Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów
naglowek
Liczba zawodników : 537
Liczba opłaconych zawodników: 365
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZYK KRYSTIAN 5025km / OPEN_MKEDZIERZYN-KOZLEPOLPOLOK 
2  ADAMEK HUBERT 110km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEIPA KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKKK 
3  ANDRZEJ KOPEĆ 5035km / OPEN_MK-KOŹLENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
4  BABARYKA IVAN  10km / M30DNIPROMK LUCZESK-LKB RUDNIKUKRUKR  
5  BADURA TOMASZ 5045km / OPEN_MKĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
6  BANACHOWSKI BARTOSZ  10km / M30OPOLEKS OTMĘT KRAPKOWICEPOLPOL  
7  BARANOWSKA RENATA  10km / K30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL  
8  BARTH MARCIN 210km / M30LEŚNICAPOLPOLOK 
9  BARTOSZUK JAROSŁAW 310km / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKKK 
10 BASA EWA 10km / K20KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL KK 
11  BAWOŁ ADAM 5055km / OPEN_MSTRZELCE OPOLSKIEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN--KOŻLEPOLPOLOK 
12  BENISZ WOJCIECH  5km / OPEN_MTARNOWSKIE GÓRYBRT/SREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRYPOLPOL  
13  BĘBEN JERZY 410km / M60+ROZWADZAMORSY NA KOKSIEPOLPOLOK 
14  BICK ROBERT 510km / M40KĘDZIERZYN KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOKKK 
15  BIEŃKO ANNA 5065km / OPEN_KKĘDZIERZYN-KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
16  BIERNACKA BEATA 5075km / OPEN_KOPOLEAMATORPOLPOLOK 
17  BLOT ALEKSANDRA 5095km / OPEN_KKĘDZIERZYN-KOŹLEOPTYK MAXIMAPOLPOLOK 
18  BŁACH ŁUKASZ 610km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKKK 
19  BŁASIAK IWONA 5105km / OPEN_KKOTLARNIABRAKPOLPOLOK 
20  BŁASZCZYK DOMINIK 710km / M30KALETYNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
21  BŁAŻEWSKI MAREK  10km / M50JEMIELNICATEAM MAREKPOLPOL  
22  BOBROWSKA MAŁGORZATA  10km / K40KRAPKOWICERUN4FUNPOLPOL  
23  BORN MARCIN 810km / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKSI KK 
24  BORZYM ŁUKASZ 910km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKKK 
25  BROSZCZAK GRZEGORZ 1010km / M50ROZWADZAGODZIKOWICE TEAMPOLPOLOK 
26  BUDZIŃSKA AGNIESZKA 1110km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK 
27  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 1210km / M50OPOLEFENIKSPOLPOLOK 
28  BUDZIŃSKI PAWEŁ  10km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOL  
29  BUJNOWSKI ARTUR 5115km / OPEN_MKNURÓWHOLBOX RUNNERSPOLPOLOK 
30  BURCZYK KLAUDIUSZ 1310km / M30URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIEPOLPOLOK 
31  CEBULA DAWID 1410km / M20BROŻEC-POLPOLOK 
32  CEDRO DAMIAN 1510km / M40OPOLEBOSSE NOGI MALINKA OPOLEPOLPOLOK 
33  CHALIŃSKI KRZYSZTOF 1610km / M40ŁUBNIANYHELIX POMATIAPOLPOLOK 
34  CHARCHUT KRZYSZTOF  10km / M40NIEMODLINNIEMODLIN BIEGAPOLPOL  
35 CHOLEWA ROBERT1710km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEMWIKPOLPOLOKKK 
36  CHORKOWY BARTOSZ  10km / M40OPOLEPOLPOL  
37  CHUDZICKA GŁÓWKA MAGDALENA  10km / K40OPOLELEROY MERLIN POLSKA SP.ZO.OPOLPOL  
38  CIASTKO JAROSŁAW 1810km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKKK 
39  CIĄGLEWICZ PATRYCJA 1910km / K40UJAZDPOLPOLOK 
40  CIBIS ADAM  10km / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL KK 
41  CIEPLIK KRZYSZTOF 2010km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
42  CIOLEK HUBERT  10km / M40TARNÓW OPOLSKIPOLPOL  
43  CWYNAR RAFAŁ 5125km / OPEN_MKĘDZIERZYN - KOŹLEKS KOZIOŁEKPOLPOLOK 
44  CYROŃ PATRYK 2110km / M20NIWNICAPOLPOLOKSI KK 
45  CZAK TOMASZ 2210km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKKK 
46  CZARNAS LUKASZ  10km / M30KEDZIERZYN KOZLEPOLPOL KK 
47  CZEKAJ JUSTYNA 2310km / K20KĘDZIERZYN- KOŹLEANTONTEAMPOLPOLOKKK 
48  CZEKAJŁO AGNIESZKA  5km / OPEN_KRACIBÓRZOSOBA PRYWATNAPOLPOL  
49  CZERNEK DAREK 2410km / M30GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOK 
50  CZYRNIA ANDRZEJ 2510km / M30TURAWATURAWA WARRIORPOLPOLOK 
51  ĆWIKLIŃSKI ROBERT 2610km / M20OPOLEIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK