Zawody obsługuje firma "STARTER"

PÓŁMARATON DOBREJ RODZINY PAMIĘCI JANA BUŁKOWSKIEGO
KĘDZIERZYN-KOŹLE, 31 marca 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 194
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 BACHRYJ ARKADIUSZ OPEN / M30KOTLARNIA``ZAWISZA `` STARA KUŹNIAOK 
2  BADURA TOMASZ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
3  BALICKI DAREK  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
4  BANASIK WIESŁAW  OPEN / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEOK 
5  BANASZKIEWICZ TOMASZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOROK 
6  BARON KAMIL  OPEN / M20JASIONAANTONTEAMOK 
7  BARTOSZUK JAROSŁAW  OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
8  BIELIŃSKI PIOTR  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
9  BŁACH ŁUKASZ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
10 BŁASIAK IWONA OPEN / K30KOTLARNIA``ZAWISZA `` STARA KUŹNIAOK 
11  BODNAR IZABELA  OPEN / K50KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOROK 
12  BOGUCKI BARTOSZ  OPEN / M20OPOLEOK 
13  BONK TOMASZ  OPEN / M40KEDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIOK 
14  BRYCHCY WIOLETA  OPEN / K40GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEOK 
15  BUDZIŃSKA AGNIESZKA  OPEN / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDOK 
16  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF  OPEN / M50OPOLESTOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKS PRZY ELEKTROWNI OPOLEOK 
17  BUJAK MARCIN  OPEN / M40RYBNIKOK 
18  BUJNOWSKI ARTUR  OPEN / M30KNURÓWHOLBOX RUNNERSOK 
19  BUŁKOWSKI RADOSŁAW  OPEN / M40RYBNIKOK 
20  BURCZYK KLAUDIUSZ  OPEN / M30URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIEOK 
21  CHACHUŁA RYSZARD  OPEN / M40ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMOK 
22  CHOLEWIŃSKI TOMEK  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
23  CHORKOWY BARTOSZ  OPEN / M40OPOLEMULTI FITOK 
24  CIECHOMSKA IWONA  OPEN / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOK 
25  CIECHOMSKI BOGDAN  OPEN / M60+STARA KUŹNIA``ZAWISZA `` STARA KUŹNIAOK 
26  CISZEWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M50BYTOMBIEG Z CHRYSTUSEMOK 
27  CYGAN TOMASZ  OPEN / M40FOLWARKSTOWARZYSZENIE `DOBRA RODZINA`OK 
28  CZAK TOMASZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKOMPANIOK 
29 CZOK MARIA OPEN / K30STRZELCE OPOLSKIEALPIN SPORT TEAM / UBSOK 
30 CZYŻ GRZEGORZ OPEN / M40KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEOK 
31  DOBRZAŃSKI EDWARD  OPEN / M60+KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
32 DRĄŻEK BEATA OPEN / K40KĘDZIERZYNPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
33 DROŹDZIK PAWEŁ OPEN / M40NYSAWKB META LUBLINIECOK 
34  DZIEDZIC RADOSŁAW  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
35  FĄFARA MAREK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
36  FILUSCH MAREK  OPEN / M50KEDZIERZYN KOZLEAMATOROK 
37  FRANK ALEKSANDER  OPEN / M20REŃSKA WIEŚKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
38  FRANK JOACHIM  OPEN / M50REŃSKA WIEŚKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN -KOŻLEOK 
39  FRANKIEWICZ ANNA  OPEN / K30STRZELCE OPOLSKIEŚMIGŁO TEAMOK 
40  FRONCZEK PAWEŁ  OPEN / M20ZDZIESZOWICEANTONTEAMOK 
41 FURMAN DAWID OPEN / M30BŁAŻEJOWICEDLA MILUSIOK 
42  GIET ADAM  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
43  GŁÓWKA ALFRED  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEKARCZMA U FREDAOK 
44  GMYZ ANDRZEJ  OPEN / M40LEŚNICAOK 
45 GNIOT KATARZYNA OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEMORSY NA KOKSIEOK 
46  GORCZYCA SAMANTA  OPEN / K20KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
47  GRUCHOT MALGORZATA  OPEN / K40GOGOLINGOGOLIN BIEGAOK 
48  GRZEGORZEK ANDRZEJ  OPEN / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOK 
49  GULBA STANISŁAW  OPEN / M50JEMIELNICAOK 
50  GUMIENNY MAGDALENA  OPEN / K40KOTLARNIA``ZAWISZA `` STARA KUŹNIAOK 
51  GURECKI GRZEGORZ  OPEN / M30RACIBÓRZFIT.STOPKAOK 
52  HALUSIAK SZYMON  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
53  HARNUS DAMIAN  OPEN / M20KEDZIERZYN - KOZLEOK 
54  HOLONA WOJCIECH  OPEN / M50RYBNIKAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEOK 
55  HYŻY PIOTR  OPEN / M30TARNOWIECBONNIE & CLYDEOK 
56  IWAŃSKI JÓZEF  OPEN / M60+KRAPKOWICEOK 
57 JACHIMSKI PIOTR OPEN / M30ORZESZEOK 
58  JAKUBCZYK PIOTR  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
59  JANISIEWICZ WOJCIECH  OPEN / M40CZERWIONKA-LESZCZYNYSTUDIOPISKA.COMOK 
60  JOCHIMCZYK WITEK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMOK 
61  KACPRZAK GRZEGORZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOZLECZEMPJON TEAMOK 
62  KADŁUCZKA JAN  OPEN / M30GŁOGÓWEKOK 
63  KAJFASZ DAMIAN  OPEN / M40KEDZIERZYN KOZLEAMATOROK 
64  KAJZAR EWA  OPEN / K30RYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELEOK 
65  KARACZAN MARCIN  OPEN / M30GŁUBCZYCEOK 
66  KAWECKI MARIAN  OPEN / M60+BRANICEKB BRANICEOK 
67  KEDZIOR LUKASZ  OPEN / M30GLIWICEHOLBOX RUNNERSOK 
68  KĘDZIERA KRZYSZTOF  OPEN / M30BIERAWANAPALONE DZIKIOK 
69  KIEFER KLAUDIA  OPEN / K20SKARBIMIERZOK 
70  KIMAK PAWEŁ  OPEN / M40PODZAMCZEPZU STOK 
71  KITA DAMIAN  OPEN / M40UJAZDKS BURSZTYNOWAOK 
72  KLEPACZ MIROSŁAW  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
73  KLUGE DAMIAN  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEREAL MADRYTOK 
74  KOBIERSKA AGNIESZKA  OPEN / K30GLIWICESPLA TYCHYOK 
75  KOCHON ŁUKASZ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
76  KOCIEL JAROSŁAW  OPEN / M50BYTOMOK 
77 KOCIELSKA ANNA OPEN / K30GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEOK 
78  KONICA KARINA  OPEN / K20ZDZIESZOWICEOK 
79  KOPEĆ MATEUSZ  OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
80  KOSMATY MARIUSZ  OPEN / M40OPOLEANTONTEAMOK 
81  KOWYNIA GRZEGORZ  OPEN / M20TWARDAWAANTONTEAMOK 
82  KRASNY SZYMON  OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
83  KREKORA PAULINA  OPEN / K20KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
84  KRZESAJ MARIUSZ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEMULTI FITOK 
85  KUBIEŃ ADAM  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
86  KUCZERA ŁUKASZ  OPEN / M30RYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELEOK 
87  KUDLEK KRZYSZTOF  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
88  KUPKA JACEK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMOK 
89  KURPAS AGATA  OPEN / K30ZDZIESZOWICEMULTIFITOK 
90  KUZIAK ALEKSANDRA  OPEN / K30OPOLEOK 
91  LATOSIK ROBERT  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMOK 
92  LEWANDOWSKI ADAM  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLENAKOLEOK 
93  ŁUKASZCZYKIEWICZ PAWEŁ  OPEN / M30STARE KOŹLEANTONTEAMOK 
94  ŁUKASZCZYKIEWICZ TOMASZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
95  MAJCHRZAK MARCIN  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEHOLBOX RUNNERSOK 
96  MAKSIM ARKADIUSZ  OPEN / M20KĘDZIERZYN KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
97  MAŁOTA DAMIAN  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS BLOKERSIOK 
98  MAŃKA PIOTR  OPEN / M60+KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMOK 
99  MAREK GRZEGORZ  OPEN / M30KĘDZIERZYN - KOŹLEOK 
100  MARTYNIUK RYSZARD  OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOK 
101  MARZEC GRZEGORZ  OPEN / M40SZCZEPANEKGMINA STRZELCE OPOLSKIEOK 
102  MATULA MAREK  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
103  MATYSZKIEWICZ PAWEŁ  OPEN / M40CZELADŹW POGONI ZA DUCHEMOK 
104  MAZUR AGNIESZKA  OPEN / K40BIERDZANYELITAOK 
105  MEHLICH DAWID  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBYŁY WYCZYNOWIEC JANA BUŁKOWSKIEGO!OK 
106  MELICH TOMASZ  OPEN / M20ŁANYA.BERGER POLSKAOK 
107  MICHALCZYK WOJCIECH  OPEN / M50RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZOK 
108  MIERZEJEWSKI MAREK  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
109 MIERZWIŃSKA ANETA OPEN / K30OPOLEOK 
110  MIKETA MAREK  OPEN / M40RYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELEOK 
111  MORAWIEC AGATA  OPEN / K30KLUCZBORKMUCHA TEAMOK 
112  MRÓZ PIOTR  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
113  MUZYK PIOTR  OPEN / M40KIETRZMUSIC TEAM GRYFOK 
114  NAWA WALDEMAR  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
115  NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ  OPEN / M30ZDZIESZOWICEPITBULL`S FIGHT CLUB ZDZIESZOWICEOK 
116  NOWAK BARTOSZ  OPEN / M30TARNOWSKIE GÓRYOK 
117  NOWOJSKI WOJCIECH  OPEN / M20STRZELCE OPOLSKIEOK 
118  OBSTÓJ KAROLINA  OPEN / K20WROCŁAW#SOBASTEAMOK 
119  OGRODOWSKI PAWEŁ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
120 OLEJNIK RAFAŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBVB 09OK 
121  OSÓBKA PIOTR  OPEN / M50KĘDZIERZYN - KOŹLEOK 
122  OSSOWSKI ARKODIUSZ  OPEN / M40GŁOGÓWEKGŁOGÓWEKOK 
123  PAJĄK GRZEGORZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
124  PANCHYRZ KATARZYNA  OPEN / K30BYTOMSZOMBIERKI RUNNERSOK 
125  PARZYCH KATARZYNA  OPEN / K40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOK 
126  PARZYCH WOJCIECH  OPEN / M40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
127 PASTUCHA ANNA OPEN / K60+KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEOK 
128  PASTUCHA MAREK  OPEN / M50KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEOK 
129  PATLA SŁAWOMIR  OPEN / M30ZDZIESZOWICERAJSPORT ACTIVEOK 
130  PETEJA BARTŁOMIEJ  OPEN / M40KATOWICEOK 
131  PIECHACZEK GRZEGORZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPIECHACZOK 
132  PIECHOWIAK MATEUSZ  OPEN / M30OPOLEOK 
133  PISKOROWSKA DANUTA  OPEN / K30WROCŁAWTEAM LUKS ŻÓRAWINA - WROCŁAWOK 
134  PŁAWIAK RAFAŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
135  PODGÓRSKA JOLANTA  OPEN / K40DZIELAWYPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
136  PODSIADŁY MATEUSZ  OPEN / M20ZDZIESZOWICEOK 
137  POJDA GRZEGORZ  OPEN / M40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOK 
138  PRZEŹDZIAK ZYGMUNT  OPEN / M40STRZELCE OPOLSKIEKRONOSPAN STRZELCE OPOLSKIEOK 
139  PRZYBYŁ ELŻBIETA  OPEN / K40RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMOK 
140  PUŁA ADRIAN  OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYOK 
141  RAMS ELZBIETA  OPEN / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
142  RENCZ MAŁGORZATA  OPEN / K40ORZESZEAUGUSTEAMOK 
143  SAŁAPATA PRZEMYSŁAW  OPEN / M20HANUSEKOK 
144  SEKUŁA MATEUSZ  OPEN / M20NĘDZAEKO-OKNA RUNNERSOK 
145  SĘDZIK ALEKSANDER  OPEN / M50BYTOMOK 
146  SITNIK TOMASZ  OPEN / M30LEŚNICAOK 
147  SKALSKA ANNA  OPEN / K30BYTOMCARBON OCR RACING TEAM FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY ZDRÓJOK 
148  SKORUPA-JANISIEWICZ IWONA  OPEN / K30CZERWIONKA LESZCZYNYLUXTORPEDA CZERWIONKAOK 
149  SKORUPKA ADAM  OPEN / M20GLIWICEOK 
150  SŁOTOSZ WALDEMAR  OPEN / M40KĘDZIERZYN KOŹLEOK 
151  SOBAS JACEK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS `KOZIOŁEK` KĘDZIERZYN-KOŹLE / #SOBASTEAM / ASICSFRONTRUNNERPOLANDOK 
152  SOBEL ŁUKASZ  OPEN / M30UJAZDB&B TEAMOK 
153  SOBOTA MARTIN  OPEN / M20CHRÓŚCICEEUROVENT ATHLETICSOK 
154  STAROSTKA JACEK  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
155  STEFAŃSKI JAROSŁAW  OPEN / M50CHORZÓWAUGUSTEAMOK 
156  SZARF PAWEŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMOK 
157  SZCZEPANIAK BRONISŁAW  OPEN / M60+KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
158  SZCZEPANIAK MICHAŁ  OPEN / M30DRUŻYNAOK 
159  SZEJA SZYMON  OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
160  SZWANCARZ GRAŻYNA  OPEN / K40ZDZIESZOWICEMULTI FITOK 
161  SZWANCARZ GRZEGORZ  OPEN / M20ZDZIESZOWICEMULTI FITOK 
162  SZYMCZYSZYN JERZY  OPEN / M50OPOLEOK 
163  SZYMURA GRZEGORZ  OPEN / M40LESZCZYNYNIEZRZESZONYOK 
164  SZYWALSKI ALAN  OPEN / M30GOGOLINMULTI FITOK 
165  ŚWIDER TOMASZ  OPEN / M40BYTOMBYTOMOK 
166  TARASIEWICZ IWONA  OPEN / K30KĘDZIERZYN - KOŹLEOK 
167  TOMAKA KRYSTIAN  OPEN / M30UJAZDCZEMPJON TEAMOK 
168  UCIECHOWSKI MARCIN  OPEN / M30OPOLEGRUPA KALI 74OK 
169  WALIGÓRA MARIAN  OPEN / M50CZĘSTOCHOWAJASNA GORAOK 
170  WALIGÓRSKI ROBERT  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
171  WCISEŁ PAWEŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIOK 
172 WENCEL ROBERT OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
173  WĘCŁAWOWICZ PRZEMYSŁAW  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMOK 
174  WĘGLARZ CZESŁAW  OPEN / M50KĘDZIERZYN- KOZLEMULTI FITOK 
175 WĘGRZYK ROMAN OPEN / M40UJAZDROMUS TEAM-UJAZDOK 
176 WIĄZANIA MAREK OPEN / M40GLIWICEOK 
177  WIENER ROBERT  OPEN / M40LEŚNICAMULTI FITOK 
178  WILK SEBASTIAN  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEGABINET MASAŻU KAROLINA SEBESTA-JABŁOŃSKAOK 
179  WOJNAR OKSANA  OPEN / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEBWMOK 
180  WOŚKO JAN  OPEN / M60+KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEOK 
181  WRĘCZYCKI ŁUKASZ  OPEN / M30LUBLINIEC5 PUŁK CHEMICZNYOK 
182 WROŃSKI LUCJAN OPEN / M30KOTLARNIA``ZAWISZA `` STARA KUŹNIAOK 
183 WYBRANIEC ANDRZEJ OPEN / M60+KIETRZKS GRYFOK 
184  WYLEŻOŁ PIOTR  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEWWW.PROJEKTORY.OPOLE.PLOK 
185 ZAGÓRSKI PAWEŁ OPEN / M40BRANICEKB BRANICEOK 
186  ZAJĄC IWONA  OPEN / K40BYTOMOK 
187 ZAJDEL DARIUSZ OPEN / M50ZAWADZKIEZAWADZKIE BIEGNIEOK 
188  ZDON PAWEŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
189  ZIELIŃSKI MARCIN  OPEN / M40DOBRZEŃ WIELKISTOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKS PRZY ELEKTROWNI OPOLEOK 
190  ZOK KAROL  OPEN / M30TARNOWSKIE GÓRYOK 
191  ZYCH ALICJA  OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
192  ZYCH PAWEŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEOK