Zawody obsługuje firma Datasport

5. Dziesiątka WROACTIV
Wrocław, 10 marca 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Uczelnia Wyższa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1469
Odebrało numery: 1366

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABULEWICZ WOJCIECH 3710km / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTERPOLPOLOK 
2  ADAM PIOTR 25110km / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK  
3  ADAMCZUK ŁUKASZ 105710km / M30ZAGRODNOPOLPOLOK 
4  ADAMCZYK NATALIA 110110km / K20ŁODYGOWICEAWLPOLPOLOK 
5  ADAMEK PAWEŁ 126410km / M30WROCŁAW#SOBASTEAMPOLPOLOK  
6  ADAMOWICZ MACIEJ 118210km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
7  ADAMSKI ADAM 82710km / M50BIERUTÓWPOLPOLOK 
8  ADAMSKI KRZYSZTOF 80010km / M30SMOLECSMOLECKA ZADYSZKAPOLPOLOK 
9  ADAMSKI WOJCIECH 74710km / M60WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLPOLPOLOKPracNWU 
10  ALBERT KAMILA 125110km / K20STRZEGANOWICEIDEA GETIN LEASINGPOLPOLOK  
11  ALBERT ŁUKASZ 64310km / M30OPOLEBIEG OPOLSKIPOLPOLOK 
12  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 146410km / M50CHRZĄSTAWA WIELKAFIZJO RUNNERS UMED WROCŁAWPOLPOLOKPracNWU 
13  AMBROSIEWICZ HENRYK 36410km / M60JELENIA GORAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK  
14  AMBROZIK ADAM 98010km / M40BRZEGSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`POLPOLOK 
15  ANCZYK KRYSTYNA 21210km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAPOLPOLOK 
16  ANDRZEJCZAK ADAM 92910km / M30WROCŁAW3M RUNNING TEAMPOLPOLOK  
17  ANDRZEJEWSKA MAŁGORZATA 38910km / K30GĘBCZYCEGT RATPOLPOLOK  
18  ANIOŁA PRZEMYSŁAW 48910km / M40GŁOGÓWEKPOLPOLOK 
19  ANTCZAK JACEK 139010km / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
20  ANTONIAK MIESZKO 137310km / M20OPOLEEUROVENT ATHLETICS OPOLEPOLPOLOK 
21 ANTONISZYN DARIUSZ139910km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
22  ANTOSIAK TOMASZ 129410km / M30ZŁOTORYJATMTEAMPOLPOLOK 
23  ANTOSZ MAREK 118310km / M40POLKOWICEKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
24  ARCISZEWSKI MARCIN 23810km / M30WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
25  ATLAK DARIUSZ 103810km / M20SULIKÓWZŁOŚLIWE DELIFNYPOLPOLOK 
26 AUGUSTYNIAK JAKUB 17910km / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK 
27  BABIJ MARIUSZ 34310km / M40LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
28  BACHIŃSKI WOJCIECH 130410km / M20ROGÓW SOBÓCKIPRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIAPOLPOLOK 
29  BAGIŃSKI ŁUKASZ 59210km / M30WROCŁAWGRUPA BIEGOWA ANZELMPOLPOLOK 
30  BAJER GRZEGORZ 146210km / M30OLEŚNICAPOLPOLOK 
31  BAJRAN PAWEł 33210km / M30Nowa SólKB SPOCENI NOWA SÓLPOLPOLOK  
32  BAJURA SARA 97610km / K20BIERUŃUMED WROCŁAWPOLPOLOK 
33  BALKIEWICZ HENRYK 137410km / M50LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
34  BALWIERCZAK PIOTR 64710km / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOK 
35  BAŁA PIOTR 8810km / M30BUKOWAMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOK 
36  BANACH ARTUR 62310km / M40POLKOWICENSZZ ` SOLIDARNOŚĆ` VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAPOLPOLOK 
37  BANASZAK MAGDALENA 130310km / K30TRZEBINIAFIZJOTRITERAPIA TEAMPOLPOLOK 
38  BANASZEK URSZULA 120410km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
39  BANDURA ROBERT 35010km / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
40  BAŃSKI SEBASTIAN 84910km / M20KAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK  
41  BARAN EWA 10410km / K40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
42  BARAN JAKUB 46510km / M30SIECHNICEARDENTCODEPOLPOLOK 
43  BARANOWSKA ANGELIKA 11510km / K20LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOK 
44  BARANOWSKI PIOTR 69510km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
45  BARDZIŃSKI RAFAŁ 3110km / M20LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
46  BAROWICZ ZBIGNIEW 10910km / M40WROCŁAWFREERUNNERPOLPOLOK 
47  BARTKOWIAK HUBERT 40610km / M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
48  BARTKÓW ŁUKASZ 43610km / M30LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
49  BARTOSZEWSKA MAGDA 124710km / K30WROCŁAWPOLPOLOK  
50  BARYSKI MACIEJ 58510km / M30WROCŁAWEY RUN4FUNPOLPOLOK  
51  BASIS BARTOSZ 94510km / M20ŚWIDNICAPOLPOLOK 
52  BASTA KRYSTIAN 96910km / M30JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
53  BECMER DARIUSZ 126310km / M40WROCŁAWWKS ŚLĄSK - SEKCJA BNOPOLPOLOK 
54  BEDNARCZYK WIESŁAW 112110km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
55  BEDNAREK TOMASZ 128010km / M40GAJKOWPOLPOLOK  
 Bieg po zdrowie..
