ 528FUN / M3JELENIA GÓRADRAXLMAIER MTB TEAMPOLPOLOK1 
90  CZUPRYNIAK MARIUSZ 81PRO / M4GORZÓW WIELKOPOLSKIMTB TEAM GORZOWPOLPOLOK1 
91  CZUWAL SEBASTIAN 82PRO / M4MIERZYNPOLPOLOK1 
92  CZYŻYK MAREK 83PRO / M3JELENIA GÓRAPOLPOLOK1