Zawody obsługuje firma DATASPORT
naglowek
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 815
Liczba opłaconych zawodników: 672
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ABULEWICZ WOJCIECH 1121KM / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTERPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
2  ADAMCZYK DARIUSZ  21KM / M35KAMIENNA GÓRAPOLPOL Strefa C - 21 KM 
3  ADAMCZYK ŁUKASZ 16721KM / M35KAMIENNA GÓRAPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
4  ADAMCZYK NATALIA 23410KM / K25ŚWIEBODZICEPOLPOLOKStrefa C - 10 KM MOWoz 
5 ADAMSKA JOANNA29210KM / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
6 ADAMSKI ROBERT9510KM / M45WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
7  ADAMSKI WOJCIECH  21KM / M65WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLPOLPOL Strefa C - 21 KM 
8  AKIERMAN ANNA 4021KM / K35LUBAŃPOLPOLOKStrefa D - 21 KM 
9  ANDREJEWICZ MONIKA 55610KM / K30LUBAŃBEZ KLUBUPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
10  ANTCZAK ADRIAN 38610KM / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIPOLPOLOKStrefa A - 10 KM MOWoz 
11  ARENDARCZYK ADAM 58121KM / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
12 ASTRAMOWICZ JOLANTA  10KM / K30JELENIA GÓRAAKTYWNE MAMUSIE W KARKONOSZACHPOLPOL Strefa C - 10 KM 
13  AUGUSTYN ADAM 25410KM / M35STRZELINPOLPOLOKStrefa B - 10 KM MOWoz 
14  AUGUSTYNOWICZ BARTŁOMIEJ 60021KM / M25MAŁOMICEPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
15  AWRYCEWICZ MONIKA 68410KM / K30NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
16  AWRYCEWICZ ROMAN 54721KM / M55NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
17  BAĆMAGA TOMASZ 48821KM / M30RADOMPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
 To będzie mój pierwszy półmaraton 😊
18  BADOWSKI SEBASTIAN  21KM / M40ZAWONIAZAWONIA TEAMPOLPOL Strefa C - 21 KM 
19  BADURA ADAM 34710KM / M40RYBNIKFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOKStrefa A - 10 KM 
20  BALAKOWSKA MAŁGORZATA 61021KM / K45PRZESIEKAPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
21  BANACH ARTUR 6321KM / M40POLKOWICENSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
22  BANASIAK PIOTR 33621KM / M45WARSZAWAPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
23  BANASZAK AGATA 45610KM / K25JELENIA GÓRA-POLPOLOKStrefa C - 10 KM 
 Jestem absolutnie beznadziejna w bieganiu. Ale! Jestem lekarzem i chcę udowodnić sobie i swoim pacjentom, że osoba, która wypluwała płuca po 2,5 km jeszcze kilka miesięcy temu, dziś ukończy jeleniogórską dziesiątkę. Każdy może żyć zdrowiej!
24  BANASZEK GRZEGORZ 5321KM / M35WARSZAWAPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
25  BANAŚ MATEUSZ 20410KM / M25BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKStrefa A - 10 KM 
26  BARAN- DOJS PIOTR 64910KM / M45JELENIA GÓRAAMATORPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
27  BARAN MALWINA 31310KM / K18OLSZYNAPOWER GYMPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
28  BARTNICKI BARTOSZ 54621KM / M25GŁUSZYCAWKURW_TEAMPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
29  BATKO IGOR 63721KM / M18JELENIA GÓRAPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
30  BEDNAREK DARIUSZ 30721KM / M45LUBINPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
31  BEREZOWSKI PIOTR 56221KM / M45JELENIA GÓRAPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
32  BIAŁAS IWONA 39610KM / K40SZKLARSKA PORĘBATS REGLEPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
33  BIELA IWONA 18110KM / K45RYBNICATEAM NESSIPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
34 BIELECKA MARLENA1221KM / K40ŚWIEBODZICEPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
35  BIENIEK-WILK ANNA 49910KM / K40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
36  BIERNACZYK JACEK 58421KM / M40GŁOGÓWPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
37  BIŁAN PAWEŁ 22110KM / M40GUBINPOLPOLOKStrefa A - 10 KM 
38  BINIAK AGNIESZKA 42210KM / K35KIELCZOWAMATORPOLPOLOKStrefa B - 10 KM MOWoz 
39  BINIECKA ANITA 48710KM / K25BOLESŁAWIECMAKOŚ TEAMPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
40  BINIECKI WALDEMAR 69010KM / M50GROMADKABEZ KLUBUPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
41 BIRECKA KAMILLA23521KM / K40KALISZPOLPOLOKStrefa D - 21 KM 
42  BISIKIEWICZ ELŻBIETA 67810KM / K45NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
43  BISKUPSKI ARKADIUSZ  21KM / M45LUBAŃNIEZRZESZONYPOLPOL Strefa C - 21 KM 
44  BOCHEN IZABELA 28421KM / K40BEZRZECZERAZ SZCZECINPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
45  BODA JACEK 30021KM / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
46  BOMERSBACH RAFAŁ 25321KM / M25LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
47  BONDAREWICZ AGATA 44910KM / K35WROCŁAWBONDZIKIPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
48  BORKO ŁUKASZ 38310KM / M35JELENIA GÓRAPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
49  BOROWIAK ADAM 33321KM / M35WROCŁAWPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
50  BOROWIAK MARIUSZ 1321KM / M40BOLKÓWPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
51  BOROWSKI RYSZARD 21521KM / M55BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
52  BORTACKI MATEUSZ 39721KM / M40IŁOWAPOLPOLOKStrefa D - 21 KM 
53  BOSZKO ANNA 32910KM / K35JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
54  BOTUR DAGMARA  10KM / K18JELENIA GÓRAPOLPOL Strefa C - 10 KM 
55  BRAUNER WOJCIECH 26621KM / M35WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
56  BRYNIARSKI BARTOSZ 34621KM / M35JELENIA GÓRABIGSYSTEM CREWPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
57  BRZĄKAŁA KATARZYNA  21KM / K25WROCŁAWPOLPOL Strefa C - 21 KM 
58  BRZOZA PAWEŁ 58621KM / M35BIELANY WROCŁAWSKIEPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
59  BRZYCKA AGNIESZKA 57010KM / K35MYSŁAKOWICEPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
60  BUCZAK RYSZARD  21KM / M65ZAWONIAZAWONIA TEAMPOLPOL Strefa C - 21 KM 
61  BUCZEK GABRIELA 42021KM / K45SWIERKIUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
62  BUCZKOWSKI MAREK 56421KM / M50STARY ŻAGAŃPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
63  BUCZYŃSKI MARCIN 58310KM / M40ŚWIERADÓW-ZDRÓJPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
64  BUĆKO ALICJA 24210KM / K18JELENIA GÓRAVEGE RUNNERSPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
65  BUDZIKOWSKI GRZEGORZ 19921KM / M45JELENIA GÓRAPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
