Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 1216
Odebrało numery: 964

Liczba opłaconych zawodników: 936
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK PIOTR 4521km / M40ŚWINOUJŚCIEZHPPOLPOLOK 
 To już mój 8 półmaraton w Pabianicach :)
2  ADAMIAK MARCIN 68921km / M40ŁÓDŹEVERRUNPOLPOLOK 
3  AGACIAK DANIEL 74921km / M30SIERADZRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
4  AGIER MATEUSZ 6621km / M20TUSZYNTSN RUNNERSPOLPOLOK 
5  ALEKSANDROWICZ ŁUKASZ 89121km / M30PABIANICESPARTANIE DZIECIOMPOLPOLOK 
6  ANDRYSIAK MATEUSZ 48721km / M40WSZESZCZEWICECRAZY WRZESZCZEWICEPOLPOLOKPolicja 
7  ANDRYSIAK PAWEŁ  21km / M40SIERADZTO PAKA TRIATHLON TEAMPOLPOL   
8  ANDRZEJCZAK TOMASZ 70221km / M30PABIANICEKORONA PABIANICEPOLPOLOK 
9  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 28921km / M40DZIEKTARZEWKORONA PABIANICEPOLPOLOK 
10  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 3121km / M50PABIANICEGILLETTE RUNPOLPOLOK 
11  ANGIEL WŁADYSŁAW 17121km / M70BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLPOLOK 
 mam 81 lat 18.02.1937. Biegam od 70 roku życia
12  ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ 5515km / M20ŁÓDŹROSSBIEGANIPOLPOLOK 
13  ANTOS TOMASZ 62121km / M30BEŁCHATÓWWARACH ROWERYPOLPOLOK 
14  ANTOSIEWICZ ROBERT 36521km / M40OTWOCKLULATEAMPOLPOLOK 
15  AUGUSTYNIAK ARTUR 55221km / M30PABIANICEFUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹPOLPOLOK 
16  AUGUSTYNIAK BARTOSZ 83221km / M20PABIANICENOCNY KOCHANEKPOLPOLOK 
17  AUGUSTYNIAK NATALIA 4621km / K20BEŁCHATÓWPOLPOLOK  
18  AUGUSTYNIAK RAFAŁ 38621km / M20ŁÓDŹPOLPOLOK 
19  BAGROWSKI MATEUSZ 7505km / M30PABIANICEPOLPOLOK 
20  BAJAK FILIP 8435km / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
21  BAK MICHAŁ 8385km / M20LUTUTÓWPOLPOLOK 
22  BAL MATEUSZ  21km / M16PABIANICEO CO BIEGAPOLPOL   
23  BALCERZAK ŁUKASZ 98221km / M30ŁÓDŹPOLPOL Policja 
24  BALCZERCZYK MAREK  21km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNINGPOLPOL   
25  BALICKI JACEK 1175km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOLOK 
26  BALIŃSKA AGNIESZKA 70321km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMPOLPOLOK 
27  BALIŃSKI WOJCIECH 70421km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMPOLPOLOK 
28  BANASIAK PIOTR 1185km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPOLPOLOK 
29  BANASZCZYK TOMASZ 34521km / M40ŁASKPOLPOLOK 
30  BANASZEWSKI ŁUKASZ 91921km / M20GRUDZIĄDZKM PSP GRUDZIĄDZPOLPOLOKPSP 
31  BANAŚ MAŁGORZATA 65621km / K30ŁÓDŹPOLPOLOK 
32 BANDEL ADAM104421km / M30ŁÓDŹPOLPOL  
33  BARAN ANDRZEJ 64021km / M50KALISZKALISZPOLPOLOK 
34  BARANIECKI FILIP  21km / M16ŁASKPOLPOL   
35  BARANOWSKI JACEK 90921km / M30GLIWICEJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOLOK 
36  BARANOWSKI KRZYSZTOF 49021km / M50KUTNOKUTNO BIEGAPOLPOLOK 
37  BARAŃSKI KONRAD 55321km / M30KWIATKOWICEFLOWER TEAMPOLPOLOK 
38  BARCZAK ANNA  21km / K30MOGILNOHUSARIA RACE TEAMPOLPOL   
39  BARTKOWSKA JOANNA 29021km / K30BRZOZÓWKAKM UMK TORUŃPOLPOLOK 
40  BARTOS MICHAŁ 90821km / M30ŁÓDŻPOLPOLOK 
41  BARTOSIK ANNA 9535km / K30DOBRAATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOK 
42  BARTOSZEK JADWIGA 38721km / K50KALISZAKTYWNY ASNYKPOLPOLOK 
43  BARTOSZEK MIŁOSZ 45621km / M20PABIANICE4U RUNPOLPOLOK 
44  BARTOSZEK TOMASZ 38821km / M50KALISZAKTYWNY ASNYKPOLPOLOK 
45  BARZYK MATEUSZ 29121km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIFUDU&CO. SPORT TEAMPOLPOLOK  
46  BASIS MARCIN 103921km / M40WARSZAWABIEGAM NATURALNIEPOLPOL  
47  BATORSKI KRZYSZTOF 51621km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIKW PSP ŁÓDŹPOLPOLOKPSP  
48  BAUER PIOTR 1865km / M20ŁÓDŹBRAKPOLPOLOK 
49  BAZAN MARTYNA 36621km / K20CHECHŁO DRUGIEPOLPOLOK 
50  BAZYLUK BŁAŻEJ  21km / M20LUTOMIERSKGILLETTE RUNPOLPOL   
51  BĄK LIDIA 75121km / K30ŁASKRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
52  BĄK PIOTR 75221km / M40ŁASKRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
53  BĄKIEWICZ MARIUSZ  21km / M20GAJKOWICEPOLPOL   
54  BECHT ZENON  21km / M40DOBROŃPOLPOL   
55  BEDERSKI PIOTR 58521km / M30ŁÓDŹBEDIPOLPOLOK 
56  BEDNAREK TOMASZ 50921km / M30WIERZYKIKW PSP ŁÓDŹPOLPOLOKPSP 
57  BEDNARSKA KATARZYNA 89221km / K30ŁÓDŹPOLPOLOK 
58  BERĘC PIOTR 13921km / M40BEŁCHATÓWPOLPOLOK 
59  BĘCZKOWSKI ANDRZEJ 69021km / M40PAJĘCZNOKLUB BIEGACZA WARTAPOLPOLOK 
60  BIALEK GRAZYNA 4485km / K40PABIANICEPOLPOLOK 
61  BIAŁAS ARTUR 38921km / M30TARNOWSKIE GÓRYKP PSP TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOKPSP 
62  BIAŁOGÓROW MARCIN  21km / M30ŁÓDŹPOLPOL   
63  BIEDKA MARCIN 94821km / M30KROSNOKW PSP RZESZÓWPOLPOLOKPSP 
64 ZAWODNIK ANONIMOWY14021km / M30 POLPOLOK  
65  BIELSKA ANNA 8821km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLPOLOK 
66 BIERNACKI DAMIAN64121km / M40PABIANICEKORONA PABIANICE / OLMAR IGŁA TEAMPOLPOLOK 
67  BIERNACKI JAROSŁAW 2655km / M50HUTA DŁUTOWSKAVEOLIAPOLPOLOK 
68  BIŃCZARSKI PATRYK 40521km / M30WŁOCŁAWEKPOLPOLOK 
69  BISTUŁA ARTUR 3221km / M20PABIANICEPOLPOLOK 
70  BŁACHOWICZ SZYMON  21km / M20KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSKPOLPOL   
71  BŁASIAK KATARZYNA 81721km / K30SKARŻYSKO-KAMIENNASTS SKARŻYSKOPOLPOLOK 
72  BŁASZCZYK CZESŁAW 18721km / M50KROŚNIEWICESTOWARZYSZENIE INTEGRACJA KROŚNIEWICEPOLPOLOK 
73  BŁASZCZYK DOMINIKA 79821km / K20WARSZAWAKONIUCHYOCRPOLPOLOK 
74 BŁASZCZYK MARIAN97121km / M60BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPOLPOL  
75  BŁASZCZYK MARIUSZ 55421km / M30ZGIERZZGIERZOŁAKIPOLPOLOK 
76  BŁASZCZYK SYLWIA 9475km / K30DOBRAATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOK 
77  BŁAŻAŁEK ANNA  21km / K40ŁÓDŹSUPER TEAMPOLPOL   
78  BŁOCH AGNIESZKA 36321km / K40HUTA DLUTOWSKABLOCHSPOLPOLOK 
79 BŁOCH MAGDALENA9855km / K30PABIANICEPOLPOL  
80  BŁOCH MAREK  21km / M40HUTA DŁUTOWSKABLOCHSPOLPOL   
81  BOCIĄGA PAWEŁ  21km / M30ŁÓDŹPOLPOL   
82  BOCZAR MIROSŁAW 79921km / M40BRZEGKW PSP WROCŁAWPOLPOLOKPSP 
83  BOCZEK ADAM 4755km / M20ŁÓDŹ-POLPOLOK 
 Personal Best: 10km - 00:47:45
84  BOJARCZUK WALDEMAR 35621km / M60TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNINGPOLPOLOK 
85  BORAS JAN 62521km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK  
86  BORKO ŁUKASZ 47621km / M30PABIANICEPOLPOLOK 
87  BORKOWSKA NATALIA 2665km / K16TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
88  BORKOWSKI RADOSŁAW 26721km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
89  BREJTKOPF KRZYSZTOF 66421km / M30PABIANICEPOLPOLOK 
90  BROCKI TOMASZ 41821km / M30PABIANICEPOLPOLOK 
91  BRONISZEWSKI RYSZARD 18821km / M60PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK 
92  BRYSZEWSKA MARTA 72421km / K40ZGIERZZGIERZOŁAKIPOLPOLOK 
93  BRYSZEWSKA PATRYCJA 51721km / K30ŁÓDŹKLUB BIEGACZA ACCENTUREPOLPOLOK 
94  BRYZGALSKI MAREK  21km / M30ŁÓDŹPOLPOL   
95  BRZEZIŃSKA PAULINA 7965km / K20ŁÓDŹKORONA PABIANICEPOLPOLOK  
96  BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF 18921km / M40ŁASKPOLPOLOK 
97  BRZEZIŃSKI ŁUKASZ 39021km / M30ŁÓDŹK. S. CELIRONMAN S.A. / KORONA PABIANICEPOLPOLOK 
98  BRZOSTOWICZ EWELINA 58621km / K40TOMASZÓW MAZOWIECKIWANDA PANFIL TEAMPOLPOLOK 
99 BRZOZOWSKI JAROSŁAW99321km / KAMIEŃSKPASSION LIFE JOYPOLPOL  
100  BRZOZOWSKI RADOSŁAW  21km / M30ŁÓDŹPOLPOL   
101  BRZÓZKA SŁAWOMIR 101621km / M40SKARŻYSKO - KAMIENNASTS SKARŻYSKOPOLPOL  
102  BUDZYŃSKI PIOTR 39121km / M30ZGIERZTBSIAKIPOLPOLOK 
103  BURDKA PIOTR 8921km / M40BRZEZINYKW PSP ŁÓDŹPOLPOLOKPSP 
104  BURDKA TOMASZ 64221km / M20GŁOWNOTOMTOM RUNNERSPOLPOLOK  
105  BURZYŃSKA IGA 14721km / K20SKIERNIEWICELOSZKI MODELKI TEAMPOLPOLOK 
106  BYJOCH KATARZYNA 6655km / K40PABIANICEPOLPOLOK 
107  CERAN KATARZYNA 4575km / K30PabianiceFUNDACJA KRWINKAPOLPOLOK 
108  CHAŁAŚKIEWICZ DOROTA 10065km / K50PABIANICEPOLPOL  
109  CHAŁUBIŃSKI SŁAWOMIR 19021km / M40ŁASKPOLPOLOK 
110  CHARUSTA MARIUSZ 81821km / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
111  CHĘCIŃSKI GRZEGORZ 19121km / M40PABIANICEPOLPOLOK 
112  CHMIELECKI MARIUSZ 58721km / M40ŁÓDŹMBANKPOLPOLOK 
113  CHMIELEWSKI JAROSŁAW 75321km / M30ŁASKRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
114  CHOJECKA PAULINA 62621km / K20DŁUTÓWPOLPOLOK  
115  CHOJNACKI SZYMON 11921km / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
116  CHRZĄSZCZ JAROSŁAW  21km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKICHRZĄSZCZYKI 4POLPOL   
117  CHRZĄSZCZ KATARZYNA  21km / K20ŁÓDŹNAUKA BIEGAPOLPOL   
118  CHUDAŃSKI HUBERT 86621km / M30BYDGOSZCZSP PSP BYDGOSZCZPOLPOLOKPSP 
119  CHWIAŁKOWSKA ANNA 29221km / K30SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOK 
120  CHYBICKI PIOTR 4721km / M30SKIERNIEWICEPOLPOLOK 
121  CHYBOWSKI JAREK 69121km / M40ŁÓDŹRETKINIA RUNPOLPOLOK 
122  CICHOŃ MACIEJ  21km / M40REDA42.194 WEJHEROWOPOLPOL StrazMiejs  
123  CIEKAŃSKI KRZYSZTOF 7721km / M40KSAWERÓW1 DYWIZJON LOTNICZYPOLPOLOK 
124  CIEKAŃSKI PRZEMYSŁAW 19221km / M20PABIANICEPOLPOLOK 
125  CIEKAŃSKI ZBIGNIEW 19321km / M40PABIANICEPOLPOLOK 
126  CIESIELSKA KATARZYNA 7545km / K20ŁÓDŹPOLPOLOK 
127 CIESIELSKI PIOTR52521km / M30ŁÓDŹPOLPOL  
128  CIEŚLAK DARIUSZ 75521km / M20SĘDZIEJOWICERAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK  
129  CIEŚLAK MICHAŁ 26821km / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
130  CIEŚLAK PIOTR 51821km / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
131  CIEŚLAK TOMASZ  21km / M30ŁÓDŹROSSBIEGANIPOLPOL   
132  CIEŚLIK KONRAD 89321km / M40BEŁCHATÓWBIEGAJ Z JUVENĄPOLPOLOK 
133  CIEŚLIK MICHAŁ 29321km / M30BEŁCHATÓWDRUŻYNA PIERŚCIENIAPOLPOLOK 
134  CIEŚLIK PIOTR 45821km / M40BEŁCHATÓWWARACH ROWERYPOLPOLOK 
135  CIOŁEK TOMASZ 6665km / M40SIERADZ1969POLPOLOK 
136  CISZEK ADRIAN 10035km / M20PABIANICEPOLPOL  
137  CYBULSKI KONRAD 19421km / M40KUTNOK.S. CELIRONMAN S.A.POLPOLOK 
138  CYGANEK MAREK 77421km / M50SIERADZPOLPOLOK 
139  CYRAN PAWEŁ 29421km / M40PABIANICEPOLPOLOK 
140 CYWIŃSKI PAWEŁ99521km / M40ŁÓDŻPOLPOL  
141  CZAJKOWSKA SYLWIA 19521km / K40ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOK 
142  CZARNECKI BOGUSLAW 101921km / M60BLIŻYNSTS SKARŻYSKOPOLPOL  
143 CZARNECKI DAMIAN13721km / M20PABIANICEPOLPOL  
144  CZECH DOROTA 29521km / K40PABIANICEPOLPOLOK 
145  CZECHOWSKI JERZY  21km / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOL   
146  CZEKALSKA ANNA 9975km / K30PABIANICEPOLPOL  
147  CZERWIŃSKI TOMASZ 9021km / M30ŁASKPOLPOLOK  
148  CZESTKOWSKI DAWID 19621km / M30PABIANICEOSP PIĄTKOWISKOPOLPOLOKOSP 
149  CZUBA KRZYSZTOF 39221km / M40OZORKÓWCHUDE PSYPOLPOLOK 
150  CZUBIŃSKI MAREK  21km / M60ŁÓDŹPOLPOL   
151 CZUPRYŃSKA ANNA65221km / K30BEŁCHATÓWWARACH ROWERYPOLPOL  
152  CZYŻOWICZ MIROSŁAW 94321km / M30JASŁOKW PSP RZESZÓWPOLPOLOKPSP