Zawody obsługuje firma "STARTER"
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 173
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ABRAHAMOWICZ JAKUB 51OPEN / M30RYBNIKPOLPOLOKOK 
2  ANTOSIAK TOMASZ 52OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLE (KĘDZIERZYN)ANTONTEAMPOLPOLOKOKKK 
3  BANACH JOANNA 53OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
4  BANASIK WIESŁAW 54OPEN / M50ZDZIESZOWICEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOK 
5  BASTA GRZEGORZ 55OPEN / M40CHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOLOKOK 
6  BIALOBRZEWSKI SLAWOMIR 56OPEN / M30KIELCZOWPOLPOLOKOK 
7  BIAŁAS EWA 57OPEN / K30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
8  BIAŁAS JOANNA 58OPEN / K30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
9  BIAŁEK ANDRZEJ 59OPEN / M30KĘDZIERZYN KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
10  BIAŁEK MACIEJ 60OPEN / M20ŁOMŻAPOLPOLOKOK 
11  BICK ROBERT 61OPEN / M40KĘDZIERZYN KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOKOKKK 
12  BIEL KRZYSZTOF 62OPEN / M40JAŚKOWICEAMATORPOLPOLOKOK 
13  BIL SEBASTIAN 63OPEN / M20ŁAZISKA GÓRNEAMATORPOLPOLOKOK 
14  BŁASZCZYK PIOTR 64OPEN / M20OPOLEPOLPOLOKOK 
15  BONK MARCIN 65OPEN / M30PUSTKÓWPOLPOLOKOK 
16  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 66OPEN / M50OPOLESTOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKSPOLPOLOKOK 
17  BURCZYK KLAUDIUSZ 67OPEN / M30URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIEPOLPOLOKOKKK 
18  CIBIS ADAM 68OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
19  CIOCH PAWEL 69OPEN / M30OPOLEPLOTSERWIS OPOLEPOLPOLOKOK 
20  CYGAN TOMASZ 70OPEN / M40FOLWARKDOBRA RODZINAPOLPOLOKOK 
21  CZAK TOMASZ 71OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKOMPANIPOLPOLOKOKKK 
22  CZEKAJ JUSTYNA 72OPEN / K20KĘDZIERZYN- KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
23 CZYŻ GRZEGORZ73OPEN / M40KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOKOK 
24  DOBRZAŃSKI EDWARD 74OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
25  DUDELA MAREK 75OPEN / M40NACZESLAWICEPOLPOLOKOKKK 
26  DZIEDZIC RADOSŁAW 76OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMPOLPOLOKOKKK 
27  FIJAŁKOWSKA ZUZANNA 77OPEN / K20MIELECPOLPOLOKOK 
28  FRĄTCZAK SYLWESTER 78OPEN / M40KĘDZIERZYN - KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
29  FURMAN DAWID 79OPEN / M30BŁAŻEJOWICEDLA MILUSIPOLPOLOKOKKK 
30  GAJDA TOMASZ 80OPEN / M40RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
31  GAWEŁ BOGDAN 81OPEN / M60OŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJPOLPOLOKOK 
32  GIET ADAM 82OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
33  GIET MAŁGORZATA 83OPEN / K40KĘDZIERZYN-KOŻLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
34  GŁÓWKA ALFRED 84OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEKARCZMA U FREDAPOLPOLOKOKKK 
35  GNIOT KATARZYNA 85OPEN / K30ZDZIESZOWICEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOK 
36  GÓRSKA EWA 86OPEN / K20KĘDZIERZYN - KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
37 GRABOWSKA MARIA87OPEN / K40TRZEMESZNOPASJA BIEGANIA 2020/FATPOLPOLOKOK 
38  GRATKOWSKI PAWEŁ 88OPEN / M30OPOLEPOLPOLOKOK 
39  GULBA STANISŁAW 89OPEN / M50JEMIELNICAPOLPOLOKOK 
40  GUNIA MARIUSZ 90OPEN / M50OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOLOKOK 
41  HAŃCZA KRZYSZTOF 91OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
42  HARNUS DAMIAN 92OPEN / M20KEDZIERZYN - KOZLEPOLPOLOKOKKK 
43  JAJUGA ARKADIUSZ 93OPEN / M40ZDZIESZOWICEANTONTEAMPOLPOLOKOK 
44  JAKUBCZYK PIOTR 94OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
45  JANIK JERZY 95OPEN / M60STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOKOK 
46  JANUSZKIEWICZ ANNA 96OPEN / K40OLESNOPOLPOLOKOK 
47  JANUSZKIEWICZ JACEK 97OPEN / M40OLESNOBRADASPOLPOLOKOK 
48  JAROSŁAWSKI EDWARD 98OPEN / M70+KĘDZIERZYN-KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
49  JASIENKIEWICZ TOMASZ 99OPEN / M30KĘDZIERZYN - KOŹLEEL DENATOS PASADENAPOLPOLOKOKKK 
