Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Bieg Śladem Konia
Wrocław, 17 czerwca 2018 r.


Liczba zawodników : 141
Liczba opłaconych zawodników: 105
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka
1  ABULEWICZ WOJCIECH 14 km / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTERPOLPOLOKOK 
2  ADAMCZYK NATALIA 24 km / K20ŁODYGOWICEAWLPOLPOLOKOK 
3  ADAMSKA ANNA 34 km / K20WROCŁAWPRO- RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK 
4  BAGIŃSKI MAREK 44 km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
5  BARAN EWA 54 km / K40WROCŁAWWROCŁAW MARATHON TEAMPOLPOLOKOK 
6  BĄK PIOTR  4 km / M40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLPOL OK 
7  BIELICKA KATARZYNA 64 km / K30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
8 BIELICKI BARTOSZ74 km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
9  BŁASZCZYK RÓŻA  4 km / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOL OK 
10  BORA ANDRZEJ 84 km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOKOK 
11  BUKŁAHA KAMIL 94 km / M20WROCŁAWBRAKPOLPOLOKOK 
12  CHODORSKI PIOTR  4 km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOL OK 
13  CHOJNACKI RYSZARD 104 km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
14  CIESIELSKI BARTOSZ 114 km / M30WAŁBRZYCHAMATOR BIEGANIAPOLPOLOKOK 
15  CIOŁEK KATARZYNA 124 km / K30GNIECHOWICEPOLPOLOKOK 
16  DĄBROWSKI RAFAŁ 134 km / M20WROCŁAWA TO BYŁ ONPOLPOLOKOK 
17  DOMINO MAŁGORZATA 144 km / K50WROCŁAWPOLPOLOKOK 
18  DOWNAR-ZAPOLSKA LAURA  4 km / K20WROCŁAWMOM & DAUGHTER RUNPOLPOL OK 
19  DOWNAR-ZAPOLSKA RITA  4 km / K40WROCŁAWPOLPOL OK 
20  DRÓŻDŻ PIOTR  4 km / M30WROCŁAWPOLPOL OK 
21  DUBIJ LEON 154 km / M70WROCŁAWWKBPIASTWROCLAWPOLPOLOKOK 
22  DYJAK BOŻENA 164 km / K50WROCŁAWAMATOR BIEGANIAPOLPOLOKOK 
23  DYMKOWSKA MAŁGORZATA 174 km / K40WROCŁAWVELICANTE SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
24  DZICZKOWSKA NATALIA  4 km / K30WROCŁAWPOLPOL OK 
25  ENGEL-ABULEWICZ ELŻBIETA 184 km / K50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTERPOLPOLOKOK 
26  FIGAT KATARZYNA  4 km / K30WĄSOSZPEGAZ WĄSOSZPOLPOL OK 
27  FILIPOWICZ MICHAŁ 194 km / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
28  FRANKOWSKA ELA 204 km / K30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
29 GADZIŃSKI MAREK214 km / M50WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
30  GADZIŃSKI MICHAŁ 224 km / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
31  GADZIŃSKI WŁODZIMIERZ 234 km / M50WROCŁAWPOLPOLOKOK 
32  GAŁKA MARCIN 244 km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
33  GARBICZ PAWEŁ  4 km / M20POLICECAPGEMINIPOLPOL OK 
34  GAWRONIUK PAULINA  4 km / K20WROCLAWXRUNNERSPOLPOL OK 
35  GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF 254 km / M20WROCŁAWOIRP WROCŁAW / MAŁAPANEW OZIMEKPOLPOLOKOK 
36  GIDEL HALINA 264 km / K50BRZEG DOLNYFOTOTRIO.PLPOLPOLOKOK 
37  GLINA MARTA  4 km / K30WROCŁAWFAT BAT TEAMPOLPOL OK 
38  GRABOWSKA-HOŁYSZ ANNA 274 km / K40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
39  GRAF REMIGIUSZ  4 km / M40LESZNORUNNERS LESZNOPOLPOL OK 
40  GRYS CZESŁAW 284 km / M70WROCŁAWPOLPOLOKOK 
41  HADRYŚ GRZEGORZ 294 km / M30ŁUBNICEPOLPOLOKOK 
42 HĘCIAK KLAUDIA304 km / K20WROCŁAWZOZ SUCHA BESKIDZKAPOLPOLOKOK 
43  HĘCIAK MAŁGORZATA 314 km / K40WROCŁAWAMATOR BIEGANIAPOLPOLOKOK 
44  JARLACZYK MICHAŁ  4 km / M30WROCLAWPOLPOL OK 
45  JĘDROSEK ADAM 324 km / M40WYSOKAPOLPOLOKOK 
