Zawody obsługuje firma Datasport

Kazimierski Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II
Kazimierz Dolny, 20 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 643
Odebrało numery: 471

Liczba opłaconych zawodników: 509
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMIAK ARKADIUSZ 34510km / M20CIECHANÓWCIECHANÓWPOLPOLOKOK 
2  ADAMIAK ROBERT 34410km / M40CIECHANÓWCIECHANÓWPOLPOLOKOK 
3  ADAMSKI ARKADIUSZ  10km / M30CHODELSPORTOWA GMINA CHODELPOLPOL OK  
4  ADRJAN DARIUSZ 7510km / M50WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEPOLPOLOKOK 
5  AFALTOWSKI GRZEGORZ  10km / M30KĄKOLEWNICAPOLPOL OK  
6  AMBROZIAK MARCIN 5465km / M30RYNDĄBROWSKI TEAMPOLPOLOKOK 
7  ANDRZEJEWSKA JOANNA 18610km / K40LUBLINLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMPOLPOLOKOK 
8  ANTCZAK JOLANTA 27710km / K30PULAWYPOLPOLOKOK 
9  BACHAN-URBANEK EWA 10710km / K30LEOKADIÓWCHEMIK NOXY PUŁAWYPOLPOLOKOK 
10 BACZEWSKA AGNIESZKA4765km / K40ŚWIDNIKPOLPOLOKOK 
11  BAJC MARZENA 8210km / K40LIDZBARK WARMIŃSKIKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOLOKOK 
12  BAKUŁA MAREK 4775km / M30RASZYNSBRT WARSZAWAPOLPOLOKOK 
13  BALUTA EDYTA 37510km / K20LIMANOWARUNNERSPOLPOLOKOK 
14  BANACH ANDRZEJ 18110km / M60GARBATKA LETNISKOBIEGIEM RADOM!POLPOLOKOK 
15  BANACH KUBA 39710km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOL OK 
16  BANASIK MAGDA 3110km / K40STALOWA WOLAFIFARAFAFAST STWPOLPOLOKOK  
17  BARAN TOMASZ 9710km / M30PUŁAWYAVANGARDA FITNESS&SPA PUŁAWYPOLPOLOKOK  
 Biegi: Armageddon Challenge Janowiec nad Wisłą 2017 6km Chmielaki Krasnystaw 2017 półmaraton Pierwsza dycha do maratonu Lublin 2017 10km
18  BARDECKA AGNIESZKA 16010km / K40ŁOMIANKIBRAKPOLPOLOKOK 
19  BARTOSIK KRYSTYNA 4715km / K60ZGIERZPOLPOLOKOK 
20  BARTOSIK MARTA  5km / K30WARSZAWAPOLPOL OK  
21  BARTOSIK TOMASZ 13710km / M20WARSZAWALEGIA RUN CLUBPOLPOLOKOK  
22  BĄK MARCIN 1710km / M30LUBLINLUBLIN BIEGAPOLPOLOKOK 
23 BĄK NATALIA 23210km / K20BRZEZINYPOLPOLOKOK 
24  BEDNARCZYK ŁUKASZ 31810km / M40KONSTANCIN-JEZIORNABIEGAJĄCE ŻABCIEPOLPOLOKOK 
25  BEDNARZ BARTŁOMIEJ 4810km / M30KRAŚNIKLEGIA RUN CLUBPOLPOLOKOK 
26 BELOWSKI LESZEK4425km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYPOLPOLOKOK 
27  BERNACKI KAMIL  10km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLPOL OK  
28  BERUDA ARKADIUSZ 8610km / M30SULEJOWEKPOLPOLOKOK  
29  BIALAS JACEK  10km / M30LUBLINPOLPOL OK  
30  BIAŁEK GRZEGORZ 5710km / M40RADOMPOLPOLOKOK 
31  BIEŃ MARIUSZ 12010km / M40DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOKOK 
32  BIEŃ NATALIA 12110km / K20DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOKOK 
33  BIESZCZ ROBERT  5km / M40TRZYDNIK DUŻYPOLPOL OK  
34  BIJAK STANISLAW 31910km / M50KRAŚNIKSZCZESLIWY EMERYTPOLPOLOKOK 
35  BLICHARZ STANISŁAW 10310km / M50NIEMCENIE MA LETKOPOLPOLOKOK 
36  BOCHENKIEWICZ MARIA 20710km / K30PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPOLPOLOKOK 
37  BOCIAN PIOTR 4010km / M40ĆMIŁÓWPOLPOLOKOK 
38  BOĆ RAFAŁ 25110km / M30LUBLININTROGRAF TEAMPOLPOLOKOK 
39  BODECKI JACEK 22010km / M40SULEJÓWEKPOLPOLOKOK 
40  BODNER IZABELA 6210km / K40WARSZAWAZUMBIARYPOLPOLOKOK 
41  BOGUCKI MICHAŁ 6110km / M20WARSZAWAPOLPOLOKOK  
42  BOKINIEC MARIUSZ 4465km / M50WARSZAWAPOLPOLOKOK 
43  BORKOWSKI BARTOSZ 22910km / M30WARSZAWAEDC RUNNERSPOLPOLOKOK 
44  BORKOWSKI PAWEŁ 19410km / M30GÓRA KALWARIANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
45  BORKOWSKI TOMEK 40010km / M40RADOMZWOLEŃ BIEGAPOLPOL OK 
46  BOROWICZ ADRIANNA 11010km / K30WARSZAWAZUMBIARYPOLPOLOKOK 
47  BRATOS EMIL  10km / M40RADOMPOLPOL OK  
48  BRESZKA MICHAL 28910km / M30LĘBORKWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH W DĘBLINIEPOLPOLOKOK  
49  BREWCZAK MACIEJ 27310km / M30BEŁŻYCEORLEN RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
50  BRODACKI WALDEMAR 40210km / M60PUŁAWYPOLPOL OK 
51  BRYKCZYŃSKI BŁAŻEJ  10km / M40SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECINPOLPOL OK  
52  BRZEZIŃSKA MARTA  10km / K40ZĄBKIPOLPOL OK  
53  BUCZAK RAFAŁ 15710km / M20ZAMOŚĆRAFAŁ BUCZAK TEAMPOLPOLOKOK 
54  BUJAK NIKOLA  10km / K20RADOMABSOLUTE BIKE TEAMPOLPOL OK  
55  BURDA ANDRZEJ  10km / M40RUDNIK NAD SANEMAMATORPOLPOL OK  
56  BURDACH BOGDAN 1510km / M40LUBLINLUBLIN BIEGAPOLPOLOKOK 
57  BURZYKOWSKI STANISŁAW 20010km / M50LUBLINPOLPOLOKOK 
58  BURZYKOWSKA JUSTYNA 19810km / K30LUBLINPOLPOLOKOK 
59  BYRA ANNA  5km / K40LUBLINPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOL OK  
60  CABAJ RAFAŁ  10km / M30MROZYBIEGUSIEM.PLPOLPOL OK  
61  CABOŃ PIOTR 5485km / M30NAŁĘCZÓWCISOWIANKA TEAMPOLPOLOKOK 
62  CEBULA BOGDAN  10km / M50RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLPOL OK  
63  CETLIN MACIEJ 20810km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
64  CHARYGA WOJCIECH  10km / M50STASZÓWPOLPOL OK  
65  CHARYGA WOJCIECH 32810km / M50MOSTKIPOLPOLOKOK 
66  CHĘCIŃSKA OLGA 5335km / K20RADOMPOLPOLOKOK 
67  CHMIELEWSKI MACIEJ 1910km / M50WARKAKS START PUŁASKI WARKAPOLPOLOKOK 
68  CHOJECKI PAWEŁ 17410km / M40ZBUCZYNZBUCKI RUCHPOLPOLOKOK 
69  CHOMIUK ADRIAN 35010km / M30BIAŁA PODLASKAART OF STONE BIAŁA PODLASKAPOLPOLOKOK 
70  CHYLIŃSKI MICHAŁ  10km / M30KALINÓWKABIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOL OK  
71  CIECHANOWICZ PAWEŁ 6710km / M30PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPOLPOLOKOK 
72  CIEPŁUCHA ARTUR 5375km / M40TUMIDAJSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOKOK 
73  CIERLAK PATRYCJA 15610km / K20WARSZAWAPOLPOLOKOK  
74  CUR MICHAŁ  10km / M20DĘBLINPOLPOL OK  
75  CYBULSKA DOMINIKA 5055km / K40LUBLINLUBELSKI BIEGACZ TEAMPOLPOLOKOK 
76  CZUBAK PIOTR 30910km / M30IŁŻAIŁŻA PĘDZIPOLPOLOKOK 
77 ZAWODNIK ANONIMOWY5065km / K20 KUL RUNNING TEAMPOLPOLOKOK