50  JĘDRYCHOWSKI PIOTR 100OPEN / M30SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
51  JĘDRZEJAS SZYMON 101OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
52  JOCHIMCZYK WITEK 102OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOKOKKK 
53  JUREK ZBIGNIEW 103OPEN / M50ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGAPOLPOLOKOK 
54  KACPRZAK GRZEGORZ 104OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOZLECZEMPJON TEAMPOLPOLOKOKKK 
55  KALITA ARTUR 105OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMPOLPOLOKOKKK 
56  KAMIŃSKI MICHAŁ 106OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
57  KANDZIORA KATARZYNA 107OPEN / K20KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOKOK 
58  KARWOT MACIEJ 108OPEN / M40JANKOWICEAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHPOLPOLOKOK 
59  KLEPACZ MIROSŁAW 109OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
60  KLIMCZEWSKI ANDRZEJ 110OPEN / M50ŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
61  KLINIK PAWEŁ 111OPEN / M30RACIBÓRZRAFAKO RUN TEAMPOLPOLOKOK 
62  KOCHON ŁUKASZ 112OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
63 KOCIEL JAROSŁAW113OPEN / M40BYTOMJAREK Z BYTOMIAPOLPOLOKOK 
64  KOCZWARA KRZYSZTOF 114OPEN / M50KRAKÓWPRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYPOLPOLOKOK 
65  KOMANDER EWA 115OPEN / K30KEDZIERZYN-KOZLEKĘDZIERZYN-KOŹLE MIASTO MOŻLIWOŚCIPOLPOLOKOKKK 
66  KOSMATY MARIUSZ 116OPEN / M40OPOLEANTONTEAMPOLPOLOKOK 
67  KOWNACKI JACEK 117OPEN / M40WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
68  KRÓL ADAM 118OPEN / M50OPOLEPGE FENIKS ELEKTROWNIA OPOLEPOLPOLOKOK 
69  KRYSIAK DARIUSZ 119OPEN / M50WROCŁAWUNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIUPOLPOLOKOK 
70 KRZESAJ MARIUSZ 120OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEMULTIFITPOLPOLOKOKKK 
71  KUBICA ADAM 121OPEN / M40BYSTRAPĘDZĄCE NOŻYCE BYTRAPOLPOLOKOK 
72  KUBICA KRZYSZTOF 122OPEN / M50BIERUŃUM BIERUŃPOLPOLOKOK 
73  KUBIEŃ ADAM 123OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
74  KUBIK ARKADIUSZ 124OPEN / M40LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOKOK 
75  KUCZYŃSKA KINGA 125OPEN / K20KĘDZIERZYN-KOŹLETRIBIKE/KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
76  KUPKA JACEK 126OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOKOKKK 
77  KURPAS AGATA 127OPEN / K30ZDZIESZOWICEMULTIFITPOLPOLOKOK 
78  LEKS EDYTA 128OPEN / K40RACIBÓRZDYSTANS LUBOMIAPOLPOLOKOK 
79  LEWALD ADAM 129OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŻLEPOLPOLOKOKKK 
80  LORENC AGNIESZKA 130OPEN / K30DROSZKÓWPOLPOLOKOK 
81  ŁUKASIK ŁUKASZ 131OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
82  ŁUKASZCZYKIEWICZ PAWEŁ 132OPEN / M30STARE KOŹLEANTONTEAMPOLPOLOKOKKK 
83  ŁUKASZCZYKIEWICZ TOMASZ 133OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
84  MACHOŃ MARCIN 134OPEN / M30KALETYKOSEK RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
85  MACIEJEWSKI BOGUSŁAW 135OPEN / M60KWIDZYNINTERNATIONAL PAPER KWIDZYNPOLPOLOKOK 
86  MAĆKÓW MARTYNA 136OPEN / K30KĘDZIERZYN- KOŹLECEWE/ FOTOJOKERPOLPOLOKOKKK 
87 MAJCHRZAK MARCIN 137OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEHOLBOX RUNNERSPOLPOLOKOKKK 
88  MAKAROWSKA MAGDALENA 138OPEN / K30MAKÓWPOLPOLOKOK 
89  MAKAROWSKI WIESŁAW 139OPEN / M30MAKÓWPOLPOLOKOK 
90  MAŃKA PIOTR 140OPEN / M60KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOKOKKK 
 Biegam dla zdrowia 😎
91  MAREK GRZEGORZ 141OPEN / M30KĘDZIERZYN - KOŹLEPSP NR 11POLPOLOKOKKK 
92  MENDEL ANDRZEJ 142OPEN / M40OPOLEPĘDZĄCE AMPERYPOLPOLOKOK 
93  MENDEL MAREK 143OPEN / M50BYCZYNABYCZYŃSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKOK 
94  MICHALCZYK WOJCIECH 144OPEN / M50RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
95  MIŁEK RAFAŁ 145OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLETAK SOBIE POPIERDZIELAM PRZEZ PRERIĘ...POLPOLOKOKKK 
 Tam do kata! Dam dukata, jeśli nie był to kot kata z czarownicą w środku.
96  MROZOWSKI PAWEL 146OPEN / M30KĘDZIERZYNPOLPOLOKOKKK 
97  MRÓZ JAROSŁAW 147OPEN / M40ŻORYMROZY TEAMPOLPOLOKOK 
98  MRÓZ PAWEŁ 148OPEN / M40OŚWIĘCIMMROZY TEAMPOLPOLOKOK 
99  NANKIEWICZ ZBIGNIEW 149OPEN / M50KEDZIERZYN-KOŹLENIERZESZONYPOLPOLOKOK 
100  NIEKRAŚ LIDIA 150OPEN / K30KŁODZKO: - )POLPOLOKOK 
101  NIEWIADOMSKI MAREK 151OPEN / M30KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOKOK 
102  NOWOSIELSKI MAREK 152OPEN / M60SANOKBIEGAM DLA MARCINKAPOLPOLOKOK 
103  OLBRICH ARTUR 153OPEN / M30TWORKÓWPOLPOLOKOK 
104  OPIATOWSKI RYSZARD 154OPEN / M40KOBYŁKAPRZEGLĄD SPORTOWYPOLPOLOKOK 
105  ORLIK JERZY 155OPEN / M50GLIWICEPOLPOLOKOK 
106  OSÓBKA PIOTR 156OPEN / M50KĘDZIERZYN - KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
107  PALETTA NORBERT 157OPEN / M50PIETROWICE WIELKIEPOLPOLOKOK 
108  PAPUGA DARIUSZ 158OPEN / M50JAWISZOWICEZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOLOKOK 
109  PARUSEL MARCIN 159OPEN / M20ŻYROWAKOMITET SPORTU I TURYSTYKI KRZYSZTOFA PODGÓRSKIEGOPOLPOLOKOK 
110  PASOŃ ALEKSANDRA 160OPEN / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
111  PASTUCHA MAREK 161OPEN / M50KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOKOK 
112 PAWELEC PIOTR 162OPEN / M50JASŁOTUPTUŚPOLPOLOKOK 
113  PELC CZESŁAW 163OPEN / M60RYBNIKPĘDZIWIATR GLIWICEPOLPOLOKOK 
114  PIECHACZEK GRZEGORZ 164OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOK 
115  PIETRZAK LESZEK 165OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKK24.PLPOLPOLOKOKKK 
116  PIKOS PATRYK 166OPEN / M30POLSKA NOWA WIEŚPOLPOLOKOK 
117  PLOCH JAKUB 167OPEN / M20ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOLOKOK 
118  PLUTA KAMIL 168OPEN / M20WROCŁAWPERŁA TEAMPOLPOLOKOK 
119  POGOCKI SEWERYN 169OPEN / M30ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWPOLPOLOKOK 
120  POPIEL GRAŻYNA 170OPEN / K50TRZEBNICAPRZEBIEGLI MPPOLPOLOKOK 
121 POŚNIAK TOMASZ171OPEN / M30ZIMNA WÓDKAPOLPOLOKOK 
122  PRZEWIESLIK ARKADIUSZ 172OPEN / M30KĘDZIERZYN KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
123  PUDA KRZYSZTOF 173OPEN / M40JELEŚNIAPOLPOLOKOK 
124  PUŁA ADRIAN 174OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRYSZOMBIERKI DREAM TEAMPOLPOLOKOK 
125  RACZKOWSKI ALBERT 175OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOZLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
126  RAMS ELZBIETA 176OPEN / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
127  RAWSKI DARIUSZ 177OPEN / M40BYTKÓWDARSPEEDPOLPOLOKOKKK 
128  RENCZ MAŁGORZATA 178OPEN / K40ORZESZEWYBIERZPOLPOLOKOK 
129  RUCZKA SZYMON 179OPEN / M20KĘDZIERZYN- KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
130  RUSZAŁA MICHAŁ 180OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
131  RUSZAŁA PAWEŁ 181OPEN / M20KĄTY OPOLSKIEPGE FENIKS ELEKTROWNIA OPOLEPOLPOLOKOK 
132  RYZNER KRZYSZTOF 182OPEN / M50JAROSŁAWJAROSŁAWPOLPOLOKOK 
133  SAMBAK TADEUSZ 183OPEN / M40BRZESZCZEZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOLOKOK 
134  SAS DOMINIK 184OPEN / M20STAROKRZEPICEKB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIEPOLPOLOKOK 
135  SŁOTWIŃSKI DAMIAN 185OPEN / M40ZŁOCZEWBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
136  SOBAS JACEK 186OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS `KOZIOŁEK` KĘDZIERZYN-KOŹLE / #SOBASTEAM / ASICSFRONTRUNNERPOLANDPOLPOLOKOKKK 
137 SOBCZYK GABRIELA187OPEN / K40RACIBÓRZRAFAKO RUN TEAMPOLPOLOKOK 
138  SOBEL ŁUKASZ 188OPEN / M30UJAZDOPEL ACTIVE TEAMPOLPOLOKOK 
139  STANIA PAWEŁ 189OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLE / OPOLEZAREMBA TEAMPOLPOLOKOKKK 
140  STAŃCZYK ANDRZEJ 190OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
141 STAROSTKA ANDRZEJ 191OPEN / M70+KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
142 STAROSTKA JACEK 192OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
143  STEFANIK WOJCIECH 193OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOKOK 
144  STEFAŃSKI JAROSŁAW 194OPEN / M50SIEMIANOWICEW POGONI ZA DUCHEMPOLPOLOKOK 
145  STRZELECKI LESŁAW 195OPEN / M50KLESZCZÓW/GLIWICEMES KLESZCZÓWPOLPOLOKOK 
146  SZEJA SZYMON 196OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
147  SZEJA URSZULA 197OPEN / K50KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
148  SZNAPKA EUGENIUSZ 198OPEN / M60ŚWIĘTOCHŁOWICE3 KAWAŁY O...NA YOUTUBEPOLPOLOKOK 
149  SZNAPKA HALINA 199OPEN / K60ŚWIĘTOCHŁOWICE3 KAWAŁY O...NA YOUTUBEPOLPOLOKOK 
150  SZNURA PIOTR 200OPEN / M20JEMIELNICALKS JEMIELNICAPOLPOLOKOK 
151  SZYMURA GRZEGORZ 201OPEN / M40LESZCZYNYNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
152  TOMAKA KRYSTIAN 202OPEN / M30UJAZDCZEMPJON TEAMPOLPOLOKOK 
153  WALIDUDA JAROSŁAW 203OPEN / M40BRZEGNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
154 WALIGÓRSKI ROBERT 204OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
155  WANIOWSKI JAN JAKUB 205OPEN / M30KRAPKOWICEPOLPOLOKOK 
156 WARAT KATARZYNA206OPEN / K30GLIWICEYES3POLPOLOKOK 
157  WAWRZASZEK ANNA 207OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
158  WCISEŁ PAWEŁ 208OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIPOLPOLOKOKKK 
159  WIEKIERA ADAM 209OPEN / M30GLIWICEPOLPOLOKOK 
160  WILCZEK JAN 210OPEN / M50GAMÓWRAFAKO S.A.POLPOLOKOK 
161 WIŚNIEWSKI TOMASZ211OPEN / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOKOK 
162  WOLNIK MATEUSZ 212OPEN / M20LYSKIAKTYWNI LYSKI/INŻYNIERIA BIEGANIAPOLPOLOKOK 
163  WOSKOWSKA MAGDALENA 213OPEN / K30RACIBÓRZRAFAKO RUN TEAMPOLPOLOKOK 
164  WOŚKO JAN 214OPEN / M60KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOKOK 
165 ZAGÓRSKI PAWEŁ215OPEN / M40BRANICEKB BRANICEPOLPOLOKOK 
166 ZAJDEL DARIUSZ216OPEN / M50ZAWADZKIEZAWADZKIE BIEGNIEPOLPOLOKOK 
167  ZALEWSKI MICHAŁ 217OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKKK 
168  ZĄBEK ŁUKASZ 218OPEN / M40WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOKOK