Zawody obsługuje firma Datasport

Wąbrzeska Dziesiątka
Wąbrzeźno, 08 września 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 670
Odebrało numery: 524

Liczba opłaconych zawodników: 594
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABCZYŃSKI ROBERT 21510km / M40ŚWIECIESOLIDARNOŚĆ POLEDNOPOLPOLOKOK 
2  ANDRZEJCZAK RAFAŁ  10km / M30GRUDZIĄDZPOLPOL OK  
3  ANZEL JERZY 17810km / M50BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOKOK 
4  BADZMIEROWSKA BEATA  NW / K40GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK  
5 BALAWAJDER-MISIASZEK ZOFIA27210km / K40KOWALEWO POMORSKIEPOLPOLOKOK 
6  BALICKI KRZYSZTOF 34510km / M20WĄBRZEŹNOPOLPOLOKOK 
7  BARANOWSKA KLAUDIA 16610km / K20WĄBRZEŹNOPOLPOLOKOK 
8  BARANOWSKI WOJTEK 7510km / M40WĄBRZEŹNOPOLPOLOKOK 
9  BARAŃSKI KRZYSZTOF 15010km / M20TORUŃBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOKOK 
10  BARCZAK PAWEŁ 8210km / M30TORUŃANIRO RUN TEAMPOLPOLOKOK 
11  BARSKA-MOJEK BEATA  NW / K40GRUPAŻOŁNIERZEPOLPOLOKOK  
12  BARTKOWSKI ZDZISŁAW 13910km / M50GRUDZIĄDZ-POLPOLOKOK 
13  BARTOSZEWSKI ADAM 55710km / M30PŁUŻNICA-POLPOLOKOK 
14 BARTOŚ PAWEŁ40510km / M30WĄBRZEŹNOSPORTERGISPOLPOLOKOK 
15  BĄCZKOWSKI MIROSŁAW  10km / M40GRUPANIEZRZESZONYPOLPOL OK  
16  BECKER EWELINA  NW / K30WĄBRZEŹNOAMPOL-MEROL TEAMPOLPOLOKOK  
17  BECMER ANNA  NW / K30BRODNICAPOLPOLOKOK  
18  BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW 16310km / M30GRUDZIĄDZ[email protected]POLPOLOKOK 
19  BEREZA BOŻENA 31910km / K50WĄBRZEŹNO-POLPOLOKOK 
20  BESTJAN MONIKA 1710km / K30WĄBRZEŹNOODNOWA - FITNESSPOLPOLOKOK 
21  BIEGANOWSKA ANNA 19810km / K20OPOLEPOLPOLOKOK  
22  BIELEC MICHAŁ 8910km / M40WĄBRZEŹNOREFLEX POLSKAPOLPOLOKOK 
23 BIENIEK DANUTA NW / K60WĄBRZEŹNOKLUB AKTYWNYCH KOBIETPOLPOLOKOK  
24 BIERNAT MAGDALENA41610km / K30WAŁYCZSPORTERGISPOLPOLOKOK 
25 BIESIADA JUSTYNA27110km / K20KOWALEWO POMORSKIEWYBIERZPOLPOLOKOK 
26  BIESTEK BARBARA 6910km / K40TYCHYPOLPOLOKOK 
27 BIESTEK SEBASTIAN53410km / M40WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNIPOLPOLOKOK 
28  BŁACH PIOTR 18110km / M30KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLPOLOKOK 
29 BŁASZKOWSKA ANETA28010km / K20KOWALEWO POMORSKIEPOLPOLOKOK 
30  BŁOŃSKI DARIUSZ 20710km / M50TORUŃRC MŁYNIECPOLPOLOKOK 
31 BOBIŃSKI PIOTR 26410km / M50WĄBRZEŹNOBBKTSPOLPOLOKOK 
32  BOCIEK MAGDALENA 6210km / K30GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK 
33  BOCIEK PIOTR 11210km / M50GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK 
34  BOETTCHER SZYMON 45410km / M20GRUDZIĄDZREHABILIS ACTIVEPOLPOLOKOK 
35  BOGUCKI MARIAN 57510km / M60BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOL OK 
36 BORDEWICZ MARIUSZ27610km / M40KOWALEWO POMORSKIEPOLPOLOKOK 
37  BOROWICZ ANNA 50110km / K30PIŁAWAŁYCZANKA WĄBRZEŹNOPOLPOLOKOK 
38  BOROWICZ ARLETA 50810km / K40WAŁYCZPOLPOLOKOK 
39 BOROWICZ MARCIN50410km / M40PIŁAWAŁYCZANKA WĄBRZEŹNOPOLPOLOKOK 
40  BOROWICZ TOMASZ 50010km / M40WĄBRZEŹNOWAŁYCZANKA WĄBRZEŹNOPOLPOLOKOK 