46  JUSZCZAK GRZEGORZ  4 km / M40WROCŁAWGIBKI RASTAPOLPOL OK 
47  KAWOŃ ANDRZEJ 334 km / M60NAMYSŁÓWPOLPOLOKOK 
48  KOŁACZEK SYLWIA  4 km / K30WROCŁAWPOLPOL OK 
49  KOPEĆ MARCELINA 344 km / K20WROCŁAWCIII MINUTKI TEAMPOLPOLOKOK 
50  KOTLESZKA MICHAŁ  4 km / M20WROCŁAWPOLPOL OK 
51  KOWALEWSKI PIOTR 354 km / M30SZCZEPANÓWK7POLPOLOKOK 
52 KOWALSKA KATARZYNA 4 km / K30SUŁÓWPOLPOL OK 
53  KOWALSKA KRYSTYNA 364 km / K60WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
54 KOWALSKI ANDRZEJ 4 km / M30SUŁÓWPOLPOL OK 
55  KRAWCZYK JUSTYNA 374 km / K30WROCŁAWK7POLPOLOKOK 
56  KROWICKA DOROTA 384 km / K40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
57  KRZEŚNIAK IWONA 394 km / K20NOWA RUDAPOLPOLOKOK 
58  KRZYSZCZUK ŁUKASZ 404 km / M20GÓRAPOLPOLOKOK 
59  KUCHTA KAMIL 414 km / M20BOLESŁAWIECPOLPOLOKOK 
60  KUCZKOWSKA ANETA 424 km / K30WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
61  KUCZKOWSKI STANISŁAW 434 km / M60WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
62  KUTYŁA MAREK 444 km / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
63 LASEK TOMASZ454 km / M40OPOLEOPOLE TEAMPOLPOLOKOK 
64  LECHOWSKI JAN 464 km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKOK 
65  LEŚNIEWSKI TADEUSZ 474 km / M40WROCŁAWK7POLPOLOKOK 
66  LIPIŃSKA AGNIESZKA 484 km / K30WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
67  LUCHOWSKA KAROLINA 494 km / K30WROCŁAWTORPOLPOLOKOK 
68  ŁABUZ EWA 504 km / K60WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
69  ŁABUZ MAREK 514 km / M60WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
70  MACHOŃ PIOTR  4 km / M40CHOCIANÓWKLUB OLIMPIJCZYKA ZESPOŁU SZKÓŁ W CHOCIANOWIEPOLPOL OK 
71  MAĆKÓW AGNIESZKA  4 km / K40PAKOSŁAWICEPAKO BIEGAPOLPOL OK 
72  MAĆKÓW KLAUDIA  4 km / K20PAKOSŁAWICEPAKO BIEGAPOLPOL OK 
73  MALINOWSKA MAGDALENA 524 km / K50WROCŁAWWKS WILCZYCEPOLPOLOKOK 
74  MALINOWSKI DAMIAN 534 km / M30WROCŁAWWKS WILCZYCEPOLPOLOKOK 
75  MANDAT JANEK 544 km / M50OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
76  MANIAK GRZEGORZ  4 km / M30WROCŁAWPOLPOL OK 
77  MANULIK PATRYK 554 km / M20DZIERŻONIÓWPOLPOLOKOK 
78  MARCINKIEWICZ TADEUSZ  4 km / M60WROCLAWEUROSERWISPOLPOL OK 
79  MAZURCZAK EWA 564 km / K40KIEŁCZÓWEKWKS WILCZYCEPOLPOLOKOK 
80  MEKITÓW JAN 574 km / M60NAMYSŁÓWACTIVRUN NAMYSŁÓWPOLPOLOKOK 
81  MICHALAK MARCIN 584 km / M40SMOLECMICHALAKYPOLPOLOKOK 
82  MICHTA MARCIN 594 km / M40WROCLAWNONEPOLPOLOKOK 
83  MICHTA NATALIA 604 km / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
84  MIERNICKI MARIUSZ 614 km / M50DZIERŻONIÓWPOLPOLOKOK 
85  MIROWSKI SŁAWOMIR 624 km / M30WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
86  MORAWSKA MAŁGORZATA 634 km / K40WROCŁAWWKBPIASTWROCLAWPOLPOLOKOK 
87  NIEMIEC ANETA 644 km / K20WROCŁAWK7POLPOLOKOK 
88  PACZKOWSKA AGNIESZKA  4 km / K20WROCŁAWBIEGAM BEZ POWODUPOLPOL OK 
89  PANACHEDA MICHAŁ 654 km / M20BOGATYNIACIII MINUTKI TEAMPOLPOLOKOK 
90  PATERAK ŁUKASZ  4 km / M20GOŚCIĘCINKU AZS UWRPOLPOL OK 
91  PIOTROWSKI JAKUB  4 km / M20WROCŁAWPOLPOL OK 
92  PIREK AGATA 664 km / K50BRZEG DOLNYFAT BAT TEAMPOLPOLOKOK 
93  PIREK NATALIA 674 km / K30WROCŁAWFAT BAT TEAMPOLPOLOKOK 
94  PIREK PAWEŁ 684 km / M60BRZEG DOLNYFAT BAT TEAMPOLPOLOKOK 
95  PISOWŁODZKA DAGMARA 694 km / K40DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOKOK 
96 PODKOWSKA BEATA704 km / K50WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
97  PROKOP MATEUSZ 714 km / M30RUHLAPOLPOLOKOK 
98  PRUKOP WOJCIECH 724 km / M50WROCŁAWKOELNERPOLPOLOKOK 
99  PTAK ANITA 734 km / K30WROCŁAWK7POLPOLOKOK 
100  PUCEK PRZEMYSŁAW 744 km / M40SMOLECWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
101  RADEJ SYLWIA 754 km / K30WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLPOLOKOK 
102  RADWAN ANNA 764 km / K30WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
103  REJKOWICZ PAWEŁ 774 km / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
104  RESPONDEK DARIUSZ 784 km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
105  ROMANKIEWICZ AGNIESZKA 794 km / K40WROCŁAW.POLPOLOKOK 
106  ROSZCZAK ANETA 804 km / K40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
107  ROSZCZAK PAWEŁ 814 km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
108  SARNA BEATA 824 km / K40WROCŁAWPRO- RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK 
109  SHARMA ADITYA  4 km / M20WROCLAWINDIND OK 
110  SKRZYPCZAK TOMASZ 834 km / M30WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
111  SOSNOWA BARBARA  4 km / K30WROCŁAWPOLPOL OK 
112  SOWA ALINA 844 km / K40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
113  STANKIEWICZ ANTONI 854 km / M60SOBÓTKAWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
114  STELMACH PIOTR  4 km / M40WROCLAWADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOL OK 
115  SZYMANKIEWICZ EDYTA 864 km / K40GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOLOKOK 
116  ŚWIĄTEK MACIEJ  4 km / M20KĘPNOKS GEPARD KĘPNOPOLPOL OK 
117  TABISZ MARLENA  4 km / K40WROCŁAWPOLPOL OK 
118  TOKARCZYK MARIUSZ  4 km / M40LEGNICAFENIKS LEGNICAPOLPOL OK 
119 TOMASZEWSKI ZDZISŁAW874 km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
120  TRACZYŃSKI DANIEL  4 km / M20ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOL OK 
121  TUL MAŁGORZATA 884 km / K40GNIECHOWICEDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKOK 
122  TWARDOWSKI KRZYSZTOF 894 km / M40WROCLAWAMATOR BIEGANIAPOLPOLOKOK 
123  UCHEREK ANNA 904 km / K30WROCŁAW.POLPOLOKOK 
124  URBAŃSKA-KRAWCZYK IZABELA  4 km / K60KAMIENIEC WROCŁAWSKIFAMILYFITPOLPOL OK 
125 WACHOWSKA DOROTA914 km / K30WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW / KB HARCOWNIK J-LPOLPOLOKOK 
126  WALCZAK ADRIAN 924 km / M20GRODKÓWPOLPOLOKOK 
127  WCISŁO PAULINA 934 km / K20BIAŁKAZOZ SUCHA BESKIDZKAPOLPOLOKOK 
128  WESOŁOWSKI STANISŁAW 944 km / M60URAZWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOKOK 
129  WIECZOREK JACEK 954 km / M40WROCŁAWVELICANTE SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
130  WITKOWSKI MICHAŁ 964 km / M30WROCLAWCYCUCHY LAMPKIPOLPOLOKOK 
131  WLIZŁO ALEKSANDER 974 km / M50WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
132  WNĘK PIOTR 984 km / M40WROCŁAWMUSTANGI WROCŁAWPOLPOLOKOK 
133  WOJTAL KACPER 994 km / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
134  WOJTCZAK KRZYSZTOF 1004 km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
135  WOLANO ANNA 1014 km / K40SŁOTWINAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
136  WRÓBEL JAREK 1024 km / M40OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
137  WRZESIŃSKI PIOTR 1034 km / M40CZĘSTOCHOWAGAPPAG TEAMPOLPOLOKOK 
138  ZAWADZKI KRZYSZTOF 1044 km / M30BIELANY WROCŁAWSKIEPOLPOLOKOK 
139  ZHYTYNSKA IRYNA  4 km / K30WROCLAWAMATORUKRUKR OK 
140  ZIĘTERSKI ROBERT 1054 km / M40KŁODZKOPOLPOLOKOK