Zawody obsługuje firma Datasport

42. Bieg Piastów 50 km - II tura zapisów Zapisując się decydujesz się na start z ostatniego sektora oraz bez pakietu startowego.
Jakuszyce, 03 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 36
Odebrało numery: 14

Liczba opłaconych zawodników: 25
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  BALAKSHIN MIKHAIL  OPEN / M50WIENAUTAUT   
2  BLAZEK JIRI  OPEN / M40LIBERECJABLONECKÉ MATTONKYCZECZE   
3  BRACKLOW FRANZ 2010OPEN / M20DRESDENGERGEROK 
4  DOBROWOLSKI MAREK  OPEN / M50KAZUŃ NOWYJOGGER NDMPOLPOLOKStrazPozarna  
5  GARNCARZ PAWEŁ  OPEN / M40TRZEBNICAPOLPOLOK  
6  GRÜNER BODO  OPEN / M50SOHLAND A.D. SPREEGERGER   
7  GÖTZEL GUNNAR  OPEN / M60KLINGENTHALKLINGENTHALGERGER   
8  HEIDRICH-MEISNER KARL  OPEN / M20DRESDENSKIKLUB DRESDEN-NIEDERSEDLITZGERGEROK  
9  HELMINEN HEIKKI  OPEN / M60YLÖKJÄRVIEXIORFINFINOK  
10  HYSKI MATEUSZ  OPEN / M30MIŁOSZYCEOKROKWIECEJ.PLPOLPOL   
11  JAEHNICHEN BJOERN 2040OPEN / M40HAMBURGGERGEROK  
12  JURAS MARKO  OPEN / M20LIBERECTEAM ROBOTCZECZEOK  
13  LIIMATAINEN HEIKKI  OPEN / M60RIIHIMÄKIRIIHIMÄEN SUUNNISTAJATFINFINOK  
14  LILIENTHAL MARGERY 2006OPEN / K40TALLINNAREAL TEAMESTESTOK 
15  LILIENTHAL MARKO 2007OPEN / M50TALLINNAREAL TEAMESTESTOK 
16  LIUM ASGEIR  OPEN / M40OSLOTEAM BMINORNOR   
17  MELER ULA 2012OPEN / K30PRUSZCZ GDANSKIDOMI TEAMPOLPOLOK 
18  MINDAUGAS CIRAS  OPEN / M30TRAKAITRAKAI KKSCLTULTU   
19  MRÁZ VÁCLAV  OPEN / M30MĚLNÍKASK SLAVIA PRAHACZECZEOK  
20 OSYDA ALICJA2009OPEN / K30JELENIA GÓRATERMY CIEPLICKIEPOLPOLOK 
21  PATRICK LANGER 2004OPEN / M20DRESDENSKIKLUB DRESDEN-NIEDERSEDLITZGERGEROK 
22  PEEK KUNO 2014OPEN / M30TALLINNESTESTOK 
 marathon sport fan
23  PIKULSKI GRZEGORZ  OPEN / M50OSIELSKOPOLPOL   
24  PREUßLER RALPH  OPEN / K50HERMSDORFSV HERMSDORFGERGER   
 Iserlauf 50 km 2018 Platz 658
25  PYCHA BARTOSZ 2001OPEN / M30WAŁBRZYCHSĄ WOLNIEJSI!POLPOLOK 
26  SCHÄFER LEON 2003OPEN / M20DRESDENSKIKLUB DRESDEN-NIEDERSEDLITZGERGEROK  
27  SCHMID ROGER  OPEN / M30BARSINGHAUSENSKI CLUB NAIROBIGERGER   
28  SCHULZE BETTINA 2005OPEN / K40DRESDENSKIKLUB DRESDEN-NIEDERSEDLITZGERGEROK 
29  SOLOVIEV VSEVOLOD  OPEN / M30MOSCOWMSU SKI TEAMRUSRUSOK  
30  SZMIGIEL DANUTA 2002OPEN / K40SIEKIERCZYNPOLPOLOK 
31  TRACZYK PIOTR  OPEN / M30JELENIA GÓRAPOLPOL   
32  TRIER OIVIND THORVALD DUE 2008OPEN / M50OSLOKJELSAAS ILNORNOROK 
 FIS-code: 3 420 407 Results 2017: 18 March 2017: Birkebeiner (World Loppet) 54 km: 3:29:46 19 February 2017: Jizerska (World Loppet) 50 km: 2:46:35
33 TRUTE GERALD2011OPEN / M60TANNEGERGEROK 
34  USTRAFEEV ALEXANDER 2000OPEN / M40YEGORYEVSKRUSRUSOK 
35  WEILGUNY MIROSLAV  OPEN / M20JABLONEC NAD NISOUARO JBCCZECZEOK  
36  WIRGENTIUS NIKO 2013OPEN / M40ESPOOFINFINOK