Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Wielka Pętla Izerska - Biegi dzieci
Szklarska Poręba, 21 lipca 2018 r.


Liczba zawodników : 63
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj
1 BARCZAK SEBASTIAN C04 / RYDZYNAPOLPOL 
2  BENECKA AGNIESZKA  D10 / SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL 
3  BŁASZKIEWICZ JAKUB  C08 / PODGÓRZYNPOLPOL 
4  BURMAS EMILIA  D08 / BOLESŁAWIECPOLPOL 
5 CHOROSTKOWSKA ZOSIA D04 / MODRZYCAASTRAPOLPOL 
6 CHOROSTKOWSKI ANTONI C08 / MODRZYCAPOLPOL 
7 CIERNIEWSKI JAKUB C08 / OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOL 
8  CIESZKOWSKI MICHAŁ  C08 / JELENIA GÓRAPOLPOL 
9 CIEŚLIK EMIL C08 / ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOL 
10 CIEŚLIK OLIWIER C10 / ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOL 
11  CZUBALA MARIA  D08 / ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOL 
12  DARUL ARTUR  D10 / STARGARDSZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 STARGARDPOLPOL 
13  DŁUGOŁĘCKA MAJA  D10 / ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOL 
14  GOLIŃSKI GRZEGORZ  C10 / ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOL 
15 GRACJASZ ANNA D10 / SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL 
16  JAGODZIŃSKA AGNIESZKA  C04 / SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL 
17  JANKOWSKI ROBERT  C08 / JACZÓWKGHM ZG RUNPOLPOL 
18  JAROSZ DARIA  D10 / JELENIA GÓRAAP CHOJNIK JELENIA GÓRAPOLPOL 
19  KASPEROWICZ KAMIL  C08 / SŁUPSKKASPEROWICZ TEAM SŁUPSKPOLPOL 
20 ZAWODNIK ANONIMOWY D04 /  POLPOL 
21KĘPIŃSKA PAULINA D10 / STARE BOGACZOWICEPOLPOL 
22 KLIMCZAK OLIMPIA D08 / WEJHEROWOUKS SIODEMKA RUMIAPOLPOL 
23  KOBIELA MILENA  D08 / SZKLARSKA PORĘBAUKS KAMIEŃCZYKPOLPOL 
24  KOZŁOWSKA ALICJA  D10 / SZCZECINPOLPOL 
25 KRAWCZYK AMELIA D04 / MALANÓWPOLPOL 
26 KRAWCZYK MARIA D08 / MALANÓWPOLPOL 
27  KUBIAK MACIEJ  C10 / STRZEGOMPOLPOL 
28  KULASZKO KSAWERY  C10 / JELENIA GÓRASTEFIXCARPOLPOL 
29 KURZAWINSKA LENA D10 / GOLINAKB MARATON TUREKPOLPOL 
30 KURZAWINSKI JAKUB C10 / GOLINAKB MARATON TUREKPOLPOL 
31  LEWANDOWSKI GABRIEL  C10 / GORZÓW WIELKOPOLSKIKS TEAM BARYŁA GORZÓWPOLPOL 
32 ŁUCZAK JOANNA D08 / TUREKPOLPOL 
33 ŁUCZAK KINGA D04 / TUREKPOLPOL 
34 ŁUCZAK MICHAŁ C08 / TUREKPOLPOL 
35  ŁUCZAK TOMASZ  C08 / TUREKKB MARATON TUREKPOLPOL 
36  MAJ ELENA  D10 / MIRSKPOLPOL 
37  MAKSYMOWICZ MATEUSZ  C10 / MIRSKPOLPOL 
38  MICHALSKI CYPRIAN  C04 / JELENIA GÓRAPOLPOL 
39  MICHALSKI DAWID  C10 / JELENIA GÓRAPOLPOL 
40 MIĘTEK DAMIAN C08 / ŻAGAŃRUNNER TEAM `BYLE NIE POD GÓRKĘ`POLPOL 
41 MIĘTEK DOMINIK C10 / ŻAGAŃRUNNER TEAM `BYLE NIE POD GÓRKĘ`POLPOL 
42 MIĘTEK DOMINIKA D04 / ŻAGAŃRUNNER TEAM `BYLE NIE POD GÓRKĘ`POLPOL 
43  MYSZKOWSKI PAWEŁ  D04 / WROCŁAWPOLPOL 
44 NAUMOWICZ DAWID C10 / JELENIA GÓRAPOLPOL 
45 NAUMOWICZ JULIAN C10 / JELENIA GÓRAPOLPOL 
46 POCZTA REMIGIUSZ C10 / DOBRZYCABS TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLPOL 
47 POCZTA WIKTOR C04 / DOBRZYCABS TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLPOL 
48  PURCZYŃSKA EMILIA  D04 / ZIELONA GÓRAPOLPOL 
49  RADOŁA LENA  D10 / KOŚCIANPOLPOL 
50 RAJCZAK DAWID C08 / MODŁAPOLPOL 
51 RAJCZAK JAKUB C10 / MODŁAPOLPOL 
52 SALACH ADRIAN C10 / LUBSKOPOLPOL 
53 SALACH DAWID C10 / LUBSKOPOLPOL 
54  SAWICKA GABRIELA  D08 / ZARĘBAEDI TEAM ZGORZELECPOLPOL 
55 SAWICKA ZUZANNA D10 / ZARĘBAEDI TEAM ZGORZELECPOLPOL 
56  SZYMCZAK ADAM  C08 / ŚMIESZKOWOKB GMINA CZARNKÓWPOLPOL 
57  TOMIAK PAULINA  C04 / WOLSZTYNWOLSZYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLPOL 
58  TRZCIŃSKA KINGA  D10 / LUBAŃPOLPOL 
59 WCIÓRKA IGOR C08 / ŚWIDNICAPOLPOL 
60 WIECZYŃSKA ANNA D10 / GŁOGÓWPOLPOL 
61  WIECZYŃSKA OLIWIA  D10 / GŁOGÓWPOLPOL 
62  WINIARSKA - KMIECIK ANNA  D10 / NAMYSŁÓWPOLPOL 
63  WIŚNIEWSKI GRZEGORZ  C08 / ZIELONA GÓRAPOLPOL