56  BEDNARSKA ANNA 50210km / K20KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
57  BEKER KATARZYNA 121410km / K20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
58  BELA BEATA 129510km / K40WROCŁAWPOLPOLOKPracNWU 
59  BENDKOWSKA ANNA 72710km / K20LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
60  BENDKOWSKI ANDRZEJ 72810km / M40LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
61  BERGER PIOTR 29510km / M40OTMUCHÓWATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
62  BERNADOWSKI BARTOSZ 102810km / M30WROCŁAWVOESTALPINEPOLPOLOK 
63  BERNATEK MARCIN 38810km / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
64  BIAŁOWĄS PAWEŁ 81810km / M30OŁAWAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
65  BIEGUS JAN 102610km / M30WROCŁAWHEART ATTACKPOLPOLOKPracNWU 
66  BIELAWSKI JAN 13710km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOLOK 
67  BIELIŃSKI PIOTR 70810km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLESOKÓŁ KNURÓW/KS KOZIOŁEKPOLPOLOK 
68  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 30610km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
69  BIEŃKOWSKI KAMIL 65210km / M30RADWANICEBE BETTERPOLPOLOK  
70  BIERNACKA KATARZYNA 18010km / K20SYCÓWMKS SIECHNICEPOLPOLOK 
71  BIJAK DOROTA 96310km / K60WROCŁAW-POLPOLOK 
72 ZAWODNIK ANONIMOWY14310km / M30 SPARTA ZIĘBICEPOLPOLOK 
73 BISKUPSKA MAGDALENA81210km / K30WROCŁAWGT RATPOLPOLOK 
74  BŁASZCZYK MARIUSZ 128910km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
75  BŁASZKIEWICZ BEATA 118110km / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
76  BŁAŚKIEWICZ JAROSŁAW 34410km / M30WROCŁAWTHE BETABLOCKERSPOLPOLOK 
77  BŁAŻKIEWICZ MATEUSZ 83110km / M20WROCŁAWEY RUN4FUNPOLPOLOK  
78  BOBEL ARTUR 3210km / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK 
79  BOBROWSKA EDYTA 48610km / K20WROCŁAWPOLPOLOK  
80  BOCZAR WALDEMAR 118410km / M30WROCŁAWELEKTROTIMPOLPOLOK 
81  BOCZEK LESZEK 11610km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
82  BODNAR RADOSŁAW 40210km / M30OŁAWAPOLPOLOK 
83  BODZIUCH GRZEGORZ 5110km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
84  BOMBAŁA NORBERT 54610km / M40SMOLECHAKUNA MATATAPOLPOLOK 
85  BOMBAŁA PATRYCJA 56810km / K40SMOLECHAKUNA MATATAPOLPOLOK 
86  BORA ANDRZEJ 40810km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
87  BORCZYK JANISZ 81310km / M30CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
88  BORKOWSKI KRZYSZTOF 9010km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
89  BOROWIEC ROBERT 147310km / M40WROCLAWOKSIKO ADVENTURE TEAMPOLPOLOK 
90  BOROWIECKI JĘDRZEJ 143510km / M20ZIELONA GÓRABIEGOSTACJA.PLPOLPOLOK 
91  BORUTA-KOŁODZIEJ EMILIA 142110km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
92 ZAWODNIK ANONIMOWY103510km / M20 -POLPOLOK  
93  BRAŃKA ŁUKASZ 25710km / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOK 
94  BREWKA WANDA 76010km / K30PIERWOSZÓWPANIPOLPOLOK 
95  BROK ADAM 110410km / M50STRONIE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
96  BRYDA DOROTA 145710km / K40BRZEGEURODENT ŁOSIÓWPOLPOLOK  
97  BRYLONEK GRZEGORZ 39810km / M40WROCŁAWRUNNING ACADEMYPOLPOLOK 
98  BRZĄKALSKI KRZYSIEK 72910km / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
99  BRZEŹNIAK JAKUB 83510km / M20NAMYSŁÓWPOLPOLOK  
100  BUCZEK BARTŁOMIEJ 96810km / M30SKWIERZYNA-POLPOLOK 
101  BUDA KRZYSZTOF 70710km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
102  BUKOWSKI ZBIGNIEW 75210km / M30ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
103  BULARZ MATEUSZ 144910km / M20OŁAWATERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYPOLPOLOK 
104 BULARZ MATEUSZ252810km / M20OŁAWATERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYPOLPOLOK 
105  BULARZ PAULINA 145010km / K20OŁAWATERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYPOLPOLOK 
106  BULUK GRZEGORZ 9110km / M30NAMYSŁÓWPOLPOLOK 
107  BURAKIEWICZ KLAUDIA 138910km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
108  BURKIEWICZ MIROSŁAW 97010km / M50LIPALZS LIPAPOLPOLOK 
109  BURMAS DARIUSZ 36610km / M40BOLESŁAWIECMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOK 
110  BUTRYN BOGUMIŁ 13010km / M40WROCŁAWB-TEAMPOLPOLOK 
111  CABAJ DAMIAN 81110km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
112  CALANCA TADEUSZ 141210km / M40WROCLAWPOLPOLOK 
113  CAŁKOSIŃSKI ŁUKASZ 16610km / M40WROCŁAW-POLPOLOK 
114  CAŁY ALICJA 114610km / K30WROCŁAWDANCELAND WROCŁAWPOLPOLOK 
115  CAŁY CEZARY 28110km / M30SOBÓTKA#SOBASTEAMPOLPOLOK  
116  CHABASIŃSKA SYLWIA 125310km / K20DŁUGOŁĘKAIDEA GETIN LEASINGPOLPOLOK 
117  CHALIMONIUK MAŁGORZATA 252110km / K30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOK 
118  CHAMOT MARCIN 39610km / M30KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
119  CHEBA ARIEL 95010km / M20RAWICZNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOK 
120  CHLEBOWICZ MARCIN 24010km / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLPOLPOLOK 
121  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 4110km / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBPOLPOLOK