Zawody obsługuje firma Datasport

XI Bieg Kazików
Radom, 11 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 1274
Odebrało numery: 1050

Liczba opłaconych zawodników: 1000
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAM AUGUSTYN  10km / M20RADOM   
2  ADAMCZYK GABRIEL 31910km / M20SZYDŁOWIECENDORFINA SZYDŁOWIECOK 
3  ADAMCZYK KONRAD 73810km / M20RADOMOK 
4  ADAMCZYK RENATA 58410km / K40RADOMBŁASIU TEAMOK 
5  ADAMSKI KAROL  10km / M30GÓZD   
6  ALOT PAWEŁ 36710km / M30RADOMOK 
7  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 38610km / M30RADOMOK 
8  ANGIELCZYK MAGDALENA 11910km / K50ELBLĄGOK  
9  BABARYKA IVAN 101510km / M30DNIPROMK LUCHESK-LKB RUDNIK  
10 BACHAN-URBANEK EWA20410km / K30LEOKADIÓWCHEMIK NOXY PUŁAWY / ZWOLEŃ BIEGAOK 
11  BAĆMAGA GRZEGORZ 22110km / M50RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
12  BALCERAK MARIUSZ 11610km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAWTÓRPOL MARATON TEAMOK 
13  BALIŃSKA AGNIESZKA  10km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAM   
14  BALIŃSKI WOJCIECH  10km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAM   
15  BAŁĘKOWSKA MARTA 92810km / K30WARSZAWAOK 
16  BAŁĘKOWSKI ARKADIUSZ 90710km / M50RADOMOK 
17  BAŁĘKOWSKI KRZYSZTOF 97310km / M20WARSZAWAOK 
18  BANACH ANDRZEJ 71110km / M60GARBATKA LETNISKOBIEGIEM RADOM!OK 
19  BANACH KUBA 71210km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
20 BANACH ŁUKASZ110210km / M40RADOM  
21  BANASIK MARCIN 104710km / M40GÓZDRSSW  
22  BANASIK PAWEŁ 3110km / M50RADOMENDUHUB.COMOK 
23  BANASZCZYK GRZEGORZ 112610km / M30SZYDŁOWIECENDORFINA SZYDŁOWIEC  
24 BANASZCZYK GRZEGORZ 10km / M30SZYDŁOWIECENDORFINA SZYDŁOWIEC  
25  BANAŚ KAMIL 11710km / M30KIELCEEGISOK 
26  BARAN ARKADIUSZ 33910km / M40ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGAOK  
27  BARANOWSKI EMIL 88110km / M40RADOMOK 
28 BARANOWSKI JACEK110310km / M30WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAM  
29  BARANSKI PIOTR 106110km / M30RADOM  
30  BARAŃSKI JAROSŁAW 85410km / M30RADOMOK 
31  BARAŃSKI MARCIN 43210km / M30RADOMOK 
32  BARDZYŃSKI PAWEŁ 25010km / M30PIŃCZÓWOK  
33  BARTNIK GRZEGORZ 93110km / M30RADOMRADOMOK 
34  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 15210km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
35  BARTOSZUK MICHAŁ 34210km / M20STARE HOŁOWCZYCEOK  
36  BARWICKI JACEK 54210km / M30WARSZAWAOK 
37  BARWIŃSKI KAMIL 34710km / M30RADOMBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
38  BARYŁKIEWICZ JAKUB 96210km / M30RADOMOK 
 100% debiut Miłość do futbolu pasja dla wysokich gór latem i zdrowego trybu życia 🙂
39  BASIAK PIOTR  10km / M30LUDWIKÓW   
40  BASIŃSKI JERZY  10km / M40DĘBLIN   
41  BĄK MARCIN  10km / M30LUBLINLUBLIN BIEGA   
42  BĄK MAREK 67810km / M40RADOMOK 
43  BĄK MICHAŁ 29410km / M30CHEŁMCEDRUKARNIA DAP KIELCE/BBL STRAWCZYNOK 
44 BEBACZ RAFAŁ108910km / M40KIELCEBBL STRAWCZYN  
45  BECZEK DAWID  10km / M20RADOM   
46  BEDNAREK JAKUB 105410km / M20RADOMBŁASIU TEAMOK 
47 BELOWSKI LESZEK95010km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOK 
48  BELOWSKI MATEUSZ 96310km / M20PUŁAWYRUN EXPLOREOK 
49  BERNADY DOROTA 93710km / K40RADOMOK 
50  BERNAS LESZEK 71010km / M50BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
51  BERNAS TOMASZ 70810km / M20BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
52  BĘBEN ROBERT 95110km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECOK 
53 BIAŁAS KRZYSZTOF27310km / M50OPOCZNOLKS FENIKS OPOCZNOOK 
54  BIAŁECKI LESZEK 31510km / M30RYKIOK 