 Biegam dla siebie
66  BUGAJNY PAWEŁ 55721KM / M40BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
67  BUKAŁA JANUSZ 31921KM / M40OTMUCHÓWŚLĘZAKTEAM, OTM.BPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
68  BUNIKOWSKI MICHAŁ 36821KM / M35JELENIA GÓRAPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
69  BURDA AGNIESZKA 29410KM / K40JELENIA GÓRAZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLPOLOKStrefa D - 10 KM 
70  BURKIEWICZ MIROSŁAW 33910KM / M50LIPALZS LIPAPOLPOLOKStrefa A - 10 KM 
71  CALKA JANUSZ 67710KM / M50SPALDINGWKS SLASKGBRGBROKStrefa B - 10 KM 
72  CEDZIDŁO KAMIL 20710KM / MMLUBAWKALUBAWKA TEAMPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
73  CEDZIDŁO MAŁGORZATA 17810KM / K40LUBAWKALUBAWKA TEAMPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
74  CEDZIDŁO PAWEŁ 17921KM / M45LUBAWKALUBAWKA TEAMPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
75  CELUCH RENATA 11310KM / K40CHOJNOWKB LEW LEGNICAPOLPOLOKStrefa C - 10 KM 
76  CEPIELIK WOJCIECH 25510KM / M30PUSTELNIKHERMITPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
77  CEPLIN-KRYWKO MAGDALENA  10KM / K35KARPACZKARPACZPOLPOL Strefa C - 10 KM 
78  CHAJEC MARCIN 12821KM / M35WROCLAWPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
79  CHLAŚCIAK ARIEL 47721KM / M25WROCLAWPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
80  CHOCHOLSKI REMIGIUSZ 46821KM / M40STRZEGOMPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
81  CHOMA KATARZYNA 24910KM / K35JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
82  CHOROSTKOWSKA NATALIA 33710KM / K35MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
83 CHRZĄŚCIK ARKADIUSZ24810KM / M30ZARĘBAPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
84  CICHOŃ ARKADIUSZ  10KM / M45GRYFÓW ŚLĄSKIUKS-ZSOIZ GRYFÓW ŚLĄSKIPOLPOL Strefa B - 10 KM 
85  CIENIUSZEK IZA  21KM / K35PRUSZKÓWKAMKOSPORT.PLPOLPOL Strefa C - 21 KM 
86 CIEPLIŃSKA ANETA71210KM / K35JELENIA GÓRAWERTYKALNA KOTLINAPOLPOLOKMOWoz 
87  CIEPLIŃSKI TOMASZ 34321KM / M35JELENIA GÓRASUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKIPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
88  CIESIELSKI TOMASZ 1421KM / M50STARE BOGACZOWICEPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
89  CIUBA BARTOSZ 40321KM / M35KAMIENNA GÓRABEZ KLUBUPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
 Dotrzeć na mete
90  CYMERLIK KRZYSZTOF 59510KM / M55ŻORYGRUPA CARBONPOLPOLOKStrefa A - 10 KM 
91  CZAPLICKI JANUSZ 49110KM / M50JELENIA GÓRAZABIEGANI.COM.PLPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
92  CZARNECKI JÓZEF 36310KM / M65GRYFÓW ŚLĄSKIPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
93  CZECH MIROSŁAW  10KM / M40KARPACZK2 MISZKOWICEPOLPOL Strefa B - 10 KM 
94  CZECHOWSKA MONIKA  10KM / K30ŚWIERADÓW-ZDRÓJPOLPOL Strefa C - 10 KM 
95  CZECHOWSKI JERZY 5921KM / M65WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
96  CZECHOWSKI PIOTR 49021KM / M60JELENIA GÓRAGENERALIPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
97  CZEKAJ TOMASZ 66621KM / M18WROCLAW-POLPOLOKStrefa D - 21 KM 
98  CZERNIAK PAWEŁ 5721KM / M30SOSNOWKAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOLOKStrefa A - 21 KM 
99  CZERNIAK WIOLETA 15521KM / K30SOSNÓWKATEAM PODGÓRZYN-PODGÓRZYN GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
100 ZAWODNIK ANONIMOWY1521KM / M35 POLPOLOKStrefa C - 21 KM 
101  CZESCIK MICHAL 48010KM / M30JELENI GÓRAPOLPOLOKStrefa B - 10 KM 
102  CZOPOR GRZEGORZ 19321KM / M35JELENIA GÓRADRUŻYNA CHROBREGOPOLPOLOKStrefa C - 21 KM 
103  CZUB PIOTR 55921KM / M25STRZEGOMPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
104  ĆWIĄKAŁA WOJCIECH 6421KM / M55JELENIA GÓRAPOLPOLOKStrefa B - 21 KM 
105  ĆWIKLIŃSKI ROBERT  21KM / M25OPOLEIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL Strefa B - 21 KM 
106  ĆWIKŁOWSKI MAREK 63621KM / M55TRZEBNICAPOLPOLOKStrefa D - 21 KM