Zawody obsługuje firma Datasport

XXV Bieg Górski na Ślężę
Sobótka, 26 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 591
Odebrało numery: 426

Liczba opłaconych zawodników: 362
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABULEWICZ WOJCIECH 1125km / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTEROK 
2  ADAMEK MARTA 1085km / K20LEGNICAOK 
3  AKUTKO SEBASTIAN 4055km / M40WROCŁAW  
4  ANCZYK SARA 3525km / K30LEGNICANGB KORONA LEGNICA / TEAM DRACZYNSKIOK 
5  ANDRZEJCZAK PAWEŁ 2545km / M40KALISZOK 
6  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 425km / M30GŁUCHOŁAZYOK 
7  BACHIŃSKI WOJCIECH 295km / M20ROGÓW SOBÓCKIPRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIAOKGmina 
8  BADOWSKI SEBASTIAN  5km / M40ZAWONIAZAWONIA TEAM   
9  BAGIŃSKA ANNA 1745km / K20SOBÓTKAKB SOBÓTKAOKGmina 
10  BAGIŃSKI ŁUKASZ 1135km / M30WROCŁAWGRUPA BIEGOWA ANZELMOK  
11 BAJCARZ WITOLD1105km / M30IWINYPOLAND CLIMBING TEAMOK 
12  BARDADYN PIOTR 3515km / M40WROCŁAWOK 
13 BARTODZIEJSKI JACEK3935km / M40WROCŁAW  
14  BARTOSZEWSKA JUSTYNA 2785km / K20KOSTOMŁOTYOK 
15 BARYLSKI DARIUSZ 5km / M40WROCŁAW   
16  BĄCZKIEWICZ PAWEŁ 1025km / M30ZIEMNICEOK 
17  BEDNARZ SEBASTIAN 875km / M40OTMUCHÓWOTM. BOK 
18  BEKACZ STANISŁAW 835km / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAOK 
19  BĘBAS PAWEŁ 1055km / M30WROCŁAWOK  
20  BĘŚ MARCIN 4045km / M40JORDANÓW ŚLĄSKI1976  
21  BIAŁOBRZESKI REMIGIUSZ 1335km / M40SOBÓTKAOKGmina 
22  BIAŁOBRZESKA WIOLETTA 2185km / K40SOBÓTKA123LABSOKGmina 
23  BIELAWSKI JAN 3795km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWA  
24  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 1815km / M40WROCŁAWOK 
25  BIEŃ MAGDALENA 1825km / K30POZNAŃSKLEP BIEGACZAOK 
26  BISZKONT TOMASZ  5km / M20ŻÓRAWINA   
27 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30 AKTYWNY WAŁBRZYCH   
28  BŁAUCIAK EWA 2875km / K20ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
29  BŁAUCIAK MACIEJ 865km / M14ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
30  BOBEL ARTUR 1395km / M30WROCŁAWOK 
31  BOBERSKI PIOTR 655km / M30WROCŁAWNDBOK 
32  BOCHM SZYMON 4265km / M20KOBYLA GÓRA  
33  BODNARCZUK MICHAŁ 2415km / M30JAKSONÓWWARIACI Z KARAIBÓW TEAMOK 
34  BODURKA KRZYSZTOF 815km / M20NIELEPICEALPIN SPORT TEAMOK 
35  BOLANOWSKI JAN  5km / M30ŁÓDŹ   
36 BOLECHOWSKA DOMINIKA3885km / K40RABKA-ZDRÓJALPIN SPORT TEAM  
37  BOŁTUĆ RADOSŁAW 2425km / M40WROCŁAWOK 
38  BOSSENKO DMITRIY  5km / M30WROCŁAW   
39  BOŻEK KAMIL 2555km / M30TRZEBNICAOK 
40  BRANDYS-GŁOS IWONA 2205km / K30LEGNICAOK 
41  BROJ ADRIAN 3255km / M50ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOK 
42  BROJ MARCEL 3265km / M17ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOK 
43 BUDKOWSKI KAMIL 5km / M30SIECHNICE   
44  BUDYCH ŁUKASZ  5km / M30WROCŁAW   
45  BUDZYŃSKI MATEUSZ 2285km / M40WROCŁAWBURZA - MĘDŁÓWOK 
46  BUKOWSKI EDWARD 525km / M40KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAOK 
47  BUKOWSKI ZBIGNIEW 1905km / M30ŚRODA ŚLĄSKAOK 
48  CAŁY CEZARY  5km / M30SOBÓTKA#SOBASTEAM Gmina  
49  CEBULSKI DARIUSZ 1785km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
50  CEPIELIK WOJCIECH 375km / M30PUSTELNIKHERMITOK 
51  CHARUK GRZEGORZ 675km / M30WOŁÓWOK 
52  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 2835km / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBOK 
53 CHMIELEWSKA SYLWIA2015km / K40LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
54  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 475km / M30WROCŁAWPRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMOK 
55  CHORĄŻY IZABELA  5km / K20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA   
56  CHORZĘPA MARCIN  5km / M30JELCZ-LASKOWICE   
57  CHROMICZ KRZYSZTOF 435km / M30SMOLECOK 
58 CHRYPLEWICZ ANNA 1685km / K20WROCŁAWOK 
59  CHRZANOWSKI PATRYK 3505km / M20BIELAWAPASJA CHRZANKA RUNNING TEAMOK 
60  CHUDY ARIEL 225km / M30RYDZYNAR-NAOK 
61  CHUDY TOBIASZ 215km / M30RYDZYNAR-NAOK 
62  CHUDZIKIEWICZ KAROLINA 4105km / K14WOJCIESZÓWMKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE  
63  CHUDZIKIEWICZ TOMASZ 4115km / M40WOJCIESZÓWMT-SPORT  
64 CIECIUCH MACIEJ 5km / M40POLANICA ZDRÓJOLAWS ZŁOTORYJA   
65  CIEPLUCH MARCIN 4365km / M20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA  
66  CIEPŁA MONIKA 3345km / K20SOBÓTKAOKGmina 
67 CIEPŁY MACIEJ1895km / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
68  CIERNIAK KAROL 2615km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIBAZYL TEAMOK 
69 CIESIELSKI BARTŁOMIEJ1175km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
70  CITORA MONIKA 945km / K40WROCŁAWRUN LOGOK 
71  CYMERLIK KRZYSZTOF  5km / M50ŻORYGRUPA CARBON   
72  CYRAN PIOTR 2705km / M30NYSASKYRUNNERSOK 
73  CZAJKOWSKI STANISŁAW 2035km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIKOK 
74  CZARNIECKI DANIEL 2505km / M30POLANICA-ZDRÓJTIE-THIS IS ENGLISHOK 
75  CZARNY PAWEŁ 2255km / M40WROCŁAWOK 
76  CZECHOROWSKI RYSZARD PIOTR 3185km / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
77  CZERNIAWSKA KAROLINA 1465km / K20SOBÓTKAOKGmina 
78  CZERWIEC JAROSŁAW 4255km / M30SIEDLAKOWICE Gmina 
79  CZOPEK MACIEJ 1415km / M40WROCŁAW-OK 
80  CZUCHWICKI MAREK 955km / M40WROCŁAWOK