55  BIAŁEK GRZEGORZ 14210km / M40RADOMOK 
56  BIAŁKOWSKI MATEUSZ 69110km / M20RADOMOK 
57  BIDAS PIOTR 43610km / M20RADOMOK 
58  BIELACHA MACIEJ 67210km / M20MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
59  BIELAWSKA ANNA 74010km / K30RADOMOK 
60  BIELECKI SZYMON 87210km / M20RADOMOK 
61  BIENIEK KAROL 37010km / M40ZATOPOLICEOK 
62 BIENIEK KRZYSZTOF111510km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI  
63  BIENKOWSKA IWONA 94010km / K40RADOMOK 
64  BILSKI ROBERT 83810km / M40RADOMPMP POLANDOK 
65  BIŃCZYK HUBERT 38810km / M20POTWORÓWOK 
66  BIŃKOWSKI GRZEGORZ  10km / M20RADOM   
67  BIŃKOWSKI ŁUKASZ  10km / M30RADOM   
68  BIRKOWSKI DARIUSZ 6110km / M30RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
69 BITNER JAKUB20810km / M20RADOMBACZYŃSKI TEAMOK 
70  BŁASIAK KATARZYNA 11810km / K30SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
71  BŁASZCZYK ANNA 13810km / K30RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
72 BŁASZCZYK MARCIN107310km / M30KRAKÓWTREND GLASS RUNNING TEAM  
73  BOBER ANNA 55710km / K30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECOK 
74  BOBER SŁAWOMIR 88810km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECOK  
 :)
75  BOCHEŃSKI KRZYSZTOF 97910km / M40SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEWOK 
76  BOCIARN RADOSŁAW  10km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA   
77  BOCKOWSKI PATRYK 87410km / M30RADOMOK  
78  BOCZEK RADOSŁAW 109910km / M40BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNA  
79  BODO PRZEMYSŁAW 53210km / M40ŚWIERCZEKMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
80  BOGUCKI ANDRZEJ 35010km / M50RADOMOK 
81  BOGUCKI ARKADIUSZ 86810km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAOK 
82  BOGUCKI IRENEUSZ 35210km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECOK 
83  BOGUMIŁ TERESA 41910km / K50GRABÓW NAD PILICĄOK 
84  BOJANOWICZ PATRYCJA 59910km / K20RADOMOK 
85  BOJANOWICZ RAFAŁ  10km / M40RADOM   
86  BOJARA ROBERT 86610km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
87  BOJARCZUK WALDEMAR 39810km / M60TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNINGOK 
88  BONECKI ROBERT 21510km / M30WARSZAWAPKO BANK POLSKIOK 
89  BONIECKI ARTUR 9810km / M30RADOMBIEGIEM RADOM! / STREET RUN RADOMOK 
90  BOREK PATRYK 93610km / M20RADOMJW 4938OK 
91  BORKOWSKA HANNA 28310km / K60RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
92  BORKOWSKI JERZY 28210km / M60RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
93  BORUCH IWONA 93310km / K30RADOM42.BLSZ RADOMOK  
94  BORUCH MARIUSZ 93210km / M30RADOMOK 
95  BORYCKI ŁUKASZ 16110km / M30KIELCEBIEGAJĄCE WŁÓCZYKIJEOK 
96 BRATOS EMIL 7610km / M40RADOMOK 
97  BREWCZYŃSKI WOJCIECH 28010km / M30RADOMOK 
98  BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA 54010km / K40GRÓJECOK 
99  BRONISZEWSKI RYSZARD 23810km / M60PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPASSION LIFE JOYOK 
100  BRÓDKA MARCIN 36510km / M30STARACHOWICEOK 
101  BRÓDKA PAWEŁ 2510km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
102  BRZĄKALSKI KRZYSIEK 14010km / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
103  BRZESKA JOLANTA 7110km / K50RADOMBIEGIEM RADOM!OK  
104  BRZESKI DAWID 910km / M30RADOMOK 
105  BRZESKI MIROSŁAW 7010km / M60RADOMBIEGIEM RADOM!OK  
106  BRZOSTOWICZ EWELINA 66310km / K40TOMASZÓW MAZOWIECKIWANDA PANFIL TEAMOK 
107  BUCZEK NATALIA 17310km / K20TARCZYNOSP KOTORYDZOK  
108  BUDZISZEWSKA MARLENA 31310km / K30WARSZAWAOK 
109  BUJAK NIKOLA 1210km / K20RADOMABSOLUTE BIKE TEAMOK 
110  BUKOWSKI JANUSZ 33110km / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMOK 
111  BURAKOWSKI ŁUKASZ 62710km / M20WARSZAWAOK 
112  BURTNIK JOANNA 30510km / K50KIELCEKIELECKI KLUB KAZIKAOK 
113  BUSZKIEWICZ MIROSŁAW 36910km / M40SIENNOOK 
114  CAPAŁA MICHAŁ 1310km / M40STARACHOWICEJUVENTA KOBEX STARACHOWICEOK 
115  CEDRO ILONA 96810km / K20DĘBLINUKS OLIMP KOZIENICEOK 
116 CELI JANUSZ103110km / M20SKARYSZEWURZĄD MIASTA I GMINY SKARYSZEW  
117  CELUCH DAMIAN 66010km / M20RZECZNIÓWOK  
118  CENCELEWICZ ANDRZEJ 39510km / M30RADOMOK 
119  CHAMERSKI JERZY 82210km / M60RADOMRUNRUPERTOK 
120  CHAMERSKI ROBERT 82110km / M30RADOMRUNRUPERTOK 
121  CHŁOPECKI JAKUB 36610km / M30RADOMOK 
122 CHŁOPICKI ANDRZEJ108610km / M50RADOMTEAM BIAŁOBRZEGI  
123  CHMIELECKA MAŁGORZATA 88910km / K50RADOMROKOK 
124  CHMIELEWSKA MAGDA 73010km / K20RADOMSTREET RUN RADOMOK 
125  CHMIELEWSKI TOMASZ 11310km / M30OSTROWIECOSTROBIECOK 
126  CHODYRA KAROL 53710km / M30RADOMOK 
127  CHOJNACKI JAKUB 92710km / M20WIERZBICAZALESICEOK 
128  CHOJNACKI MACIEJ 28910km / M40ZALESICEZALESICEOK 
129  CHOMIK MARCIN 54610km / M30WŁODAWAWŁODAWA BIEGAOK 
130  CHRUSTOWICZ ŁUKASZ 46210km / M40RADOMOK 
131  CHRUŚLAK ARTUR 68810km / M30RADOMDA RADOMOK 
132  CHRZĄSZCZ EWA 91610km / K40RADOMOK 
133  CHRZĄSZCZ JAROSŁAW  10km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKICHRZĄSZCZYKI 4   
134  CHWALIŃSKA BEATA 69610km / K20RADOMOK 
135  CHYLICKI MARIAN-TOMASZ 28610km / M60RADOMOK 
136  CICHOŃ PAWEŁ 76810km / M30PARZNIEWOK 
137  CIELECKI DANIEL 26910km / M30RADOMOK 
138  CIEŚLAK KRZYSZTOF 96010km / M40KOZIENICEKGB KOZIENICKA GRUPA BIEGOWAOK 
139  CIEŚLAK MICHAŁ 62510km / M30ZAGNAŃSKBBL STRAWCZYNOK 
140  CIOCH CEZARY 53510km / M30SKARYSZEWKALLIPSO TEAMOK 
141 CISZEK DANIEL100410km / M30RADOMSTREET RUN RADOM  
142  CIUPAK TOMASZ 3210km / M30RADOMLR HEALTH & BEAUTYOK 
 Pokonaj grubasa
143 CUKROWSKI PIOTR 5210km / M30RADOMOK 
144  CYWKA WALDEMAR 65010km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
145  CZABAN IWONA 99910km / K30RADOMZEBRRA.TVOK 
146  CZABAN KRZYSZTOF 66610km / M30RADOMZEBRRA.TVOK 
147  CZACHAROWSKI BOHDAN 15110km / M70GRÓJECKB GALERIA WARSZAWAOK  
148  CZACHOR DANIEL 79210km / M30RADOMOK 
149  CZARNECKA LIDIA 14410km / K30BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
150  CZARNECKI BOGUSLAW  10km / M60BLIŻYNTSK SKARŻYSKO   
151  CZARNECKI KONRAD 112110km / M30RADOM  
152  CZARNECKI MACIEJ 75910km / M30PRZYTYKSTREET RUN RADOMOK 
153  CZARNECKI RAFAŁ 94110km / M30BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
154 CZARNIECKI BOGUSŁAW110010km / M60BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNA  
155  CZARNOTA PAWEŁ 79010km / M20RADOMOK 
156  CZECHOWSKI JERZY 20710km / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAOK 
157  CZEKAJ WOJCIECH 54310km / M50RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
158  CZEMERYS DARIUSZ 109010km / M40WARSZAWAPZU SPORT TEAM  
159  CZERWIAK KAROL 80010km / M20SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
160  CZERWIEC ARTUR 103810km / M40RADOMWKURW_TEAM  
161  CZERWIŃSKI SEBASTIAN 5110km / M40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOK  
162  CZPAK DANIEL 8910km / M30RADOMOK 
163 CZUBAK PIOTR106410km / M30IŁŻAIŁŻA PĘDZI  
164  CZYŻ GRZEGORZ  10km / M50TARNÓWAUTOMATYKA TARNÓW - GRUPA AZOTY   
165  CZYŻ MAREK 61810km / M60SZYDŁOWIECOK 
166 CZYŻEWSKA INES102710km / K20RADOM  
167  ĆWIEK ŁUKASZ 18910km / M30IŁŻAIŁŻA PĘDZIOK 
168  ĆWIELUCH KAZIMIERZ 19110km / M60SKARŻYSKO-KAMIENNAOK