41 BOROWIECKA DANUTA NW / K60WĄBRZEŹNOKLUB AKTYWNYCH KOBIETPOLPOLOKOK  
42  BOROWSKI RAFAŁ 9210km / M40WĄBRZEŹNOMORSY WĄBRZESKIEPOLPOLOKOK 
43  BRAC GRAZYNA 7210km / K60GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK 
44  BRAC MARIAN 7310km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WBPOLPOLOKOK 
45  BRACHOWSKI PIOTR 54010km / M20WĄBRZEŹNOOSP WĄBRZEŹNOPOLPOLOKOK 
46  BRODZIŃSKI ARKADIUSZ 22510km / M30JABŁONOWO POMORSKIEBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOKOK 
47  BRZÓSKA MATEUSZ 39210km / M20ŚWIEDZIEBNIAŻOŁNIERZEPOLPOLOKOK 
48  BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW 57310km / M30LISEWO-POLPOLOKOK 
49 BUCHALSKI MARCIN NW / M40WĄBRZEŹNOPOLPOLOKOK  
50  BUCZKOWSKI SYLWESTER 21810km / M30KSIĄŻKIPOLPOLOKOK 
51  BUDZIAK WIESŁAW 52410km / M60CHEŁMŻAPOLPOLOKOK 
52 BUDZYŃSKI ŁUKASZ28310km / M30KOWALEWO POMORSKIEPOLPOLOKOK 
53  BYKOWICZ PAWEŁ 31810km / M30BRODNICAPOLPOLOKOK 
54  CĄBROWSKI PIOTR 35410km / M40GRUDZIĄDZZK NR2 W GRUDZIĄDZUPOLPOLOKOK 
55  CELMER JUDYTA 44410km / K20WĄBRZEŹNOPOLPOLOKOK 
56 CHMURA JUSTYNA NW / K30WĄBRZEŹNOAMPOL-MEROL TEAMPOLPOLOKOK  
57  CHODUKIEWICZ MONIKA 20810km / K16KWIDZYNPOLPOLOKOK  
58  CHOJNACKA KATARZYNA  10km / K40WARLUBIEPOLPOL OK  
59  CHOJNACKI ANDRZEJ  10km / M40WARLUBIE-POLPOL OK  
60  CHOJNACKI SEBASTIAN 52210km / M40TORUŃKM UMK I PRZYJACIELEPOLPOLOKOK 
61 CHOJNACKI WOJCIECH35510km / M60WĄBRZEŹNOPOLPOL  
62 CHOJNICKI DAMIAN32110km / M20GŁOGOWOIRON TEAMPOLPOLOKOK 
63  CHOJNICKI PAWEŁ 34710km / M20LIPNO-POLPOLOKOK 
64 CHORWACKI KAMIL57710km / M30POLPOL  
65  CHRZANOWSKA CECYLIA 17010km / K50LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLPOLOKOK 
66 CHUDZIŃSKA AGNIESZKA 43610km / K30GRUDZIĄDZ-POLPOLOKOK 
67  CHYŁA MONIKA  10km / K30GRUDZIĄDZ-POLPOL OK  
68  CIECHOWSKA ALICJA 33310km / K40LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLPOLOKOK 
69  CIEPCIELIŃSKI DAWID 8110km / M30BRODNICABIEGAM BO BIEGAMPOLPOLOKOK 
70  CIESIELSKA PATRYCJA 50210km / K20GOLUB-DOBRZYŃODNOWA - FITNESSPOLPOLOKOK 
71  CIESZYNSKA ANITA  NW / K40JABŁONOWO POMORSKIEPOLPOLOKOK  
72 CIŚWICKI JAROSŁAW42210km / M40WROCŁAWSPORTERGISPOLPOLOKOK 
73  CYRANKOWSKA ALEKSANDRA 20210km / K30GRUDZIĄDZH2O TEAMPOLPOLOKOK 
74 CYRKLAFF MARCIN33410km / M30PŁUŻNICA-POLPOLOKOK 
75  CYSEWSKI MIECZYSŁAW 13010km / M50GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK 
76  CZAJKOWSKA MARTA 11610km / K30BRODNICA-KOMINYPOLPOLOKOK  
77  CZAJKOWSKI MARIUSZ 11710km / M30BRODNICA-KOMINYPOLPOLOKOK 
78  CZAJKOWSKI PIOTR 15310km / M20KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
79  CZEKALSKA JUSTYNA  NW / K30GOLUB-DOBRZYŃAMPOL-MEROL TEAMPOLPOL OK  
80  CZERWIŃSKA SANDRA 45810km / K20KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLPOLOKOK 
81  CZESZEWSKI RAFAŁ 39510km / M30TORUŃANIRO RUN TEAMPOLPOLOKOK 
82  CZYŻAK DARIUSZ 51710km / M30WĄBRZEŹNOODNOWA - FITNESSPOLPOLOKOK 
83  CZYŻAK LIDIA 110km / K60WĄBRZEŹNOODNOWA FITNESS - JOANNA DUMA WĄBRZEŹNOPOLPOLOKOK