Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

VI PERŁY MAŁOPOLSKI - GORCE
RABKA-ZDRÓJ, 21 października 2018 r.


Liczba zawodników : 813
Liczba opłaconych zawodników: 723
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
 ADAMCZUK ARTUR1162B10 / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
 ADAMCZYK ANDRZEJ120B20 / M20KRAKÓWDASSAULT SYSTEMESPOLPOLOK 
  ADAMOWSKA JOANNA  B20 / K40OLKUSZPOLPOL  
  AMANOWICZ MAREK 1014B10 / M30POŁANIECRUNNING POŁANIECPOLPOLOK 
  ANNA ZAJĄC 2073B5 / K20ZEBRZYDOWICEPOLPOLOK 
  ANTOSZ MICHAŁ 160B20 / M30BIERUŃTTA BIERUŃPOLPOLOK 
 BABIŃSKI TOMASZ1902B10 / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  BALIŃSKA-SANOCKA ANETA 1007B10 / K40ZABRZEPOLPOLOK 
 BAŁAZY SYLWIA2914B5 / K20KRAKÓWBIEGACTWO!POLPOLOK 
  BANASIAK MARCIN 61B20 / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
  BAŃCZYK MARCIN 153B20 / M40ŁAZISKA GÓRNE1 LIGA TRI TEAMPOLPOLOK 
 BARAN LUCJAN1904B10 / M50DĘBNOPOLPOLOK 
 BARAŃSKA MARIA2051B5 / K30KRAKÓWPOLPOLOK 
  BARAŃSKA MONIKA 1151B10 / K50KRAKÓWPOLPOLOK 
  BARTOSIK KRZYSZTOF 3011NW10 / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
 BARTOSIŃSKA IRENA4014NW5 / K60CHEŁMNOCOFFEE TEAMPOLPOLOK 
  BARTOSIŃSKI MARIUSZ 4013NW5 / M60CHEŁMNOCOFFEE TEAMPOLPOLOK 
  BARTULA JAN 1051B10 / M30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOK 
  BAZARNIK GRZEGORZ 207B20 / M30KRAKOWPOLPOLOK 
  BĄCZEK KRZYSZTOF 1055B10 / M40ZAWIERCIEGRUPA JURA`PLPOLPOLOK 
 BEDNARZ MARTA16B20 / K30POLPOLOK 
  BEDYCHAJ ANDRZEJ 123B20 / M20KRAKOWX-MENPOLPOLOK 
  BER GRZEGORZ 77B20 / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
  BER KINGA 4015NW5 / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
 BERNACKA KATARZYNA3023NW10 / K40KRAKÓWDREAM TEAMPOLPOLOK 
  BIAŁOŃSKA KINGA 2118B5 / KJJORDANÓWUKS DELTA JORDANÓWPOLPOLOK 
  BICZ PIOTR 4027NW5 / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
  BIEGAJ JACEK 95B20 / M40LUBLINBIEGAM Z ABSPOLPOLOK 
  BIENIEK ŁUKASZ 35B20 / M40KRAKÓWDZIKIE ŻYCIE RUN TEAMPOLPOLOK 
  BIERNACKA TERESA 2057B5 / K30MIKOŁÓWMIRAZ RACE TEAMPOLPOLOK 
  BIGAJ ANETTA 2064B5 / K40KRAKÓWPOLPOLOK 
  BIGAJ IREK 1088B10 / M40KRAKÓWBIGEYE TEAMPOLPOLOK 
  BIŃCZYCKI JAREK 88B20 / M40OWCZARYLEŚNY TIMPOLPOLOK 
  BIZOŃ TOMASZ 2061B5 / M40ANDRYCHÓWANDRYCHÓW RUNNINGPOLPOLOK 
  BŁACHNO BEATA 4030NW5 / K40KRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOPOLPOLOK 
  BŁACHNO MARCIN 146B20 / M40KRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOPOLPOLOK 
 BŁASZCZYK IWONA4031NW5 / K40MIECHÓWDREAM TEAMPOLPOLOK 
 BOCHENEK JACEK193B20 / M50FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPOLPOLOK 
  BOCHENEK KRZYSZTOF 201B20 / M30JAWORZNOPOLPOLOK 
 BOCHENEK MARIA182B20 / K50FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPOLPOLOK 
  BOCHENEK MICHAŁ 197B20 / M30PROSZOWICEINFINITY-GYMPOLPOLOK 
  BOCHEŃSKI RAFAŁ 79B20 / M30KRAKÓWKKM KALORYFERPOLPOLOK 
 BOCZKAJA KRZYSZTOF512B5 / MJPOLPOLOK 
  BOGUMIŁ GÓRKA 1169B10 / M40SZAFLARYGÓRKA TEAMPOLPOLOK 
  BOGUSZ BARTOSZ 2031B5 / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  BOGUSZ MARCIN 2030B5 / MJKRAKÓWPOLPOLOK 
  BOŁOZ DARIUSZ  B20 / M40SKAWINABIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWPOLPOL  
  BOŻEK KATARZYNA 2049B5 / K30SOSNOWIECPOLPOLOK 
 BOŻEK MAŁGORZATA4043NW5 / K40MIECHÓWDREAM TEAMPOLPOLOK 
  BRODOWSKI JAN 1118B10 / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
 BROŻBAR TOMASZ B10 / M40KRAKÓWPOLPOL  
 BRUDKIEWICZ-PAŹDZIORA ANETA3B20 / K40EKIPA Z TARNOWAPOLPOLOK 
  BRZYSKA MONIKA 3012NW10 / K40KRAKÓWPOLPOLOK 
  BUBICZ KRZYSZTOF 167B20 / M30ŚWIDNIKWKURW_TEAMPOLPOLOK 
  BUCZEK ALEKSANDRA 2086B5 / K16NOWY TARGCOMMANDOBIUTIPOLPOLOK 
  BUDA ŁUKASZ  B10 / M30ŁĘTOWNIABABIA_GÓRA_2018POLPOL  
 BUJAK AGNIESZKA2074B5 / K30KRAKÓWPOLPOLOK 
  BUJAK OLAF 1110B10 / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
 BUKOWSKA DOROTA4045NW5 / K30NOWY TARGPOLPOLOK 
  BUKOWSKI MAREK  B20 / M40BYTOMPOLPOL  
 BULICZ-KASPRZAK KASIA1701B10 / K40SULEJÓWEKPOLPOLOK 
 T
 BULSKA JOANNA2055B5 / KJKRAKOWPOLPOLOK 
  BURDA MAREK 200B20 / M50NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLPOLOK 
  BURNUS BEATA 1107B10 / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
  BURZEJ JANUSZ 2065B5 / M40ANDRYCHÓWANDRYCHÓW RUNNINGPOLPOLOK 
  BUSZKA MATEUSZ  B10 / M20RYBNIKPOLPOL  
  BUTRYN WOJCIECH 138B20 / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  CABAŁA TOMASZ 97B20 / M30PRZYSZOWAPRZYSZOWAPOLPOLOK 
 CAŁKA AGNIESZKA195B20 / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOK 
 CAŁKA GRZEGORZ196B20 / M40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOK 
  CEBO AGNIESZKA 1127B10 / K30BYTOMMIRAZ RACE TEAMPOLPOLOK 
  CHAJA ANDRZEJ 52B20 / M60SUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  CHAJA ZUZANNA 3006NW10 / K60SUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONAPOLPOLOK 
  CHŁOPIK ANNA 3005NW10 / K30KRAKOWPOLPOLOK 
  CHMURA JACEK 1083B10 / M50BUKOWNOPOLPOLOK 
  CHROBACZYŃSKI RAFAŁ 1037B10 / M20CHEŁMIECPOLPOLOK 
 CHROMNIAK MARCIN931B20 / M40LUSINALUSINA PROJEKTPOLPOLOK 
  CHUDZIK MARTA 4036NW5 / K40KRAKÓWPOLPOLOK 
  CHUDZIK NATALIA 4037NW5 / KJKRAKÓWPOLPOLOK 
  CHUDZIK PIOTR 1017B10 / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  CHYLIŃSKI TOMASZ 4039NW5 / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
 CIEPAK ADAM85B20 / M40POLPOLOK 
 CIEPAK KRYSTIAN84B20 / MJGIT EKIPAPOLPOLOK 
  CIURKA-BASTER KAROLINA  B5 / K30KRAKÓWFUNDACJA TRENUJĘ-POMAGAMPOLPOL  
 CORREIA ANDRE198B20 / M30KRAKÓWPOCO LOCOPORPOROK 
 CYGAN ŁUKASZ906B20 / M30KRAKÓWKLUB SPORTOWY HAJIMEPOLPOLOK 
  CZAJA DANIEL 1018B10 / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
 CZAPIEWSKI DAREK144B20 / M30POLPOLOK 
 CZARNY TOMASZ2922B5 / M30PRZEWORSKBIEGAM BO BIEGAMPOLPOLOK 
 CZERNECKI ADAM1914B10 / M40MYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEPOLPOLOK 
  CZERNECKI MACIEJ  B10 / M30KILBEGGAN, CO. WESTMEATHEKIPA Z TARNOWAIRLIRL  
 CZERYNA ROBERT3015NW10 / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
  CZOSNYKA ADRIAN 1074B10 / M30TARNÓWPOLPOLOK 
 CZUPKIEWICZ MICHAŁ924B20 / M30OPOLERAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
  CZYŻEWSKI MARCIN 1040B10 / M30SŁOMNIKIREVENTONPOLPOLOK