Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY TRIATHLONOWE
KĘDZIERZYN-KOŹLE, 01 lipca 2018 r.


Liczba zawodników : 64
Liczba opłaconych zawodników: 23
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  AGIER MATEUSZ 50TRI / M20TUSZYNTSN RUNNERSPOLPOL  
2  BĄCZKIEWICZ KRZYSZTOF 16TRI / M40ZDZIESZOWICEMTB KRAPKOWICEPOLPOL  
3  BĄK MAREK 32TRI / M40TARNOWSKIE GÓRYTRIDIVISION TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
4  BEDNAREK TOMASZ 49TRI / M40KĘDZIERZYN-KOŹLETBAPOLPOL KK 
5  BOCZAR ANDRZEJ 21TRI / M60KIETRZPOLPOL  
6  BORSIAK SEBASTIAN 36TRI / M30GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMPOLPOLOK 
7  CYBULSKI BARTLOMIEJ 51TRI / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEWELLFITPOLPOL KK 
8  CZECHOWSKI PAWEŁ 41TRI / M30WROCŁAWPOLPOL  
9  CZUPRYN AGATA 44TRI / K30UJAZDPOLPOL  
10  DACEWICZ LESZEK 27TRI / M70+JELENIA GORAJUST SWIMPOLPOL  
 Triathlon uprawiam ponad 25 lat w kat. mesters.
11  DYBEK MATEUSZ 53TRI / M30KRAKÓWKINESIS-FIZJOTERAPIAPOLPOLOK 
12  DYCZEK MARIUSZ 18TRI / M30ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TAEMPOLPOL  
13  GADAJ GRZEGORZ 25TRI / M30RADLINRADLINIOKI W BIEGUPOLPOLOK 
14  GIET ADAM 14TRI / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKKK 
15  GIET MAGDALENA 20TRI / K20DZIERGOWICEYMCA KRAKÓWPOLPOLOKKK 
16 ZAWODNIK ANONIMOWY4TRI / M70+ TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOL  
17  GNIOT KATARZYNA 30TRI / K30ZDZIESZOWICEPOLPOL  
18  GORCZYCA JAKUB 13TRI / M40RYBNIKPOLPOLOK 
19  HARMANSA PIOTR 17TRI / M40GOGOLINTRIATHLON GOGOLINPOLPOLOK 
20  IWAN PIOTR 54TRI / M20RYBNIKPOLPOL  
21  JAGIELA RAFAŁ 35TRI / M30OPOLEKUBUŚ TEAMPOLPOLOK 
22  KACPRZAK GRZEGORZ 47TRI / M40KĘDZIERZYN-KOZLECZEMPJON TEAMPOLPOL KK 
23  KACZOR BARTOSZ 61TRI / M40BIELSKO BIAŁATRIDIVISION TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
24  KAPELA MARIUSZ 33TRI / M40BYTOMCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLPOL  
25  KLAPUCH MICHAŁ 37TRI / M30GLIWICEFIZJO-MATPOLPOLOK 
26 KLINIK PAWEŁ58TRI / M30RACIBÓRZRAFAKO TRI TEAMPOLPOLOK 
27  KRAWENDA ROBERT 40TRI / M20PŁAZAPOLPOL  
28  KRZESAJ MARIUSZ 38TRI / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEMULTIFITPOLPOL KK 
29  KSIĄŻEK GRZEGORZ 43TRI / M30TARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWEPOLPOL  
30  KUBIEŃ ADAM 6TRI / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOZLEPOLPOLOKKK 
31  KUCZYŃSKA KINGA 5TRI / K20KĘDZIERZYN-KOŹLETRIBIKE/KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKKK 
32 KULIŚ JAKUB57TRI / M20RACIBÓRZRAFAKO TRI TEAMPOLPOLOK 
33  KUŚ MICHAŁ 28TRI / M40KĘDZIERZYN-KOŹLESAAFPOLPOL KK 
34  KUŚKA ADAM 52TRI / M20RYBNIKAZS AWF KATOWICEPOLPOL  
35  LACH RAFAŁ 15TRI / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKKK 
36  LACH SEBASTIAN 34TRI / M40GRODKÓWUKS ZNICZ TRIATHLONPOLPOL  
37  MACIEJCZYK MARCIN 55TRI / M30GLIWICEPOLPOL  
38  MAKAROWSKA MAGDALENA 64TRI / K30MAKÓWPOLPOL  
39  MAŁEK MICHAŁ 60TRI / M30WROCŁAWWROCŁAWSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLPOLOK 
40  MICHALEWSKI DARIUSZ 10TRI / M30GOGOLINTRIATHLON GOGOLINPOLPOLOK 
41  MISIASZEK JANUSZ 3TRI / M60KĘDZIERZYN-KOŹLELABOSPORT TEAMPOLPOL KK 
42  NIŻYŃSKI JANUSZ 59TRI / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
43  PŁAWIAK RAFAŁ 7TRI / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOZLEPOLPOL KK 
44  PODGÓRSKI TOMASZ 62TRI / M30GLIWICEPOLPOL  
45  PRZEŹDZIAK ZYGMUNT 39TRI / M40STRZELCE OPOLSKIEKRONOSPAN STRZELCE OPOLSKIEPOLPOL  
46  PUZOŃ ROBERT 11TRI / M30BIELSKO- BIAŁANUTREND TEAMPOLPOL  
47  RADCZUK DARIA 45TRI / K30KRAKOWCZAJA TRAINING SYSTEMPOLPOL  
48  RAJ PAWEL 42TRI / M40GOŚCIĘCINPOLPOL KK 
49  SMOCZYŃSKI MACIEJ 63TRI / M30MIKOŁÓWSAINT-GOBAIN SQUADPOLPOL  
50  STACIWA MICHAŁ 46TRI / M40KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLPOL  
51  STOCHMIAŁEK WOJCIECH 1TRI / M30WIĘKSZYCEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
52  STRENZIOK DARIUSZ 8TRI / M50TARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWEPOLPOL  
53  STUCHLIK TADEUSZ 9TRI / M40TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
54  SYTY DAREK 31TRI / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL KK 
55  SZAREK DOMINIK 29TRI / M40SZCZECINDOMTRANSPOLPOLOK 
56  SZUREK SŁAWOMIR 2TRI / M40RYDUŁTOWYUKS `PIĄTKA PLUS` RYDUŁTOWYPOLPOL  
57  TOKARSKA ELŻBIETA 22TRI / K30OPOLEPOLPOL  
58  TOKARSKA MAGDALENA 23TRI / K40OPOLEPOLPOL  
59  WOJTYŁA TADEUSZ 12TRI / M60NIEZDROWICEPOLPOL  
60 WOSKOWSKA MAGDALENA56TRI / K30RACIBÓRZRAFAKO TRI TEAMPOLPOLOK 
61 WÓJCIK FILIP 24TRI / M20GŁUBCZYCEPOLPOL  
62  WRÓBLEWSKI MIECZYSŁAW 26TRI / M60WROCŁAWWKTRI-WROCŁAWPOLPOL  
63 WYBRANIEC ANDRZEJ19TRI / M60KIETRZKS GRYFPOLPOL  
64  ZIMERMAN ADRIAN 48TRI / M30ZDZIESZOWICEANTONTEAMPOLPOL