Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

IV Bieg Nadodrzański
Racibórz, 07 stycznia 2018 r.


Liczba zawodników : 547
Liczba opłaconych zawodników: 494
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ANIOŁA PRZEMYSŁAW  OPEN / M40GŁOGÓWEKGŁOGÓWEKPOLPOLOK 
2  ANTCZAK ROBERT  OPEN / M30RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
3  AUGUSCIK PAWEL  OPEN / M40RACIBÓRZEKO OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
4  BAJER GRZEGORZ  OPEN / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOK 
5  BAJER MARZENA  OPEN / K30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOK 
6  BĄKOWSKI MIŁOSZ  OPEN / M20RACIBÓRZNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
7  BĘBENEK MARCIN  OPEN / M30JASTRZĘBIE - ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLPOL  
8  BIGOS GRZEGORZ  OPEN / M30JAWORZNOGRAMMIPOLPOLOK 
9 BIZOŃ MONIKA OPEN / LUBOMIAPOLPOLOK 
10  BLANIK MAREK  OPEN / M30RADLINRADLINPOLPOLOK 
11  BŁĄKAŁA ANDRZEJ  OPEN / M50LYSKIAKTYWNI LYSKIPOLPOLOK 
12  BŁĄKAŁA ARTUR  OPEN / M20LYSKIAKTYWNI LYSKIPOLPOLOK 
13  BŁĘDOWSKI BOGDAN  OPEN / M40ROGÓWAMATORPOLPOLOK 
14  BORN MARCIN  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
15  BRONIAK KRZYSZTOF  OPEN / M40GŁUBCZYCEREBELION OF FREE RUNNERSPOLPOLOK 
16  BUCH FILIP  OPEN / M20KIETRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZPOLPOLOK 
17  BUCZEK PIOTR  OPEN / M30BIELSKO BIAŁAŻELAZNY 83POLPOLOK 
18  BUDZIŃSKA AGNIESZKA  OPEN / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK 
19  BUDZIŃSKI PAWEŁ  OPEN / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK 
20  BUGDOŁ ANDRZEJ  OPEN / M30KROWIARKI-PSP RACIBORZPOLPOLOK 
21  BUGLA ROMAN  OPEN / M40RACIBÓRZPOLPOLOK 
22  BUKSIŃSKA IWONA  OPEN / K50ZABRZEPOLPOLOK 
23  BURDA ANDRZEJ  OPEN / M20RACIBÓRZEKO OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
24  BURSY BETINA  OPEN / K30PRZYSZOWICEPOLPOLOK 
25 BYWALEC STANISŁAW  OPEN / M60RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKIPOLPOLOK 
26  CHLUBA NIKOL  OPEN / K20RACIBÓRZPOLPOLOK 
27 CHOBOT ARTUR OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
28  CHROMIK STANISŁAW  OPEN / M40LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOK 
29  CHRZAN TADEUSZ  OPEN / M50RYDUŁTOWYFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
30  CIECIAK GRZEGORZ  OPEN / M40ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
31  CIERPIAŁOWSKA MARLENA  OPEN / K20ZABRZEPOLPOLOK 
32  CIESIELSKI DARIUSZ  OPEN / M40KIETRZEKO OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
33  CUBER MATEUSZ  OPEN / M30SYRYNIAPOLPOLOK 
34  CYBULSKI GRZEGORZ  OPEN / M50RACIBORZWSZYSTKO DLA PTAKOWPOLPOLOK 
 amator
35  CYRAN MARCIN  OPEN / M30ZAWADA KSIĄŻĘCAPOLPOLOK 
36 CZARNECKA AGNIESZKA OPEN / POLPOLOK 
37  CZARNECKI ADRIAN  OPEN / M20GORZYCEPOLPOLOK 
38 CZARNECKI DANIEL OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
39  CZARNOTA LESZEK  OPEN / M40MARKLOWICEPOLPOLOK 
40 CZAUDERNA KLAUDIA OPEN / GLIWICEPOLPOLOK 
41  CZECH JOANNA  OPEN / K20TURZEPOLPOLOK 
42  CZEKAJ JUSTYNA  OPEN / K20KĘDZIERZYN- KOŹLEANTON TEAMPOLPOLOK 
43  CZEKAJŁO AGNIESZKA  OPEN / K30RACIBÓRZ-POLPOLOK 
44  CZEKAJŁO JACEK  OPEN / M30RACIBÓRZBRAKPOLPOLOK 
45  CZEKAŁA KRZYSZTOF  OPEN / M30KROWIARKIEKO OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
46  CZOGAŁA KRZYSZTOF  OPEN / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOK 
47  CZOGAŁA SZYMON  OPEN / M20LYSKIAKTYWNI LYSKIPOLPOLOK 
48  CZYRNEK DARIUSZ  OPEN / M40RYBNIK-POLPOLOK