Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

VI PERŁY MAŁOPOLSKI - BABIA GÓRA
MAŁOPOLSKA, 26 sierpnia 2018 r.


Liczba zawodników : 804
Liczba opłaconych zawodników: 694
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
 ADAM ELŻANOWSKI B20 / M30WARSZAWAREKINADOPOLPOL  
 ALICJA BALIŃSKA B20 / K30WARSZAWAREKINADOPOLPOL  
  AMANOWICZ MAREK  B20 / M30POŁANIECRUNNING POŁANIECPOLPOL  
  ANDRZEJEWSKI DARIUSZ  B20 / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
 BABIŃSKI TOMASZ1902B10 / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  BAGIŃSKA WERONIKA 1032B10 / KJKATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYPOLPOLOK 
  BAJER GRZEGORZ 1118B10 / M30OLEŚNICAPOLPOLOK 
 BAŁAZY SYLWIA2914B5 / K20KRAKÓWBIEGACTWO!POLPOLOK 
  BANASIAK MARCIN 47B20 / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
 BARAN LUCJAN1904B10 / M50DĘBNOPOLPOLOK 
  BARAN STEFAN 192B20 / M40NOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROPOLPOLOK 
  BARCZYK AGNIESZKA 2097B5 / K40WOLBROMRUNONLINE.PL TEAMPOLPOLOK 
  BARTOSIK KRZYSZTOF 3013NW10 / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
 BARTOSIŃSKA IRENA4027NW5 / K60CHEŁMNOCOFFEE TEAMPOLPOLOK 
  BARTOSIŃSKI MARIUSZ 4028NW5 / M60CHEŁMNOCOFFEE TEAMPOLPOLOK 
  BARTULA JAN 1037B10 / M30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOK 
  BĄCZEK KRZYSZTOF 1121B10 / M40ZAWIERCIEGRUPA JURA.PLPOLPOLOK 
  BĄK ARTUR 109B20 / M40KRAKÓWFC PO 40TCEPOLPOLOK 
  BEDNAREK MARCIN 50B20 / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
 BEDNARZ MARTA708B20 / K30POLPOLOK 
 T/2
  BEDNARZ MARTA  B20 / K30WARSZAWAPOLPOL  
  BEDYCHAJ ANDRZEJ 145B20 / M20KRAKOWX-MANPOLPOLOK 
  BERNAKIEWICZ ALEKSANDRA 2034B5 / K30NOWY TARGPOLPOLOK 
  BERNAS ARKADIUSZ 121B20 / M30CZARNOCINPOLPOLOK 
  BIEGAJ JACEK 1053B10 / M40LUBLINBIEGAM Z ABSPOLPOLOK 
  BIEGUN DARIUSZ 123B20 / M40SUŁKOWICEANDRYCHÓW RUNNINGPOLPOLOK 
  BIELAWSKI PAWEŁ 40B20 / M30TARNÓWEKIPA Z TARNOWAPOLPOLOK 
  BIENIEK ŁUKASZ 12B20 / M40KRAKÓWDZIKIE ŻYCIE RUN TEAMPOLPOLOK 
  BIEŃKO KAROLINA 2031B5 / K30KRAKÓWPOLPOLOK 
  BIERNACKA TERESA 2027B5 / K30MIKOŁÓWMIRAZ RACE TEAMPOLPOLOK 
  BIGAJ ANETTA 2065B5 / K40KRAKÓWPOLPOLOK 
  BIGAJ IREK 2066B5 / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  BIK SZYMON 2098B5 / M30KRAKÓWRUNONLINE.PL TEAMPOLPOLOK 
  BILCZEWSKA MONIKA 1044B10 / K40KĘTYPOLPOLOK 
  BILCZEWSKI MICHAŁ 1045B10 / M30KĘTYPOLPOLOK 
  BIŃCZYCKI JAREK 97B20 / M40OWCZARYLEŚNY TIMPOLPOLOK 
  BIZOŃ TOMASZ 2041B5 / M40ANDRYCHÓWANDRYCHÓW RUNNINGPOLPOLOK 
  BŁACHNO BEATA 4014NW5 / K40KRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOPOLPOLOK 
 BŁACHNO BEATA4503NW5 / K40KRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOPOLPOLOK 
  BŁACHNO MARCIN 99B20 / M40KRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOPOLPOLOK 
 BŁACHNO MARCIN515B20 / M40KRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOPOLPOLOK 
 BOCHENEK JACEK501B20 / M50FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPOLPOLOK 
 BOCHENEK MARIA502B20 / K50FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPOLPOLOK 
  BOCHENEK MICHAŁ 120B20 / M30PROSZOWICEINFINITY GYMPOLPOLOK 
  BOCHEŃSKI RAFAŁ 124B20 / M30KRAKÓWKKM KALORYFERPOLPOLOK 
  BOŁOZ DARIUSZ 506B20 / M40SKAWINABIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWPOLPOLOK 
  BOREK ŁUKASZ 2060B5 / M20BIAŁY DUNAJECCOMMANDOBIUTIPOLPOLOK 
  BOŻEK KATARZYNA 2704B5 / K30SOSNOWIECPOLPOLOK 
 T
  BRODOWSKI JAN 1127B10 / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
  BROŻEK ŁUKASZ 179B20 / M30GORENICELILA TEAMPOLPOLOK 
 BRUDKIEWICZ-PAŹDZIORA ANETA13B20 / K40EKIPA Z TARNOWAPOLPOLOK 
  BRZESKI SZCZEPAN 190B20 / M30BOCHNIAPOLPOLOK 
  BRZYSKA MONIKA 3015NW10 / K40KRAKÓWPOLPOLOK 
  BUCZEK ALEKSANDRA 2064B5 / K16NOWY TARGCOMMANDOBIUTIPOLPOLOK 
  BUCZYŃSKI ADAM 85B20 / M40KRAKÓWNOKIA KRAKÓWPOLPOLOK 
 BUJAK AGNIESZKA2050B5 / K30KRAKÓWPOLPOLOK 
  BUJAK OLAF 1064B10 / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
  BUJAKOWSKI PATRYK 106B20 / M30PROSZOWICESRTG PROSZOWICEPOLPOLOK 
  BUKOWSKA DOROTA 4026NW5 / K30NOWY TARGPOLPOLOK 
  BUKOWSKI MAREK 174B20 / M40BYTOMPOLPOLOK 
 BULICZ-KASPRZAK KASIA1701B10 / K40SULEJÓWEKPOLPOLOK 
 T
  BURNUS BEATA 1022B10 / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
  BURZEJ JANUSZ 2043B5 / M40ANDRYCHÓWANDRYCHÓW RUNNINGPOLPOLOK 
  BUSZKA MATEUSZ 1149B10 / M20RYBNIKPOLPOLOK 
 CABAŁA TOMASZ147B20 / M30PRZYSZOWAPOLPOLOK 
  CAŁKA AGNIESZKA 186B20 / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOK 
  CAŁKA GRZEGORZ 187B20 / M40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOK 
  CEBO AGNIESZKA 1008B10 / K30BYTOMMIRAZ RACE TEAMPOLPOLOK 
  CHAJA ANDRZEJ 64B20 / M60SUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  CHAJA ZUZANNA 3006NW10 / K60SUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONAPOLPOLOK 
 CHROMNIAK MARCIN931B20 / M40LUSINALUSINA PROJEKTPOLPOLOK 
  CHUDZIK MARTA  NW5 / K40KRAKÓWPOLPOL  
  CHUDZIK PIOTR  B10 / M40KRAKÓWPOLPOL  
  CHYLIŃSKI TOMASZ 2071B5 / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  CIENGIEL HANNA  B20 / K30CIESZYNPOLPOL  
 CIEPAK ADAM155B20 / M40PORĘBAPOLPOLOK 
 CIEPAK KRYSTIAN156B20 / MJPORĘBAPOLPOLOK 
  CIURKA-BASTER KAROLINA  B5 / K30KRAKÓWFUNDACJA TRENUJĘ-POMAGAMPOLPOL  
 CUPAŁ MAGALENA2028B5 / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEMIRAZ RACE TEAMPOLPOLOK 
  CUPRYŚ ANNA  B5 / K40WARSZAWAPOLPOL  
  CYBUCH ARKADIUSZ 510B20 / M50KRAKÓWPOLPOLOK 
 CYGAN ŁUKASZ906B20 / M30KRAKÓWKLUB SPORTOWY HAJIMEPOLPOLOK 
 CZARNY TOMASZ2922B5 / M30PRZEWORSKBIEGAM BO BIEGAMPOLPOLOK 
 CZERNECKI ADAM1914B10 / M40MYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEPOLPOLOK 
  CZOSNYKA ADRIAN 1112B10 / M30TARNÓWPOLPOLOK 
 CZUPKIEWICZ MICHAŁ924B20 / M30OPOLERAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
  CZYŻEWSKI MARCIN 1027B10 / M30SŁOMNIKIREVENTONPOLPOLOK