Zawody obsługuje firma Datasport

XI Bieg Kazików
Radom, 11 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 1274
Odebrało numery: 1050

Liczba opłaconych zawodników: 1000
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAM AUGUSTYN  10km / M20RADOMPOLPOL   
2  ADAMCZYK GABRIEL 31910km / M20SZYDŁOWIECENDORFINA SZYDŁOWIECPOLPOLOK 
3  ADAMCZYK KONRAD 73810km / M20RADOMPOLPOLOK 
4  ADAMCZYK RENATA 58410km / K40RADOMBŁASIU TEAMPOLPOLOK 
5  ADAMSKI KAROL  10km / M30GÓZDPOLPOL   
6  ALOT PAWEŁ 36710km / M30RADOMPOLPOLOK 
7  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 38610km / M30RADOMPOLPOLOK 
8  ANGIELCZYK MAGDALENA 11910km / K50ELBLĄGPOLPOLOK  
9  BABARYKA IVAN 101510km / M30DNIPROMK LUCHESK-LKB RUDNIKUKRUKR  
10 BACHAN-URBANEK EWA20410km / K30LEOKADIÓWCHEMIK NOXY PUŁAWY / ZWOLEŃ BIEGAPOLPOLOK 
11  BAĆMAGA GRZEGORZ 22110km / M50RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
12  BALCERAK MARIUSZ 11610km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAWTÓRPOL MARATON TEAMPOLPOLOK 
13  BALIŃSKA AGNIESZKA  10km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMPOLPOL   
14  BALIŃSKI WOJCIECH  10km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMPOLPOL   
15  BAŁĘKOWSKA MARTA 92810km / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
16  BAŁĘKOWSKI ARKADIUSZ 90710km / M50RADOMPOLPOLOK 
17  BAŁĘKOWSKI KRZYSZTOF 97310km / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
18  BANACH ANDRZEJ 71110km / M60GARBATKA LETNISKOBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
19  BANACH KUBA 71210km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
20 BANACH ŁUKASZ110210km / M40RADOMPOLPOL  
21  BANASIK MARCIN 104710km / M40GÓZDRSSWPOLPOL  
22  BANASIK PAWEŁ 3110km / M50RADOMENDUHUB.COMPOLPOLOK 
23  BANASZCZYK GRZEGORZ 112610km / M30SZYDŁOWIECENDORFINA SZYDŁOWIECPOLPOL  
24 BANASZCZYK GRZEGORZ 10km / M30SZYDŁOWIECENDORFINA SZYDŁOWIECPOLPOL  
25  BANAŚ KAMIL 11710km / M30KIELCEEGISPOLPOLOK 
26  BARAN ARKADIUSZ 33910km / M40ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGAPOLPOLOK  
27  BARANOWSKI EMIL 88110km / M40RADOMPOLPOLOK 
28 BARANOWSKI JACEK110310km / M30WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOL  
29  BARANSKI PIOTR 106110km / M30RADOMPOLPOL  
30  BARAŃSKI JAROSŁAW 85410km / M30RADOMPOLPOLOK 
31  BARAŃSKI MARCIN 43210km / M30RADOMPOLPOLOK 
32  BARDZYŃSKI PAWEŁ 25010km / M30PIŃCZÓWPOLPOLOK  
33  BARTNIK GRZEGORZ 93110km / M30RADOMRADOMPOLPOLOK 
34  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 15210km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
35  BARTOSZUK MICHAŁ 34210km / M20STARE HOŁOWCZYCEPOLPOLOK  
36  BARWICKI JACEK 54210km / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
37  BARWIŃSKI KAMIL 34710km / M30RADOMBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOK 
38  BARYŁKIEWICZ JAKUB 96210km / M30RADOMPOLPOLOK 
 100% debiut Miłość do futbolu pasja dla wysokich gór latem i zdrowego trybu życia 🙂
39  BASIAK PIOTR  10km / M30LUDWIKÓWPOLPOL   
40  BASIŃSKI JERZY  10km / M40DĘBLINPOLPOL   
41  BĄK MARCIN  10km / M30LUBLINLUBLIN BIEGAPOLPOL   
42  BĄK MAREK 67810km / M40RADOMPOLPOLOK 
43  BĄK MICHAŁ 29410km / M30CHEŁMCEDRUKARNIA DAP KIELCE/BBL STRAWCZYNPOLPOLOK 
44 BEBACZ RAFAŁ108910km / M40KIELCEBBL STRAWCZYNPOLPOL  
45  BECZEK DAWID  10km / M20RADOMPOLPOL   
46  BEDNAREK JAKUB 105410km / M20RADOMBŁASIU TEAMPOLPOLOK 
47 BELOWSKI LESZEK95010km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYPOLPOLOK 
48  BELOWSKI MATEUSZ 96310km / M20PUŁAWYRUN EXPLOREPOLPOLOK 
49  BERNADY DOROTA 93710km / K40RADOMPOLPOLOK 
50  BERNAS LESZEK 71010km / M50BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
51  BERNAS TOMASZ 70810km / M20BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
52  BĘBEN ROBERT 95110km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLPOLOK 
53 BIAŁAS KRZYSZTOF27310km / M50OPOCZNOLKS FENIKS OPOCZNOPOLPOLOK 
54  BIAŁECKI LESZEK 31510km / M30RYKIPOLPOLOK 
55  BIAŁEK GRZEGORZ 14210km / M40RADOMPOLPOLOK 
56  BIAŁKOWSKI MATEUSZ 69110km / M20RADOMPOLPOLOK 
57  BIDAS PIOTR 43610km / M20RADOMPOLPOLOK 
58  BIELACHA MACIEJ 67210km / M20MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOLOK 
59  BIELAWSKA ANNA 74010km / K30RADOMPOLPOLOK 
60  BIELECKI SZYMON 87210km / M20RADOMPOLPOLOK 
61  BIENIEK KAROL 37010km / M40ZATOPOLICEPOLPOLOK 
62 BIENIEK KRZYSZTOF111510km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOL  
63  BIENKOWSKA IWONA 94010km / K40RADOMPOLPOLOK 
64  BILSKI ROBERT 83810km / M40RADOMPMP POLANDPOLPOLOK 
65  BIŃCZYK HUBERT 38810km / M20POTWORÓWPOLPOLOK 
66  BIŃKOWSKI GRZEGORZ  10km / M20RADOMPOLPOL   
67  BIŃKOWSKI ŁUKASZ  10km / M30RADOMPOLPOL   
68  BIRKOWSKI DARIUSZ 6110km / M30RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
69 BITNER JAKUB20810km / M20RADOMBACZYŃSKI TEAMPOLPOLOK 
70  BŁASIAK KATARZYNA 11810km / K30SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
71  BŁASZCZYK ANNA 13810km / K30RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
72 BŁASZCZYK MARCIN107310km / M30KRAKÓWTREND GLASS RUNNING TEAMPOLPOL  
73  BOBER ANNA 55710km / K30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLPOLOK 
74  BOBER SŁAWOMIR 88810km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLPOLOK  
 :)
75  BOCHEŃSKI KRZYSZTOF 97910km / M40SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEWPOLPOLOK 
76  BOCIARN RADOSŁAW  10km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAPOLPOL   
77  BOCKOWSKI PATRYK 87410km / M30RADOMPOLPOLOK  
78  BOCZEK RADOSŁAW 109910km / M40BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOL  
79  BODO PRZEMYSŁAW 53210km / M40ŚWIERCZEKMECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOLOK 
80  BOGUCKI ANDRZEJ 35010km / M50RADOMPOLPOLOK 
81  BOGUCKI ARKADIUSZ 86810km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOLOK 
82  BOGUCKI IRENEUSZ 35210km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLPOLOK 
83  BOGUMIŁ TERESA 41910km / K50GRABÓW NAD PILICĄPOLPOLOK 
84  BOJANOWICZ PATRYCJA 59910km / K20RADOMPOLPOLOK 
85  BOJANOWICZ RAFAŁ  10km / M40RADOMPOLPOL   
86  BOJARA ROBERT 86610km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
87  BOJARCZUK WALDEMAR 39810km / M60TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNINGPOLPOLOK 
88  BOJARSKA IZABELA 89610km / K20OTWOCKPOLPOLOK 
89  BONECKI ROBERT 21510km / M30WARSZAWAPKO BANK POLSKIPOLPOLOK 
90  BONIECKI ARTUR 9810km / M30RADOMBIEGIEM RADOM! / STREET RUN RADOMPOLPOLOK 
91  BOREK PATRYK 93610km / M20RADOMJW 4938POLPOLOK 
92  BORKOWSKA HANNA 28310km / K60RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
93  BORKOWSKI JERZY 28210km / M60RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
94  BORUC ROBERT 41110km / M30RADOMPOLPOLOK 
95  BORUCH IWONA 93310km / K30RADOM42.BLSZ RADOMPOLPOLOK  
96  BORUCH MARIUSZ 93210km / M30RADOMPOLPOLOK 
97  BORYCKI ŁUKASZ 16110km / M30KIELCEBIEGAJĄCE WŁÓCZYKIJEPOLPOLOK 
98 BRATOS EMIL 7610km / M40RADOMPOLPOLOK 
99  BREWCZYŃSKI WOJCIECH 28010km / M30RADOMPOLPOLOK 
100  BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA 54010km / K40GRÓJECPOLPOLOK 
101  BRONISZEWSKI RYSZARD 23810km / M60PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPASSION LIFE JOYPOLPOLOK 
102  BRÓDKA MARCIN 36510km / M30STARACHOWICEPOLPOLOK 
103  BRÓDKA PAWEŁ 2510km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
104  BRZĄKALSKI KRZYSIEK 14010km / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
105  BRZESKA JOLANTA 7110km / K50RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK  
106  BRZESKI DAWID 910km / M30RADOMPOLPOLOK 
107  BRZESKI MIROSŁAW 7010km / M60RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK  
108  BRZOSTOWICZ EWELINA 66310km / K40TOMASZÓW MAZOWIECKIWANDA PANFIL TEAMPOLPOLOK 
109  BUCZEK NATALIA 17310km / K20TARCZYNOSP KOTORYDZPOLPOLOK  
110  BUDZISZEWSKA MARLENA 31310km / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
111  BUJAK NIKOLA 1210km / K20RADOMABSOLUTE BIKE TEAMPOLPOLOK 
112  BUKOWSKI JANUSZ 33110km / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMPOLPOLOK 
113  BURAKOWSKI ŁUKASZ 62710km / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
114  BURTNIK JOANNA 30510km / K50KIELCEKIELECKI KLUB KAZIKAPOLPOLOK 
115  BUSZKIEWICZ MIROSŁAW 36910km / M40SIENNOPOLPOLOK 
116  CAPAŁA MICHAŁ 1310km / M40STARACHOWICEJUVENTA KOBEX STARACHOWICEPOLPOLOK 
117 CELI JANUSZ103110km / M20SKARYSZEWURZĄD MIASTA I GMINY SKARYSZEWPOLPOL  
118  CELUCH DAMIAN 66010km / M20RZECZNIÓWPOLPOLOK  
119  CENCELEWICZ ANDRZEJ 39510km / M30RADOMPOLPOLOK 
120  CHAMERSKI JERZY 82210km / M60RADOMRUNRUPERTPOLPOLOK 
121  CHAMERSKI ROBERT 82110km / M30RADOMRUNRUPERTPOLPOLOK 
122  CHŁOPECKI JAKUB 36610km / M30RADOMPOLPOLOK 
123 CHŁOPICKI ANDRZEJ108610km / M50RADOMTEAM BIAŁOBRZEGIPOLPOL  
124  CHMIELECKA MAŁGORZATA 88910km / K50RADOMROKPOLPOLOK 
125  CHMIELEWSKA MAGDA 73010km / K20RADOMSTREET RUN RADOMPOLPOLOK 
126  CHMIELEWSKI TOMASZ 11310km / M30OSTROWIECOSTROBIECPOLPOLOK 
127  CHODYRA KAROL 53710km / M30RADOMPOLPOLOK 
128  CHOJNACKI JAKUB 92710km / M20WIERZBICAZALESICEPOLPOLOK 
129  CHOJNACKI MACIEJ 28910km / M40ZALESICEZALESICEPOLPOLOK 
130  CHOMIK MARCIN 54610km / M30WŁODAWAWŁODAWA BIEGAPOLPOLOK 
131  CHRUSTOWICZ ŁUKASZ 46210km / M40RADOMPOLPOLOK 
132  CHRUŚLAK ARTUR 68810km / M30RADOMDA RADOMPOLPOLOK 
133  CHRZĄSZCZ EWA 91610km / K40RADOMPOLPOLOK 
134  CHRZĄSZCZ JAROSŁAW  10km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKICHRZĄSZCZYKI 4POLPOL   
135  CHWALIŃSKA BEATA 69610km / K20RADOMPOLPOLOK 
136  CHYLICKI MARIAN-TOMASZ 28610km / M60RADOMPOLPOLOK 
137  CICHOŃ PAWEŁ 76810km / M30PRUSZKÓWPOLPOLOK 
138  CIELECKI DANIEL 26910km / M30RADOMPOLPOLOK 
139  CIEŚLAK KRZYSZTOF 96010km / M40KOZIENICEKGB KOZIENICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
140  CIEŚLAK MICHAŁ 62510km / M30ZAGNAŃSKBBL STRAWCZYNPOLPOLOK 
141  CIOCH CEZARY 53510km / M30SKARYSZEWKALLIPSO TEAMPOLPOLOK 
142 CISZEK DANIEL100410km / M30RADOMSTREET RUN RADOMPOLPOL  
143  CIUPAK TOMASZ 3210km / M30RADOMLR HEALTH & BEAUTYPOLPOLOK 
 Pokonaj grubasa
144 CUKROWSKI PIOTR 5210km / M30RADOMPOLPOLOK 
145  CYWKA WALDEMAR 65010km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
146  CZABAN IWONA 99910km / K30RADOMZEBRRA.TVPOLPOLOK 
147  CZABAN KRZYSZTOF 66610km / M30RADOMZEBRRA.TVPOLPOLOK 
148  CZACHAROWSKI BOHDAN 15110km / M70GRÓJECKB GALERIA WARSZAWAPOLPOLOK  
149  CZACHOR DANIEL 79210km / M30RADOMPOLPOLOK 
150  CZARNECKA LIDIA 14410km / K30BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
151  CZARNECKI BOGUSLAW  10km / M60BLIŻYNTSK SKARŻYSKOPOLPOL   
152  CZARNECKI KONRAD 112110km / M30RADOMPOLPOL  
153  CZARNECKI MACIEJ 75910km / M30PRZYTYKSTREET RUN RADOMPOLPOLOK 
154  CZARNECKI RAFAŁ 94110km / M30BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
155 CZARNIECKI BOGUSŁAW110010km / M60BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOL  
156  CZARNOTA PAWEŁ 79010km / M20RADOMPOLPOLOK 
157  CZECHOWSKI JERZY 20710km / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOK 
158  CZEKAJ WOJCIECH 54310km / M50RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
159  CZEMERYS DARIUSZ 109010km / M40WARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLPOL  
160  CZERWIAK KAROL 80010km / M20SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
161  CZERWIEC ARTUR 103810km / M40RADOMWKURW_TEAMPOLPOL  
162  CZERWIŃSKI SEBASTIAN 5110km / M40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOK  
163  CZPAK DANIEL 8910km / M30RADOMPOLPOLOK 
164 CZUBAK PIOTR106410km / M30IŁŻAIŁŻA PĘDZIPOLPOL  
165  CZYŻ GRZEGORZ  10km / M50BOGUMIŁOWICEAUTOMATYKA TARNÓW - GRUPA AZOTYPOLPOL   
166  CZYŻ MAREK 61810km / M60SZYDŁOWIECPOLPOLOK 
167 CZYŻEWSKA INES102710km / K20RADOMPOLPOL  
168  ĆWIEK ŁUKASZ 18910km / M30IŁŻAIŁŻA PĘDZIPOLPOLOK 
169  ĆWIELUCH KAZIMIERZ 19110km / M60SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK